PDA

View Full Version : емо



vanchety123
02-06-2011, 21:45
ще ставам емо но проблема е че сам на 10 ще правя 11 моля без обиди нали малко е странно нот толкова малко но вс е пак е да ме посаветвате за прическа и така иначе всичко сам почела

shupishup
02-06-2011, 22:11
С най-добрите намерения, и мааалко странно чувство ще ти кажа, че това е изключително глупава идея. Ти си на 10, момичетата на 10 трябва да са мили, добри, нормално изглеждащи, още деца. Не прибързвай, за всичко има време. :)

suNnykaty96
02-07-2011, 03:29
^^ Абсолютно ! Не разбирам защо десетгодишните момиченца си мислят, че да си емо е много яко. Е, изобщо не е. Предполагам, си 4 - 5 клас ?
Даа, в предишното даскало, като бях 5 клас, имахме една, дето стана емо.
Лелее това момиче какви коментари, обиди, че и накрая и бой за малко да отнесе. Не казвам, че само тя е виновна, задето е станала емо. Не казвам, и че и при теб така ще стане. Просто според мен, доколкото разбрах от това момиче, не може, няма нужда да станеш емо ей така, защото днес като си се събудила ти е хрумнало, че искаш да си различна.
Само си представи гледката на едно 10 годишно момиченце, което се реже и реве постоянно, сама си създава проблеми.... не е хубава, нали ?
Спомням си, че аз в 4 клас не знаех още какво е емо, още кукли разнасяхме пред блока 8-) Има време докато решиш дали наистина искаш да ставаш емо, дали има истински причини за това. Сега си се радвай на живота ии недей да се влияеш от такива 'течения' 8-) (:

reoffender
02-07-2011, 06:59
На т'ва не му ли мина модата :-o

DesireToFire
02-07-2011, 07:47
На т'ва не му ли мина модата :-o И аз това се чудя..

Към авторката: Ако си мислиш, че така ще си готина и различна, няма. Ще си жалка, ще изглеждаш още по-тъпо и заради годините си. Ще изглеждаш смешно, да не говорим колко позьорски ще е това, след като ти нямап никакви проблеми. Осъзнай го. Далеч по-готино е да си усмихната, естествена и общителна.

Rebirthing
02-07-2011, 08:21
Хващай ножа :D.

02-07-2011, 08:49
абее кво нападате :?
Не му е минало модата!
Вярно че най модерно беше 2007-2008..и аз тогава се обличах така :P:P
Щoм момичето иска..нека да е емо. В моето училище има и не са никак малкоо :-)

BrainDamage
02-07-2011, 08:53
:lol: :lol: :lol:
Съжалявам ама не се сдържах просто.. надявам се темата да е напраена за тшк :?

SummerMakesMeHappy
02-07-2011, 08:56
На това му мина модата отдавна.За да си по - модерна ти препоръчвам да се обличаш като чалга "певица" . :-P



:lol: :lol: :lol:

02-07-2011, 09:03
Не му е минала модата!
още има емота има и фешъни iii sa mnn hubawi nqkoi :oops:

vampire_girl_
02-07-2011, 09:13
Ето ти прическа:
http://www.fashionclothingtoday.com/wp-content/uploads/2010/06/Emo-Grils-Hair-Styles-2010-3.jpg
Дрехи:
http://www.polyvore.com/cgi/img-set/BQcDAAAAAwoDanBnAAAABC5vdXQKFmRMYS1wTnhGM2hHV0FuWW VmaUFDZUEAAAACaWQKAXgAAAAEc2l6ZQ.jpg

За финал:
http://www.zilefile.com/files/212_xra65/emo%2520-%2520its%2520like%2520goth,%2520but%2520for%2520pu ssies.jpg 8-)

vanchety123
02-07-2011, 09:42
е аз няма да се режа и да плача искам да сам емо само по визия но мисля да сам без прическа на емо само дрехи и аксесоари защото ще сам странна дете на 10 да има такава прическа

ScarletBite
02-07-2011, 11:32
Абе, момиче... :)
На емотата отдавна им мина модата. Останаха само някакви пълни сдуханяци, които всички подиграват и тормозят - така наречените "истински" са жалка гледка.
Ако започнеш да се обличаш като емо и въобще да се правиш на емо, дори и да не се режеш, хората автоматично ще те слагат в графа "емота" т.е. загубеняци, смешници. И ще отнесеш точно подигравки и тормоз - а, повярвай ми, не искаш такова нещо баш в началото на пубертета, когато хората стават изключително, направо извънредно, агресивни и злобни.

