PDA

View Full Version : Спешно трябва ми диета !!



pink123
02-08-2011, 19:16
Пишави защото искам за максимум месец и половина да съм свалила 13 килограма .. Всички казват,че и 5 да сваля ще съм нормална а и аз го знам,защото преди да почна едни хапчетя бях с 5 кила по слаба и бях доста добре изглеждаща,но както и да е бившия ми каза,че ме харесва,но предпочита хърби и аз реших да си го върна и искам за мах месец и половина да съм ги свалила ..а не ми хрумва нищо друго освен да спря абсолютно всякакво ядене и мога да го направя,защото вече веднъж съм го правила,обаче една приятелка ме стресна,че едно момиче не яло 3 дни и умряло моля ви помогнете .. знам,че не е хубаво да се свалят толкова рязко но искам да си го върна бих дала и живота си за него ..И плс не казвайте,че съм луда знам си го !

SuperBadSuperFresh
02-08-2011, 19:19
Приятно самоубийство.Прати ни адреса,да ти пратим цветя.

smiirnoff
02-08-2011, 19:31
Искала да му го върне и за т'ва ще си съсипе организма ... :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

LipSy
02-08-2011, 19:37
Ти добре ли си?! :-o

SladkaZagadka
02-08-2011, 19:47
1. Дори и да ги свалиш, нали знаеш, че цялата ти кожа ще е увиснала и грозна? А как ще отидеш на плажа през лятото и как можеш да очакваш след това да те харесва някой на външен вид?
2. Очевидно е, че целта ти
да спря абсолютно всякакво ядене = да се самоубия, но бавно и мъчително.
3. Ако го искаш, няма смисъл да се мъчиш бавно, не мислиш ли? И без това краят е един.
4.Приятелката ти е права, и 6 кг за месец да отслабнеш СЪЩО е опасно .
Гледката накрая: Едно полуживо момиче, чийто стомах се е свил и отказва да приема всякаква храна освен плодове, например , и то 100-200 максимум калории за ден , което няма коса (защото за нея са необходими разни неща, тя не е просто ей така) или пък има, но съвсем малко, с напукани устни и увиснала кожа, най-вероятно стрии и на крачка от смъртта. Защото след тия 30 дни, ако вероятно оживееш, ти няма да можеш да продължиш нормален начин на живот . Ти може и да искаш, но организмът ти няма да иска да приема каквато и да е било храна .

Послепис : Ето ти една "диета" = гладуване в този случай, при което ще постигнеш така желаната от тебе
бих дала и живота си смърт :) . http://dieti.rozali.com/vashite-dieti/p477.html

pink123
02-08-2011, 19:48
Не, не съм добре обичам го и без него не мога .. ;х искам да съм с него през целата връзка ме правеше на луда ама искам да съм с него .. и тове е единствения начин .. незнам какво ми става.. не бях такава .. но сега просто не могаа да се съвзема вече почти месец .. ;х

MegiBoOm
02-08-2011, 19:49
Пишави защото искам за максимум месец и половина да съм свалила 13 килограма .. Всички казват,че и 5 да сваля ще съм нормална а и аз го знам,защото преди да почна едни хапчетя бях с 5 кила по слаба и бях доста добре изглеждаща,но както и да е бившия ми каза,че ме харесва,но предпочита хърби

Добре! Четох дотук и ми стана ясно за какво иде реч....
ще ти задам един въпрос - ти би ли се харесала, ако приличаш на "хърба" ?
Вярно гадже ти е, но не може заради него да си вредиш на здравето камо ли пък да не се храниш! Явно и идея си нямаш колко е вредно това (говоря попринцип) Една закуска да изпуснеш и се променя целия ти матеболизъм!

