PDA

View Full Version : Самозадоволяването



littlefreak
02-06-2011, 20:48
хора аз съм още малка, но съм склонна към самозадоволяване. искам да попитам дали ако си скъсам девствената ципа майка ми може да разбере. знам че това може да стане само ако отида при генеколог. освен това искам да попитам при какви причини може да ми си наложи да отида на генеколог (става въпрос за някакво изследване, а не за неприятна миризма или парене) Благодаря! :)

BeastLover
02-06-2011, 21:12
Драпай жабата смело,бе,нищо нема ти стане.

gandalfepi4
02-06-2011, 21:12
ми ако правиш секс с майка си може да разбере, да.



иначе работата на гинеколога (че и на всеки друг лекар) е да не си отваря устата за личния живот на пациентите си.

а при гинеколог се ходи ако имаш оплаквания или профилактично.

02-07-2011, 10:04
ами на колко си ? ако и искаш може да пишем..момиче съм :oops:

SmilezZz
02-07-2011, 10:28
И за какво ти е да си късаш девствената ципа ?
Иначе майка ти няма как да разбере..Ако както ти казаха не правиш секс с нея,или не отидете заедно на гинеколог..
А на гинеколог - профилактично и ако имаш някакви проблеми..

WastingLove
02-07-2011, 12:18
еми аз имах проблеми с цикъла и отидох на гинеколог и въобще не ме питаха дали съм девствена или не (бтв на 16 съм)

nikitka_
02-07-2011, 18:30
Аз също знам,че лекаря няма право да обсъжда тези неща с родителите ти!Мен пък по спешност ме приеха в болница,заради възпаление на яйчника и директно ме попитаха пред майка ми дали водя полов живот!Много тъпо се получи,въпреки че на майка ми й беше ясно,макар да не съм й го казвала..

Fiction7577
02-08-2011, 08:22
Майка ти може да разбере само ако види че го правиш, или е чула и т.н.

Иначе няма как.

А при гинеколог до колкото знам - доктора няма право да обсъжда това с други лица. :)

AniBG
02-08-2011, 09:49
Първо - майка ти няма как да разбере, че си си скъсала девствената ципа, няма какво да търси там :D :D Иначе при гинеколог се ходи, когато вече водиш полов живот и той те преглежда, дали нямаш проблем с яйчниците и тн и тн... Иначе самозадоволяването си е напълно нормално, ако имаш някакви съмнения, просто внимавай да не те види, защото ще е малко конвузно! И впрочем на колко години си, че не разбрах и ако искаш да пишем на лс, момиче съм. :wink:

LamBaDa
02-08-2011, 15:26
Как прозвуча : "Склонна съм" към самозадоволяване,също като "Склонна съм към убийство" :D ,иначе по темата,споко мацкаа гинеколога ще си трае!

adidaskataWE
02-08-2011, 17:39
щом мислиш,че си малка за какво ти е да си правиш експерименти бе момиче ??

cwetinka
02-10-2011, 19:51
Абе мила бъркай яко да не ти пука няма как да я разцепиш тая ципа :D а за генеколога ходила съм много пъти и с майка ми и баща ми трае си нищо не казва споко нема се плащищ няма как да разбере майка ти :*

mecho8888
02-10-2011, 20:00
xxkifla AniBG


лесбоски гадни чиба от момичето :smt097

VaMpiRKaTaaa
02-11-2011, 06:14
Не можеш сама да е 'отвориш'.
Така,'е спокойно.(:

gLypChenCee
02-11-2011, 06:19
Както казаха - няма как да разбере майка ти.. а ако толкова те е страх генеколога да не каже на майка ти.. на излизане го помоли да не и казва нищо.. това му е работаата и ще си мълчи ^_^


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

mecho8888 - как точно разбра че са лезбийки? на момичетата нищо им няма.. може би са го преживели това и искат да и помогнат ;)

nniicckkoo
02-11-2011, 10:57
защо ти е самозадоволяване ?? хвани си някво мъжко и готово.... майкати няма как да разбере ако сама не се изпуснеш и не си признаеш.........

Mr_Crowley
02-11-2011, 11:00
Чети тук във форума и ще получиш отговори на много от въпросите си. Той е един вид като просветителница. Тук например могат да ти обяснят какви са рисковете при самозадоволяване с деоздорант или с краставица, или пък с пожарогасител... 8-)

beautifulll
02-26-2011, 01:20
търкай клиторчето, а и с пръстчета не мисля че е възможно да си скъсаш ципата, ти дори не можеш да стигнеш до нея, освен ако нямаш намерение да си мушкаш разни предмети ? 8-) :shock: