PDA

View Full Version : Учителите, на които сме благодарни и които уважаваме



sashinka95
02-06-2011, 19:30
Здравейте,

Кои са учителите, на които сте благодарни и за какво?

Аз ще се включа с историите си по-нататък, защото сега ще си лягам.
:) :) :)

DuMbErRr
02-06-2011, 20:10
Бившата ми класна. :)

fenche22
02-06-2011, 20:11
Бившата ми класна. :)

NAPAST94
02-06-2011, 20:14
Началната ми учителка.

diksi
02-06-2011, 22:13
Благодарна съм на хората, които са ме научили на много неща не само отнасящи се за училище.. ами и в житейски план.. Тези учители са много, няма да ги изброявам, за да не пропусна някого :)

SmilezZz
02-07-2011, 05:32
Господина ми по БЕЛ..Той ми помогна да осъзная,че ако искам - мога да правя нещо..И то както трябва..И ме научи да бъда силна,независимо какво съм преживяла..

И също така на заместник-директора на училището..Той също ми е помагал доста..

slicky
02-07-2011, 05:58
Оправи си заглавието на темата...

sm_95
02-07-2011, 06:51
Бившата ми класна... Тя не ме остави да потъна даже да го исках. Винаги ми е помагала, когато съм имала нужда и продължава да го прави...

И класния ми от 6 и 7 клас. - Помогна ми в много тежък зе мен период. Отвори ми очите, когато бях заслепена от свят и от човек с които не се бях сблъсквала преди.

И на двамата дължа страшно много....

xoxi
02-07-2011, 07:33
Госпожата по английски, която ми преподаваше само в седми клас. Вярно, че беше само една година, но за толкова малко време успя да спечели уважението ми.
Страхотен учител, който много малко хора оценяваха.
Винаги готова да обърне внимание на абсолютно всеки, който го иска. Винаги готова да помогне и то винаги с усмивка.
Да не говорим, че при нея научих повече, отколкото бях научила за предните 6 години..

Сега, когато я видя все я карам да напусне старото училище и да започне работа в гимназията, обаче тя явно си обича училището и със скромна усмивка всеки път ми отказва. 8-)

sashinka95
02-07-2011, 17:23
Оправи си заглавието на темата...
Благодаря за поправката.

mlakniwe2
02-07-2011, 17:30
Класната ми е много добра-вече 4 години немога да се оплача, за мен почти всички учители са добри и ги уважавам с малки изключения :-o по английски, немски, български, по специалните предмети и други ги уважавам

Extremescream
02-07-2011, 17:45
Госпожата ми от първи клас
Госпожата ми по английски от 31-во
Госпожата ми по история от 31-во

Greennight
02-07-2011, 18:02
Началната ми учтелика.
Бившата ми учителка по история.
Сегашната ми учителка по руски.

Foreverbg
02-07-2011, 18:05
Началната ми учителка. Стария ми даскал по математика, който ме запали по математиката и ми даде бая знания и сегашната ми даскалка по математика. Другите предмети по не ме интересуват.

chemist9009
02-07-2011, 19:08
началната учителка
двете класни
учителката по математика
учителката по химия

8) 8)

FuckedUp
02-07-2011, 19:22
Класната ми от 1 до 4ти клас.
И 2 госпожи по АЕ, всичките други да ми ядат салама.

xWandereRx
02-07-2011, 20:04
Класната ми от 1 до 4ти клас.
И 2 госпожи по АЕ, всичките други да ми ядат салама.
същото 8-)

qsiii
02-08-2011, 15:19
учителката по Немски и госпожата при която ходя на уроци по Математика ме накараха да вярвам силно в мечтите си и никота да не се предавам

kyka1
02-08-2011, 16:37
Благодарен съм на началната ми учителка.Ако тя чете тука искам да поздравя Г-ца Щерева :)

bebzgirl
02-08-2011, 16:41
Бившата ми класна. :)
Сегашната ми класна и госпожата ми по математика ...
тая жена ме научи на математика и винаги ще и бъда благодарна =)

DesireToFire
02-08-2011, 16:52
Госпожата по музика - Най-хубаво прекараните часове :Д Оставяше ни да правим каквото си искаме, като ни даваше или да носим дискова да слушаме за фон или ни пускаше български рок групи, или някакви компилации на класики като AC/DC или Metallica. Но същевременно ми е дала е добро музикално образование, още различавам някой симфонии и оперети и т.н :Д
Госпожата по философия - Винаги можеш да се обърнеп към нея за услуга, въпрос (не зависимо житейски или по предмета), винаги е готова да те изпита за повишаване на оценката.
Госпожата по математика от 5 до 7ми клас - Просто при нея всичко разбирах, не ми се е налагало да отварям учебник, а се класирах на всичките състезания и олимпияди и на изпита след 7ми клас имах 5.75. И като класна не беше лоша.
Господина по история 5-7ми клас - Същото като по математика, само че не съм се явявала на олимпияди. Винаги ни разказваше уроците увлекателно, даваше своята гледна точка и разсъждавапе, а не просто каквото са написали в учебника. Всичките му часове бяха забавни... още помня как за единия владетел ни разправяше как бил хомосексуалист и подобни :Д
Госпожата ми по химия в 7ми и 9ти клас - Химията ми бепе станал любим предмет, страхотна учителка
Госпожата по английски в 8ми клас - за една година може да се каже, че научих повече от колкото за предните 7.
Господина по физическо - Супер е пич, пише отлични оценки само за това, че полагаш усилие да покриеп даден норматив и винаги можеш да пропуснеш някой друг час без да ти каже нищо :Д

Colouring
02-20-2011, 11:47
Учителката ми от първи до четвърти клас-даде на всички ни едно добро начало и ни научи на много неща.Винаги ще съм й благодарна!
Класната ми 5-7 клас-Най-добрата госпожа!Научи ме на предмета си изключително добре,с лекота се справях,винаги ни е подкрепяла всичките и ни помогна много,когато щяхме да кандидатстваме в гимназията.
И от миналата година на класния,също.Това се казваше дисциплина и добро поведение!

