PDA

View Full Version : Ноктопластика



POLLINA
02-07-2011, 21:41
Реших да си сложа :) таа ... имам няколко въпроса...колко време издържа ? като отида на поддръжка какво се случа с моя нокът,който расте отдолу,режат ли го или какво ? 8-)

marin4itu
02-08-2011, 11:03
Амии не знам колко издържа, не съм имала, но попринцип зависи от качеството на материалите и от маникюристката. Когато ти израсне нокътя , гелът се изпилява и се слага пак нов, който покрива целия нокът. За ноктопластиката с акрил не съм много наясно. А твоята по принцип каква ще е?

Bonita1991
02-08-2011, 11:36
поискай да ти сложат леплив плат :) издържа по - дълго :)
когато ходиш на поддръжка изпиляват гела и ти слагат нов защото когато нокетът ти израства гелът също се издърпва надолу и се вижда :)

ELiTyYy
02-08-2011, 11:47
оле недей ...аз бях с ноктопластика до вчера...1 месец успях да ги опазя..
а сега....са ужасни..целите са нацепени ,улющени.. нямам думи..
Днес цял ден ги мажа със заздравители,каквито имам в наличност.. :( дано се оправят скоро...
По-добре пускай твойте...

POLLINA
02-08-2011, 16:04
8-) знам,ама ми е голям мерак ,моите нокти винаги като пораснат малко повече и се чупи някой и съм принудена да ги изпиля всички 8-)
идеятя ми беше да ви питам ,когато моят нокът израстне отгоре не се ли вижда (както при изкуствените нокти) като ми израстнат до такава степен трябва да си слагам на ново ноктопластика ли ?? 8-)

Bonita1991
02-08-2011, 16:22
не се вижда отгоре :) като ти израсте нокетът ако решиш може да си оставиш твоите :) ако не като идеш на поддръжка изпиляват гела и ти слагат нов :)

LipSy
02-08-2011, 19:36
не се вижда отгоре :) като ти израсте нокетът ако решиш може да си оставиш твоите :) ако не като идеш на поддръжка изпиляват гела и ти слагат нов :)

+1! :)

ELiTyYy
02-09-2011, 10:13
като израстне се вижда от вътрешната страна..само ,4е така и не успях да видя какво става на подръжката с израстъка,.. :D :D