PDA

View Full Version : Много ви моля за отговор



___mimity___
02-08-2011, 14:02
Търсих подобна тема,но не намерих :) Искам да стегна корема си,но бях чела,че колкото и коремни преси да се правят на ден,преди това трябва да се изгорят мазнините.Наистина си нямам идея как ще стане това.Много ви моля за отговор :) Мерси предварително

SUNinTHEsunset
02-08-2011, 14:07
яко кардио , подходящ хранителен режим и най вече много воля и търпение.

Bonita1991
02-08-2011, 14:09
кардио, каране на колело, скачане на въже :) има и много други упражнения

___mimity___
02-08-2011, 14:14
Мнооогоо ви благодаря .. :) какво точно представлява "каридото" също така съм чувала и за водата-че трябва да се пие по 1.5-2 литра. И ест за волята и търпението ! А какъв точно хранителен режим? Съжалявам,че толкова много въпроси,но просто не съм запозната с тези неща :)

Bonita1991
02-08-2011, 14:16
тичане :) и да трябва да пиеш най-малко по 2 литра вода на ден ) помага и за целулита :P :-P

___mimity___
02-08-2011, 14:19
Благодаря. Бтв сега ми казаха,че с въже също се горят мазнините в областта на корема.Вярно ли е ?

xdennyx
02-08-2011, 14:23
Въжето стяга цялото тяло.Мазнини се горят с Кардио сутрин преди хранене директно се горят мазнини от тялото,аз го правя преди училище,когато съм първа смяна.После вечерта също го правя.От 2 седмици го правя цялото(40 минути) и резултати има вече.Коремът ми се е прибрал,а краката ми са доста по-стегнати.Изтегли си го от замунда.По време на тренировката не пий вода.Също не яж мазно,пържено,сладко и тестено,или поне се ограничавай до минимум.Така мазнините по корема ще намалеят и ще можеш да си стегнеш корема и да се прибере.

___mimity___
02-08-2011, 14:31
Аз тренирам танци и дори мряза,че краката ми са толкова стегнати .. но все пак по-добре така отколкото мазнини.. Коремът ми също беше стегнатт .. ии нямаше мазнини .. обаче сиг съм яла много ии така :oops: хаха .. блгаагодаря ви за отговорите :) Сега ако ми отговорите и на тозии въпросс .. :-o ( за учениците ) Вие какво закусвате сутрин ? В мойто училище няма абсолютно нищо,което да е ЗДРАВОСЛОВНО!! Всичките неща са толкова вредни .. аз например съм си купувала Активия ( дори и за нея нз колко е здравословна,май изобщо не е ) но все пак това ще ти омръзне всеки ден .. трябва малко разбообразие .. ( а изключено вкъщи преди училище да закусвам ! ) и за този вариант си мислех по едно време .. Е вашите мнения ? :) :-)

Bonita1991
02-08-2011, 15:02
може друго кисело мляко не активия ако можеш да си го набавиш в района на училището :) и към 10ч. някакъв плод :) но не прекалявай с плодовете защото съдържат захар :)

FuckingFreak
02-08-2011, 18:06
Въжето стяга цялото тяло.Мазнини се горят с Кардио сутрин преди хранене директно се горят мазнини от тялото,аз го правя преди училище,когато съм първа смяна.После вечерта също го правя.От 2 седмици го правя цялото(40 минути) и резултати има вече.Коремът ми се е прибрал,а краката ми са доста по-стегнати.Изтегли си го от замунда.По време на тренировката не пий вода.Също не яж мазно,пържено,сладко и тестено,или поне се ограничавай до минимум.Така мазнините по корема ще намалеят и ще можеш да си стегнеш корема и да се прибере.

Задължително ли трябва да е сутрин на гладно? Когато си чуя алармата в 6:40 едвам отлепвам от леглото.. Пробвала съм да си лягам по-рано, обаче не мога да заспя или спя много леко и се будя от най-малкото, например ако ми стане топло или котката бутне нещо, а по принцип аз спя много дълбоко..

