PDA

View Full Version : Как да бъда с три жени едновременно



linuxman2
02-08-2011, 12:59
Здравейте,

Как да бъда с три жени едновременно. В смисъл да поддържам връзка и с трите. Дайте съвет

w0sh
02-08-2011, 13:03
Едната в хладилника, другата в двора, а третата в урна.

NomNomNom
02-08-2011, 13:07
Щом питаш, значи си прост и не можеш и с две да се справиш.
Казваш им, че искаш просто да се чукате , ако на някоя не й изнася - лъжеш я , докато не разбере.
Защото аз не виждам какво друго може да искаш от три наведнъж, освен секс.
Ако има кой да ти се връзва - хубаво за теб, но няма да е за дълго.

kn1ght
02-08-2011, 13:16
като се научиш да лъжеш :)
късмет!

linuxman2
02-08-2011, 13:18
Щом питаш, значи си прост и не можеш и с две да се справиш.
Казваш им, че искаш просто да се чукате , ако на някоя не й изнася - лъжеш я , докато не разбере.
Защото аз не виждам какво друго може да искаш от три наведнъж, освен секс.
Ако има кой да ти се връзва - хубаво за теб, но няма да е за дълго.

ама дали ще стане

SmilezZz
02-08-2011, 13:21
Опитай..Без да опиташ - няма как да разбереш какво е възможно да стане..Ако момичетата са съгласни да са с теб приятелки с привилегии - радвай се,ако не - не..Ще продължиш да си търсиш други :lol:
И все пак се съмнявам да успееш да ги въртиш и трите..Все някоя ще схване нещо... И ще те зареже..

spopi
02-08-2011, 14:11
Господ да ти е на помощ ,ако и трите разберат как ги въртиш. :)

Cucko0
02-08-2011, 15:15
гръмни се из освободи света от присъствието си ..ненавиждам хора като теб !

MaLkaTa_LaDy
02-08-2011, 15:19
като се научиш да лъжеш :)
късмет!
+++

Само че те все някога ще разберат... Готов ли си да го изядеш и от трите?

SolemnityOfDeath
02-08-2011, 15:34
Ебати шейха

то на човек една му стига да го побърка, ти три искаш...нема останеш жив после.

Luci
02-08-2011, 15:40
Ти пък дали не си нахален...

ScarletBite
02-08-2011, 16:13
Смешник.

MiChKoO
02-08-2011, 16:22
твойта работа от три стола та на земята ...айййде стига летя с три едновременно пффф

nepowtorima
02-08-2011, 16:47
Абе да не са те цапнали със лопата и да си мислиш, че са три, а е една?? - да виждаш тройно.. Има ли такава вероятност.. ??

kikatta
02-08-2011, 16:53
Ебати шейха

то на човек една му стига да го побърка, ти три искаш...нема останеш жив после.

хах точно.. ;дд

linuxman2
02-08-2011, 16:54
Ебати шейха

то на човек една му стига да го побърка, ти три искаш...нема останеш жив после. :D :D :D

quexxe
02-08-2011, 17:09
Приятелчета, не че повишавам тон, но бихте ли престанали постоянно да критикувате жената, женската природа и изобщо цялата ни същност?! Нали сте "мъже", дръжте се достойно, нали си приписвате чест? Колко ли момичета на ден посещават този форум, а във всеки коментар: "жената няма мозък" или "жената е създадена за...". Е, не се ли усещате? Най - трагичното е, че "machoka", който се пада администратор си сложил подобен подпис. Направо е трагично нивото ви на възпитание и сдържаност. И го казвам съвсем свободно, не толкова с цел "разпра", колкото с цел "вземане на забележка".

ОНтопик :

Няма как да стане тази !

mmm_sweet
02-08-2011, 17:13
Ебати шейха

то на човек една му стига да го побърка, ти три искаш...нема останеш жив после. :D :D :D


:razz:

Moderatorius
02-08-2011, 17:41
Хаха, не ти е лесно, пич. Освен да смените вярата, друго не се сещам.

3oPuTy
02-08-2011, 17:44
Сутрин с едната,на обяд с другата и вечерта с третата ... Лесно е ;)
Или си правиш график:
-понеделник,четвъртък с едната
-вторник,петък с другата
-сряда,събота с третата
-неделя - почивен ден!
И готово!!! :razz: :razz: :razz:

umri
02-08-2011, 17:51
Преди известно време бях в абсолютно същата ситуация, и тема съм писал. Накрая умишлено останах сам. Само щи кажа, че от лъгане файда няма. С казване на истината можеш да спечелиш много повече. Даже можеш да кажеш на едната, че излизаш и с друга и, ако го направиш по хитър начин може да лапне много. Много зависи каква ти е целта... дали търсиш да проснеш нещо, дали си включил цедката и търсиш перфектната за теб...

fenastz
02-08-2011, 18:33
Ами намираш публичен дом и питаш "Колко ще ми излезе с три жени едновременно" за съответното време. :)

strave
02-08-2011, 18:37
Ти първо давай с една,пък ако си пич дигни левъл и пробвас две,три и тн.

BlindedAngel
02-09-2011, 04:17
Лесно е с три.Само трябва да имаш много свободно време и пари 8-) Аз съм бил максимум с четири и г/д процедирах така - в един ден са виждам с две, на другия с другите две или там вече която е свободна и общо взето гледаш да съчетаеш нещата.Не е казано че трябва да излизаш всеки ден и с трите 8)

П.П.И се научи да лъжеш, сам да си вярваш.Тогава и само тогава можеш да ги излъжеш и трите наведнъж 8-)

Nakadah
02-09-2011, 05:52
Стани Ислямик и ще имаш право на 4

FairYoFdaRknEsS
02-09-2011, 11:52
Ебати шейха

то на човек една му стига да го побърка, ти три искаш...нема останеш жив после.


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

nakalud
02-09-2011, 12:00
Закво го критикувате момчето .. иска да е с 3 и пита как да процедира .. не казва да му вливате акъл с колко да е ... А от тука хората които не са толкова негативно настроени към теб .. разбра че трябва да умееш да лжеш и да го правиш уверено .. Хубаво е да разнообразяваш, но скоро ще осъзнаеш че е тъпо ;) живей си сега с 3, но е съвсем различно да си с една и да си само с нея ;)

teenems
02-10-2011, 14:24
моля?хъх,успех.
загубеняк.
от не 2 даже 3 стола ,накрая ще паднеш :)

kalpazanka
02-10-2011, 14:30
Заслужаваш да те направят на луд. Толкова ли няма с какво друго да избиваш комплекси? Или може би такъв е семейния модел? :-o

assd
02-10-2011, 14:37
четворка белот

againstyou
02-12-2011, 10:46
гръмни се из освободи света от присъствието си ..ненавиждам хора като теб !
Много точно казано !

xinfamous
02-12-2011, 10:53
ахахах как настръхнаха момите тука :lol: да не ти пука брат,лъжи ги,върти ги..прави ги на луди като цяло и гледай само да не разбират за съществуването на другата :)

bybz
02-12-2011, 16:38
Лъжи ги, върти ги, бъди СМОТАН като повечето момчета и като се усетят, ще си ядеш някои части от яд!
2 правят яко отмъщение
3 правят велико :-D
освен ако не са златки :D на тях
много много не им дреме :D

blueberryyy
02-12-2011, 16:54
какъв ще го ядеш,не е истина просто :-D
ама като разберат една за друга пиши пак ,да погледаме и ние малко сеир :)

pebals
02-15-2011, 09:36
ненаситна работа ... не с 1,не с 2 ми ..чак с 3 :D

kalpazanka
02-15-2011, 16:37
ахахах как настръхнаха момите тука :lol: да не ти пука брат,лъжи ги,върти ги..прави ги на луди като цяло и гледай само да не разбират за съществуването на другата :)
На всички с подобно мислене пожелавам поне по една дъщеря.

GossipGirl89
02-15-2011, 17:28
Е много хубаво, няма що. Съветвайте го как да върти по 3, а после се чудете защо сме такива и онакива и ни обиждайте :)

Подкрепям мнението на kalpazanka и наистина ще ми е много интересно да разбера всичките дето го насърчавате как ще реагирате един ден ако разберете, че някое подобно келешче ги прави тия номера на дъщеря ви :)

againstyou
02-15-2011, 17:52
Как им го казаа .. :D

TooRareToDie
02-15-2011, 18:53
четворка белот
Texas Hold'em :grin:

MakeMeHappy
02-15-2011, 18:55
Малейй...три си е доста сериозна бройка,найстина!Ама не ти ли идва малко множко?ии малко нахално??по-добре избери с коя да бъдеш вместо да нараняваш момичетата само.. :?

nicolich
02-15-2011, 19:10
незнам обаче приличаш на голям играч...ще си разиграваш 3 момичето...ее казаха ти го по горе-лиши света от присъствието си :) :-x :? :x

xinfamous
02-15-2011, 22:39
Недей ги слуша тия изгъзици брат..всяка се смята за уникална и много ценна,а истината е че 1 на 15-20 наистина си струва чувствата и усилията ти! Върти и 5 ако можеш!

D3NG3rZ0N3
02-15-2011, 22:44
Лъжи ги...

tanch3t093
02-16-2011, 10:15
Хахахах, искаш си харем, а? Дано да разберат и трите, че да си го получиш тройно. Е, ако успееш де, няма гаранция след като питаш във форум ....

DarkTemplar
02-16-2011, 10:45
Приятелчета, не че повишавам тон, но бихте ли престанали постоянно да критикувате жената, женската природа и изобщо цялата ни същност?! Нали сте "мъже", дръжте се достойно, нали си приписвате чест? Колко ли момичета на ден посещават този форум, а във всеки коментар: "жената няма мозък" или "жената е създадена за...". Е, не се ли усещате? Най - трагичното е, че "machoka", който се пада администратор си сложил подобен подпис. Направо е трагично нивото ви на възпитание и сдържаност. И го казвам съвсем свободно, не толкова с цел "разпра", колкото с цел "вземане на забележка".
Истината боли, знам. А цитираната мисъл си заслужава да бъде татуирана на всяко женско тяло. :D

Авторе, трябва да си мноооого добър лъжец, щото иначе ще влезеш в големите драми. Според мен ш'ти писне по някое време и ще разкараш 1 или 2.

Vilencety
02-16-2011, 10:52
аман от идиоти като теб :?

jghgh
02-16-2011, 10:53
Добре, че всичките вие, мъже, сте излезли от една п*тка :)
Не че не сте лееекичко смешни с теориите ви за достойнство и етц., когато всъщност сте контролирани от едните его и комплекси ;) Добре че.

И как няма да си играем с вас, когато се водите по тия правила.
ТъмнияТамплиер бива да е толкова дразнещ, но това последното просто няма мярка.

И така светът няма да се свърши - винаги ще има адски много "оправдан" цинизъм и игрички. И така до края. Но каквото повикало, такова се обадило.

DarkTemplar
02-16-2011, 11:04
jghgh, разочароваш ме. Очаквах по-силна психоаналитична изява. :D

Мъжете поне имат някакъв контрол над емоциите си. А в търсенето на нелепото клише "принца на белия кон" вие се наигравате стабилно (и количествено, и качествено). И после се почва един плач пред приятелки и в нета, едни тежки драми в стил "искам светът да разбере че страдам" (като че ли на някой му пука), въобще сеира е на ниво. Така ще е, докато търсите единствения и неповторим. Добре, че някои все пак се осъзнават.

Кой с кого си играе е въпрос на характер и опит, не на пол. Като пораснеш, ще го разбереш. ;)

jghgh
02-16-2011, 11:59
jghgh, разочароваш ме. Очаквах по-силна психоаналитична изява. :D

Кой с кого си играе е въпрос на характер и опит, не на пол. Като пораснеш, ще го разбереш. ;)
Ох, айде не ми говори по тоя начин, защото отдааавна съм разбрала че игрите не зависят от пола ;) Просто ми е леко смешно, че жените после в някаква степен са ви виновни, а вие самите си играете с тях?

Мнението ми не е психоанализа. Запознат ли си с психоанализата?

Не смятам да влизам в обобщаващи спорове кой какъв е, защото за разлика от теб не слагам под общ знаменател хората или поне се опитвам. И не се гордея с цинизма си, все едно съм открила Америка и едва ли не съм "на ти" със "законите на живота". Точно тея надъханите дето обясняват теориите за "по-силния", рядко са каквито и да е лидери в живота. Разбира се, не те познавам, но изтъкването ти на невероятен познавач ме кара да се замислям какво ли ти се е случвало преди, за да имаш такава агресивна позиция.

Само ще кажа, че това, което мислиш за най-силен коз на мъжете, според мен е най-слабото им/ви място - контролът на чувствата. Вътрешно сте сълзливи путки, ако не повече от момичетата.
Надявам се и ти да си от онези мъже, които точно това нещо го осъзнаят след време и ще се освободят от тази слабост и ще станат по-освободени, отворени и даващи, а не играещи си на "кой кого ще прецака"

Сега да не почна да цитирам нелепи обяснения за това какво е да си мъж и как било проява слабост да признаеш истината, въпреки че не ти изнася, а е по-добре да си измисляш. Точно това било "мъжко". За мен пък е слабост да се подчиняваш на егото/комплексите си. Някои мъже се подчиняват на абсурдни "норми" и "еталони" за мъжественост, като почнем от това дали да се изневерява, през това да въртиш повече жени, когато имаш тая възможност (напр. защото приятелите ти ще ти се подиграват ако си верен), да си измисляш завоевания, да не показваш чувства и много още други.


Не искам да засегна АБСОЛЮТНО никого!

DarkTemplar
02-16-2011, 12:08
На мен ми е забавно едно - на потребителките тук като ви свършат аргументите и почвате с персонализираните нападки и вменяването на комплекси. Калпазанката го прави редовно, сега и ти.

Специално на мен никой не ми е виновен, просто цитирам глупостта на доста от представителките на нежния пол, което дразни някои от вас, понеже е истина. Затова и почвате с нападките. ;) Да не би пък някоя от вас да се разпознава в цитирания от мен модел? :-o

Супер забавно ми е и как чрез разни феминизми, еманципации и тем подобни bullshits си внушавате как сте водещия пол и едва ли не контролирате мъжете. В същото време не пропускате да се изкарате вечните жертви във всяка ситуация. Нямате идея колко жалко изглежда...

Не си знаете място, ей това ви е проблема. И именно заради комплекса за малоценност и недооцененост редовно се захващате с неща, които не са ви по силите.

Да не говорим, че от толкова манипулации и лъжи е трудно да се разбере кога говорите истината.

Позицията ми е цинична, но не и агресивна. Бъдете си такива, това е ваше право. Просто не натоварвайте другите с глупостите си.

DarkTemplar
02-16-2011, 12:20
Монетата винаги има 2 страни. В живота е по същия начин.

Що се отнася до автора, половината от коментиралите девойки въобще не разбраха кво ви пита. Глупави и предубедени сте и нямате стил на спорене. На въпроса "как" не се отговаря с "ти си еди си какъв".

jghgh
02-16-2011, 12:31
Не виждам никакъв смисъл да споря с теб, затова изтрих предното си мнение. Мисля, че спорът е безплоден.
Колкото си прав, толкова и грешиш.
И ако смяташ да оправдаваш всеки гад "с чуждата глупост", не забравяй, че хората имат чувства. Има възползване, да. Но ако ти си зает да виждаш единствено как другите са тъпи или "са го позволили" и всякакви такива други ограничаващи човека теории за "правото на по-силния", прав ти път.

Заради подобни простотии човечеството не расте, а стои на едно и също дередже от векове и няма и да прогресира. 8-) От липса на какъвто и да е хуманизъм.

И изобщо няма да се отметна от думите си вие колко пък сте смешни в многобройните ви прояви на "мъже" и вечните оплаквания какви са жените, що са, и колко са тъпи, етц. Много по-жалко е! Аз поне се опитвам да видя и отвъд "клишето".Иначе е лесно да се дават оценчици - както на жените, така и на мъжете - всеки с неговите кусури. Всеки в ролята на жертва. Всеки в ролята на победител. Нещата са двустранни.

Не желая да се превръщам в човек, който категоризира непрекъснато, въпреки че си го позволих в темата. По-скоро искам да съм различна и съжалявам, че се впуснах в този безплоден спор - дай си ми куклите, а ти парцалките. Играем си на обидени. И не, не е лична нападка срещу теб, но си личи, че си бил разочарован от жени и сега си големият мъжкар, разбирач и познавач. Иначе просто нямаше да говориш за толкова колко сте аджеба велики, а ние прости и етц., и как ни идвал акъла на 40+ години. Защото както има мухли, напъъълно ще се съглася, така е пълно с пишкодръпковци с комплекси, които правят сума ти поразии и после все "добрите" го отнасят. Never ending cycle.

