PDA

View Full Version : да му се обадя ли ?



jeni4kata
02-07-2011, 16:41
Зрдавейте,историята ми е дълга,но накратко казано - запознахме се с едно момче по скайпа преди 3 мес,всеки ден ми пишеше до преди 2 седмици,щяхме да се виждаме така и не се вядяхме,на РД-то му не отидох.Та от 1 седмица го няма никакъв нито в скайпа,нито във фейса,не знам какво е станало,но искам да разбера.Имам му номера да му се обадя ли се едно е попогрешка смисъл че на друг съм щяла да звъня и да разбера как е?Тъпо ли е и ще разбере ли че е нагласено всичко?

MiChKoO
02-07-2011, 16:45
хаа защо ще криеш че искаш да разбереш как е ? В това няма нищо лошо ... Звънни му питай как е , зашо го няма ... и т.н. няма смисъл от филми че уж си се объркала

jeni4kata
02-07-2011, 16:51
хаа защо ще криеш че искаш да разбереш как е ? В това няма нищо лошо ... Звънни му питай как е , зашо го няма ... и т.н. няма смисъл от филми че уж си се объркала
просто не искам да знае че го харесвам или дасе досети

MiChKoO
02-07-2011, 16:56
ми не му звъни не го търси иии няма да се досети .. само немога да разбера харесвате някой ии сакън той да не научава .. голям срам голямо нещоо

SmilezZz
02-07-2011, 17:11
И защо да не научава..И честно казано от едно телефонно
обаждане - надали ще схване нещо..Човек не може ли просто
да се интересува и притесни за един човек,за да му се
обади..Защо трябва да се вкараме в някакви филми,само
защото го харесваме ? Тъпо е..
Обади му се и го питай как е..Това е..

mArMaLaDkA
02-07-2011, 17:13
Като си искала да разбереш как е, да му беше отишла на рождения ден или поне да му се беше обадила, че няма да можеш да отидеш. Най-вероятно му е станало неприятно, че си се направила на ударена и те е резнал отвсякъде.

ivcheto0o
02-07-2011, 17:20
Няма смисъл да се правиш че си сбъркала,той ще се досети,и няма нищо лошо да се интересуваш как е.Друг вариант е да му пишеш смс. :)

jeni4kata
02-07-2011, 17:22
Няма смисъл да се правиш че си сбъркала,той ще се досети,и няма нищо лошо да се интересуваш как е.Друг вариант е да му пишеш смс. :)
еми той един път трябваше на негов приятел да звъни и се обади на мен :-o

YyoOnNiItTyY
02-07-2011, 17:43
Хах.. тва с объркването съм го пробвала.. ма беше като бях по мъничка..;дд Ииии.. смс-ите винаги са добър вариант.. понеже аз съм си притеснителна.. предпочитам смс-и .. но тва за всеки е различно.. да кажеме... не обичам мн мн да говоря по телефона.. аз съм върла фенка на смс-ите :-D

kombarka
02-07-2011, 17:48
Голяма си бъзла. Шубе те е да си говориш с него, не му идваш на рождения ден, не си излязла с него. Писнало му е на човека.

Остави го на мира, не му се занимава с такива като теб. Аз тези твоите номера съм ги правила преди 4-5 години (на 16 съм).

пп истината боли

jeni4kata
02-07-2011, 17:50
и аз така съм много срамежлива :oops:

jeni4kata
02-07-2011, 17:52
Ама в случая не аз а той прави номерата.Уговаряме си среща-той не идва нещо станало с него.После един месец преди рд-то ме кани у тях на рд-то нищо не казва Кво е тва?Добре че аз си отворих устата и се напрайх,че не съм го приела сериозно тва за поканата и той вика еми ела ама не мога да те забера щото съм пил и не искам да крам пиян

Jumbie483
02-07-2011, 17:58
Остави го, той ако се интересува от теб сам ще те потърси.

RockstarR
02-07-2011, 17:59
ОБАДИ МУ СЕ! :) :) :)

ledenakrasota
02-07-2011, 18:01
И аз съм голяма бъзла! :oops: Когато се обадя имам чувството,че телефонът ще ме изяде! 8-)

Но и обичам предизвикателствата!Все пак,нали в това е тръпката :)

Hilary_
02-07-2011, 18:09
оф обади му се без каквито и да е преструвки ГЛУПАВО Е!!!
..и защо не си отишла на рождения му ден?? Може да се е разсърдил .. :?

jeni4kata
02-07-2011, 18:15
eдва ли се е сърдил,просто исках да не излезе че едва ли не съм се самопоканила :?

YyoOnNiItTyY
02-07-2011, 18:23
Абе няма смисъл от повече приказки.. ако сметнеш че ще можеш да мецнеш поне една дума по телефона му се обади.. ако ли не ... прави каквото знаеш ;дд

VaMpiRKaTaaa
02-08-2011, 04:35
на РД-то му не отидох
^^Това ти е грешката.
Той ти е сърдит..и аз да бях,и аз щях да се разсърдя.
Момчето те е поканило на рд-то си.
Ти не си отишла..
E,какво повече искаш тогава?
A,по другият въпрос,ако му се обадиш да разбереш как е,това незначи автоматично,че ще си помисли,че го харесваш,или,че наистина го харесваш.Близък ти е,нормално е да се интересуваш от него.
И защо не отиде на рд-то му?
От пустия срам ли?
Най-мразя страхливите и нерешителни хора.
А,явно и той....
Извини му се,че не си отишла на рождения му ден,и се опитай да се сближиш с него,но като те покани пак някъде,не бягай като глупачка..
Няма нищо страшно..Или ще те изяде?

Crux
02-08-2011, 07:28
Обади се и му кажи, каквото чувстваш, не крий нищо, за да не те е яд после. Той ще се зарадва :)
edit: Е не бъди съвсем директна, прецени.