AniBG
02-08-2011, 18:15
Ама под "преди ядене" имаш предвид "преди закуска" или "преди обяд"? :D Аз принципно не закусвам, само пия нещо примерно прясно мляко и не ми е проблем това за тичането, обаче сега съм 2ра смяна, а пък уча сутринта пък и още не съм оздравяла, че бях болна та майка ми не ме пуска навън много-много... :smt012 Тааа... имате ли някакви други идеи извън тичането (бтв, тренирам тенис, вторник и четвъртък от 9 до 10... :) )

xdennyx
02-09-2011, 11:47
Въжето стяга цялото тяло.Мазнини се горят с Кардио сутрин преди хранене директно се горят мазнини от тялото,аз го правя преди училище,когато съм първа смяна.После вечерта също го правя.От 2 седмици го правя цялото(40 минути) и резултати има вече.Коремът ми се е прибрал,а краката ми са доста по-стегнати.Изтегли си го от замунда.По време на тренировката не пий вода.Също не яж мазно,пържено,сладко и тестено,или поне се ограничавай до минимум.Така мазнините по корема ще намалеят и ще можеш да си стегнеш корема и да се прибере.

Задължително ли трябва да е сутрин на гладно? Когато си чуя алармата в 6:40 едвам отлепвам от леглото.. Пробвала съм да си лягам по-рано, обаче не мога да заспя или спя много леко и се будя от най-малкото, например ако ми стане топло или котката бутне нещо, а по принцип аз спя много дълбоко..



По принцип и аз едва,едва ставам от леглото и то не в 6 и 40 а в 5,защото рейса ми е в 6 и 30 :D Ставам и си го пускам и почвам да правя веднага и постепенно се разсънвам и на мен ми е много трудно,но просто трябва воля и това е всичко.И като го направя до към 6 се оправям и обикновено съм си приготвила нещо от вечерта и го взимам и го изяждам в училище.На мен поне ми помага не само за стягане ами и за събуждане.Отначало е много кофти ама после ти тръгва целия ден енергично. :D

Vasilewaa
02-10-2011, 04:13
аз примерно си ходя на фитнес 2 пъти седмично .. танцувам .. не се ограничавам във видове храна и мисля ,че така е правилно .. Коремните преси Мими не са полезни особено когато са по много една след друга .. Доказано е, че водят до проблеми с гръбнака след време така че .. Движи се ходи на фитнес примерно тичай на пътека .. и в фитнеса си има специални уреди за корем ! :)

blueberryyy
02-10-2011, 07:09
Въжето стяга цялото тяло.Мазнини се горят с Кардио сутрин преди хранене директно се горят мазнини от тялото,аз го правя преди училище,когато съм първа смяна.После вечерта също го правя.От 2 седмици го правя цялото(40 минути) и резултати има вече.Коремът ми се е прибрал,а краката ми са доста по-стегнати.Изтегли си го от замунда.По време на тренировката не пий вода.Също не яж мазно,пържено,сладко и тестено,или поне се ограничавай до минимум.Така мазнините по корема ще намалеят и ще можеш да си стегнеш корема и да се прибере.

http://zamunda.net/details.php?id=157814&comments=1#startcomments
за това ли става дума? :)

xdennyx
02-10-2011, 12:32
Въжето стяга цялото тяло.Мазнини се горят с Кардио сутрин преди хранене директно се горят мазнини от тялото,аз го правя преди училище,когато съм първа смяна.После вечерта също го правя.От 2 седмици го правя цялото(40 минути) и резултати има вече.Коремът ми се е прибрал,а краката ми са доста по-стегнати.Изтегли си го от замунда.По време на тренировката не пий вода.Също не яж мазно,пържено,сладко и тестено,или поне се ограничавай до минимум.Така мазнините по корема ще намалеят и ще можеш да си стегнеш корема и да се прибере.

http://zamunda.net/details.php?id=157814&comments=1#startcomments
за това ли става дума? :)



Не точно.Ето това е моето - http://zamunda.net/details.php?id=110669&hit=1