PDA

View Full Version : Възможно ли е ?



snowlady
02-06-2011, 19:28
Здравейте !

wersa4e
02-06-2011, 19:42
Първо на въпроса ти дали и пениса изпуска такава течност ще ти отговоря с ДА. Това е нещо като твоята течност като се възбудиш, тогава и ти се подмокряш. Няма как да забременееш 8-) само през гащите не става, не се безпокой!

nekvanikva
02-06-2011, 19:51
ne si bremenna ;)

BeastLover
02-06-2011, 21:14
Кейка е във фурната,честито!Мисли му име.

gandalfepi4
02-06-2011, 21:15
аре бе маце!

не знаеш пишката какво прави па се пецкате с ръчички, не си на пет години, фани някоя книжка за първолаци и се поограмоти за елементарните работи!

добре поне че наистина не правиш секс с тоя акъл

JustAdream
02-06-2011, 22:51
аре бе маце!

не знаеш пишката какво прави па се пецкате с ръчички, не си на пет години, фани някоя книжка за първолаци и се поограмоти за елементарните работи!

добре поне че наистина не правиш секс с тоя акъл

Аз преди да правя секс бях изчела доста книжки... и форуми бях чела... и какво ли не... образовайте се малко, за да не се притеснявате за глупости. Повечето деца нямат понятие от анатомия, полови органи...

SmilezZz
02-07-2011, 07:18
Ох,боже..
Спокойно,не си бременна..

bybz
02-07-2011, 08:13
Много се дразня ей така...елементарни неща да не знаете пък да правите такива работи :shock: :shock: :shock: :shock:

britzy
02-07-2011, 08:37
Много се дразня ей така...елементарни неща да не знаете пък да правите такива работи :shock: :shock: :shock: :shock:
Aбослютно!Даже си мисля,че някои са нарочно толко тъпи.Какво искаш да ти кажем?Не си бременна ,за всеки случай си сметни овулацията,но просто шансът е абсурден .

snowlady
02-07-2011, 10:16
Не мога да кажа,че не съм образована по тази тема,но както казах ми се случва за първи път.И съм чувала,че може да се забременее ако например той се е изпразнил и си е докоснал члена и след което ми бърка във вагината...Не е ли така ??Но в случая попитах,защото не знаех дали и при мъжете има такъв жилав секрет,както при жените,когато се възбудят.Пък и на мен това се случи на тъмно и нямаше как да видя дали е сперма...

DarkTemplar
02-07-2011, 11:20
Нищо ти няма, не се панирай. И другия път вземи му врътни една свирка, вместо да го мъчиш.

TooRareToDie
02-07-2011, 11:37
От доста време не бях влизал тук, даже регистрацията си бях забравил, но за жалост.... все същите глупави въпроси избождат очите ми :(
П.т. - Това което си мислиш (авторката) е пълен Bul6iT. Защо въобще се занимаваш с каквито и да било сексуални задоволявания, при положение че си нямаш грам представа какво правиш?