PDA

View Full Version : Витамин А и Е - Помощ?



MegiBoOm
02-08-2011, 15:16
Здравейте!
Днес за първи път си купих Гератимин НЕО и продавачката ми обясни, че трябва да взимам всеки ден по едно в продължение на 4-5 месеца, за да има видим ефект (тоест 5 кутии някъде...)

Та въпроса ми е - Те са под формата на хапчета, как точно да ги приемам; с вода, без вода, на гладно....?

Благодаря предварително! :-)

Rebirthing
02-08-2011, 15:19
Това за кожа, коса и нокти ли беше ?
На точния въпрос не мога да ти отговоря, но мисля, че с вода би трябвало да се приема...

Впрочем, едни от най-добрите източници на витамин Е е зехтина, страхотен е за кожата и косата, че и за ноктите :D .[b]

MegiBoOm
02-08-2011, 15:25
дам, то е...все пак мерси (:

MegiBoOm
02-08-2011, 16:02
моля ви, никой ли не знае.... :(

shmyshi
02-08-2011, 16:06
аз го пия вече за пореден път ..наистина има голям ефект, а и за зимата си е доста подхдящ :) пия го сутрин като стана с вода, а понякога направо го гълтам без никаква течност.. всъщност мисля, че няма никакво значение с какво го поглъщаш (поне по мое набюдение)
дали ще е на гладно или не - пак мисля, че няма значение. забелязала съм, че ако го пия преди закуска после по-трудно огладнявам. НО това все пак са витамини и на всеки действат различно :)))

scanadal
02-08-2011, 16:07
Аз ги пия в момента.Вземам си по една перличка на ден,след храна.
Но имам огромен апетит от тях :D Само за храна мисля по цял ден!

WaterLilly
02-08-2011, 16:15
Пият се по едно или по две на ден в продължение на 2-3 месеца, после правиш почивка толкова време, колкото си ги взимала, и след това се повтаря пак и пак това.

Пият се с вода, няма значение на гладно ли или след като си яла.

Ако съм сбъркала, някой да поправя. :)

MegiBoOm
02-08-2011, 16:20
Благодаря ви! :-)
От утре почвам, дано да има ефект - при вас забелязахте ли някакво подобрение?

shmyshi
02-08-2011, 16:33
ами кожата на ръцете ми беше изпръхнала - геритамина+крем> сега са супер меки
косата ми расте по-бързо и е по-мека (лошото е, че и косъмчетата по тялото също :-D )
ноктите не се чупат - доста по твърди са
ииии това което ме учуди - отслабнах 2кг :grin: докторката ми каза, че това е защото наистина съм имала нужда от тези витамини.. някои дебелеят от тях ПАК КАЗАВАМ ПРИ ВСЕКИ Е РАЗЛИЧНО (чела съм доста различни мнения по въпроса) мисля че до седмица-седмица и нещо и при теб ще се появи съответния ефект 8) :)

MegiBoOm
02-08-2011, 16:38
Алл....аз ако отслабна ще заприличам на скелет :D

foreverr
02-08-2011, 16:39
Геритамин нео е хранителна добавка и трябва да се пие НЕ на гладно а след хранене.С вода се пият.

shmyshi
02-08-2011, 16:41
Алл....аз ако отслабна ще заприличам на скелет :D надали ще отслабнеш то тялото си знае работата :P

kalpazanka
02-08-2011, 16:50
Пият се с течност по време или след хранене! Това са мастноразтворими витамини и на гладно ще се резорбират на 31-ви февруари.

FuckingFreak
02-08-2011, 17:17
^ Да, съгласна съм. Без течност съм пробвала, ама сякаш таблетката ми остава на гърлото и не мърда от там поне половин час.. А между другото като прочетох "на 31 февруари" първото което си помислих беше "Уааау, това е доста време" , но след дълги и мъчителни размисли се усетих, че всъщност 31.02 няма :lol:

Moderatorius
02-08-2011, 17:25
Чела съм, че в никакъв случай не трябва да се пият на гладно. После може да си имаш проблеми със стомаха. Иначе аз ги пия от 10-15 дена... и няма ефект :D Ще ги пия още около месец и ако продължава да няма, ще ги спра.