Щастливо съществуване на обобщения и категоризации.
Аз напълно разбирам защо непрекъснато те провокирам - дразни те, че звуча малко като мъжемразка, но осъзнавам този си проблем и работя над него. Може би затова ТИ ме дразниш с твоето плюене на жените във всяка тема.

И не виждам какво има да подкрепяме човек като автора. Некоректно е от негова страна.


едит: И ти си редактираш м ненията, обаче. :-D Видях какво беше написал, но пък се радвам, че си го махнал.

DarkTemplar
02-16-2011, 12:39
Некоректно е спрямо 3-те девойки, но той ще си понесе както позитивите, така и негативите. С "ти си еди си какъв" не променяме нищо. Затова и когато критикувам, винаги се стремя да предложа алтернатива. В случая с нежния пол алтернативата се нарича житейски опит и трезва преценка. Тея 2 неща обикновено убягват.

Разочарован съм от глупостта, във всичките й форми. Разбирач съм на база житейски опит и размисли. Но не се броя за специалист в областта. 100% ще се намери някоя, която да успее да ме изненада. Мъжкар съм доколкото е необходимо.

И мен са ме набеждавали за женомразец споко. Хората разсъждават дребнаво и не обичат да им сочиш грешките, такива са си. ;)

Толкова по темата.


P.S. Редактирах го, защото го прочете. Не държа да става общо достояние. ;)

malkataa
02-17-2011, 09:58
Чудя се какво им става на мъжете напоследък.. тотално са изтрещели и оглупели.. Дано и трите да разберат и да те видя тогава как ще ги въртиш. Не разбирам що за човек трябва да си, че да ти доставя удоволствие да лъжеш и да се забавляваш на чужд гръб!

XTREMEFREERIDE
02-17-2011, 14:34
Ебати шейха

то на човек една му стига да го побърка, ти три искаш...нема останеш жив после.

8-) 8-) 8-)

Не ти трябва, човече. Краката на лъжата са къси.

eXxXciTeD
02-17-2011, 14:50
1во няма да успееш
2ро трябва да си много безскрупулно копеле
3то пробвай, не вярвам да останеш очарован от резултата
4то много по мъжко е не да се превръщаш в к*рва, а да намериш 1 момиче, което си струва и те прави щастлив

GD
02-17-2011, 14:52
От трите стола на земята :lol:

BaffaLsc
02-17-2011, 15:31
Избираш едната или оставяш и трите ?! :-o

vector2211
02-17-2011, 15:50
като си с едната изневеряваш на другите две....а връзка с изневери не е връзка.... :D научи се да лъжеш :P

YourBlueEyes
02-17-2011, 16:11
Гръмни се :)

dream1707
02-17-2011, 17:29
Как мразя такива като тебе .. Земи се гръмни и спри да разиграваш момичетата ;)

bratignat
02-17-2011, 19:00
Ах, добре, че не знаеш какво искаш да постигнеш, че ако ти се случи, горко ти.

TheNewReligion
02-17-2011, 22:50
Да поддържаш връзка...стационарен телефон, ГСМ, фейсбук, и-мейл, АйСиКю...

FromAutumToAshes
02-17-2011, 23:42
фейспалм !

laila_94
02-18-2011, 22:53
:D :D :D
ти да не си арабин-шейх,спокойно моля те 3 на веднъж ..гнусен си.

vankata5555555
02-19-2011, 09:16
Пробвай,но всичко трябва да е измислено как,кога,къде и те да нямат общи приятели иначе си изгърмял.Иначе това ми харесва много добра идея.Струва ми се малко невъзможно,щото трябва всеки ден да се виждаш с тях.Иначе ако може и да ги еб*ш и трите(не заедно) ти казвам евала.

Adynamia
02-20-2011, 08:10
" Как да бъда с три жени едновременно" ?!??

А.. Не са ли ти малко 3 ?? : :shock: :shock: