PDA

View Full Version : Болки...



neverletmego
02-08-2011, 15:36
Момиче съм и имам проблем: след 5-10 минути секс изпитвам болка, нещо като протриване като се има предвид, че не правим секс толкова често. Доста неприятно се получава след цялата нагласа... както и да е, ако някой е имал подобни проблеми или предполага на какво може да се дължи моля да помага :)
За инфо: правим секс от близо година, както споменах - не често ( този проблем е една от причините), ползваме презервативи, но не мисля че това отдава значение.
п.п.
Няма начин просто да отида на гинеколог, вариантът отпада.

Biiiitch
02-08-2011, 15:43
Защо пък да не отидеш на гинеколог, не хапят...

JustAdream
02-08-2011, 15:46
Не си достатъчно влажна - малко повече любовна игра, експериментирайте... вземете си лубрикант. А ако това не помогне и не се чувстваш добре се консултирай с лекар

hondacbr954
02-08-2011, 15:46
От презерватива е, или не ас подходящи, или си алергична, или не се навлажняваш достатъчно... С бившото имахме тоя проблем, но започнахме без презерватив и после беше всичко наред. Не ти препоръчвам без, просто опитаи други презервативи... Имаш ли бяло течение?

neverletmego
02-08-2011, 15:52
Ами винаги ползваме DUREX... Не знам за по-подходящи. Колкото до бялото течение - имам да, за него ходих на гинеколог, прави ми изследвания и се оказа, че нямам проблем, било хормонално

AniBG
02-08-2011, 18:40
Миии... пробвайте с лубрикант или предварителна любовна игра... :)

hondacbr954
02-08-2011, 18:50
С бялото ти течение е свързано- ход на гениколог и му кажи точно как стоят нещата, ще ти изпишат хапчета за пиене и едни други капсули които се поставят вечер докато спиш в вагината... около месец няма да правиш сеь, ама ще се оправиш, колкото по рано толкова по добре, но определено ходи на гениколог

loveyouforever
02-08-2011, 19:17
Както казах преди малко в една подобна тема: и при мене беше така в началото, пробвала съм всичко явно просто си е така, по-нататък дискомфорта изчезва и остава само удоволствието, но пак може да се случи някой път да се чувстваш така. Но няма страшно според мен. Обикновено ако е гинекологичен проблем мисля че би трябвало да има и нбякакви други признаци( ранички, сърбеж или нещо друго), но ако някой знае по-добре може да ти каже. Според мен няма повод за притеснение просто трябва да мине време. :-D