На тези като теб, които не са емота, но пък много искат да изглеждат такива, знаеш ли как им казват? :) Позьори. Няма нищо по-жалко от едно позьорче.

n3zabrawiimaa
02-07-2011, 12:40
Еми на 10 е.. Почти всички са минали през това... и ти ще минеш.. но според мен е супер тъпо.. По-добре си изградиш собствен стил, отколкото да копираш някой друг.

MegiBoOm
02-07-2011, 12:51
Оооо, аз тогава бях запалена понещо като сийн ли ддз как се пишеше....пък луда работа...кефех се, обличах се некво шарено, топирах косаа ...лелее като се сетяяя 8-) 8-) 8-) 8-) :lol: :lol:

Ама наскоро гледах снимки и видях колко (как да кажа) жалко съм изглеждала...
1.Малка съм била (както и ти) за такива работи....момичета на по 16 години създават конкретен стил.
2.Ако искаш да си само по визия - то ще ти лепнат прякора поза, ако не се захванат за друго.
3.Още си малка...кефи се на детските си години, на свободното си време, а не да те е страх да не те утрепе някой по улицата 8-)

айде и умната ... ;)

MeLikesPie
02-07-2011, 12:55
По-добре леко готик, според мен. Но леко.

FuckingFreak
02-07-2011, 13:38
^ да, ей тва е отговора

Да се обличаш черно/шарено не те прави емо. Емо идва от емоционален, такъв който е постоянно депресиран, но не защото е модерно, а защото наистина има проблеми, родителите му не го разбират, няма приятели и т.н. .. Тези от твоя клас според мен ще те изолират, а по-големите ще те смятат за малко позьорче .. Както казаха преди мен, ако искаш нещо черно, то значи това е готик .. Ако искаш някакво шарено с онези русо-синьо-бембените коси значи сийн .. И между другото е "имо", защото идва от буквален превод в английския език на емоционален, а там се произнася "имоушънъл"

nymphetaminegirl9
02-07-2011, 13:46
на 10 годишна не мисля че много ще й отива да е емо :) като най малкото ще има доста подигравки да отнесе а на тази възраст повечето се впрягат малко повече от необходимото (личен опит :Д) ... пък и модата му мина ..
за прическата бритона трябва да е на една страна и да стига до очите , може да е на етажи и доста емота си правят цветни кичури :) до колко твоите ще ти разрешат не знам , но успех :)

ri41
02-07-2011, 14:46
не им ли мина вече модата?

vanchety123
02-07-2011, 15:10
мисля да сам с ръкавици без пръсти много гривни дънки с много надписи някой яка блузка и кецове само някой работи от емо стила но да ме посаветвате за друга яка мода

gummybear
02-07-2011, 15:15
Съжалявам ,че го казвам (това не е упрек) - ТОВА Е ТЪПА ИДЕЯ!Още си много малка пък и му мина модата.Измисли си собствен стил не се води по акъла на някакви други момичета/момченца (може да си видяла от някой).Съветвам те, остани си такава,защото емотата много често бъдат отблъсквани и пренебрегвани от околния свят (моя гледна точка) :)

vanchety123
02-07-2011, 15:31
гъмибеар видя ли какво написах точно над теб

MegiBoOm
02-07-2011, 15:32
^ама тогава ще си поза - то или си емо или не си!

gummybear
02-07-2011, 15:34
^ама тогава ще си поза - то или си емо или не си!

ПОДКРЕПЯМ!

vampire_girl_
02-07-2011, 16:47
абе оставете момичето...всеки около тая възраст измисля разни щуротии :D от личен опит го казвам - скоро намерих едни снимки с една приятелка,като сме били в пети клас ии... :lol: много се смяхме :D носех калци с квадратчета на ръцете,имах бритон от който нищо не виждах с едното око,но това беше нужно,защото така само аз "виждах вътрешния си свят и го затварях,защото никой не го разбираше О.о",лепях си лепенки с картинки по дънките :lol: слушах Аврил,Токио Хотел,Симпъл План,Гуд Шарлът и др. не толкова комерсиални..
Сега ми е супер смешно,но не се срамувам - забавно е.После минах през други неща и така...

