PDA

View Full Version : Дебели Крака ! ;x



peti123
02-06-2011, 20:09
Здравейте , сигурна съм , че има 21494839498394 такива теми . Та моят проблем е , че имам дебели крака и изобщо дупето ми е по голямо. До кръста съм добре и надоло супер късите крака със голямо дупе . та някаква конкретна диета или упражнения ... Плс помагай те ! :(

ri41
02-06-2011, 20:12
това си е ген, ако отслабваш то е навсякъде, не прави клекове ще ти станат още по набити, аз като имам пухкави ръце кво, примиряваш се и толкова, особено сега иде лято :(

shupishup
02-06-2011, 20:28
намери някакви упражнения за крака, има ги много в интернет, тичай, ходи повече :)

Kalliaa
02-07-2011, 06:36
И аз имах подобен проблем, но в доста по-лек вариант :)
Ами.. изкачих Витоша 2-3 пъти (до бай Кръстю, или Кръстьо, не знам 8-) )
и то .. абе усеща си се разлика, освен че дишаш хубав въздух, някси се тонизираш :grin:

Stela94
02-07-2011, 08:26
Здравейте , сигурна съм , че има 21494839498394 такива теми . Та моят проблем е , че имам дебели крака и изобщо дупето ми е по голямо. До кръста съм добре и надоло супер късите крака със голямо дупе . та някаква конкретна диета или упражнения ... Плс помагай те ! :(

Все едон описа мен,мацка.До кръста добре,после следва голям задник и дебели бедра.Какво ли не опитвах,но явно както казаха си е ген.Започвам да слабея навсякъде,а това не ми се хареса особено и сега съм само на упражнения за да го поддържам стегнат - има ефект оформи се и като цяло взех да се харесвам така.

bet3to
02-07-2011, 12:36
Здравейте , сигурна съм , че има 21494839498394 такива теми . Та моят проблем е , че имам дебели крака и изобщо дупето ми е по голямо. До кръста съм добре и надоло супер късите крака със голямо дупе . та някаква конкретна диета или упражнения ... Плс помагай те ! :(

Все едон описа мен,мацка.До кръста добре,после следва голям задник и дебели бедра.Какво ли не опитвах,но явно както казаха си е ген.Започвам да слабея навсякъде,а това не ми се хареса особено и сега съм само на упражнения за да го поддържам стегнат - има ефект оформи се и като цяло взех да се харесвам така.
Какви упражнения си започнала :)

WaterLilly
02-07-2011, 13:04
http://www.youtube.com/watch?v=LHfe0rG_THk
?

peti123
02-07-2011, 20:38
попринцип и аз правя от скаро така наречения Pillates или както се казва там , ама честно да ви кажа не вярвам да има разлика иначе си ги правя ... за лятото не ми се мисли тогава още повече ям поне движението е доста по голяма тогава .. с нетърпение го очаквам .. и единствения ми избор са високите токове . След 5 дена правя 15 ии колкото и да е не мие съвсем удабна да ходя само на токове .. пък и патувам .. шанс :(

peti123
02-07-2011, 20:39
бтв извинявам се за грешките :grin:

HexGirl
02-07-2011, 20:41
ее има и други като мен ....
няма оправия това е ген просто се потдържай стегната и това е

katericArofl
02-07-2011, 21:09
ген, ген..
слабеете навсякъде, не ви харесвало така...
ами нали се сещате, че първо слабеят гърди, корем и най трудно краката.. не ми се вярва, че ако отслабнеш 10 кила ще са ти същите краката, каквото и да си говорим.. и аз не съм с перфектна фигура, но като отслабнах и постегнах(продължавам с упражненията) и положениеото е по-таферно..
най-ефикасно е да ходиш на фитнес и там да правиш упражнения - тичане, велоаргометър ала бала + режим задължително!
много ходене пеша, изкачване на стълби или някакви танци..

whitebunny
02-08-2011, 11:07
Здравейте , сигурна съм , че има 21494839498394 такива теми . Та моят проблем е , че имам дебели крака и изобщо дупето ми е по голямо. До кръста съм добре и надоло супер късите крака със голямо дупе . та някаква конкретна диета или упражнения ... Плс помагай те ! :(

