PDA

View Full Version : Болен психопат



fearflight
02-08-2011, 00:14
След като изгледах 4 guys 1 hammer, russian nazi beheading и куп други гадости установих, че не съм чак толкова потресен от това даже въобще единственото нещо което изпитах беше злоба към тези боклуци дето вършат това нищо повече....
и знам даже защо така, защото тези видео игри дето играя промиват мозъка на човека тези гадости ги виждаш ежедневно и спира да ти прави впечатление.
Помня как преди 2, 3 години като излизах повече и не играех почти никви игри освен някви race като need for speed се ужасявах и травмирах от най-малкото насилие наистина игрите вредат промиват съзнанието ти.
прави са когато казват, че игрите вредят

Nam3less3
02-08-2011, 11:17
Глупости, това че някой хора са с лабилна психика не значи, че игрите вредят на всички. Проблема е в хората, не в игрите. Все едно да кажеш, че музиката е виновна задето някой хора изпадат в крайни стилови групички, отново проблема е в акъла на хората.

NomNomNom
02-08-2011, 13:37
Психопат е човек, при когото не е налична съвест, суперего. Той, като цяло, се категоризира като болен. Заглавието ти е много неточно.
Когато се наглеждаш на насилие, свикваш с него. Това е много добре, защото един ден няма да се травмираш, ако видиш размазана жена на пътя.
Не знам какъв ти е проблема, убийствата и агресията са навсякъде в природата.
И да, добре е да не ти правят впечатление тези гадости . Защо да те тормози чувство на съжаление, отвращение, ужас, като може просто да го подминеш.
Това не означава, че ще станеш убиец и т.н. Обществото ни е такова, че всякаква форма на физическо убийство се категоризира като нещо нередно и трябва да си супер самоизолирал се за да станеш психопат , да убиваш без да ти пука.
Но самият факт, че усещаш по този начин игрите и пускаш тази тема означава, че всичко ти е о'кей. Разбираш го като нередно, значи не си опасен, за което ние много се радваме.

fearflight
02-08-2011, 16:07
NomNomNom
Поста ти ме закова стабилен е :lol:
Прав си заглавието е неточно също така самата тема не е написана със много смисъл също така не се притеснявам за себе си нито заглавието се отнася за мене.
Исках да видя мнението на хората за тия работи мерси за отговорите :lol:

няма да се травмираш, ако видиш размазана жена на пътя.
Всъщност когато бях на 7 години пречукаха един като го блъснаха с кола на булевард мисля, че всъщност тогава вече се бях травмирал не много, ама ми беше гадно и беше за последен път...