PDA

View Full Version : specialnost reklama



lovemirkoo
02-06-2011, 21:20
Zdraveite.
Purvo mnogo se izvinqvam za latinicata no pisha ot elektronna klaviatura poneje moqta otkaza da raboti.
Takam, znachi az sum 11 klas i ot sega zapochvam da mislq kakvo da produlja da ucha.Bqh se nasochila kum Dizain i arhitektura/Moda,no se okaza che trqbva da umeq da risuvam, a az nemoga.Sega sum se nasochila kum Kino,Televizia i shoubiznes /REKLAMA .Mnogo tursih da razbera kakuv e priema za specialnostta reklama i edinstvenoto koeto namirah e kakvi sa specializiranite izpiti, t.e po tazi specialnost kandidat-studentite trqbva da napravqt tekst po hudojestveno izobrajenie i po zadadeno izobrajenie da se suzdade konkretno poslanie - za reklama na kakuv produkt bihme izpolzvali izobrajenieto.Tova mi e qsno veche no taka i nemojah da otkriq s ocenka ot kakva matura priemat i ocenkite na koi predmeti ot diplomata sa baloobrazuvashti.Trqbva da razbera za da moga ot sega da zapochvam dopulnitelni uroci za da sum po dobre podgotvena i ako nqkoi moje da mi pomogne shte sum mnogo blagodarna.
P.P: pak se izvinqvam za latinicata,vinagi do sega sum bila korektna otnosno ezika na pisane