Все едон описа мен,мацка.До кръста добре,после следва голям задник и дебели бедра.Какво ли не опитвах,но явно както казаха си е ген.Започвам да слабея навсякъде,а това не ми се хареса особено и сега съм само на упражнения за да го поддържам стегнат - има ефект оформи се и като цяло взех да се харесвам така.+
аз съм същата (тъп ген :-x ) и не мога да се понасям... Като бях малка ми беше мн грозно за видя момиче или жена до кръста да си е слабичка нормална, а в дупето и краката да е по-пухкава :o Диета не ти препоръчвам защото аз когато бях на диета единственото което свалих беше в гърдите то не че имаше много ама сега пък съвсем няма... По-добре ходи на фитнес или тичай за да може поне да си поддържаш стегнато дупето

sexa_na_kompleksa
02-08-2011, 12:23
Тези упражнения не са лоши, но ако ти е от гена, не можеш да направиш много за краката си... Успех все пак! : )

http://www.neznam.bg/%D1%81%D1%82%D0%B0%D1%82%D0%B8%D0%B8/27-%D0%BE%D1%82%D1%81%D0%BB%D0%B0%D0%B1%D0%B2%D0%B0%D 0%BD%D0%B5-%D0%B8-%D0%B4%D0%B8%D0%B5%D1%82%D0%B8/874-10-%D0%B5%D1%84%D0%B8%D0%BA%D0%B0%D1%81%D0%BD%D0%B8-%D1%83%D0%BF%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%BD%D0%B5%D0%BD%D 0%B8%D1%8F-%D0%B7%D0%B0-%D0%BA%D1%80%D0%B0%D0%BA%D0%B0

Stela94
02-08-2011, 13:50
http://www.youtube.com/watch?v=LHfe0rG_THk
?

Да ,клипчето е супер!

iPurple
02-08-2011, 15:37
Можеш да се качваш по стълби всеки ден (ако си на висок етаж) ..
и другия вариант е да тичаш.
Можеш и да си изтеглиш разни упражнения - тае бо, pump it up,
pillates..
И ген да е мисля, че с натоварване повече в краката
ще отслабнат. :)

ledenakrasota
02-08-2011, 15:40
Това е и до ген,но не означава,че ако положиш усилия,няма да има ефект. :)

Просто танцувай!Народни танци и каквито се сетиш иман страхотен ефект от кръста надолу и първо там се забелязва ефекта от тях. :)

koni
02-08-2011, 20:22
Има специални козметични процедури за стягане на крака и ханш и разграждане на целулита в тях. Интересното е че се действа само на зоните, а не отслабваш в бюста примерно.

dunce
02-09-2011, 11:36
Бягане дълги разстояния, фащаш някоя приятелка или мп3 и всеки ден. Нищо не става без труд.

yan4etyy
02-09-2011, 14:13
Можеш да се качваш по стълби всеки ден (ако си на висок етаж) ..
и другия вариант е да тичаш.
Можеш и да си изтеглиш разни упражнения - тае бо, pump it up,
pillates..
И ген да е мисля, че с натоварване повече в краката
ще отслабнат. :)

Да, това Pump It Up е много готино, аз съм си го изтеглила и си го правя.

А пък за гена, гена е само просто да пълнееш повече в дупето и краката (аз съм така), но от теб си зависи колко ще си слаба. Просто трябва да тренираш малко повече и така... :)

xXxSunShin3XxX
02-09-2011, 16:08
тичането и изкачването на стъпала помага много :)

Stela94
02-10-2011, 17:32
тичането и изкачването на стъпала помага много :)

Мда.При мен като цяло фитнеса ми помогна да задържа на това положение теглото и да стегна доста видимо задника.Не знам упражненията от програмата ми изготвена от фитнес инструктура дали са антицелулитни понеже нямам целулит,но мисля си,че хората ,които са фитнес инструктури ще изготвят най-доброто.Сега ми предстои малко по интензивно спортуване лятото та да видим.Надявам се и аз да "сваля" задника поне малко.

DesSsi
02-11-2011, 17:51
а велоаргометъра няма ли да помогне ?

Stela94
02-13-2011, 06:36
а велоаргометъра няма ли да помогне ?

За задника или по-принцип?

DesSsi
02-14-2011, 08:17
ми задник крака ..

02-14-2011, 10:23
Еми виждала съм мнн момичета такива тва не значи че си дебела зависи от фигурата.Повечето момичета като навършат 16 не им личи толкова :P

ZaicheNaXeroin
02-14-2011, 14:47
тъпи гени :booooomb: аз пък съм със слаби крака и слаб задник,но пък коремчето ми е по пухкаво :D като на сумалийче 8-)

MakeMeHappy
02-14-2011, 18:08
Ако искаш да ги стегнеш прави упражнения,където натоварването е точно върху краката.Ще има ефект :)

ThroughStruggle
02-15-2011, 10:24
Хайде, хайде, ген..
Чули децата някаква думичка и решили да си оправдават мързела и лакомията с нея. :)

mynichka
02-15-2011, 10:41
Хайде, хайде, ген..
Чули децата някаква думичка и решили да си оправдават мързела и лакомията с нея. :)
много точно
Просто започваш да спортуваш и някакъв режим- 100 % ще ти отслабнат краката и не само те. Аз като имам ген да съм 100 кг, да не би да съм толкова- отдавна съм разбрала, че не е само ген- упоритост, воля и търпение и всичко се постига.

ioanamarcheva
06-12-2011, 15:08
А след колко време, горе - долу, ефектът ще е налице, ако се изкачват стълбите 2 пъти на ден и се спазва балансиран хранителен режим?

gummybear
06-12-2011, 15:48
Има много начини .. препоръчвам ти качване на стълби ,ако живееш в блок.Ето ти няколко упражнения, които наистина на мен ми харесват - http://dieti.net/gimnastika-kraka/ . ААА и чувала съм, че и подскоците не са лоши за красиви крака :)

cookie_master
06-12-2011, 17:17
а от тези пилатес упражнения според вас след колко време ще има видим ефект?

Msonic
06-12-2011, 22:43
Ако искаш да гориш мазнинки ти трябва кардио. Няма как да се съсредоточиш върху само една област обаче, сваляш отвсякъде по малко. Обаче има ефект. Аз със това олекнах с няколко килца :) http://www.youtube.com/watch?v=Z5NuC9n-3r8

А ако искаш да стягаш... препоръчвам това. Няма нужда да правиш всичките, даже е препоръчително да НЕ ги правиш всичките. Подбери си няколко и си ги прави поне 3 пъти в седмицата :) http://www.youtube.com/watch?v=Kq1HnakX5C8
Нядявам се да съм помогнала :) :::

val4yy19
06-13-2011, 11:38
Ако искаш да гориш мазнинки ти трябва кардио. Няма как да се съсредоточиш върху само една област обаче, сваляш отвсякъде по малко. Обаче има ефект. Аз със това олекнах с няколко килца :) http://www.youtube.com/watch?v=Z5NuC9n-3r8

А ако искаш да стягаш... препоръчвам това. Няма нужда да правиш всичките, даже е препоръчително да НЕ ги правиш всичките. Подбери си няколко и си ги прави поне 3 пъти в седмицата :) http://www.youtube.com/watch?v=Kq1HnakX5C8
Нядявам се да съм помогнала :) :::

много ти благодаря за 2-рото видео :) :) :-)

Msonic
06-13-2011, 21:04
Ако искаш да гориш мазнинки ти трябва кардио. Няма как да се съсредоточиш върху само една област обаче, сваляш отвсякъде по малко. Обаче има ефект. Аз със това олекнах с няколко килца :) http://www.youtube.com/watch?v=Z5NuC9n-3r8

А ако искаш да стягаш... препоръчвам това. Няма нужда да правиш всичките, даже е препоръчително да НЕ ги правиш всичките. Подбери си няколко и си ги прави поне 3 пъти в седмицата :) http://www.youtube.com/watch?v=Kq1HnakX5C8
Нядявам се да съм помогнала :) :::