По-добре не върши глупости! (:

britzy
02-08-2011, 19:56
Ще го кажа само веднъж-ти си лу-да :) :-)
Спри да плащаш данък обществено мнение и се научи да се обичаш за това,което си,но ти си загоряла и с измрели мозъчни клетки,така че успех-дано не те четем по вестниците в скоро време :)

pink123
02-08-2011, 20:07
Не,не съм загуряла вижте има желаещи да тръгнем с некой не съм дебела не съм и слаба каквито бившия ми предпочита .. обаче,незнам много се депресирам без него и незнам какво да правя,но за диетата съм го решила и няма да ме четете скоро по вестниците :D :D :D :D :D а и да знам,че съм луда .. ама хора то тука това май вече не е за този раздел :D :D

shupishup
02-08-2011, 20:33
Уау. Мисля, че решението си е твое - 13 кг за някъде 2 месеца наистина са много, но ако си наистина решена, аз подкрепям. Но за приятеля ти.. според мен не си заслужава, щом не може да те обича каквато си.. А и след като станеш ''хърба'', ако тогава се съберете, той няма да обича теб, а външния ти вид, но както и да е, писна ми да съдя хора за грешното им мислене, никаква полза няма.

За диета: Можеш да пробваш режима на Пиер Дюкян, едно момиче от класа ми е от 6 дни на него и е -6 кг , направо разликата е изумителна.
Друг вариянт е точковата диета, аз с нея за 4 дни свалих 2, но не бях сериозна. Японско чудо - коментарите са добри и няма глад. Също така най-важното - СПОРТУВАЙ ! Поне по 1 час на ден, прави упражнения за отслагване, има хубави във vbox. И какво остана.. най-важното, повярвай че ще успееш, аз диети не съм правила, просто повярвах и сега както всички ми говореха колко съм напълняла и тн, сега всички спамят, че съм клечава :D
Успех :)

pink123
02-08-2011, 20:39
Уау. Мисля, че решението си е твое - 13 кг за някъде 2 месеца наистина са много, но ако си наистина решена, аз подкрепям. Но за приятеля ти.. според мен не си заслужава, щом не може да те обича каквато си.. А и след като станеш ''хърба'', ако тогава се съберете, той няма да обича теб, а външния ти вид, но както и да е, писна ми да съдя хора за грешното им мислене, никаква полза няма.

За диета: Можеш да пробваш режима на Пиер Дюкян, едно момиче от класа ми е от 6 дни на него и е -6 кг , направо разликата е изумителна.
Друг вариянт е точковата диета, аз с нея за 4 дни свалих 2, но не бях сериозна. Японско чудо - коментарите са добри и няма глад. Също така най-важното - СПОРТУВАЙ ! Поне по 1 час на ден, прави упражнения за отслагване, има хубави във vbox. И какво остана.. най-важното, повярвай че ще успееш, аз диети не съм правила, просто повярвах и сега както всички ми говореха колко съм напълняла и тн, сега всички спамят, че съм клечава :D
Успех :)

Блягодаря ти,като цяло първата диета я изключвам защото съм я пробвала и там се ядяха трици ако не се лъжа,благодарение на това вече година и нещо ме бъзикат.. аа другите 2 сега ще погледна за тях в нета .. вярвам,че ще успея и преди съм сваляла доста килца,че тези не вярвам да ме затруднят.. а относно бившия ми той незнам какво иска,но просто искам да съм с него и ще съм на всяка цена .. това ако му дам шанс ще е за 3ти път,че аз мога просто да му кажа маината та ти аз тръгвам с някой друг,но не това искам..за това правя диетата,защото искам да съм с него вече приятелките ми говорят,,че съм ненормална да му прощавам..ала аз съм си аз .. и си патя от ината си ама съм такава

CupcakeMonster
02-08-2011, 20:46
Не, не съм добре обичам го и без него не мога .. ;х искам да съм с него през целата връзка ме правеше на луда ама искам да съм с него .. и тове е единствения начин .. незнам какво ми става.. не бях такава .. но сега просто не могаа да се съвзема вече почти месец .. ;х

За мъж не си заслужава даже средния пръст да си мръднеш..а ти пхаха не.. ти да не си на 14? 8-) Детска му работа..Ако те харесва,ще те харесва и с 5 кила повече, а ако казва че харесва хърби,приятен му път. :)
И по-добре ги свали със спорт,бавно,но сигурно. :wink:

pink123
02-08-2011, 21:10
Не, не съм добре обичам го и без него не мога .. ;х искам да съм с него през целата връзка ме правеше на луда ама искам да съм с него .. и тове е единствения начин .. незнам какво ми става.. не бях такава .. но сега просто не могаа да се съвзема вече почти месец .. ;х

