PDA

View Full Version : Бихте ли признали на момче че го харесвате ?



keti1000
02-08-2011, 16:41
темата е ясна :D

w0sh
02-08-2011, 16:42
НИКОГА.

ТОВА Е СВЕТОТАТСТВО ПРОТИВ СВЕТОВНИЯ РЕД!!!

КЛАДА ЗА ХОРАТА, КОИТО СИ ПРИЗНАВАТ ЧУВСТВАТА

jeni4kata
02-08-2011, 16:44
никога :?

SmilezZz
02-08-2011, 16:47
Бих..То ако чакате само момчетата да правят първата крачка - ще си останете само с чакането...Поне в повечето случаи..

lunichkataaa
02-08-2011, 16:47
Не,аз съм на мнение,че момчето трябва да направи първата крачка. На някой може и да му се струва тъпо, но аз така мисля.

TheBeliever
02-08-2011, 16:49
Правила съм го не малко пъти. Ако ви чакаме вас "мъжете" да се сетите, ще си останем с чакането.

nepowtorima
02-08-2011, 16:49
Все съм се замисляла- Защо за бога не съм момче :lol: .. Ще мога да си признавам чувствата, а няма да чакам като тъпачка - момчетата да направят първата крачка.. Иначе и аз съм ЗА.. Първата крачка да е от момчетата, но с намеци също сам може да разбере...

kikatta
02-08-2011, 16:51
хах никога.. ;дд

Eliii
02-08-2011, 16:53
Зависи от обстоятелствата, но да кажем, че бих си признала, че го харесвам, но обяснения в любов, "Принце мой, обичам те, ти си единствен на света" - никога!

MaLkaTa_LaDy
02-08-2011, 16:55
Всъщност след като помислих, окъзнах не че не бих, ами че ако се наложи, то няма да има смисъл... :D Принципно чувствата си личат от постъпките и на двамата, успоредно с техните разбирания естествено. Ако видя, че момчето има чувства към мен и аз ще му покажа, че имам. Ако не видя, че има чувства към мен, бих се опитала да ги събудя у него и ако пак нищо не стане... Не бих искала да бъда с човек, който не си показва чувствата. А ако видя, че няма чувства... И да му кажа и да не му кажа, че го харесвам, това нищо няма да промени. Той ще е наясно и бла бла, ама нали пак няма да съм с него...

П.с. Това звучи много плоско. Няма значение...

quexxe
02-08-2011, 16:58
"Принце мой, обичам те, ти си единствен на света"

Аз бих го казала, но важи само за "втория ни шанс заедно". ^ . ^

geranium
02-08-2011, 17:01
Бих, ако видя, че момчето е някое от онея притеснителните... Не че не са забавни докато се опитват да кажат цяла дума без да сричат, но не обичам да чакам с часове докато чуя едно цяло смислено изречение. 8) По-добре аз да поема инициативата пък за по-нататък ми остава надеждата, че ще се отпусне. :-D

anonymous708973
02-08-2011, 17:05
Принципно чувствата си личат от постъпките и на двамата, успоредно с техните разбирания естествено. Ако видя, че момчето има чувства към мен и аз ще му покажа, че имам. Ако не видя, че има чувства към мен, бих се опитала да ги събудя у него и ако пак нищо не стане... Не бих искала да бъда с човек, който не си показва чувствата. А ако видя, че няма чувства... И да му кажа и да не му кажа, че го харесвам, това нищо няма да промени. Той ще е наясно и бла бла, ама нали пак няма да съм с него...


Супер право е момичето.
Не бих казала, че го харесвам, тъпо ми звучи, но когато харесвам някого, той го разбира от 100 км. Личи си във всяко мое действие - съзнателно или не.

Fiction7577
02-08-2011, 17:20
Може би, но само в определени ситуации. Не смятам, че още щом харесаш някого, трябва да тръгнеш да му признаваш.

Зависи, от положението и взаимоотношенията ви. Има нещо вярно, че е добре момчето да направи първата стъпка - ама пък като ги знам повечето какви са .....

Бих си казала, но не "Обичам те!" и подобни, а просто че имам симпатии.

w0sh
02-08-2011, 17:23
Не искам да създавам ненужни и безсмислени теми за открията ми относно човешкото поведение.

