PDA

View Full Version : Надпис



kombarka
02-08-2011, 16:32
Здравейте, колеги. 8-)

Реших да си взема медальон с надпис по поръчка.. Сещате ли се? Онези с имената, подобно на това:

http://www.wireworkscustomjewelry.com/shop/images/BraceletNameGold.jpg

... Та не искам да е с моето име- всеки има такова, а и съм чувала, че не носенето на неща с името или зодията носи лош късмет (не знам доколко е вярно, но си имам едно наум).

Дайте ми идеи какъв да бъде този надпис- нещо, което характеризира моята същност, любима група.. Не съм сигурна какво да е и искам странично мнение. Вие какво бихте си написали? 8-)

w0sh
02-08-2011, 16:57
Only God can Judch me

shadow4e
02-08-2011, 17:08
+1
Предложението на уош е много добро и оригинално.

Първоначално реших, че ще питаш къде могат да ти направят и щях да ти препоръчам Ветериния магазин в Овча купел. ;д

kombarka
02-08-2011, 19:41
Сладури.

SuperBadSuperFresh
02-08-2011, 20:02
Ами да ти кажа,то е нещо като с татуировката.Даже от една страна е по-добре,защото все пак можеш да го свалиш.
От друга страна,трябва да е много кратко.Една,най-много две думи.Ако не искаш името ти,може например прякор?Имам една позната,която имаше такова с името на кучето й.Само че,кучето и се казваше Heaven,та само тя си знаеше за този смисъл.

Brooklyn
02-08-2011, 20:15
тва Only God can Judch me имам чувстото че вече е няква комерсиална марка за дрехи майна ,няма по - изтъркани думички ,плюс тва господ не съществува :D

CanisDirus
02-08-2011, 20:58
Правописа е
Ounli god can djudje mee

Баси. ще си направите татус с правописни грешки :-D