За мъж не си заслужава даже средния пръст да си мръднеш..а ти пхаха не.. ти да не си на 14? 8-) Детска му работа..Ако те харесва,ще те харесва и с 5 кила повече, а ако казва че харесва хърби,приятен му път. :)
И по-добре ги свали със спорт,бавно,но сигурно. :wink:

Всъщност да на 14 съм :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

geranium
02-09-2011, 03:53
А родителите ти дали са наясно какво планираш?

pink123
02-09-2011, 09:05
мм не,не са на ясно,а и не трябва да са на ясно :) :) :)

TheBeliever
02-09-2011, 10:11
Значи си готова да си жертваш здравето заради някакъв пикльо, за който външния вид е най-важен? Ако наистина искаш да си с някой, който не те харесва такава каквато си - прав ти път. Живота си е твой, съсипвай си го.

И защо точно месец и половина? Защо драстична диета, а не здраовословно хранене и спорт?

pink123
02-09-2011, 17:54
Значи си готова да си жертваш здравето заради някакъв пикльо, за който външния вид е най-важен? Ако наистина искаш да си с някой, който не те харесва такава каквато си - прав ти път. Живота си е твой, съсипвай си го.

И защо точно месец и половина? Защо драстична диета, а не здраовословно хранене и спорт?

ее нзм,щото искам по скоро да сме заедно .. разделине сме вече 3 седмици и незнам къде съм .. а от вчера от как ми го каза съм на 7мото небе ;х

MegiBoOm
02-09-2011, 18:11
Ааа значи сте разделени и той ти е казал,че ще те заедно ако пак заприличаш на хърба...така ли? (:

CupcakeMonster
02-09-2011, 19:32
Ужас...момиче осъзнай се и му бий шута на тоя 8-)

pink123
02-09-2011, 19:33
Ааа значи сте разделени и той ти е казал,че ще те заедно ако пак заприличаш на хърба...така ли? (:

аз никога не съм била хърба даже бях по пълна от сега ! .. ама той ме сравнява с бившите си,които не са кой знае колко хубави ама са слаби.. да той е казвал,че съм по хубава от тях,ама просто той е свикнал с такива момичета.. и да не сме заедно вече 3 седмици и преди 2 дни ми го изтърси и аз съм готова да си го върна .. и все пак ако искаш цялата история ми пиши лс и ми дай скайп : }

sundayy
02-09-2011, 19:34
http://dnes.dir.bg/news/meningit-7602666
Ето до какво ще доведе малоумието ти!
Осъзнай се, на 14 си, какъв е шансът това да е ЧОВЕКЪТ? Не е особено голям. Гледай напред!
Храни се разумно и спортувай, но подобни глупости са безсмислени и най-вероятно ще си докараш припадъци на 3-4 ден, а ако родителите ти не разберат навреме какво вършиш, не се знае до какво може да доведе това гладуване. Не знам дали си чувала, че гладуването се провежда за около седмица и то под лекарско наблюдение, като преди това се правят изследвания.
Не върши глупости заради едно момче. Ти не го обичаш, а си свикнала с него. До месец-два вече няма да го помниш кой е.
Бъди разумна!

pink123
02-11-2011, 17:45
Ох добре ще ви послушам .. попринцип съм инат ама след като днес със 300 усилия стигнах до училищее .. реших да сменя гладуваето с 90 дневната диета,защото лятото я спазва и много бързо свалях килограми сега за 5 дни гладуване със зор съм свалила 2 или 3 килограма,а лятото за 5 дни свалях 4 .. :) :)

FuckingFreak
02-11-2011, 17:55
За да свалиш по-лесно трябва по-бърз метаболизъм. Метаболизмът се ускорява не с гладуване, а с често похапване на по-лека храна. Когато не ядеш нищо той се забавя (защото организмът ти няма какво да изхвърля) и после това може и да ти остане за цял живот..