Chacho
02-20-2011, 12:20
Страхотна тема! По-лесно ще ми е да изброя учителите, на които не съм благодарен, защото се броят на пръсти.

От 1-4 клас учителката беше много готина. Млада, лъчезарна и добра педагожка. Хиляди благодарности за това, че ми даде всичките основи.

От 5-7 клас учителите, освен знанията които ми предложиха, ме научиха, че в живота нищо не идва на готово и, че на нас също ни предстои да се сблъскаме с реалността, отговорностите и разнообразните проблеми.

В гимназията ми измениха изцяло мирогледа. Научиха ме да съм различен, да съм амбициозен и самоуверен, да се трудя и да харесвам труда, които полагам, за да се развивам, да приоритизирам това развитие. Показаха ми, че хората, които стоят пред мен с тебишира в ръка, всъщност могат да са много готини и мотивиращи личности. На тех им благодаря при всяка възможност, затова ще се възползвам и сега да им отправя благодарностите си. Благодаря!

Не на последно място, искам да благодаря на учителките ми по английски в школата, защото без тях щях да съм сляп за половината неща, които търся. Не мога да си представя, какъв щях да бъда, ако не знаех английски. Благодаря!

Shia
02-20-2011, 12:28
доц.Щерев -Технически Университет Варна

barovec93
02-20-2011, 12:51
Първо искам да благодаря на класния си ръководител от първи до четвърти клас, защото според мен това е учителят, който те оформя като личност занапред. Искрено му благодаря за това,което е направил за мен.
Второ- искам да благодаря на сегашната ми госпожа по математика.Тя запали в мен онази страст по математиката, която до 8 клас беше просто едно задължение- отваряне на учебник, за да бъдат решени задачи.
Госпожата ми по математика ме научи научи, че без труд нищо не може да бъде постигнато. Нищо не се дава даром. Тя е човек, който знае как да привлече вниманието на учениците, въпреки че не разбират почти нищо от материала. Именно заради тази преподавателка съм решил да държа матура по математика. На мен ми доставя удоволствие да решавам задачи!
След това искам да благодаря на госпожата ми по химия. Въпреки че миналата година ми беше последна по химия, аз все още обичам този предмет. Доставяше ми удоволствие да влизам в час!!
Никога няма да ги забравя!!

Fiction7577
02-20-2011, 12:54
Класната ми от 5 до 7 клас. Невероятна жена е, просто страхотна.

От старото училище има още мното учители, на които трябва да
благодаря, но наистина ще е нужно голямо изброяване :)

againstyou
02-21-2011, 14:44
Бифшата ми класна.Научи ме наистина на много неща.

SexyChick7
02-22-2011, 17:48
на всички си класни досега много наистна много печени са ми се падали досега исъщо така на учителя и учителката си по испански тези хора толкова ме подкрепят и ми помагат че просто няма кака да не съм им благодарна :oops:

WaterLilly
02-22-2011, 17:55
Уважавам си учителката по немски най-много от всичките в момента като че ли. Вярно, че не е много добра като учителка, т.е. прави прекалено много компромиси, не всява респект и не може да ни контролира, но е наистина добър и мил човек и винаги е добронамерена. :)

bloodyF
02-22-2011, 17:56
Класната ми. Донякъде ме накара да порасна.
Госпожата ми по английски от началното училище, която ми беше и класна.
И господина ми по БЕЛ (и в момента)

brutaLxxbunny
02-22-2011, 19:48
Госпожата по Биология.Правя и ОГРОМЕН реверанс!
От сегашните учители все още нямам трайни впечатления,за сега почти всички ми се струват много добри.

DieselBlood
02-23-2011, 12:59
Класната ми от 5 до 7 клас-Върл респект за тази жена.Много ни мърмореше,че сме слаб клас,но като ни раздаваше бележниците,се разплака за нас.Най-милото нещо,което съм виждал учител да прави.

Госпожата ми по руски от 5 до 7 клас-На тази жена ще съм и благодарен цял живот.Супер разбран човек,преподаваше по такъв начин по който можеш да го разбереш.А да,пеехме песни при нея. :-P

В гимназията са доста малко учителите,на които съм благодарен.

Госпожата ми по руски от 9ти клас-жената държеше задължително да бием А клас по успех и ни обясняваше по супер разбираем начин,но се пенсионира.

Госпожата ми по БЕЛ от 8ми до 10ти клас-Тази жена беше като лъч надежда за нашия изпаднал клас.Не се предаде дори когато ни видя какви сме чучела.

Госпожата ми по БЕЛ от тази година-Въпреки,че ще сме заедно само 2 години,тя просто спечели уважението ми.Много готин и позитивен човек,който смята нас за големи образи и много си ни харесва.

Госпожата ни по руски от тази година-Жената е пред пенсия,но държи да ни подготви за матурата.Готин и също толкова позитивен човек,както и г-жата по БЕЛ.Усмивката не слиза от лицето и.Плюс това ни оставя да се подготвим за следващия час 15 минути преди края на часа.

Госпожата ми по география-Тази госпожа е причината да чакам петъка с нетърпение.Сравнително млада,тя винаги търси начин да ти пише 6,стига да правиш това,което ти каже.

Ето това са учителите,които успяха да спечелят моя респект.

meganet
02-23-2011, 16:31
Всички учители уважавам, все някой е казал нещо с което съм запомнил и е полезно, друг е въпроса , че на повечето не им пука.