Всеки може да се облича както иска ;)

kik7
02-07-2011, 16:49
:lol: :lol: :lol:
Съжалявам ама не се сдържах просто.. надявам се темата да е напраена за тшк :?

+

SmAllViILee
02-24-2011, 12:10
леле и аз като се сетя като бях на 9 - 10 с една приятелка се бяхме зарибили адски мн по емотата и си купихме от магазин за фойерверки "Панда" един розов спрей за коса и си оцветихме няколко кичури и си топирахме косите мега много ... :razz: :razz: после си направихме фалшиви обеци за устна (от обица малка халка чупим кукичката за закачане на ухото и си я нахлузваме на устните :razz: :-D ) скрихме се зад един блок и си говорихме колко тежък ни бил живота и се опитвахме да плачем :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: лелее като се сетя че сме излизали такааа .... :? ии така малко се поувлякох :д
по темата -- може да си земеш черен клин, няква къса розова поличка с черно малко накрая и продават мн сладки фибички с панделки и там няква блузка с черепи може и не знам :) ако още си на това мнение като станеш по голяма може да си земеш мрежест чорапогащник и с поличка стои мн готинко :)

MegiBoOm
02-24-2011, 12:16
скрихме се зад един блок и си говорихме колко тежък ни бил живота и се опитвахме да плачем :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: лелее като се сетя че сме излизали такааа [/b]

Аллллл е тва беше! :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

MeLikesPie
02-24-2011, 12:28
леле и аз като се сетя като бях на 9 - 10 с една приятелка се бяхме зарибили адски мн по емотата и си купихме от магазин за фойерверки "Панда" един розов спрей за коса и си оцветихме няколко кичури и си топирахме косите мега много ... :razz: :razz: после си направихме фалшиви обеци за устна (от обица малка халка чупим кукичката за закачане на ухото и си я нахлузваме на устните :razz: :-D ) скрихме се зад един блок и си говорихме колко тежък ни бил живота и се опитвахме да плачем :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Звучи много забавно... И аз така ще направя някой път! :grin:

ZaicheNaXeroin
02-24-2011, 12:37
и аз преди се мислех за Имоу :D тва беше преди 3-4 години ... потресаващо зле изглеждах .. не го прави ако имаш капка самоуважение :lol:

britzy
02-24-2011, 13:15
леле и аз като се сетя като бях на 9 - 10 с една приятелка се бяхме зарибили адски мн по емотата и си купихме от магазин за фойерверки "Панда" един розов спрей за коса и си оцветихме няколко кичури и си топирахме косите мега много ... :razz: :razz: после си направихме фалшиви обеци за устна (от обица малка халка чупим кукичката за закачане на ухото и си я нахлузваме на устните :razz: :-D ) скрихме се зад един блок и си говорихме колко тежък ни бил живота и се опитвахме да плачем :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: лелее като се сетя че сме излизали такааа .... :? ии така малко се поувлякох :д
по темата -- може да си земеш черен клин, няква къса розова поличка с черно малко накрая и продават мн сладки фибички с панделки и там няква блузка с черепи може и не знам :) ако още си на това мнение като станеш по голяма може да си земеш мрежест чорапогащник и с поличка стои мн готинко :)


:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

darrie
02-24-2011, 13:24
Еми на 10 е.. Почти всички са минали през това... и ти ще минеш.. но според мен е супер тъпо.. По-добре си изградиш собствен стил, отколкото да копираш някой друг.

Абсолютно. Бъди себе си, няма да си интересна с емо-визия. След време ще съжаляваш..

yeeee
02-24-2011, 13:48
Баси.тва ЕМО пак ли идва на мода бе :lol: :lol: цц вие не сте уред за 100-тен път се убеждавам ... Тва е супер тъпо още си малка не си проваляй вида с тези щуротии о.0.Обличай се нормално имай собствен стил.Не се прави на позьорка

FATALITY
02-25-2011, 18:32
На т'ва не му ли мина модата :-o И аз това се чудя..

Към авторката: Ако си мислиш, че така ще си готина и различна, няма. Ще си жалка, ще изглеждаш още по-тъпо и заради годините си. Ще изглеждаш смешно, да не говорим колко позьорски ще е това, след като ти нямап никакви проблеми. Осъзнай го. Далеч по-готино е да си усмихната, естествена и общителна.

+, а и нали знаеш, че "емо", не е само прическата.. Още си малка да ставаш "емо".

iiordanova
02-25-2011, 18:45
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Емотата бяха модерни преди 2 - 3 години.. :razz:
Момиче , не се занимавай с глупости. Изглеждаш смешна така , сама виждаш! :wink:

:razz:

LipSy
02-25-2011, 18:51
На 10 :shock: и ще ставаш емо?! Нещо май не си в час...

StolenBliss
02-25-2011, 18:59
^ да, ей тва е отговора

Да се обличаш черно/шарено не те прави емо. Емо идва от емоционален, такъв който е постоянно депресиран, но не защото е модерно, а защото наистина има проблеми, родителите му не го разбират, няма приятели и т.н. .. Тези от твоя клас според мен ще те изолират, а по-големите ще те смятат за малко позьорче .. Както казаха преди мен, ако искаш нещо черно, то значи това е готик .. Ако искаш някакво шарено с онези русо-синьо-бембените коси значи сийн .. И между другото е "имо", защото идва от буквален превод в английския език на емоционален, а там се произнася "имоушънъл"

Точно така !! ;-)

nerwna
02-25-2011, 21:21
На това му мина модата отдавна.За да си по - модерна ти препоръчвам да се обличаш като чалга "певица" . :-P



:lol: :lol: :lol:



:lol: :lol: ПАХАПАХПААПАХАХА :lol: :lol:

snekity94
02-26-2011, 10:20
Тука Пък Всички Много Знаете бе ... Я МЛЪКВАЙТЕ ВСИЧКИ!!!!!!!!! Момичето Има Право Да Е Каквато си Иска бе Злобиииииииииии !!!!!!!! :booooomb: :booooomb: :booooomb:

МНОГО сте Интересни... кат0 Беше На Мода стила, Вие бяхте Протиф Него защото беше На мода.
Сега след като мина Времето , Сте пък Протиф защото не е На Мода :shock: :? Противоречите си :?
Ама кфо Се Учудвам В тоя Форум Трябва да Сте Контра на Всичко Завист и Злобиииии ще се побъркате :razz: :razz: :razz:

darrie
02-26-2011, 10:32
Тука Пък Всички Много Знаете бе ... Я МЛЪКВАЙТЕ ВСИЧКИ!!!!!!!!! Момичето Има Право Да Е Каквато си Иска бе Злобиииииииииии !!!!!!!! :booooomb: :booooomb: :booooomb:

МНОГО сте Интересни... кат0 Беше На Мода стила, Вие бяхте Протиф Него защото беше На мода.
Сега след като мина Времето , Сте пък Протиф защото не е На Мода :shock: :? Противоречите си :?
Ама кфо Се Учудвам В тоя Форум Трябва да Сте Контра на Всичко Завист и Злобиииии ще се побъркате :razz: :razz: :razz:

Не сме против, защото му мина модата. Както казаха всеки преди 4-5 години "беше" имо. Всеки е минал през такъв период. Просто пораснахме. А ти не си човека, който ще казва кой да мълчи и кой да говори. Първо се научи да пишеш. Не си "противоречим". Просто ти показваш, че не знаеш значението на тази дума. Защо да завиждаме на 10 годишно момиче, което е объркано и не знае каква иска да бъде? :shock: И като не ти харесва "тоя форум" к'во търсиш тук? Погледни си отново "мнението" и ще видиш, че не си по-различна от тези, които оплюваш в него. :wink:

snekity94
02-26-2011, 10:44
Тука Пък Всички Много Знаете бе ... Я МЛЪКВАЙТЕ ВСИЧКИ!!!!!!!!! Момичето Има Право Да Е Каквато си Иска бе Злобиииииииииии !!!!!!!! :booooomb: :booooomb: :booooomb:

МНОГО сте Интересни... кат0 Беше На Мода стила, Вие бяхте Протиф Него защото беше На мода.
Сега след като мина Времето , Сте пък Протиф защото не е На Мода :shock: :? Противоречите си :?
Ама кфо Се Учудвам В тоя Форум Трябва да Сте Контра на Всичко Завист и Злобиииии ще се побъркате :razz: :razz: :razz:

