PDA

View Full Version : бате хоре хелп



gab4ooo
02-08-2011, 17:58
са нз 6то пиша ама съм леко в паника. Значи всеки ден си ходя на даскало и добре ама като се стъмни и стане вечер почвам да мисля за секви болести . Ако ме заболи нещо имам Р*К и само е такива нз си кви глупости постоянно мисля за СП*Н и само некво подобни . Моля ви помагайте ама НЕ МЕ ПЛАШЕТЕ а ме стимулрайте с нещо да мисля положително . Аз са чета една страхотна книга за положителното мислене но ме вдъхновете с нещо кажете ми че ни6 ми няма плс плс --> мс предварително :)

Mitkoni
02-08-2011, 18:18
Би ли казал името на книгата ? Аз в момента чета "Подсъзнанието може всичко" на Джон Кехоу. Наистина се чувствам много по-добре след като започнах да я чета и имай в предвид, че в момента излизам от 4 годишна депресия.Помага стига да повярваш :grin:

Хммм имаш хипохондрия.Не е страшно :D прочети тази статия и ще ти олекне http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A5%D0%B8%D0%BF%D0%BE%D1%85%D0%BE%D0%BD%D0%B4%D 1%80%D0%B8%D1%8F
Всичко е в главата и само ти можеш контролираш мислите и живота си ;]

gab4ooo
02-08-2011, 18:46
пич и аз чета нея за подсъзнанието на джон кехоу а са съм на втората парите и успехът пък има и една друга тайната а би ли ми казал 6то си бил в депресия плс. Незнам как да ти благодаря малееееее ти направо ме изкара от тва ми състояниееееееее леле нямам думи разбираш ли . мерси мерси мерси , направо се чувствам заредена с живот мс