много ти благодаря за 2-рото видео :) :) :-)

Пак заповядай :)

val4yy19
06-14-2011, 10:27
Ако искаш да гориш мазнинки ти трябва кардио. Няма как да се съсредоточиш върху само една област обаче, сваляш отвсякъде по малко. Обаче има ефект. Аз със това олекнах с няколко килца :) http://www.youtube.com/watch?v=Z5NuC9n-3r8

А ако искаш да стягаш... препоръчвам това. Няма нужда да правиш всичките, даже е препоръчително да НЕ ги правиш всичките. Подбери си няколко и си ги прави поне 3 пъти в седмицата :) http://www.youtube.com/watch?v=Kq1HnakX5C8
Нядявам се да съм помогнала :) :::

много ти благодаря за 2-рото видео :) :) :-)

Пак заповядай :)

А когато си правила тези упражнения само в краката ли отслабна или навскякъде и колко време го прави ? :) съжалявам че пиша тук,но ако направя някоя нова тема ще ме изядат,дано авторката не се сърди :)

Bonbonenata
06-14-2011, 10:59
Защо са ти големи краката - мазнини или мускули? Ако са мускули, по-скоро се откажи. Горенето на мускул не си е работа.
Но все пак предполагам, че при теб става дума за мазнини. Така че тичай и скачай на въже - изключително ефективни упражнение, за да смъкнеш мазнините и намалиш обиколката. Това обаче трябва да го съчетаеш с упражнения за стягане. В това отношение Пилатес си е най-скулпутиращо тялото.

Msonic
06-14-2011, 19:02
Ако искаш да гориш мазнинки ти трябва кардио. Няма как да се съсредоточиш върху само една област обаче, сваляш отвсякъде по малко. Обаче има ефект. Аз със това олекнах с няколко килца :) http://www.youtube.com/watch?v=Z5NuC9n-3r8

А ако искаш да стягаш... препоръчвам това. Няма нужда да правиш всичките, даже е препоръчително да НЕ ги правиш всичките. Подбери си няколко и си ги прави поне 3 пъти в седмицата :) http://www.youtube.com/watch?v=Kq1HnakX5C8
Нядявам се да съм помогнала :) :::

много ти благодаря за 2-рото видео :) :) :-)

Пак заповядай :)

А когато си правила тези упражнения само в краката ли отслабна или навскякъде и колко време го прави ? :) съжалявам че пиша тук,но ако направя някоя нова тема ще ме изядат,дано авторката не се сърди :)


За първото видео нали? Ми отвсякъде по малко и гледката сега е определено по-хубава. Аз попринцип не съм пълна обаче искам да се дооформя и ми е по-трудно да свалям килограми. Колкото по-малко са, толкова по-трудно е. Обаче трябва да се съчетава със малко регулиране на храненето. Не говоря за някакви строги фрапиращи диети а само да се замести захарта със плодове. Ябълките, портокалите, грейпфрутите и лимоните помагат за разграждането на мазнините обаче да знаеш, че след тях се чувстваш гладна. Ако някъде прочетеш нещо за пиене на лимонов сок, недей да опитваш, ще си скапеш стомаха. От бананите и картофите се пълнее...обаче на мен май не ми пука особено :D
Не трябва да се лишаваш от храната, която обичаш а да заобичаш храната, която е полезна :) Ииии...да правиш упръжнения :D

val4yy19
06-15-2011, 11:31
Ако искаш да гориш мазнинки ти трябва кардио. Няма как да се съсредоточиш върху само една област обаче, сваляш отвсякъде по малко. Обаче има ефект. Аз със това олекнах с няколко килца :) http://www.youtube.com/watch?v=Z5NuC9n-3r8

А ако искаш да стягаш... препоръчвам това. Няма нужда да правиш всичките, даже е препоръчително да НЕ ги правиш всичките. Подбери си няколко и си ги прави поне 3 пъти в седмицата :) http://www.youtube.com/watch?v=Kq1HnakX5C8
Нядявам се да съм помогнала :) :::

много ти благодаря за 2-рото видео :) :) :-)

Пак заповядай :)