Не сме против, защото му мина модата. Както казаха всеки преди 4-5 години "беше" имо. Всеки е минал през такъв период. Просто пораснахме. А ти не си човека, който ще казва кой да мълчи и кой да говори. Първо се научи да пишеш. Не си "противоречим". Просто ти показваш, че не знаеш значението на тази дума. Защо да завиждаме на 10 годишно момиче, което е объркано и не знае каква иска да бъде? :shock: И като не ти харесва "тоя форум" к'во търсиш тук? Погледни си отново "мнението" и ще видиш, че не си по-различна от тези, които оплюваш в него. :wink:

Айде тогава тея дето сте били '' емотааа'' както пишеш ти
Да Не Пишете Сега протиф тях!! става ли?! [/b]

darrie
02-26-2011, 11:56
Тука Пък Всички Много Знаете бе ... Я МЛЪКВАЙТЕ ВСИЧКИ!!!!!!!!! Момичето Има Право Да Е Каквато си Иска бе Злобиииииииииии !!!!!!!! :booooomb: :booooomb: :booooomb:

МНОГО сте Интересни... кат0 Беше На Мода стила, Вие бяхте Протиф Него защото беше На мода.
Сега след като мина Времето , Сте пък Протиф защото не е На Мода :shock: :? Противоречите си :?
Ама кфо Се Учудвам В тоя Форум Трябва да Сте Контра на Всичко Завист и Злобиииии ще се побъркате :razz: :razz: :razz:

Не сме против, защото му мина модата. Както казаха всеки преди 4-5 години "беше" имо. Всеки е минал през такъв период. Просто пораснахме. А ти не си човека, който ще казва кой да мълчи и кой да говори. Първо се научи да пишеш. Не си "противоречим". Просто ти показваш, че не знаеш значението на тази дума. Защо да завиждаме на 10 годишно момиче, което е объркано и не знае каква иска да бъде? :shock: И като не ти харесва "тоя форум" к'во търсиш тук? Погледни си отново "мнението" и ще видиш, че не си по-различна от тези, които оплюваш в него. :wink:

Айде тогава тея дето сте били '' емотааа'' както пишеш ти
Да Не Пишете Сега протиф тях!! става ли?! [/b]

Не съм била имо. Казах, че всеки е минал през такъв период. Нямам в предвид точно имо. Някои са си падали по Britney Spears и Backstreet boys, други по H2O (примерно). Всеки е бил "зарибен" по нещо. Било то стил или изпълнител/актьор. Всички минаваме през такива периоди. А преди 3-4 години всички "бяха" пънк или имо. И не съм писала нищо срещу имотата. Просто тя е на 10. На 10! На тези години мястото и изобщо не е във форум. Камоли да задава въпроси как се става имо. На 10 трябва да си мисли за хубави неща. Не вярвам на тези години да е обременена с проблеми, от които да се чуди как да се измъкне. :?
Anyway. Спирам до тук, понеже спамим излишно. :)

MeLikesPie
02-26-2011, 11:57
Тука Пък Всички Много Знаете бе ... Я МЛЪКВАЙТЕ ВСИЧКИ!!!!!!!!! Момичето Има Право Да Е Каквато си Иска бе Злобиииииииииии !!!!!!!! :booooomb: :booooomb: :booooomb:

МНОГО сте Интересни... кат0 Беше На Мода стила, Вие бяхте Протиф Него защото беше На мода.
Сега след като мина Времето , Сте пък Протиф защото не е На Мода :shock: :? Противоречите си :?
Ама кфо Се Учудвам В тоя Форум Трябва да Сте Контра на Всичко Завист и Злобиииии ще се побъркате :razz: :razz: :razz:

Не сме против, защото му мина модата. Както казаха всеки преди 4-5 години "беше" имо. Всеки е минал през такъв период. Просто пораснахме. А ти не си човека, който ще казва кой да мълчи и кой да говори. Първо се научи да пишеш. Не си "противоречим". Просто ти показваш, че не знаеш значението на тази дума. Защо да завиждаме на 10 годишно момиче, което е объркано и не знае каква иска да бъде? :shock: И като не ти харесва "тоя форум" к'во търсиш тук? Погледни си отново "мнението" и ще видиш, че не си по-различна от тези, които оплюваш в него. :wink:

Айде тогава тея дето сте били '' емотааа'' както пишеш ти
Да Не Пишете Сега протиф тях!! става ли?! [/b]

