PDA

View Full Version : Секс за пръв път. ДОбра идея ли е?



Hunter116
02-08-2011, 12:50
На 14 г съм и не съм правил секс дисега. Много ми се прави, но незнам дали е правилно. Ако не е правилно плс кажете някой по хубав начин за мастурбиране и нещо, което да предам на гаджето(и тя е като мен-незнае дали е правилно да правим секс. ако двамата сме съгласни ще го правим.) как да ми прави по - хубави свирки.

ozzy
02-08-2011, 13:04
С чудене до никаде не стигаш решавай откаде да знаем ние дали ти го искаш

MadeOfSteeL
02-08-2011, 13:11
Пич разбирам да си момиче да та се притесняваш, бъди по решителен живота обича смелите :P

Hunter116
02-08-2011, 13:16
Ние го искаме. Въпроса е дали е добра идеята.

NomNomNom
02-08-2011, 13:21
На 14 г съм и не съм правил секс дисега. Много ми се прави, но незнам дали е правилно. Ако не е правилно плс кажете някой по хубав начин за мастурбиране и нещо, което да предам на гаджето(и тя е като мен-незнае дали е правилно да правим секс. ако двамата сме съгласни ще го правим.) как да ми прави по - хубави свирки.
АЛОООО, защо , защо, защо , защо , защо караш феминистката у мен да се обажда.
НЯМА ДА ТИ ПРАВИ ПО-ХУБАВИ СВИРКИ. КАТО НЕ ЗНАЕШ ДАЛИ Е РЕДНО ДА ПРАВИШ СЕКС, ЗАЩО СЕ УТЕШАВАШ, ЧЕ ОРАЛНОТО ЗАДОВОЛЯВАНЕ Е "ПО-ПРАВИЛНО"?


Леллелелел, ако бях господ сега, ако имах някаква власт, щях да му отрежа онази работа на тоя , да я сготвя и да я дам на момичето да изяде.

БИЙ СИ ЧИКИИ И НЕ СЕ ОФЛЯНКВАЙ.

Какъв егоист, да беше казал поне, че я обича, или нещо подобно.
Най-странното е, че не са ме експлоатирали по този начин, но направо откачам, като видя , че някой го прави.
Горкото момиче.
ЕГОИСТ. МРАЗЯ ЕГОИСТИ.

ЗАЩО НЕ ПОПИТА ЗА НАЧИН НА НЕЯ ДА Й ДОСТАВЯШ УДОВОЛСТВИЕ, АААААА??????

А днес имах час , даже ходих пеш , психическото ми здраве беше идеално, докато не се появи тази тема.

Няма да влизам раздела повече.

Защото някакви егоистични пишлемета гледат да използват други тъпи такива за удоволствие.
Без да маскират егоизма си , което правят повечето .
Ужас.

kn1ght
02-08-2011, 14:03
^човека е на 14 , не мисля , че даването на акъл би му било полезно.А и ти не изглеждаш на много по-голяма като му се връзваш детския му акъл. Много ясно, че ще мисли само с оная си работа на тая възраст : )

NomNomNom
02-08-2011, 14:30
^човека е на 14 , не мисля , че даването на акъл би му било полезно.А и ти не изглеждаш на много по-голяма като му се връзваш детския му акъл. Много ясно, че ще мисли само с оная си работа на тая възраст : )
Защо аз на 14 не съм мислела по този начин, това вече е друг въпрос. Това, че съм подтискана по един определен начин в детството ми също е мой проблем, но това обяснява бурната ми реакция към егоистичното задаване на въпроса. И да, много безпринципно от моя страна да напиша, че няма да се появявам днес в раздела, а да го правя, но пак е продиктувано от нещо , което главата ти надали може да побере.
А това, че ти си комплексиран, че никой не те взима навътре и си го избиваш на мен - не ти се получава.
А това колко голяма изглеждам - от отдавна не ми се е налагало , а и съм спряла да се доказвам.
Така де, получих страхотна работа за моите години, обучението ми също върви .

Но , какво разбирам аз.

Сигурно съм пълна с още повече комплекси, от колкото предполагам, щом и на твоя коментар отговарям.
Но , това няма значение. Фактите са си факти.