А когато си правила тези упражнения само в краката ли отслабна или навскякъде и колко време го прави ? :) съжалявам че пиша тук,но ако направя някоя нова тема ще ме изядат,дано авторката не се сърди :)


За първото видео нали? Ми отвсякъде по малко и гледката сега е определено по-хубава. Аз попринцип не съм пълна обаче искам да се дооформя и ми е по-трудно да свалям килограми. Колкото по-малко са, толкова по-трудно е. Обаче трябва да се съчетава със малко регулиране на храненето. Не говоря за някакви строги фрапиращи диети а само да се замести захарта със плодове. Ябълките, портокалите, грейпфрутите и лимоните помагат за разграждането на мазнините обаче да знаеш, че след тях се чувстваш гладна. Ако някъде прочетеш нещо за пиене на лимонов сок, недей да опитваш, ще си скапеш стомаха. От бананите и картофите се пълнее...обаче на мен май не ми пука особено :D
Не трябва да се лишаваш от храната, която обичаш а да заобичаш храната, която е полезна :) Ииии...да правиш упръжнения :D

а не те разбрах колко време си ги правила :D аа иначе аз искам да отслбна ,защото си имам нужда и аз лесно ги свалям когато съм на диета,но самата диета ми е трудна за изпълнение смисъл не мога да се ограничавам от чипс,зрънчо и др. глупости иначе аз сладко не ям,много рядко шоколад ,но сега съм решила да взема да се стегна че.. :?

Msonic
06-16-2011, 18:01
аз ще спра да цитирам че... :D мииии колко време.... ми не знам около 1-2 месеца може би....не знам човек аз тотално съм изгубила представа за времето. За мене има само днеска, утре и вчера :D Ама към 1-2 месеца ги сложи някъде, ама не съм ги правила и толкова редовно де. Имам периоди в които се отпускам :D Прави си ги както ти е удобно, няма смисъл да се насилваш. А зависи и от годините. Аз бях леко закръглена от 3-ти клас до 6-ти някъде. После почнах да ги свалям. Сега съм 8-ми клас и доста съм се вталила в сравнение с преди. Та ако си във възрастовата група от 10 до 13-14 няма смисъл да се истезаваш просто,всичко си идва с времето. Ако си по-голяма ти е разрешено :D
Това го казвам от личен опит! :)

val4yy19
06-17-2011, 06:06
аз ще спра да цитирам че... :D мииии колко време.... ми не знам около 1-2 месеца може би....не знам човек аз тотално съм изгубила представа за времето. За мене има само днеска, утре и вчера :D Ама към 1-2 месеца ги сложи някъде, ама не съм ги правила и толкова редовно де. Имам периоди в които се отпускам :D Прави си ги както ти е удобно, няма смисъл да се насилваш. А зависи и от годините. Аз бях леко закръглена от 3-ти клас до 6-ти някъде. После почнах да ги свалям. Сега съм 8-ми клас и доста съм се вталила в сравнение с преди. Та ако си във възрастовата група от 10 до 13-14 няма смисъл да се истезаваш просто,всичко си идва с времето. Ако си по-голяма ти е разрешено :D
Това го казвам от личен опит! :)
яя колко си приличаме ;дд ами добре мерсии :grin: :) :)

pitfall
06-17-2011, 06:47
Има една тема "Подходящи храни по време на ограничаване" или нещо подобно беше, на DisturbiaV
Та във въпросната тема момичето беше сложило своя снимка, мисля, че телосложението й беше подобно - дебели крака, разгледай страниците и ще видиш какви резултати е постигнала. Това, че е ген, не трябва да ти е оправдание и да се примиряваш с положението, винаги можеш да промениш в себе си това, което не харесваш.

Jaune
06-17-2011, 14:20
Има една тема "Подходящи храни по време на ограничаване" или нещо подобно беше, на DisturbiaV
Та във въпросната тема момичето беше сложило своя снимка, мисля, че телосложението й беше подобно - дебели крака, разгледай страниците и ще видиш какви резултати е постигнала. Това, че е ген, не трябва да ти е оправдание и да се примиряваш с положението, винаги можеш да промениш в себе си това, което не харесваш.

