PDA

View Full Version : ПОМОЩЩ!!



YyoOnNiItTyY
02-07-2011, 18:35
Та така.. незнам и аз как да започна... но все от някаде трябва.. ;дд въпроса е че винаги харесвам момчетата на моите приятелки.. не е нарочно ... но винаги хлътвам, по тях и чак след като почна да се зарибявам с тях ми се прави забележка от тяхна страна да спра защото мене започвали да ме харесват повече от колкото тях... и аз едва тогава спирам.. но как мога изобщо да спра да правя такива глупости..?!?!?!;дд

VaMpiRKaTaaa
02-08-2011, 03:59
Като виждаш,че момчето,което харесваш е гадже с твоя приятелка и, ако ти си истинска приятелка,само факта би те спрял.
И естествено,ако имаш съвест и лоялност.

AniBG
02-08-2011, 09:13
Като виждаш,че момчето,което харесваш е гадже с твоя приятелка и, ако ти си истинска приятелка,само факта би те спрял.
И естествено,ако имаш съвест и лоялност.
++! Аз ако бях на твое място бих си го мислила, а не бих го казала на никой, за да не разваля приятелството си. Още повече, че бих се изолирала от тези мисли и надежди, като мисля за нещо различно или харесам някое друго момче, а не гаджето на приятелката ми!

marin4itu
02-08-2011, 11:25
Недей да възприемаш гаджетата на приятелките си като потенциални момчета за свалки, а единствено като приятел! Аз не знам как още имаш приятелки, честно..

justwondering
02-08-2011, 15:22
Ми просто не се зарибявай с тях, лол, толкова ли е трудно. Като видиш, че хлътваш и спираш да пишеш с тия момчета и ги отбягваш. Не разбирам какво е сложното...

ivcheto0o
02-08-2011, 16:21
Като виждаш,че момчето,което харесваш е гадже с твоя приятелка и, ако ти си истинска приятелка,само факта би те спрял.
И естествено,ако имаш съвест и лоялност.

+Надявам се с годините да се промениш и пораснеш.

nepowtorima
02-08-2011, 16:28
Човек винаги иска да има това, което няма!!!

MaLkaTa_LaDy
02-08-2011, 16:49
Да да да... Какво е най-важното в цялата ситуация - че приятелките ти те запознават с повечето момчета, които си харесвала. Т.е. ти не си се запознала сама с тях, т.е. нямаш достатъчно контакти с нови хора... Не беше трудно.

quexxe
02-08-2011, 16:54
Човек винаги иска да има това, което няма!!!

Така че не съдете момичето. :)

Можеш да спреш по два начина. Или си хващаш някое момче, но не това на някоя от приятелките ти, или сама си забраняваш.

Но ако усетиш, че момчето е правилното, нищо, че е обвързано с твоя приятелка - действай! Ще загубиш едно рамо, но ще спечелиш нещо, което за пръв път ще бъде резултат от "твоята борба" за щастие и след време ще се гордееш с постъпката си, дори да сте разделени тогава! : )
Когато едно момиче е смело и игнорира нападките срещу него, след време се научава да се бори и с ред други (ще ме извините) гниди. Бъди това, което искаш да бъдеш, а не това което не си, само защото някой в противен случай ще те нарани по някакъв начин.

Успех от мен!

Fiction7577
02-08-2011, 17:15
По-принцип е нормално да харесваш това, което сама знаеш, че не можеш да имаш.

Но, ако си държиш на момичетата, ще се въздържиш от зарибяването с въпросните им гаджета.

Моят съвет е - колкото и да ги (го) харесваш, стой на страна поне докато скъсат със съответната ти приятелка.

3oPuTy
02-08-2011, 17:34
Айде спокойно ;) Като излезеш от пубертета и всичко ще се оправи :) Ся хормоните ти бушуват и за т'ва си на това дереже ;)