Злоби са тези, които се нахвърлят и говорят за хората неща от тяхно име. Успокой се малко.
И извън темата, моля те да си оправиш правописа, че едва ти изчетох мнението. Не ти го казвам, за да се правя на интересна, а защото създаваш лошо впечатление така... Лично мнение.

britzy
02-26-2011, 11:57
Истински имота вече не се срещат под път и над път-сега ако се засече това е scene kid .Аз нямам протиВ имотата,но ти си на 10-сигурна ли си,че точно това искаш?Защото ще е позьорско малко или много(защо ли-защото тя не е истинско имо,а само ще се преструва за да бъде одобрена от приятелите й ).Замисли се.
Ако все пак искаш да приличаш на тях -първо трябва да имаш дълга коса,асиметричен бретон ,пиърсинг ,много много черен молив-замисли се на 10 си,майка ти се съмнявам да те пусне някъде нагласена така.

Shia
02-26-2011, 11:59
.. И между другото е "имо", защото идва от буквален превод в английския език на емоционален, а там се произнася "имоушънъл"

Което се пише emotional т.е EMO,да произнася cе Имо,но тя тук не говори,а го пише т.е пак си е ЕМО.

bibss
02-26-2011, 13:22
Към авторката: не си мисли, че като си ЕМО всички ще те мислят за супер голямата,като се правиш, че ревеш и т.н

Спомням си като бях на 9-10 (т.е преди 4-5 години) хахх с една приятелка доооста яко се бяхме вкарали и ние във филма.. :D
Слушахме Аврил Лавин, носехме ключодържатели на черепчета на тел-а си,опитвахме се да страним от всички, ръкавици без пръсти, карирана пола с клин, риза и кецове.. 8-) , слагахме си плакати в стаите на Аврил ( и не само, аз слагах на Токио Хотел ,а моята приятелка на Мерилин Менсън въпреки,че не ни кефеха, ама нали да бъдем ЕМО.. :lol: )
Гледахме от големите и ги карахме да ни учат да се топираме и накрая за завършек слагахме фибички и шнолки с панделки,а резултата от топирането беше едно заплетено такова.. :lol: Вземахме солети и ги палехме уж с една запалка и се правехм, че пушим.. сядахме на парапета на балконите м/у етажите...карахме се за пред другите,за да се разревем..говорихме си кой е най-добрия начин да умреш, правехме знака PEACE по снимките.. абе щуротии като се сета ме наляга голям смях и се срамувам от себе си, че съм се правела на плашило.. :razz: :razz:

britzy
02-26-2011, 13:27
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

yeeee
02-26-2011, 13:31
Тука Пък Всички Много Знаете бе ... Я МЛЪКВАЙТЕ ВСИЧКИ!!!!!!!!! Момичето Има Право Да Е Каквато си Иска бе Злобиииииииииии !!!!!!!! :booooomb: :booooomb: :booooomb:

МНОГО сте Интересни... кат0 Беше На Мода стила, Вие бяхте Протиф Него защото беше На мода.
Сега след като мина Времето , Сте пък Протиф защото не е На Мода :shock: :? Противоречите си :?
Ама кфо Се Учудвам В тоя Форум Трябва да Сте Контра на Всичко Завист и Злобиииии ще се побъркате :razz: :razz: :razz: ти тъпа ли си ква си...личи си,че си фейк 8-) смешкаа научи се да пишеш :lol:

bibss
02-26-2011, 13:56
Тука Пък Всички Много Знаете бе ... Я МЛЪКВАЙТЕ ВСИЧКИ!!!!!!!!! Момичето Има Право Да Е Каквато си Иска бе Злобиииииииииии !!!!!!!! :booooomb: :booooomb: :booooomb:

МНОГО сте Интересни... кат0 Беше На Мода стила, Вие бяхте Протиф Него защото беше На мода.
Сега след като мина Времето , Сте пък Протиф защото не е На Мода :shock: :? Противоречите си :?
Ама кфо Се Учудвам В тоя Форум Трябва да Сте Контра на Всичко Завист и Злобиииии ще се побъркате :razz: :razz: :razz: ти тъпа ли си ква си...личи си,че си фейк 8-) смешкаа научи се да пишеш :lol:

Кой знае тази дали е фейк, ама е „ФОРУМЕН ТРОЛ“ като xxKiFlAxx :lol: :lol:

