PDA

View Full Version : Стягане на дупето?



simplewiSh
02-08-2011, 12:02
Здравейте. Сигурно има много такива теми, но нямам време точно сега да преглеждам назад из страниците, защото бързам.

Искам да знам какви точно упражнения ми трябват за да ми е стегнато дупето. =] Сигурно въпроса изглежда глупав, но не се харесвам така и искам да направя нещо по въпроса.

Също искам да попитам и за коремчето. Не е изобщо голямо и не се личи много.. дори изобщо бих казала, но съм си поставила за цел да го стегна и него ;д Та как точно да стане.. в смисъл по коремни преси на ден да правя и за колко време горе долу ще се стегне.

Моля без обидни коментари и пр. Благодаря! :)

FuckingFreak
02-08-2011, 12:15
Има много упражнения, без значение аеробика, кардио, пилатес или каквито и да са за дадена част от тялото.. Какво значи "нямам време да преглеждам назад из страниците" ?!
1. Има толкова МНООООГО теми
2. Ако бързаш да пуснеш темата и имаш излизане, не можеш ли след като се върнеш да прегледаш "назад из страниците" ?
3. Или пък мислиш, че за 1 път ще се стегнеш навсякъде ?

simplewiSh
02-08-2011, 12:27
Нямам компютър в общежитието(уча в друг град, не там където живея) :) И в момента съм в зала.. и след малко ми свършва времето. :-o
Просто исках малко помощ, защото не съм сигурна какви точно упражнения трябва да правя.. :)
И не не мисля, че за 1 път ще стегна проблемните за мен области! Това става с упоритост и много време и работа.

Други мнения? :)

Greennight
02-08-2011, 12:39
Ае стига сте злобяли.Слушай ся мацка.Вече е топло.Най-доброто упражнение е тичане на чист въздух.Също е хубави да правиш няколко серии по 30 коремни преси,а за дупет е добре да си вдигаш краката от легнало положение тип ножица.Храната също е много важна.Колкото и да тренираш,ако след това се натъпчеш с дюнери ефекта няма да е много голям...

И казах злобарките да млъкват.Тва,че момичето има воля да се стегне,а вие нямате,не значи да спамите.Търси ти тема в 800 страници.

n3zabrawiimaa
02-08-2011, 12:52
И казах злобарките да млъкват.Тва,че момичето има воля да се стегне,а вие нямате,не значи да спамите.Търси ти тема в 800 страници.

Хах, напълно съм съгласна!!
Иначе, можеш да клякаш, но почни по малко, защото иначе ще имаш страшна мускулна треска.

whitebunny
02-08-2011, 13:32
И казах злобарките да млъкват.Тва,че момичето има воля да се стегне,а вие нямате,не значи да спамите.Търси ти тема в 800 страници.

Хах, напълно съм съгласна!!
Иначе, можеш да клякаш, но почни по малко, защото иначе ще имаш страшна мускулна треска.тва клякане е най-голямата ми грешка само ми разшери бедрата :-x (А не правех по много 20 сутрин и 20 преди лягане). По-добре е да бягаш :-)

02-08-2011, 15:57
eми моето си е стегнато без да съм праила мнннн упражнения :D :P

chemist9009
02-08-2011, 15:59
стягането става с много секс :lol: :lol: 8-) 8-) :razz: :razz: :razz:

Lorein
02-08-2011, 16:51
И аз знам, че дупе и бедра се стягат най-добре с бягане. :)
Колкото за коремчето - така и не знам точно... За там по-скоро трябва по-здравословно хранене, защото при някои мазнинките и тлъстинките се трупат там. 8-) Така че една комбинация от здравословно ядене (не диети) + бягане + постоянство според мен е най-добрият вариант. :)

cherrygloss
02-08-2011, 17:29
Винаги съм разчитала на спортовете, защото просто не мога да откажа сладкото. И за това трябва много спорт, примерно колело (или навън или велотренажор) , вода и така.

ParisHilton
02-08-2011, 19:46
Има много упражнения, без значение аеробика, кардио, пилатес или каквито и да са за дадена част от тялото.. Какво значи "нямам време да преглеждам назад из страниците" ?!
1. Има толкова МНООООГО теми
2. Ако бързаш да пуснеш темата и имаш излизане, не можеш ли след като се върнеш да прегледаш "назад из страниците" ?
3. Или пък мислиш, че за 1 път ще се стегнеш навсякъде ?

какво толкова бе мацко.. момичето си пита, няма нужда да се нахвърляш :wink:

P.S.. коремни преси, бягане, фитнес :) влез в сайта : http://www.bb-team.org/ страхотен е.. и има отговор от специалисти за всяка тема :) Надявам се да съм била полезна ;p

simplewiSh
02-08-2011, 20:16
Blagodarq vi mnogo! :)
Nadqvam se da uspeq da postigna jelaniq rezultat.

(izvinqvam se za latinicata, no pisha prez telefona si, a toi nqma BG :) )

tonittaa
02-09-2011, 11:16
ходенето пеша поне 1 час на ден е задължително, а 3 пъти в седмицата тичане, фитнес или спорт- сигурни резултати. Аз така отслабвам и се стягам. Ходя пеша сигурно 2 часа ми се събират, нагоре- надолу бързо ходене, тичам и всичко върви добре за сега.

nikitka_
02-09-2011, 11:47
..

Stela94
02-10-2011, 17:35
Мда.При мен като цяло фитнеса ми помогна да задържа на това положение теглото и да стегна доста видимо задника.Не знам упражненията от програмата ми изготвена от фитнес инструктура дали са антицелулитни понеже нямам целулит,но мисля си,че хората ,които са фитнес инструктури ще изготвят най-доброто.Сега ми предстои малко по интензивно спортуване лятото та да видим.Надявам се и аз да "сваля" задника поне малко.

Мисля,че и за коремчето трябват упражнения и фитнес инструктура ще ти препоръча!

02-14-2011, 22:35
eми моето си е стегнато без да съм праила мнннн упражнения :D :P
:oops: