PDA

View Full Version : КаЧеСтВеНи КеЦоВе



Bonbonchencetyy
02-08-2011, 13:21
Знаете ли къде мога да намеря качествени и удобни кецове,да са някъде към 25 лв. за 36 номер(много малък крак :Д) по магазините в Шумен?Е,поне да са така...по-качествени(понеже по-рано имах едни дето ходех с тях мн. рядко и след 2 месеца се скъсаха) ...Сори за тъпия въпрос.

Bonbonchencetyy
02-08-2011, 13:50
Извинена си за тъпия въпрос, но да не се повтаря.
Ясно!

jghgh
02-08-2011, 14:03
Какви кецове 1во? Ако са такива тип Converse (т.е. модел), има доста евтини по пазарите, ама се се'ш за качеството.
Ако говориш за т.нар. "скейтърски" кецове, според мен 25лв са малко пари, за да искаш качество. Аз лично съм ползвала "скейтърски" кецове на Runners, и бях доста доволна, но определено съм давала повече от 25лв за тях - около 30-40 вървяха.

machoka
02-08-2011, 14:11
Аз лично съм ползвала "скейтърски" кецове на Runners, и бях доста доволна, но определено съм давала повече от 25лв за тях - около 30-40 вървяха.

смразяващ кръвта ценови шок! Но все пак купуваш качество!

CanisDirus
02-08-2011, 14:16
В Шумен няма ли мол?
Ако няма - отиди в някой град с мол и от там си купи кецове.

Joc
02-08-2011, 15:12
тянко нали си продаваше хлябовете по едно време, дето стърчеше дунапрен :lol:

realantisocial
02-08-2011, 15:13
Какви кецове 1во? Ако са такива тип Converse (т.е. модел), има доста евтини по пазарите, ама се се'ш за качеството.
Ако говориш за т.нар. "скейтърски" кецове, според мен 25лв са малко пари, за да искаш качество. Аз лично съм ползвала "скейтърски" кецове на Runners, и бях доста доволна, но определено съм давала повече от 25лв за тях - около 30-40 вървяха.

Какво означава "скейтърски" кецове ? Кецове за каране на скейт ли имаш предвид ?

Joc
02-08-2011, 15:18
аз се чудих има ли разлика с какви обуща караш скейт?

BlackEyedPeas
02-08-2011, 15:50
Какви кецове 1во? Ако са такива тип Converse (т.е. модел), има доста евтини по пазарите, ама се се'ш за качеството.
Ако говориш за т.нар. "скейтърски" кецове, според мен 25лв са малко пари, за да искаш качество. Аз лично съм ползвала "скейтърски" кецове на Runners, и бях доста доволна, но определено съм давала повече от 25лв за тях - около 30-40 вървяха.

Какво означава "скейтърски" кецове ? Кецове за каране на скейт ли имаш предвид ?

Има предвид за онези "големите"

jghgh
02-08-2011, 16:13
Имам предвид точно "онея големите", ако обичаш, не се заяждай на дребно. Затова съм сложила кавички.

Мачо, вместо да се правиш на интересен, намери нещо красиво и качествено на момата. Рънърс поне по МОЯ ОПИТ са качествена българска фирма за обувки, която си предлага моделите на прилични цени, но не чак 25лв. Сега м/у другото се сещам, че съм имала кецове на Паоло Ботичели от 23лв, но за 2 месеца се скъсаха и им се обели цвета, нещо, което Ранърсите (3 чифта) правят за поне година интензивно носене. Това е моят индивидуален опит и го споделям.
Последно когато гледах магазини за обувки ми направи впечатление, че грозните и нездравословни обувки не държаха цена... Примерно адски тънка, лепена подметка, гадна стелка, евтин материал. Аз въпреки всичко ще си взема един симпатичен розов чифт маратонки от тоя сорт, но ми е ясно, че няма да издържи, а и ще тря'а сменям стелки, за да не си подбия краката.
Не се правя на паралийка, ако това те е провокирало, но мисля, че споделям истината.

machoka
02-08-2011, 16:23
Аз просто се чудя къде ги намирате тия качествени кецове по 30лв. Не ме убивай )))

jghgh
02-08-2011, 16:34
Отдавна не съм носила кецове, но доколкото си спомням, повечето вървяха от 35 нагоре, което си е 10лв разлика над тея от 25 (ако има такива) Е, предполагам, че с няк'во намаление може да се намерят кецове за 30, не знам.
Просто споделям опит.

