PDA

View Full Version : имам пъпки на гърба



jeni4kata
02-07-2011, 17:59
имам ужасни пъпки 2-3 на гърба,като ги стисна ме болят много,а на шията отзад в началото едно такова като боб кръгло и доста ме боли и кораво,как да ги махна не мога да ги стискам много ме болят :shock: :shock: Не знам нямам идея от какво ми са

kalpazanka
02-07-2011, 19:02
Имунитет или кофти яки.

nikitka_
02-09-2011, 13:01
Такива пъпки излизат,защото на някои хора мастните и потните жлези са много близо едни до други.Но при теб може причината да е друга!Отиди на лекар.

ggb
02-17-2011, 05:57
Със салицилов спирт и хлорнитромицин гнойните пъпки по тялото и лицето се махат само докато третираш с тях кожата,После спреш ли след време те се появяват,същото се отнася и до слънцето когато си препичаш гърба на силното слънце пъпките изчезват за 2-3 дена но след време пак се появяват.Остава ти единствено да чакаш и да се надяваш че колкото по-старееш толква те намаляват и изчезват иначе и дерматолози,и специални мазила и кремове против акне и сумати още глупости не помагат перманентно единствено години.Може би човек може да подпомоге процеса с добра хигиена,по умерено количество сладко и мазни храни,спорт,разходки (най-добре в планина) и надеждата че тея гадни пъпки един ден ще се махнат така както са дошли!