PDA

View Full Version : Момчета почвам режим ПОМОЩ !!!



yamaha911
02-07-2011, 21:06
eto edno primerno menu :
6:30 5 beltuka s 2 jeltuka + 100 gr oveseni qdki ili musli zalqti s prqsno ili kiselo mlqko po izbor + plod po izbor
10:30 1 kofichka kiselo mlqko + plod po izbor ili paket fastuci
1:30 (obqd) 150 - 200 grama pileshko s 50 -70 grama oriz ili 200-250 grama kartofi
zala 2:30 za da si otpochinal malko sled hraneneto
4:00 sled zala qdesh beltuci 5 -6 zaedno s plod
5:00 - 30 pileshko sys leka salata
21:00 otnovo pileshko s leka salata
23:00 - 24:00 100 -150 grama izvara s fastuci

Това ми го изготви един дето уж разбира от фитнес :Д но нз вие кво ще кажете нещо да промените.Целите ми са да свалям кг . Когато ходя на фитнес взимам Л- карнитин преди тренитовка. Нещо друго с което да комбинирам карнитина абе изобщо всичко.Започвам нова начало в моя живот и искам всичко да е ОК ако ме разбирате.

БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО !!! :o

firstdiesel
02-07-2011, 21:40
Спортът не е точна наука. Няма ДА и НЕ, всичко е "според-зависи".
Колко килограма си, % мазнини, ръст, метаболизъм, склонност към промяна на тегло, какво/кога/как/колко тренираш, воля/инат, постоянство, цигари, алкохол, начин на живот, стари травми ... и много други фактори.

Всичко зависи от теб и твоят организъм, въпросът е ... Колко силно го искаш и какво правиш за да го достигнеш ? Сега си отговори сам! :)

И диети не се дават просто ей така, най-правилната диета е тази, с която ще се чувстваш добре (не си преял, не си гладен, не си изтощен...).

ZipFail
02-07-2011, 23:13
Според мен си е супер режима. Това обаче не значи че трябва да ядеш абсолютно едно и също всеки ден. Можеш винаги да заменяш пиле с риба, фастъци с бадеми, да наблягяш на млякото или яйцата, да вкараш и други храни и т.н. и т.н. Разнообразявай, ако усещаш че имаш нужда. А и на хранителен режим повече от 4-6 седмици хич не е здравословно.

И прави кардио ;)

LifeFitness0
02-08-2011, 08:49
Добър е,но според мен 2рите фъстъци трябва да ги махнеш.И на всеки 10-на дни трябва да имаш един чийтинг ден-да не спазаваш режима и да се хавшаш сандвичи за закуска ,някои друг шоколад и тн. за да не свикне организма.

Myrth
02-08-2011, 09:52
Съжалявам хората, които си правят почасови режими. Ужасно неприятно е и също толкова безсмислено.

yamaha911
02-08-2011, 10:34
"Колко килограма си, % мазнини, ръст, метаболизъм, склонност към промяна на тегло, какво/кога/как/колко тренираш, воля/инат, постоянство, цигари, алкохол, начин на живот, стари травми ... и много други фактори".

Значи на 16 год съм висок сам 174см 80кг не пуша рядко пия бавен метаболизъм . А за мазнините нз как се изчислява ако можеш да ми кажеш :-o

DownloadVirus
02-08-2011, 11:37
eto edno primerno menu :
6:30 5 beltuka s 2 jeltuka + 100 gr oveseni qdki ili musli zalqti s prqsno ili kiselo mlqko po izbor + plod po izbor
10:30 1 kofichka kiselo mlqko + plod po izbor ili paket fastuci Добави още малко протеин и замести фъстъците с някой добър въглехидрат например quaker,musli.
1:30 (obqd) 150 - 200 grama pileshko s 50 -70 grama oriz ili 200-250 grama kartofi
zala 2:30 za da si otpochinal malko sled hraneneto
4:00 sled zala qdesh beltuci 5 -6 zaedno s plod Още протейн+малко въглехидрат
5:00 - 30 pileshko sys leka salata -Не оставай 4 часа между храненията.
21:00 otnovo pileshko s leka salata
23:00 - 24:00 100 -150 grama izvara s fastuci Махни фъстъците.


Това ми го изготви един дето уж разбира от фитнес :Д но нз вие кво ще кажете нещо да промените.Целите ми са да свалям кг . Когато ходя на фитнес взимам Л- карнитин преди тренитовка. Нещо друго с което да комбинирам карнитина абе изобщо всичко.Започвам нова начало в моя живот и искам всичко да е ОК ако ме разбирате.

БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО !!! :o

Направих някоя друга поправка по мой "вкус" така :D:D

fatrat
02-08-2011, 14:31
нещо не ми харесва...
тея картофи наобяд ,че и 200 грама..
сутрин избери само белтъци или само овес
към 10 и нещо протеин т.е пиле/яйца фъстъци или си купи пудра

към 4 след зала 6-7 белтъка и 1 банан/ябълка/2 лъжици глюкоза/мед ти си избираш.
после към 7 да ти е следващото хранене пилешко със зелечнуци с отрицателен калориен баланс т.е изхарчващи повече калории за обработка от колкото дават.
в 10 само извара. Може 2 бадема/рибено масло на ампули/дражета и т.н