PDA

View Full Version : Проблем с коляното.



galin4o0o
02-07-2011, 12:35
Имам един огромен проблем с коляното,който ме притиснява....преди 1 година се появи при по-голямо натоварване на коляното точно отстрани, по-средата,болка..и колкото по-силно тичам толкова повече боли ...все едно игла ми се забива в коляното.И не знам на какво се дължи през целия си живот спортувам активно.Дали не е някое износване на нещо .. ? Ще се радвам да дадете съвети :)

AreYouNoob
02-07-2011, 12:50
ако си под 50-60 години няма да е износване (поне според мен :D ) иначе отиди на лекар най-добре

HHristov
02-07-2011, 13:16
Щом е коляното отивай на лекар

Sanguis
02-07-2011, 14:58
И аз бях така цяло лято,отидох на лекар и се оказа,че имам хондромалация,демек-износване на хрущяла(и на мен ми беше трудно да повярвам,на 16г. съм ебати,при това девойка :-o :D ).Ама аз много се натоварвах-тичане,танци,баскетбол,кат рене ии тъй.Изписаха ми някакви хапчета за ставите,дето трябва да ги пия 2г. с почивки през 3 месеца+трябваше да си взема ортопедични стелки.И все пак,иди на лекар :)

ledenakrasota
02-07-2011, 15:00
Е,как може да седиш толкова време и да пташ в форум! :shock: Егати мърлявщината!

Ако си спортист и за най-малкото трябва да ходиш на ортопед! :)

ZipFail
02-07-2011, 15:04
Аз ако за всяка болка отивах на ортопед, щях да живея в болницата...

Иначе да, отиди на лекар, щом не минава...

galin4o0o
02-07-2011, 16:02
Е,как може да седиш толкова време и да пташ в форум! :shock: Егати мърлявщината!

Ако си спортист и за най-малкото трябва да ходиш на ортопед! :)


Не съм отишъл защото....не ми се е налагало ....сега имам възможност за почване на тренировки и то на сериозно ниво ....а с това коляно няма как ..и както а написали ако е трябвало да ходя на ортопед за всяка болежка нямаше да излизам от болницата!

ledenakrasota
02-07-2011, 17:10
Коляното не е болежка!А важна част ,без която и до тоалетната няма да можеш да отидеш,ако скъсаш някоя връзка!

DownloadVirus
02-07-2011, 18:01
Като дижаш големи тежести ставите се износват.

galin4o0o
02-07-2011, 20:50
Коляното не е болежка!А важна част ,без която и до тоалетната няма да можеш да отидеш,ако скъсаш някоя връзка!

Не съм скъсал връзка...ходя по няколко пъти на изследвания през годината защото ми се налага....но никога крака ми не е бил така ..сега на края на месеца съм отново на изследвания и ще провериме тези работи... ;)

HHristov
02-08-2011, 17:12
Предполагам си футболист съдейки по снимката ти :) Ако е така (може и да греша) най-добре отивай сега, а не се прави на мъж. Бившия ми треньор сега заради такива работи не може да се състезава вече :(

galin4o0o
02-08-2011, 20:12
Мда футболист съм.Сега ходих да тичам натоварих се достатъчно,нямаше проблем с крака ми.Но на края на месеца ще ида на ортопед задължително

redbul2
02-08-2011, 20:58
Да.Отивай,че сетне може да ходиш на даскало с бастуни и патерици като стар дядо :-D