И силно се надявам пишльото, писал темата , да не го огрее. Както казах, чиста експлоатация си е от негова страна.

adidaskataWE
02-08-2011, 17:31
лелеееееееееее :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: момче на мене не ми се е налагало да правя секс на 14 и как разбра,че ти се прави секс като никога до сега не си правил ЗА БОГА !!! Я СЕ СТЕГНЕТЕ БЕ ДЕЦА ! Това не е шега работа ! В крайна сметка чупете си главите.Хората са казали всичко с времето си :D :D :D

Fiction7577
02-09-2011, 07:29
Не прибързвай. В момента си на такава възраст, че хормоните ти постоянно бошуват. Повечето момичета го правят на по 13 и се мислят за готини, но в последствие съжаляват (и с право).

Гледай си в момента даскалото, ще имаш много време за секс в последствие, нужно ли е да си съсипваш така и детството и т.н.? :?

AniBG
02-09-2011, 08:09
Не прибързвай. В момента си на такава възраст, че хормоните ти постоянно бошуват. Повечето момичета го правят на по 13 и се мислят за готини, но в последствие съжаляват (и с право).

Гледай си в момента даскалото, ще имаш много време за секс в последствие, нужно ли е да си съсипваш така и детството и т.н.? :?
++ Съгласна! ;-) По-добре сега си гледай уроците и недей да мислиш за това! "Прави ти се секс", защото вмомента растеш, нормално е да го искаш! Мога да ти се подпиша, че искаш да го направиш от любопитство! Но помисли за момичето, какво ще и е на нея, ако след време да кажем си развалите отношенията и тя ще си блъска в главата в стената "Правилно ли беше да го направя, той ли беше правилния човек..."! Просто много ви е рано, попринцип момчета съзряват полово преди момичетата, това, че идвамата го искате, включително и нея, не значи, че тя е готова за такава стъпка! На 14 тя изобщо не е готова сексуално, психически и физически да го прави! Просто малко се замисли преди да действаш и се постави на нейно място (съмнявам се, да разбереш за какво говоря... :? )

VaMpiRKaTaaa
02-09-2011, 08:31
С чудене до никаде не стигаш решавай откаде да знаем ние дали ти го искаш

Disrespect
02-09-2011, 08:36
На 14 г съм и не съм правил секс дисега. Много ми се прави, но незнам дали е правилно. Ако не е правилно плс кажете някой по хубав начин за мастурбиране и нещо, което да предам на гаджето(и тя е като мен-незнае дали е правилно да правим секс. ако двамата сме съгласни ще го правим.) как да ми прави по - хубави свирки.
АЛОООО, защо , защо, защо , защо , защо караш феминистката у мен да се обажда.
НЯМА ДА ТИ ПРАВИ ПО-ХУБАВИ СВИРКИ. КАТО НЕ ЗНАЕШ ДАЛИ Е РЕДНО ДА ПРАВИШ СЕКС, ЗАЩО СЕ УТЕШАВАШ, ЧЕ ОРАЛНОТО ЗАДОВОЛЯВАНЕ Е "ПО-ПРАВИЛНО"?


Леллелелел, ако бях господ сега, ако имах някаква власт, щях да му отрежа онази работа на тоя , да я сготвя и да я дам на момичето да изяде.

БИЙ СИ ЧИКИИ И НЕ СЕ ОФЛЯНКВАЙ.

Какъв егоист, да беше казал поне, че я обича, или нещо подобно.
Най-странното е, че не са ме експлоатирали по този начин, но направо откачам, като видя , че някой го прави.
Горкото момиче.
ЕГОИСТ. МРАЗЯ ЕГОИСТИ.

ЗАЩО НЕ ПОПИТА ЗА НАЧИН НА НЕЯ ДА Й ДОСТАВЯШ УДОВОЛСТВИЕ, АААААА??????

А днес имах час , даже ходих пеш , психическото ми здраве беше идеално, докато не се появи тази тема.

Няма да влизам раздела повече.

Защото някакви егоистични пишлемета гледат да използват други тъпи такива за удоволствие.
Без да маскират егоизма си , което правят повечето .
Ужас.

Ае я се успокой малко.. и мисли.
Всички хора са егоисти. ВСИЧКИ.

Пича пък може да знае кво да й прави на нея, а тя да е неопитната?
Темата въобще не е толкова изнервяща колкото твоя скапан и безполезен пост.

krissy7
02-09-2011, 09:14
Пробвай , не мисля , че ще е лошо ;) все някога има първи път ;)

anonymous708973
02-09-2011, 09:19
Пича пък може да знае кво да й прави на нея, а тя да е неопитната?
Темата въобще не е толкова изнервяща колкото твоя скапан и безполезен пост.

Сериозно ли знаел какво да прави? Той не знае как се мастурбира!! :lol: Много му се правело... не знае дали му се пикае или му се прави секс.

Extremescream
02-09-2011, 10:11
Много прост отговор:НЕ

RaisedOnRock
02-09-2011, 10:54
попринцип момчета съзряват полово преди момичетата
В тези теми не ме бива,но не се ли развиват момичетата по-бързо от момчетата?

Отговор на въпроса ти.НЕ,НЕ Е ДОБРА ИДЕЯ.

Mario95
02-10-2011, 20:49
http://rob.nu/wp-content/uploads/2010/11/Facepalm-1.jpeg

ВЗЕМЕТЕ СИ НАУЧЕТЕ РОДНИЯ ЕЗИК....ЕГАТИ ИЗЛАГАЦИЯТА

П.П RaisedOnRock напълно си прав

TooRareToDie
02-11-2011, 13:14
На 14 г съм и не съм правил секс дисега. Много ми се прави, но незнам дали е правилно. Ако не е правилно плс кажете някой по хубав начин за мастурбиране и нещо, което да предам на гаджето(и тя е като мен-незнае дали е правилно да правим секс. ако двамата сме съгласни ще го правим.) как да ми прави по - хубави свирки.

Я си пусни там Diablo ли ще е или Warcraft и след годинка - 2, вместо да питаш, директно действаш “нападаш“ 8)

DarkTemplar
02-12-2011, 09:11
NomNomNom, всеки мрази себепободни. А ти пак не си си пила успокоителните. ;)

NomNomNom
02-12-2011, 09:49
NomNomNom, всеки мрази себепободни. А ти пак не си си пила успокоителните. ;)
Че съм голям егоист - факт е , че не си бях пила хапетата - и това :D

Но този тип с поста си ми заприлича на един много на един олигофрен, който се опита да ми пробута нещо такова, а аз като не-фен на оралната любов/секса вече даже / като цяло , се стъписах. Накрая извърши фаталната стъпка - отвори ми гардероба - и изгоря . След това се беше промъкнал в стаята ми , като мислеше,че не съм в София. Добре, че изхвърча толкова бързо, че не успях да го стигна с ножа, хвана си 94 и изчезна. След 3 дни изпитвах ужас да го припаря така или иначе, тъй че се спаси на косъм :D

Та ей този пост ме подсети за тези неприятни моменти и изтрещях :D:D

DarkTemplar
02-12-2011, 10:00
Ей затова не се занимавам с обитателките на Студентски град. А щом вече не си фенка на секса, си приготви сериозно количество хапчета, ще ти трябват. ;)

Ъъъ, кво общо има гардероба с оралния секс и нервите? Да не държиш убитите от теб вътре? :-o

NomNomNom
02-12-2011, 10:06
Тц , просто не обичам да ми пипат гардероба :D
А и вече не съм в студентски , макар, че там ми беше по-тихо и спокойно, не се налагаше да уча навън :D

DarkTemplar
02-12-2011, 10:10
Казвайте къде си, да знам да не припарвам дотам. :D

NomNomNom
02-12-2011, 10:19
Казвайте къде си, да знам да не припарвам дотам. :D
Слатина :D

Спокойно, аз съм изключително спокоен човек, ако слуайно някога чуеш нещо за мен от друг, ще е тъкмо обратното на това което пиша :D
Прекрасното на форума е, че имаш все пак някаква анонимност, макар и не голяма, и можеш да пишеш каквото пожелаеш, след това да отречеш , че си , да спамиш в рандом теми, докато някой мод не те банне и така .. :D

DarkTemplar
02-12-2011, 10:23
Мда, да гониш човек с нож също е прекрасно. 8-)

И за мен хората говорят разни неща, но само аз си знам колко са верни. :D

По темата: авторе малък си още, изчакай поне още 1-2 г. и ще ти станат ясни някои неща.