BaffaLsc
02-26-2011, 13:56
за всичко има време. :)

snekity94
02-26-2011, 14:01
Към авторката: не си мисли, че като си ЕМО всички ще те мислят за супер голямата,като се правиш, че ревеш и т.н

Спомням си като бях на 9-10 (т.е преди 4-5 години) хахх с една приятелка доооста яко се бяхме вкарали и ние във филма.. :D
Слушахме Аврил Лавин, носехме ключодържатели на черепчета на тел-а си,опитвахме се да страним от всички, ръкавици без пръсти, карирана пола с клин, риза и кецове.. 8-) , слагахме си плакати в стаите на Аврил ( и не само, аз слагах на Токио Хотел ,а моята приятелка на Мерилин Менсън въпреки,че не ни кефеха, ама нали да бъдем ЕМО.. :lol: )
Гледахме от големите и ги карахме да ни учат да се топираме и накрая за завършек слагахме фибички и шнолки с панделки,а резултата от топирането беше едно заплетено такова.. :lol: Вземахме солети и ги палехме уж с една запалка и се правехм, че пушим.. сядахме на парапета на балконите м/у етажите...карахме се за пред другите,за да се разревем..говорихме си кой е най-добрия начин да умреш, правехме знака PEACE по снимките.. абе щуротии като се сета ме наляга голям смях и се срамувам от себе си, че съм се правела на плашило.. :razz: :razz:

Не Не са били щуротии Харесва ми тфа дето сте правили а Още тогава бях Казала че След време като сфърши всичко ще се Разбере кой е бил ЕМО к0и Позьор :booooomb:

yeeee
02-26-2011, 14:30
Тука Пък Всички Много Знаете бе ... Я МЛЪКВАЙТЕ ВСИЧКИ!!!!!!!!! Момичето Има Право Да Е Каквато си Иска бе Злобиииииииииии !!!!!!!! :booooomb: :booooomb: :booooomb:

МНОГО сте Интересни... кат0 Беше На Мода стила, Вие бяхте Протиф Него защото беше На мода.
Сега след като мина Времето , Сте пък Протиф защото не е На Мода :shock: :? Противоречите си :?
Ама кфо Се Учудвам В тоя Форум Трябва да Сте Контра на Всичко Завист и Злобиииии ще се побъркате :razz: :razz: :razz: ти тъпа ли си ква си...личи си,че си фейк 8-) смешкаа научи се да пишеш :lol:

Кой знае тази дали е фейк, ама е „ФОРУМЕН ТРОЛ“ като xxKiFlAxx :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

MeLikesPie
02-26-2011, 15:51
Към авторката: не си мисли, че като си ЕМО всички ще те мислят за супер голямата,като се правиш, че ревеш и т.н

Спомням си като бях на 9-10 (т.е преди 4-5 години) хахх с една приятелка доооста яко се бяхме вкарали и ние във филма.. :D
Слушахме Аврил Лавин, носехме ключодържатели на черепчета на тел-а си,опитвахме се да страним от всички, ръкавици без пръсти, карирана пола с клин, риза и кецове.. 8-) , слагахме си плакати в стаите на Аврил ( и не само, аз слагах на Токио Хотел ,а моята приятелка на Мерилин Менсън въпреки,че не ни кефеха, ама нали да бъдем ЕМО.. :lol: )
Гледахме от големите и ги карахме да ни учат да се топираме и накрая за завършек слагахме фибички и шнолки с панделки,а резултата от топирането беше едно заплетено такова.. :lol: Вземахме солети и ги палехме уж с една запалка и се правехм, че пушим.. сядахме на парапета на балконите м/у етажите...карахме се за пред другите,за да се разревем..говорихме си кой е най-добрия начин да умреш, правехме знака PEACE по снимките.. абе щуротии като се сета ме наляга голям смях и се срамувам от себе си, че съм се правела на плашило.. :razz: :razz:

Не Не са били щуротии Харесва ми тфа дето сте правили а Още тогава бях Казала че След време като сфърши всичко ще се Разбере кой е бил ЕМО к0и Позьор :booooomb:

Нека позная - ти си на 9-10 години...?

