PDA

View Full Version : YouTube на Nokia C3



sToyAncHo
02-08-2011, 11:25
Hi :) Имам nokia С3 и като влезна от интернет през телефона от училище в YouTube и като си пусна да гледам някакво клипче, зарежда и пише, че не може да се свърже, а имам едни фр, дето си гледат клипове и нямат никакви проблеми :/ SOS !!!

Nam3less3
02-08-2011, 12:02
Hi :) Имам nokia С3 и като влезна от интернет през телефона от училище в YouTube и като си пусна да гледам някакво клипче, зарежда и пише, че не може да се свърже, а имам едни фр, дето си гледат клипове и нямат никакви проблеми :/ SOS !!!Това през wi-fi ли? Телефона ти има ли вграден youtube client или през браузъра се опитваш да гледаш? Отваря ли ти други страници? А тия дето гледат клиповете със същия телефон ли са?
Edit:Тука пише как http://discussions.europe.nokia.com/t5/Cseries/Nokia-C3-YouTube/td-p/746945
Трябва да влезеш в m.youtube.com и даже май не можело през wi-fi ами трябва през мобилен нет(gprs/edge) така пише поне.

sToyAncHo
02-08-2011, 12:18
Влизам през wi-fi на телефона. Сега вкъщи ми отваря всички клипове. Гледах ги през браузъра. В училище ми отваря всички страници, в които досега съм влизал :) ФР-тата ми са с Nokia С6 и 5530 и няма никакви проблеми. Влизат през wi-fi.

Nam3less3
02-08-2011, 12:23
Влизам през wi-fi на телефона. Сега вкъщи ми отваря всички клипове. Гледах ги през браузъра. В училище ми отваря всички страници, в които досега съм влизал :) ФР-тата ми са с Nokia С6 и 5530 и няма никакви проблеми. Влизат през wi-fi.Значи през wifi-то вкъщи гледаш клипове но ако е в даскало wifi-то не става? Ами явно проблема е от wifi-то, пробвай през m.youtube.com

sToyAncHo
02-08-2011, 19:28
За да не пускам нова тема ще питам тук. Някой знае ли откъде да си изтегля flash player mobile за С3-ката ? Благодарско предварително :)

Nam3less3
02-09-2011, 12:06
За да не пускам нова тема ще питам тук. Някой знае ли откъде да си изтегля flash player mobile за С3-ката ? Благодарско предварително :)Освен youtube другаде не може да гледаш клипове по принцип(освен чрез браузъра skyfire но май му е отрязана поддръжката за бг), а и телефонът ти няма необходимия процесор за да ползваш флаш, има само флаш лайт.