PDA

View Full Version : ?-с за момчета и за момичета



HuSiTo0o
02-07-2011, 20:20
Здравейте. ?-т ми е. Какво иска едно момиче от едно момче за да тръгне с него, и обратното.


Благодаря за вниманието.

nepowtorima
02-07-2011, 20:31
Еми то и аз не знам какво иска.. За бога защо трябва да иска от него нещо освен - любов, разбирателство, уважение и да не му нахалства...

За да тръгне с него.. зависи от човека може да е някаква кифла и да тръгне още докато го види просто за да има бройка.. А свестните момичета
искат от едно момче ^^ малко по-горе споменатите 4 неща..

w0sh
02-07-2011, 20:37
пари.

и съответно външен вид

благодаря.

illusion1993
02-07-2011, 20:43
Никой не знае какво искат момичетата, дори те самите

TheBeliever
02-07-2011, 21:00
Никой не знае какво искат момичетата, дори те самите

Подкрепям.

Все нещо не ни е в ред. Искаме да ни обръща внимание и да ни остави на мира. Да не ревнува, но да не му е все тая. Да е настоятелен, но да не нахалства. Да ни играе по свирката, но да не ни лази в краката. Да се интересува от нас, но да не любопитства. Да помага, но да ни остави да се справим сами. Да е независим от чуждото мнение, но да се съобразява с нашето. И още безброй подобни противоречиви изисквания, с които няма как да се справи човек.
В най-добрият случай балансираш между крайностите и се надяваш този път да си налучкал.

babity
02-07-2011, 21:04
пари.

и съответно външен вид

благодаря.

Ставам ти фен.

VaMpiRKaTaaa
02-08-2011, 03:32
пари.

и съответно външен вид

благодаря.
И се мислиш сигурно за много интересен....
Аз миля,че,ако човека е сериозен,съответно иска и сериозно отношение и за себе си.

geranium
02-08-2011, 03:37
Всеки иска нещо различно. :-o Няма как да обобщим. :-o

quexxe
02-08-2011, 04:39
пари.

и съответно външен вид

благодаря.

Не всички са такива, приятелче. ;-)

Въпреки че повечето обичат само заради външния вид. Което донякъде е нормално, но не в такава степен каквато се среща сега.

Nakadah
02-08-2011, 04:57
1. Пари
2. Спортна натура(по възможност капитан на футболен отбор)
3. Скъпа кола/къща

Лицемери, няма нужда да ме цитирате!

Crux
02-08-2011, 07:19
любов, разбирателство, уважение и да не му нахалства...

Общо взето и аз съм на това мнение, ако става въпрос за сериозна връзка.

FromAutumToAshes
02-08-2011, 07:23
пишки.. к'во може да искат :lol:

petyfi
02-08-2011, 07:26
Искреност, любов, разбирателство, подкрепа... Доста неща.. Просто повечето хора са повърхностни и искат единствено гаджето им да изглежда като модел на Victoria Secret. Това им е проблема на тях и са вечно неразбрани :)

AniBG
02-08-2011, 09:04
Мога само да кажа, че не е важно само какъв е външния вид на момичето/момчето, а и вътрешната красота! Чудесно е, когато човек притежава и двете, въпросът е само дали той не е лицемер или просто ей така да стане гадже с някой, само защото няма какво да прави! :? А относно това какво трябва да има в една връзка - най-ценното е любов, подкрепа, разбирателство, искренност, да няма лъжи и да се изразяват чувствата открито! Когато двама души се обичат истински няма да има никакви пречки между тях във всички отношения! :)

RaisedOnRock
02-08-2011, 09:28
Момиче съм.От момчето искам да не е като всички останали.Да е различен по своему.Да бъде себе си.Такива индивиди са рядкост.

AniBG
02-08-2011, 09:34
Момиче съм.От момчето искам да не е като всички останали.Да е различен по своему.Да бъде себе си.Такива индивиди са рядкост.
++! То си е трудно да откриеш такова момче, може само да се радваме на жените с такива мъже до себе си! :?

justwondering
02-08-2011, 15:32
Аз държа да не ми ходи след задните части, а по-скоро той да е водещият във връзката. Нали затова е момче...
Да не е някой лигльо, но да не говори някви селски тъпотии, дето мисли, че са интересни.
Да си отстоява своето, а не "мъж под чехъл".
Мааалко си падам по лоши момчета :oops:
Много важно да държи на мен, а не да му е за единия секс.
И да не подражава на някой "готин". Всеки е уникален по своему.

kikatta
02-08-2011, 15:45
Еми то и аз не знам какво иска.. За бога защо трябва да иска от него нещо освен - любов, разбирателство, уважение и да не му нахалства...