Само ще кажа:

Разочарован съм от вас, форум.
Разочарован съм от биполярното ви поведение, наивните ви виждания, които очевидно не подкрепяте с действията си.
Разочарован съм от безволевото състояние, в което сте изпаднали,и което демонстрирате с нежеланието си да сте носител на нови идеи.

благодаря

ivcheto0o
02-08-2011, 17:25
Досега не съм намирала смелост да си ги призная и съм съжалявала след това.

b3rrynkuu
02-08-2011, 17:52
вече ? никога :) . . два пъти съм го казвала , и сега съжалявам , пък и е нямало смисъл да се казва . . много ми личеше . . ;дд Но както казах - вече никога ! :)

Biiiitch
02-08-2011, 18:22
Казвала съм доста пъти, и в повечето не е ставало така както съм искала, но пък после съм се чувствала много по-добре, че този човек знае какво чувствам. Пък ако той не изпитва същото - прав му път, уважавам мнението му.

AniBG
02-08-2011, 18:30
Аз го направих с едно момче, по което бях хлътнала, ходихме 6 месеца и половина, после се разделихме (...защото постъпи... абе тъпо постъпи с мен :lol: ) та после нали го игнорирах и той събирал 2 месеца сили да ми каже, че е луд по мен, не може да живее без мен и тн :D :D Тааа, бих го направила, защото момчетата не се сещат да го правят, въпреки, че това не е наша работа... :P

strave
02-08-2011, 18:40
Дали ще кажа или покажа чувствата няма значение.Кой ще ме спре да го кажа. :-o

tanch3t093
02-08-2011, 18:49
Аз не бих. Според мен момчето трябва да направи първата крачка, винаги така е ставало при мен. Е, давала съм някой друг намек, но изцяло-никога

wasch0
02-08-2011, 18:49
НЕ !
Бих го намекнала, но не и да се обяснявам в любов !

DiabolicalSoul
02-08-2011, 19:46
нема нищо по-секси от момиче, което знае какво иска :grin:

LaChupacabra
02-08-2011, 20:02
защо пък не? вярно хубаво е ако момчето поеме инициативата но пък никак не е задължително то да е първо винаги ЛОЛ

sladur4etyYy
02-08-2011, 20:13
защо да му го казвам, след като мога просто да му намекна? оттам нататък могат да полудеят те да гонят... : P

Nakadah
02-09-2011, 05:57
:lol: :lol:

antifashionshit
02-09-2011, 06:14
Не искам да създавам ненужни и безсмислени теми за открията ми относно човешкото поведение.

Само ще кажа:

Разочарован съм от вас, форум.
Разочарован съм от биполярното ви поведение, наивните ви виждания, които очевидно не подкрепяте с действията си.
Разочарован съм от безволевото състояние, в което сте изпаднали,и което демонстрирате с нежеланието си да сте носител на нови идеи.

благодаря
хич не се и чуди. повечето интересни и интелигентни хорица си имат други занимания и въобще не им идва на акъла да влизат по разни форуми.

FairYoFdaRknEsS
02-09-2011, 11:58
Естествено! Все пак не е подсъдимо... 8-)

ozzy
02-09-2011, 12:00
Абе при мене нещата са адски сложни и се чудя :D

van1
02-09-2011, 12:14
От първата страница останах с впечатлението, че момичетата очакват принцът им сам да дойде, да ги намери, да мине през всичко и да им го каже, а те да си седят мирничко.

Старомодно разбиране :razz: При това много :razz:
Не е важно кой е направил първата крачка, а как ще се развият нещата след нея.

VaMpiRKaTaaa
02-09-2011, 12:43
Тези неща не се казват.Освен в детската градина де...
Ето поне един човек,който каза нещо смислено...

RaisedOnRock
02-09-2011, 15:44
Май не.Но не е изключено и да го изтърся.

