PDA

View Full Version : Маркер за cookies?



MimiKalcheff93
02-06-2011, 18:30
Къде мога да намеря така наречените'' хранителни маркери'' , т.е боички , под формата на маркер за рисуване върху торти , бисквитки и т.н. ?
Ако някой е виждал някъде из Варна ..?! Фирма , марка, цена ? Незнам и аз , но супер много искам за да направя подарък за Свети Валентин ^^

Давайте и идеи за това какво да нарисувам върху тортата :smt049 :-)
Благодаря много предварително. :)

MeLikesPie
02-06-2011, 18:33
Не знам къде се продават, но може да рисуваш целувки и да пишеш Обичам те!

Pamaa
02-06-2011, 19:54
Не знам къде продават такива маркери, но може да пробваш много други неща :grin: :
1. Направи някакъв бял крем и прибави боя за яйца. След това просто нарисувай нещо върху тортата :P .
2. Купи шарени бонбонки / например от тези от по 2 стотинки :) / и само украси цялата торта. Можеш и да направиш оформиш целувки, сърца или някакъв надпис с различните цветове.
3. Опечи целувки с различна големина или за по-лесно купи от магазина, но няма да е толкова ефектно, все пак :-D Намажи тортата с някаква глазура и проста залепи целувките :grin: .
Това измислих сега и се надявам да ти е било полезно. Мисля, че е много по-оригинално, от колкото някакви маркери :-D

Айде успех, кукло! :-) :P

MimiKalcheff93
02-06-2011, 19:57
^ Маркерите са точно за рисуването на торатата ,хехе . Мерси мнгоо за идеята .Има време до другият понеделник щя чакам.Мисля ,че най-добре с маркерите , защото мисля ,че ще стане по -лесно .Все пак не съм особено сръчна с рисуването .... :(
А с тях се надявам да е лесно. :) Смисъл , ддз и аз вече :D

Pamaa
02-07-2011, 13:27
^ Маркерите са точно за рисуването на торатата ,хехе . Мерси мнгоо за идеята .Има време до другият понеделник щя чакам.Мисля ,че най-добре с маркерите , защото мисля ,че ще стане по -лесно .Все пак не съм особено сръчна с рисуването .... :(
А с тях се надявам да е лесно. :) Смисъл , ддз и аз вече :D

е да, ако не си много сръчна, ест ефекта няма да е много добър :-D