PDA

View Full Version : Не мога повече!..



ddeennyy
02-08-2011, 18:30
Така здравйте!Тамм сигурно не ви е много много до мойте сдухващи и може би за някои от вас абсолютно тъпи истории, но съм сигурна, че и при вас е имало моменти, в които просто искате да си излеете цялата мъка и по този начин ви олеква. Та такам значи около мен повечето момичета " приятелки" са к*рвички. Казвам го и не се притяснявам, защото знам че е така.Проблема е, че винаги когато аз направя нещо те се опитват да направят абсолютно същото за каквото и да е!Дали ще е за ново запознанство, снимки или най-малкото прически и облекло.Знам, знам пълна простотия, но не се търпи!Така, че моля ви кажете ми какво да правя, опитвала съм да говоря с тях ами НЕ СТАВА.Все едно им говоря на друг език ии те не ме разбират. Отвръщат ми с тъпи отговори от сорта на " Ами нали сме приятелки какво ти пречи? " ами как какво толкова е дразнещо всички около теб да са еднакви. Мерси от сега ии съжалявам ако съм ви отегчила, защото знам че има 1000 други момичета с дори по-големи проблеми, но се надявам да ме разберете! :)

diksi
02-08-2011, 18:37
Не знам дали усещаш, ама в момента яко се нахули.. Не издържаш Курвички да са точно като теб..Е ти за такава ли се имаш.. То, ако ти не си, а те са ..ще се види разликата спокойно : )

ddeennyy
02-08-2011, 18:46
Не знам дали усещаш, ама в момента яко се нахули.. Не издържаш Курвички да са точно като теб..Е ти за такава ли се имаш.. То, ако ти не си, а те са ..ще се види разликата спокойно : )


Не не се имам за такава ! Обаче гадното при мен ее че там където живея няма други хора .. може би още не съм ги намерила, но за сега..аз знам, че ще се види раазликата но ии тъпото копиране е досадно не знам дали ще ме разбереш .. аз направих тази тема колкото да си излея душата, защото вече не СЕ ТЪРПИ..

NeverForget
02-08-2011, 18:51
Просто се огледай около теб и ще откриеш толкова много различни хора. Няма смисъл да се движиш с тия. Намали контактите си с тях и си намери друга компания, в която да се чувстваш добре. Щом с думи не е помогнало, какво чакаш още :)