Момичето изобщо не беше с дебели крака още в началото, да не говорим, че стигна до глюкоза.

justasmile
06-20-2011, 13:05
ген, ген..
слабеете навсякъде, не ви харесвало така...
ами нали се сещате, че първо слабеят гърди, корем и най трудно краката.. не ми се вярва, че ако отслабнеш 10 кила ще са ти същите краката, каквото и да си говорим.. и аз не съм с перфектна фигура, но като отслабнах и постегнах(продължавам с упражненията) и положениеото е по-таферно..
най-ефикасно е да ходиш на фитнес и там да правиш упражнения - тичане, велоаргометър ала бала + режим задължително!
много ходене пеша, изкачване на стълби или някакви танци..

Не е вярно, че краката слабеят най-трудно. Аз, когато свалям кг първо свалям в крака и корема, а най-накрая в така наречените "паласки" и ръцете.

Иначе, ако имая дебели крака има едни панталонки ли, колани ли - не знам как да го кажа, но с тях човек се изпотява повече на желаните зони :)

Josefinne
06-20-2011, 13:32
Няма начин , ако генът ти е такъв. Просто си подбирай дрехите и носи обувки с висок ток.

Kallyn4eto
06-21-2011, 08:18
^ има начин, ама трябва упоритост..
а и всеки човек сваля по различен начин на някои първо им се топи корема, на друг гърдите..
такаа и аз се присъединявам към групата, само че аз не си харесвам прасците и се опитвам да ям правилно ала бала, ама се провалям винаги. сега пак съм започнала, ще видим колко ще издържа този път :D

Msonic
06-22-2011, 17:14
^ има начин, ама трябва упоритост..
а и всеки човек сваля по различен начин на някои първо им се топи корема, на друг гърдите..
такаа и аз се присъединявам към групата, само че аз не си харесвам прасците и се опитвам да ям правилно ала бала, ама се провалям винаги. сега пак съм започнала, ще видим колко ще издържа този път :D


Миии за прасците пак упражнения някакви ама тука не мога да ти предложа нещо конкретно. Аз ходя по лагери всяко лято, на палатка, походи и т.н. и прасците ми много се стегнаха от ходенето и катеренето. Сега са като камък :D Би трябвало и карането на колело да има някакъв такъв ефект ама не знам не съм опитвала :)

Kallyn4eto
06-22-2011, 18:23
^ аз се притеснявам че ако прекаля с упражненията ще се стегнат, а няма да се намалят..
не искам да имам същата големина, а да е мускул, искам да отслабнат, да се смалят.. :(

Steff9423
06-22-2011, 22:04
Аз да споделя...Писна ми от тоя моя ген..но като видя какви мускули имам им се кефя много..
Моят проблем не е размера а това че имам мускули само на бедрата а глутеус не чак толкова..и сега имам само 2 седмици да го стегна..
Ако някой знае как...да сподели..
Не е отпуснат-личи че танцувам и спортувам,но има малко само се стяга..и искам поне ако имам мускулести бедра и дупето ми да е стегнато..
А иначе тези които казват че танците помагат-са прави!А и храненето е от голямо значение,тестените работи се лепят първо за бедрата..Но не е нужно да имаш крака 3см широки..Много по-лесно е да слабееш и да си като клечка..от колкото да си стегната и да имаш добре оформени задни части...една моя приятелка е слаба,и има слаби крака-но са отпуснати..къде му е хубавото на това...??? :-o

val4yy19
07-12-2011, 13:50
Steff9423 уражненията който даде Msonic ще ти свършат много добра работа-при мен май също си е ген защото баща ми е доста едър и..абе майка ми е със супер слабо и хубаво тяло и брат ми е с такова ,а аз на баща ми съм се метнала ( :x ) и зех ,че реших ,че ако аз не си направя тялото каквото искам няма кой друг да ми го направи и започнах да правя упражнетията и от 2-те клипчета подбрани ииии има прекрасен резултат (ама не се тъпча като прасе :razz: ) късметт и съм 100% сигурна ,че ако намериш волята ще се справиш