Hilary_
02-09-2011, 17:59
Разбира се, че бих признала .. що за въпрос?? :shock:

FATALITY
02-10-2011, 17:51
Принципно чувствата си личат от постъпките и на двамата, успоредно с техните разбирания естествено. Ако видя, че момчето има чувства към мен и аз ще му покажа, че имам. Ако не видя, че има чувства към мен, бих се опитала да ги събудя у него и ако пак нищо не стане... Не бих искала да бъда с човек, който не си показва чувствата. А ако видя, че няма чувства... И да му кажа и да не му кажа, че го харесвам, това нищо няма да промени. Той ще е наясно и бла бла, ама нали пак няма да съм с него...


Супер право е момичето.
Не бих казала, че го харесвам, тъпо ми звучи, но когато харесвам някого, той го разбира от 100 км. Личи си във всяко мое действие - съзнателно или не.

kris4a
02-10-2011, 17:56
НИКОГА.

ТОВА Е СВЕТОТАТСТВО ПРОТИВ СВЕТОВНИЯ РЕД!!!

КЛАДА ЗА ХОРАТА, КОИТО СИ ПРИЗНАВАТ ЧУВСТВАТА :D :razz:

kris4a
02-10-2011, 17:57
НИКОГА.

ТОВА Е СВЕТОТАТСТВО ПРОТИВ СВЕТОВНИЯ РЕД!!!

КЛАДА ЗА ХОРАТА, КОИТО СИ ПРИЗНАВАТ ЧУВСТВАТА :D :razz:

againstyou
02-10-2011, 18:04
Срамежлива съм за тез неща.По скайп мога,ама на живоо.. :D

kik7
02-10-2011, 18:15
Бих..То ако чакате само момчетата да правят първата крачка - ще си останете само с чакането...Поне в повечето случаи..

jghgh
02-10-2011, 18:34
Т'ва споделяне на чувства нещо не ме кефи.
В подходящия момент може, ама пак ...

Най-добре е да се покаже на дело.

Действия > Думи

MuuSiiiCLooVeerr
04-02-2011, 13:41
Никога :shock: !! Представете си , да ви се изсмее в лицето :( :shock: Не мисля , че ще се чуствате добре :idea:

kokosety
04-02-2011, 14:47
miminko написа:
Тези неща не се казват.Освен в детската градина де...

Ето поне един човек,който каза нещо смислено...

Защо така мислите? Омг и така ако никой не си признава чувствата как ще се съберат двама влюбени? Не ви разбрах просто логиката.

Иначе казвала съм го и двата пъти съжелявах, но пък откъде да знам какво ще ми светне.. С една дума- Зависи

Lolomg
04-02-2011, 15:24
Никога :shock: !! Представете си , да ви се изсмее в лицето :( :shock: Не мисля , че ще се чуствате добре :idea:

Момчето трябва да е мн задръстено но риска си го има и като придлагаш на момиче не говори така :-P

Josefinne
04-02-2011, 16:34
Да и съм го правила. Но пък на мен цялото ми поведение е странно. :-D

Moderatorius
04-02-2011, 16:59
Ако виждам, че няма интерес към мен - не. Дори и да има интерес - пак не :D

pitfall
04-02-2011, 17:21
веднъж съм имала интерес към момче и направих грешката да призная чувствата си ... не бих го направила отново

jasminn
04-02-2011, 18:05
Бих си признала,обаче ако наистина много го харесвам.

Hilary_
04-02-2011, 20:48
ъъъ .. да? До колкото знам момчетата не ядът хора? (все още) .. :lol:

nikitka_
04-02-2011, 21:55
..

aleks07
04-03-2011, 13:22
Раэбира се, че да.В днеино време момчетата ни са прекалено срамежливи, ако чакаме те да си приэнаят...ще има доста да си почакаме.Даже эависи от обстоятелствата бих му предложила. :-)

xxpamzy
04-03-2011, 14:56
Еми зависи. Ако изобщо не го познавам, смисъл да е някакъв примерно от съседния клас, сигурно няма. А иначе ако се движим в една компания, защо не. :)

Me4encety
04-03-2011, 16:03
Бих мъ намекнала нещо,но НЕ и да казвам очевидното(или пък неочевидното 8-) ) Според мен е много по естствено момчето да направи първата крачка,а пък ако е от по срамежливите може да се наложи да се правят по явни намеци.Ако не направи нищо....Има много "риба в морето"

a1a2b3v
04-03-2011, 18:49
Принципно не ама зависи. Вероятно ще намекна/покажа, че го харесвам.

a1a2b3v
04-03-2011, 18:50
Принципно не ама зависи. Вероятно ще намекна/покажа, че го харесвам.

fUcKsMiLe
04-03-2011, 19:07
Не,аз съм на мнение,че момчето трябва да направи първата крачка. На някой може и да му се струва тъпо, но аз така мисля.

GrippingBosh
04-03-2011, 19:54
Когато имам симпатии,ги показвам.Винаги се опитавам нещата да стават без думи,а с действия.

gabity93
04-03-2011, 20:15
Аз пък, ако не да му кажа, поне бих му намекнала, защото в днешно време момчетата не стига, че са по-малко от момчиетата, ами са и по-притеснителни често пъти и както много хора казаха преди мен - ако трябва тях да чакаме, ще си останем само с чакането. А ако момчето си заслужава, защо да не действаме първи? Може пък и да се получи нещо :wink:

montana6
04-03-2011, 22:43
Аз, като момче, ще кажа, че не си падам по намеци, щото невинаги мога да преценя кво точно иска момичето. Имах спор с последната ми приятелка относно това. Все нещо не беше доволна и като я питам що, тя ми се ядосваше, че не съм бил разчитал правилно сигналите й... :lol:

Не мога да разбера що трябва да се поддържа няква изкуствена потайност. Бъдете по-открити! Какво като сте момичета? Тва нищо не значи. Супер са ми смешни закостенелите разбирания, че като си момиче трябва да чакаш другия да направи първата крачка. Някаква от първата страница пък съжалявала, че не е момче заради това. :lol: :lol: Няма да станете за смях дори и да ви отрежат след това, спокойно. Ако нещо такова ви понижи самочувствието, то значи и без това е било изкуствено.

Ако харесвам някое момиче, как да разбера, че и тя изпитва същите чувства, като с нищо не ми го показва? И не искам да чувам пак простотии, че сте показвали, просто не съм виждал. Съжалявам, не съм телепат. Почвам да се чудя, симпатичен ли съм й въобще, или не я интересувам. Ми тъпо е...

Надали има човек, който обича да му е мъгла и да си играе на догадки. Така че не поставяйте и другите в такова положение и по-смело. ;)

MaLkaTa_LaDy
04-03-2011, 23:03
Надали има човек, който обича да му е мъгла и да си играе на догадки. Така че не поставяйте и другите в такова положение и по-смело. ;)
Леле колко жестоко сгреши тука... Точно това прави играта преди тръгването [мн грозна дума] така интересна.

montana6
04-03-2011, 23:05
То игра, хубаво, ама трябва да си има някви граници. Не е задължително винаги да има игра, всичко си зависи от ситуацията. Ако виждаш, че на другия му се "играе" и му е весело, добре, ама като виждаш, че се затормозява, няма смисъл.

ЕДИТ: Освен това мисля, че тея "игрички" вече са присъщи на по-големите и по-опитните, които по-лесно ше си разчитат сигналите. Как някво момче на 15-16, например, ше успее да разбере намеците? Ясно ми е, че е по-интересно с тях и е част от заигравката, но мисълта ми е, че при тях има шанс този отсреща да не разбере точно намека. Тоест, този, който дава сигнала, трябва да е наясно, че той може да не бъде разчетен. Има си и риск в такива положения. Точно затова считам за излишно оплакването от доста момичета на тая тема.

anakonda532
04-04-2011, 00:08
ами чесно да ви кажа бих признал на момичето което харесвам но преди да го направя бих я опознал малко и само ако съм сигурен че може би имам някакъв шанс бих и казал иначе не :D

yYniiKaLnAa
04-04-2011, 03:29
Буквално вчера си признах за 1ви път пред момче... НИКОГА повече няма да го направя.. Това според мен е унижение попринцип, но нямах друг избор..

Dyany10000
04-04-2011, 05:41
Тези неща не се казват.Освен в детската градина де...

horsefly
04-04-2011, 08:19
е не със думи ,то по поведението си се разкрива :-) така че с да, но не буквално с думи, a ясно и недвусмислено с поведението си :-)