PDA

View Full Version : предложения?



aloul
02-07-2011, 16:53
Ходя с едно момче от 4 месеца и ацки много го обичам (казвала съм му го, но той на мен – не). Всичко е идеално, виждаме се почти всеки ден, не мога без него. В началото доста често се извиняваше, за да не излизаме. Първо беше, че баба му е болна, после, че трябва да ходи на село, че не му е добре и т.н. В същото време почти всеки път когато излзе той отрязва един негов приятел, като казва, че е на село. И аз си помислих, че той лъже и мен по същия начин и седнах и поговорих с него и му казах: ако не ти се излиза с мен някой ден просто ми кажи. Той отрече някога да ме е лъгал, но от тогава спря с тъпите извинения. Това беше преди около половин месец. Преди три дена направихме 4 месеца, той естествено забрави, но и аз не държа много да помни :D въпреки това се надявах да се видим, но той ми се обади в последния момент и ми каза, че днес няма да се виждаме, тъй като му е лошо (а си звучеше много добре по телефона де). Аз му напомних за четерите месеца и все пак нищо не направи. Почвам да се притеснявам, че пак ме лъже и не мога да преценя дали се филмирвам или не. Една приятелка казва, че сме много сладки двамата и си личи, че той ме обича, а друга казва, че той ме върти на малкия си пръст ... И двете може би са прави, но не знам какво да правя ... предложения?

jeni4kata
02-07-2011, 16:56
Ние няма откъде да знаем дали те харесва или не,дали те лъже или не.Просто седни и поговори с него.

AniBG
02-07-2011, 17:20
Тук не сме врачки, сама реши какво да правиш, ние не можем да ти кажем той какво чувства към теб и дали изобщо изпитва нещо. :? Просто седни и му обясни ситуацията, в която си попаднала, ако след няколко дни се държи по същия начин просто го оставяш, игнорираеш го, не му звъниш и тн. Ако е заинтересован, ще те потърси! :)

TheBeliever
02-07-2011, 17:48
Филмираш се.

DesireToFire
02-07-2011, 17:49
Нещо не е наред, ти прецени какво или го питай. Най-малкото като си му казала за 4ти месеца би било учтиво да ти се извини че е забравил, да предложи все пак да дойде (като ти откажеш, защото все пак се чувства зле човека) или на следващия ден да ти се реваншира. Той предлага ли да излизате или винаги инициативата идва от теб?

YyoOnNiItTyY
02-07-2011, 17:49
Ми.. какво да ти кажа.. не искам мн мн да ти се меся в работите след като не ви познавам...ма мислишш ли че е нормално .. момче, което твърди ,че те обича да те лъже само и само за да не излезне с тебе.. отново казвам, че мнението ми може да е съвсем погрешно след като не ви познавам.. Просто поговори с него.. тва ще е най-добре.. няма как ние да ти кажеме той какво мисли, чуства и така нататака 8-)