Ако не - жал ми е за тебе...

eLeHaGuLbertt
02-26-2011, 16:19
Към авторката: не си мисли, че като си ЕМО всички ще те мислят за супер голямата,като се правиш, че ревеш и т.н

Спомням си като бях на 9-10 (т.е преди 4-5 години) хахх с една приятелка доооста яко се бяхме вкарали и ние във филма.. :D
Слушахме Аврил Лавин, носехме ключодържатели на черепчета на тел-а си,опитвахме се да страним от всички, ръкавици без пръсти, карирана пола с клин, риза и кецове.. 8-) , слагахме си плакати в стаите на Аврил ( и не само, аз слагах на Токио Хотел ,а моята приятелка на Мерилин Менсън въпреки,че не ни кефеха, ама нали да бъдем ЕМО.. :lol: )
Гледахме от големите и ги карахме да ни учат да се топираме и накрая за завършек слагахме фибички и шнолки с панделки,а резултата от топирането беше едно заплетено такова.. :lol: Вземахме солети и ги палехме уж с една запалка и се правехм, че пушим.. сядахме на парапета на балконите м/у етажите...карахме се за пред другите,за да се разревем..говорихме си кой е най-добрия начин да умреш, правехме знака PEACE по снимките.. абе щуротии като се сета ме наляга голям смях и се срамувам от себе си, че съм се правела на плашило.. :razz: :razz:

Не Не са били щуротии Харесва ми тфа дето сте правили а Още тогава бях Казала че След време като сфърши всичко ще се Разбере кой е бил ЕМО к0и Позьор :booooomb:

Нека позная - ти си на 9-10 години...?

Ако не - жал ми е за тебе...


:razz: пиЧ .. С главно " Ч " ..

lifelesscorpse
02-26-2011, 16:42
Подписа на MeLikesPie е най-точният отговор, най-подходящ за темата ти. Всичкото това го правиш или от скука, или заради обкръжението си.
Не прочетох всичките страници, но ми стана много смешно, когато видях на първата страница коментари, засягащи и готик... :lol: :lol: :lol: Нищо лично, но беше супер глупаво. Още повече, че достатъчно позьори има и в тази сфера. Не е нужно да има още и още. :-o

TheLoser
02-26-2011, 16:52
ще ставам емо


:razz: :razz: :razz:

Shia
02-26-2011, 17:14
Ехеее пак се метнахте на Снекито,като гледам Вие и обръщате повече внимание(заеднО0,тколкото тя на Вас,споко бе.

rihanna344
06-30-2011, 22:30
Моят съвет е да си изградиш собствен стил.Например смес между облеклото на емотата,малко сийн прическа и готик държание..нещо такова :D Не забравяй и малко от себе си. Аз поне така мисля/и го правя/,че няма да изглеждаш като позьорче :)

Alekssandyr
07-01-2011, 13:58
О боже господи с кво се занимава днешната младеж .. аз като бях 4-5 клас си играех навънка с приятелчетата ми на футбол и скачахме на въже.. :-o

xxKiFlAx
07-01-2011, 14:17
емотата са добри
сравнение с другите хора. мога да кажа че няма общо с идиотите като вас които се мислите за нормални :P

FuckIt
07-01-2011, 16:48
Господи .. Господи, спаси ме !!
Ще ставаш емо .. но имало проблем че си на 11 .. ?!
ТИ СЕРИОЗНО ЛИ ?
Вземи порасни дечко, после мисли какво ще правиш и как ще се обличаш .. Друг е въпросът, че както виждам си толкова невежа, че няма накъде..Емо не е никакъв стил, това е като ЖАНР в музиката, изразяваш себе си емоционално чрез МУЗИКА.



тъпи хлапета.
xxKiFlAx, мисля че е крайно време да ни лишиш от "приятното" си присъствие.

SpIdeR628
07-01-2011, 18:59
:D Ти знаеш ли какво точно значи Е.М.О ..?

LoveChocolate
07-01-2011, 22:23
-ЕМОЦИОНАЛНО
-МАЛТРЕТИРАН
-ОЛИГОФРЕН :D

SpIdeR628
07-03-2011, 14:13
:D yeess ...

4o4ina
07-03-2011, 16:47
ще ставам емо но проблема е че сам на 10


:lol: :lol: :lol: :lol: ходи се прави на клоун :?

musS
07-05-2011, 12:40
http://vbox7.com/play:7a7c3dee Много ли ти харесва !? сериозно ли 10 годишно дете иска да става емо .. а бе я се стягайте .. кви са тия глупости , аз на 10 си играх с кукли , ти вените ше си режеш .. :o