За да тръгне с него.. зависи от човека може да е някаква кифла и да тръгне още докато го види просто за да има бройка.. А свестните момичета
искат от едно момче ^^ малко по-горе споменатите 4 неща..

..+1..;pp

chemist9009
02-08-2011, 15:57
пари,пари и само пари....парата прави борбата :razz: :razz:

nepowtorima
02-08-2011, 17:08
пари,пари и само пари....парата прави борбата :razz: :razz:


Добре, добре разбрахме - ПАРИ...

Ама тоя фактор не трябва ли да зависи с характера.. Ако е богат ама ебаси човека.. какво пак ли ще му търпиш : ревността му, тъпотата му

Ужасен човек, ама богат... Предпочитам свестен, мил, добър ако ще и беден, но да ме обича и да е с мен винаги

Lorein
02-08-2011, 17:15
Съгласна съм с TheBeliever - трябва да е "златната среда" - нито много така, нито много иначе. Трябва да се намери някакъв баланс. Но всичко си зависи от конкретното момиче.
Колкото до външния вид, парите, колите, дрехите и т.н. - никой не може да отрече, че в действителност има немалък брой повърхностни момичета/жени, които търсят само това. Останалите мисля също не биха отказали някоя друга "екстра", но това изобщо не е фактор според мен при тези, които търсят нещо по-сериозно и истинско.

Всеки с мнението си и вкуса си. :)

quexxe
02-08-2011, 17:20
пишки.. к'во може да искат :lol:

На себе си ли се смееш?


Аз държа да не ми ходи след задните части, а по-скоро той да е водещият във връзката. Нали затова е момче...

Връзка, в която единият е над другия? Каква трагедия.
Момчето не е над момичето и никога няма да бъде. Това, че жената се е размекнала, не може да отстои позицията си и е меркантилна е съвсем друго нещо. Така сте възпитавани - такива ще бъдете. Лично аз не съм силиконова, нямам претенции към партньора си, но имам позиция и достойнство. Шефове нямам, но има хора, с които говоря на "вие". Мъжкари, тарикати, позьори, лабиринти, бомби със закъснител - вън.

Както съм си го измислила: "Булгар е над жената, а п*шката му над Бог". Добро феминистично заключение. Правете си изводите.

fenastz
02-08-2011, 17:27
Чукане

quexxe
02-08-2011, 17:29
Чукане

Пей си Пенке, ле... Кой ли те слуша?!

fenastz
02-08-2011, 18:13
Чукане

Пей си Пенке, ле... Кой ли те слуша?!

And your problem is ?

gogo4o4o
02-08-2011, 18:37
Чукане

Пей си Пенке, ле... Кой ли те слуша?!

And your problem is ?

Не стига, че си експерт на тема социални отношения между връстници, но и английският ти е безупречен. quexxe няма шанс в евентуален спор с теб, 100%.

А по темата:

Всеки иска различни неща, не е нещо определено.

DesireToFire
02-08-2011, 19:16
Единственото, което искам е да изпитвам нещо към него, както и той към мен. Не виждам какво повече трябва? Защото скоро имах такъв случай. Момчето е супер точно, няма нещо в него което да не ми харесва, но просто не успях да го почувствам като нещо повече от приятел.

FuckedUp
02-08-2011, 19:25
пари.

и съответно външен вид

благодаря.

ЗНАЕХ СИ!!!!!!!! :razz:

sladur4etyYy
02-08-2011, 19:31
човек, отговарящ (или поне максимално доближаващ се до) на определението ''истински мъж''. някой, който може да взема решения, без да се интересува от чуждото мнение; който ще е зад мен винаги, каквото и да става. не ми трябва хлапак, който не е наясно със себе си. щом каже нещо, трябва да стои зад мнението си; да действа, а не само да приказва.
искам тръпка, да ми е интересно, не бих могла да водя скучен живот. бих останала повече време само с някой, който може и знае как да ме изненада, как да ме развесели, когато не съм на кеф; да мога да говоря с него на различни теми.


има още, но не ми се пише повече. :D

а и дори да си пишем тук, не се знае какво ще ни поднесе живота. може да мислим, че знаем какво търсим, но накрая да се окажем с коренно различен от желания от нас образ.

sh3_1s_7h3_0n3
02-08-2011, 19:35
Хитро.

Не знам дали авторът е наясно, но хората са различни и всички искат различни неща.
Толкова е субективно, че няма накъде.