Нямам представа как стоят нещата с кецовете от този тип - цък (http://www.boston.com/ae/sidekick/blog/converse.jpg), мисля че в магазините на Fullmax са с доста ниска цена, но аз не съм носила такива и не мога да коментирам качество.

Коментирам това, с което съм запозната - "големите" кецове на Runners.
Мисля, че са издържани откъм качество и цена. Другите фирми не ги коментирам (примерно Булдозер или МатСтар; за последните не съм чувала добри неща). Но Runners ги препоръчвам, доста маратонки и кецове също съм имала оттам, здрава работа са си :-o

semantics
02-08-2011, 17:01
Рънърс поне по МОЯ ОПИТ са качествена българска фирма.

Грешка, турска или гръцка са и се продават навсякъде по Балканите и Централна Европа.

Заяжд, заяжд на дребно, хах.

CanisDirus
02-08-2011, 19:17
Имаше едни гуменки за 10-ина лева. Много добри. Ходих лятото с тях почти навсякъде, щото веул в БГ = ноу гоу!

Pliok0019
02-08-2011, 19:38
Мат стар имат по-добър дизайн от ранърс, поне доколкото съм обръщала внимание. За качествено - не знам...

И като се фукате толкова, аз ще похваля мойте черно-цикламени 4годишни кецове etnies, които взех за 90лв от някакво страшно тогава намаление. И не са мръднали, въпреки че ги използвах за възможно най-нещадящите тях действия. Пък и въпреки, че кученцето ми си поигра с тях, нямат дори следи от зъби :Д

Та заключението ми е, ако кецовете не са ти спешни, по-добре един здрав чифт, отколкото 3 за боклука.

Bonbonchencetyy
02-10-2011, 11:45
Мерси на всички за полезните съвети.Днес си броих мангизите,имам към 1200 и нямам нищо против да кажа ,,Бай,бай!'' на 100 лв. (честно) . :D :D

Ewok
02-10-2011, 12:02
Аз пак сам газарче и одим с кецове от 150 лв., на които подметката им вече протъркана до степен скъсване. И вапреки, че са супер готяни, не мислим, че бих си купИла пак на същата фирма. А може и просто да ги нося прекалено много, незная. :neutral:


Иначе имам и едни етниски, които са по-стари от тези ^, но не са мръднали. Сигурно защото ги обувам по-рядко.

малко да са саморекламирвам


Иначе по темата - аз кецове за 25 лв. не сам виждАла. Мислим си че върват от 30 - 35лв нагоре.

sisinata
02-11-2011, 15:04
Ако си съгласна да кажеш "бай, бай" на 195 лева, то това са кецовете http://www.stepupshop.eu/supra-vaider-tuf-white.html . Ще си купувам такива тази събота, но знам, че държат! :grin:

WILD__BOY
02-12-2011, 00:57
качествени кецове на 25 лв ми е крайно невъзможно
от над 10 години нося само nike (с редки изключения puma) като ежедневна обувка. в пъти повече от 25кинта са ама ги скъсвам с кеф от носене .. сериозно носене

в момента определено любим модел ми е nike blackboard
http://images.sportsdirect.com/images/products/16915303_l.jpg

dirtyyy
02-12-2011, 08:46
Какви кецове за 25 лева :о
Ако исакш да не ти се късат всеки месец,купи си едни за около примерно 100 лева,които ще си носиш с кеф.

CSKAMen1
02-17-2011, 23:14
http://sportdepot.bg/products/sportni-drehi-i-obuvki/muje/mujki-sportni-obuvki-i-maratonki/28713-mujki-obuvki
Ето аз си купих тези-90 лева са,и съм много доволен

DesireToFire
02-18-2011, 21:56
Etnies!

Verminaard
02-18-2011, 22:05
Ъх...кецове...
А към тия кецове шприца безплатно ли го дават,или е на промоция?

dafigg
03-07-2011, 11:21
А някой знае ли сега в Boardshop дали има някакво намаление на кецове в момента?

p33pshow
03-08-2011, 20:37
Авторката виж във тия онлайн шопове - insomniacollective.com , corporide.com , sportdelivery.com.Там има достатъчно голям избор,а особено в инсомниата има големи намаления..ще си намериш нещо добро за под 100 кинта.