PDA

View Full Version : Какво смятате за секса на 13-14 годишна възраст



LabilnaPsihika
02-09-2011, 09:25
въпроса ми е "Какво мислите за момичетата, които правят секс на по 12-13-14 и защо смятате така. Вие на колко години го направихте"

П.п. Момче съм и съм възмутен от размаха, с който действат малките к*рвенца.

mecho8888
02-09-2011, 09:27
LabilnaPsihika
Новак

лабилна психика


:D не ги гледай въобще

AniBG
02-09-2011, 09:29
За тези, които го правят на по 12-13-14 ги мисля за к*рви... :? Иначе аз си изгубих девтвеността малко след като навърших 16 :)

LabilnaPsihika
02-09-2011, 09:35
Ани евала все пак, но просто като ги погледнеш как вървят, как се държат, как говорят и какви жестове правят в акъла ми влиза "леле погледни я, та тя е само на 13 години, а вече е толкова опитна, че някой дами от околовръстното биха и завидяли.

В класа ми има една "от тези, за които пишем" и държанието и е съвсем различно от на другите по-скромни момичета, които са дори по-красиви и очарователни от нея.. Мнението и на останалите момчета за нея е "лека жена" да се изразя по-културно.

ozzy
02-09-2011, 09:41
На всички им идва времето на това е че на някой много рано ;)

AniBG
02-09-2011, 09:48
Аз имах такава приятелка... И тя беше на 13 и попринцип произлиза от просто семейство, ако мога така да се изразя, тя нищо не споделяше с майка си, имам предвид от разговорите между майка и дъщеря... И така един ден ми пише в скайпа "Моля те не казвай на никой ама на мен ми се прави скс, имам гадже на 16 години и той ми предложи да го правим Да го правя ли или не?"! останах като вцепенена после започнах да и пиша, че той няма никакви чувства към нея и че я иска само за секса! (междувременно, точно затова, което каза и ЛабилнаПсихика - тя привлечаше момчета на 15-16-17-18 години без никакви трудности, зпознанство в скайпа, окзва се, че са в едно даскало!) Казах и за всичките ефекти, които може да предизвика секса на толкова ранна възраст и слава на всевишния - отказа се, въпреки, че по-късно пак имаше такива наклонности... Просто се очудих как без почти никакви усилия си намира гадже, а има толкова по-красиви момичета, които са без връзка... :?

ozzy
02-09-2011, 09:53
^ Щот се личи когато едно момиче иска само секс ;)

Extremescream
02-09-2011, 10:06
Ех,такива теми колко е имало....И колко ще има....

6sense
02-09-2011, 10:09
нищо чудно след 10 години на 7г възраст да правят секс

RaisedOnRock
02-09-2011, 10:29
Това,че са започнали на 14 курви ли ги прави?Курва е лека жена,демек,която спи с всеки.Това,че някое момиче,примерно,е започнало в тази твърде ранна възраст,не гарантира,че е лека.

Всъщност,така наречените курви(независимо от възрастта)не ме дразнят.Дразни ме това,че когато мъжете задоволяват сексуалните си желания и спят с когото си поискат,им казват,че са опитни.Но когато жена го прави,е недопустимо според тъпото общество и й се лепва етикета курва.Затова леките жени въобще не ме дразнят.

Но да се върнем на темата.По принцип съм против.Организмът не е достатъчно развит на този етап.Още си дете.Затова-против.

VaMpiRKaTaaa
02-09-2011, 10:46
И кое ви кара да си мислите,че момиче,което почва секс на 14 е курва?
Ранният секс е нормален на днешно време.
Повечето от вас имат много ограничено мислене.
Аз нямам нищо против.
Секи си има глава на раменете и тя служи за мислене,не за украса.

Cucko0
02-09-2011, 11:21
знаеш ли ..има едно нещо търсачка му се вика ...има 100000 такива теми и в тях всеки си изказва мнението ...и като ти направи поредната тема какво ?! Ще спреш някоя 13 годишна пикла да прави секс с приятеля си койтооо страшно мноооого обича :D

ThisIsMe
02-09-2011, 12:06
Ами не го подкрепям изобщо.
И вече има много такива теми.Няма смисъл от все еднакви дискусии.

letmetellyou
02-09-2011, 13:36
Аз съм ужасно възмутена от такива момичета. Правят го или за да задържат "любовта на живота си", или защото приятелките им го били направили и било супер яко. И айде нали да не останем назад- юруууш от вратата за краката. :shock: . Много тъпичко.
Имам приятелка, която загуби девствеността си на 13 г., тъй като 1 пич я убеждавал, че я обича мрън мрън и такива ти глупусти, и тя нали е била още дете, пуснала му. Сега съжалява, че го е направила и за себе си, тя казва, че не е правила секс. Представете си за какво разочарование говорим. ;)
И ми е много тъжно, че все повече теми се пускат от деца на тази крехка възраст, питащи: Да го направя ли? Бремеена ли съм? и т.н. и т.н.. Плаче ми се! Жалка история просто :)

Eliii
02-09-2011, 14:36
Какво смятате за секса на 13-14 годишна възраст

Смятам, че е преждевременен.
Оставяйки настрани организма, на 12-13-14 години психиката все още не е готова.

LabilnaPsihika
02-09-2011, 17:12
Смятах още като пишех темата да се извиня, че правя поредната такава тема, защото четох по-назат и видях една заключена и реших да видя какво е мнението на обществото.

К*рва не става момиче, което е направило веднъж секс с приятеля си, който наистина обича, а става онова момиче, което привлича празноглавците, които просто искат да боднат чушката. Момичето, което се сваля и на най-глупавите и жестовете, които прави.


Не искам да обидя хората правили го на тази възраст, не всички са под този знаменател, но доста голяма част от тези стават просто малолетни к***и. И отново казвам, не искам да обидя някой.

LabilnaPsihika
02-09-2011, 17:29
Бях на 14.Да-направих грешка,но това не значи че всички на тази въздраст грешат.Всеки си има глава на раменете,доста обаче не я използват.Повечето от въпросните момичета го правят с ясната цел да пораснат,да бъдат готини и да задържат поредния загорял батко.Но има момичета,които мислят какво правят,знаят как да се пазят,наистина обичат (доколкото е възможно на тези години) и не държат да се изфукат,че не са девствени чрез жестове или думи.И все пак,няма 14 годишна с достатъчно развито тяло.


Това исках и аз да обясня, че не слагам всички под един знаменател. Съдя по хората, с които съм общувал и общувам в момента. Това ти е като обица на ухото, но връщане назад няма за съжаление.

AniBG
02-09-2011, 17:58
Това,че съм направила грешка,не значи че съжалявам.Ако не го бях направила тогава животът ми щеше да е съвсем различен най-вероятно.
От една страна съм съгласна! Човек се учи от грешките си, не от успехите... :? Просто, както каза и miminko - някои не ползват главата си, май само за украшение стои :lol: Относно това, че казах, че са к*рви - не всички са такива, има някои, които го правят веднъж, за да видят какво е и после изчакват, но има и други, които го правят с всеки срещнат! За тях говорих, за съжаление вторият вариянт е по-често срещан... :(

ledenakrasota
02-09-2011, 18:04
За момчетата-ОК!Но за момичетата мисля,че трябва да се изчака поне до 15-16г.Все пак за нас е по-рисковано,защото може да води до отрицателни последствия.Докато при момчетата-само положителни. :)

pink123
02-09-2011, 18:12
абе хора кво толкова като са се ебали на 14 леле и аз бях на толкова .. не съм се променила същата съм си .. а и това,че си спала с гаджето или с тоя къде обичаш и си търсиш само него за секс,не те прави ку*ва,ку*ва те правят постъпките които вършиш,поне така смятам .. а и не само аз,а и доста хора около мен : }

RaisedOnRock
02-09-2011, 18:22
За момчетата-ОК!Но за момичетата мисля,че трябва да се изчака поне до 15-16г.Все пак за нас е по-рисковано,защото може да води до отрицателни последствия.Докато при момчетата-само положителни. :)

Да бе,ще седят и ще чакат да навършат 16. :lol: Само защото има риск... :D Винаги има риск.Ако са подготвени,готови психически и физически,не виждам проблема.Лошото е,че много малко тийнейджъри са подготвени,и го правят по адски тъпи причини.В този случай съм твърдо против.

krissy7
02-09-2011, 18:39
Абе няма лошо важното е всяко момиче когато го прави да се чувства готово и е готова да си понесе последствията . И да има поне ена обща сексуална култура . Общо взето .

MarkKnight
02-09-2011, 18:44
И кое ви кара да си мислите,че момиче,което почва секс на 14 е к***а?
Ранният секс е нормален на днешно време.
Повечето от вас имат много ограничено мислене.
Аз нямам нищо против.
Секи си има глава на раменете и тя служи за мислене,не за украса.+!да ви имам и нормалните разбирания на вас...

shugababe112
02-09-2011, 18:54
Аз до сега не съм чула момиче да прави секс на 12,но сигурно и такива има.А имам един въпрос..защо какво мислим за тези Момичета според мен по-скоро момченце на 13 не е нормално да води полов живот.Момичетата попринцип съзряват по-рано,а в днешно време на 14 има случаи,в които са напълно подготвени за разлика от момчетата на тази възраст ;) Не е ли също дразнещо да видиш момче на тези години да се прави на големия ебач...

ledenakrasota
02-09-2011, 18:55
И кое ви кара да си мислите,че момиче,което почва секс на 14 е к***а?
Ранният секс е нормален на днешно време.
Повечето от вас имат много ограничено мислене.
Аз нямам нищо против.
Секи си има глава на раменете и тя служи за мислене,не за украса.


Ето,заради такива изказвания сме на една от челните позиции при спонтанни аборти в Европа сред тийнейджърите.

На 13-14,почти никой няма акъл,защото тепърва се ориентира що за личност е! :D

LabilnaPsihika
02-09-2011, 19:03
Аз до сега не съм чула момиче да прави секс на 12,но сигурно и такива има.А имам един въпрос..защо какво мислим за тези Момичета според мен по-скоро момченце на 13 не е нормално да води полов живот.Момичетата попринцип съзряват по-рано,а в днешно време на 14 има случаи,в които са напълно подготвени за разлика от момчетата на тази възраст ;) Не е ли също дразнещо да видиш момче на тези години да се прави на големия ебач...

Точно момчетата съзряваме по-рано, ако може да ме извиниш.

Момчетата се правят още на по 10 години на ебачи, но това не ги прави такива, както знаеш ;) . Едно е да се представяш за такъв, друго е да си и това е в кръвта ни, на някои по-изразено, на други не толкова.

krem4et0
02-09-2011, 19:10
Не един път съм писала по подобни теми и колкото по-голяма ставам, толкова повече се затвърждава мнението ми за такъв тип поведение. И не ми пука дали е момче или момиче. Все тая. Сексът си е секс. Необходимо е да си достатъчно узрял и отговорен, за да правиш секс. Да не говорим, че трябва да бъде нещо повече от търкане на епидермиси. Не вярвам децата, които го правят на тази възраст, да осъзнават точно какво значи сексът. Едно на ръка са болестите, друго-бременността, но не по-малко се влияе и психиката не детето, психика, която се оформя именно в пубертета. Изгражда си само за себе си грешна представа за секса, за интимността, за любовта. В "Любов" непрекъснато се пише, че няма любов, всички момичета са к**ви, момчетата искат само едно...и то от момичета и момчета на 15-16 години. Какво са видели те от живота, какво знаят за любовта и истинските отношения между хората изобщо. За жалост всичко е секс и пари...няма ценности. А аз смятам, че трябва да ги има, за да не се самоунищожим. Ще ми се да възпитам моите ценности и в децата си един ден. Не знам какъв пример бих била за детето си, ако бях почнала със секса на 13-14. С какви очи бих му обяснила, че е вредно за тялото и психиката му, че може да му довлече 1 куп проблеми, че не е важно да търси в срещуположния пол секс, а интимност и обич...
Аз започнах на 20 и все още съм със същия човек. Правя 26 след някой друг месец...

shugababe112
02-09-2011, 19:11
Аз до сега не съм чула момиче да прави секс на 12,но сигурно и такива има.А имам един въпрос..защо какво мислим за тези Момичета според мен по-скоро момченце на 13 не е нормално да води полов живот.Момичетата попринцип съзряват по-рано,а в днешно време на 14 има случаи,в които са напълно подготвени за разлика от момчетата на тази възраст ;) Не е ли също дразнещо да видиш момче на тези години да се прави на големия ебач...

Точно момчетата съзряваме по-рано, ако може да ме извиниш. На една девойка от класа ми и обяснявах, че най-вероятно при първия път ще боли и ще има кръв, което искам да отбележа не е константа- при всеки е различно.

Момчетата се правят още на по 10 години на ебачи, но това не ги прави такива, както знаеш ;) . Едно е да се представяш за такъв, друго е да си и това е в кръвта ни, на някои по-изразено, на други не толкова.

Ти може да си някакво изключение,но всички знаем какви дечковци са повечето до 15 години,някои даже на 17 им идва акъла.Биолози са доказали,че момичетата се развиваме по-бързо...И аз половината кокони,които гледам в училище се държат разкрепостено,но всъщност са девствени.Това държание е само за да са харесвани от момчетата и да се правят на готини и това не ги прави курви,както знаеш. ;)

krem4et0
02-09-2011, 19:16
LabilnaPsihika, физически и психически момчетата узряват 2-3 години по-късно от момичетата. След пубертета се изравняват.

buzzzz
02-09-2011, 20:31
Добре де, познавам човек, на който родителите му от 13-годишни са заедно.. Има истинска любов, дори и на тези години (12-13-14). Не бива момиче, загубило девствеността си на тази възраст, веднага да се смятя за лека жена и ку*ва.. (Не говоря за тая 13-годишната, дето я досърбяло, апък нямала цикъл.. или пък тея, дето го правят, само щото е модерно) Естествено, всякакви ги има..
Иначе бях на 15, като го направих за първи път.

VaMpiRKaTaaa
02-10-2011, 05:30
krem4et0,не бъди толко сигурна и уверена,че децата незнаели значението на думата СЕКС.Братовчедка ми ,дето е на 9г.ми обяснява какво значи точно значението на думата секс,така,e 14-одишните ли няма да знаят,според теб...Иначе,че нямат достатъчно,акъл,зада се пазят от неприятни изненади и болести,така е .Не го отричам,но за другото бих поспорила.Днешните деца са по-информирани от нас големите.

krem4et0
02-10-2011, 06:27
Нямам предвид дали се знае значението на дадената дума, а какво точно стои зад нея като действия, чувства, риск, удоволствие. Не вярвам дете на 14 и жена на 30 да речем да тълкуват понятието еднакво. Всеки си го натоварва с определен смисъл за самия него. Няма спор, че децата сега се по-информирани, отколкото да речем аз на времето. Пълна дезинформация, съчетана с това, че и изобщо не ме е интересувало. Поне не на 14.

VaMpiRKaTaaa
02-10-2011, 07:34
^^Така е.
Аз на 14 си играех с децата пред блока :D и не ме е срам да го призная.
Сефтето ми беше на 18 и това не ме е срам да го призная.
3ащото на 18 вече малко повече мислиш за последствията,от колкото на 14.

vanesenceto1
02-10-2011, 14:23
И защо такова момиче да е к***а ?? Всеки когато се чувства готов физически и психически, независимо дали на 13 или 18 .. Има момичета които израстват много бързо и са наистина влюбени и готови да започнат полов живот. Но разбира се има и такива които мислят, че са готови, а дори не знаят как да се предпазят и просто се правят на модерни, на големи "каки" и така .. такива момичета не одобрявам ! :)

Hilary_
02-10-2011, 18:42
Жалка работа ..

ParisHilton
02-10-2011, 19:25
Ами.. мисля че не е много нормално ;)

MedSestrata
02-10-2011, 20:24
Нямам предвид дали се знае значението на дадената дума, а какво точно стои зад нея като действия, чувства, риск, удоволствие. Не вярвам дете на 14 и жена на 30 да речем да тълкуват понятието еднакво. Всеки си го натоварва с определен смисъл за самия него. Няма спор, че децата сега се по-информирани, отколкото да речем аз на времето. Пълна дезинформация, съчетана с това, че и изобщо не ме е интересувало. Поне не на 14.
+1

Mario95
02-10-2011, 20:27
Че до няколко години ще бъде всекидневие :(

bayar
02-11-2011, 17:04
Разбира се , че не е нормално!!!
Доколкото знам дори е вредно за момичета на тази възраст да го правят!!!

Hayashi
02-11-2011, 19:34
Принципно мнението ми много отдавна е НЕ.

TooRareToDie
02-11-2011, 20:08
Добре бе да Му Е*a майната (извинете ме за грубия език просто се чудя вече, как не съм си разбил монитора), АКО на по 12-13-14 започнете секс да правите, какво ще правите от 17-18 нагоре бе !?!?!?!? Абе какЪв Ви е филма не мога да разбера аз :smt076

Shia
02-11-2011, 20:59
Защо всички сте на мнеnие,че като го направиш на 14 и ще има лоши или отрицателни последствия,какво Ви кара да го мислите?Рано е от гледна точка на по затвореното общеstво(но не казвам консервативно).Аз все мисля,че някои го правят с умисъл и не съжаляват,колкото и някой да им набутват тази идея в главите.
Секс от тъпота не ми харесва-освен при 13г. и при 20г. тъпотата си е еднаква.
Секс от желание и страст подкрепям,независимо от възраста.
Първияt път е един път,а това как ще се развиеш сексуално po нататък е по-големияt проблем за мен.

gabri3lla
02-12-2011, 06:38
Добре бе да Му Е*a майната (извинете ме за грубия език просто се чудя вече, как не съм си разбил монитора), АКО на по 12-13-14 започнете секс да правите, какво ще правите от 17-18 нагоре бе !?!?!?!? Абе какЪв Ви е филма не мога да разбера аз :smt076

:)

galin4o0o
02-12-2011, 07:12
Попринцип темата е безмислена ;) !

mrazqkindergarten
02-12-2011, 17:53
Против съм от тази гледна точка, че за всичко си има време и само за едната "мода" е тъпо.. А и според мен трудно може да се обичаш истински на тези години, не е изключено да има такива случаи, дори май се сещам за такъв, но са едно на милион.

jimei
02-12-2011, 18:29
нищо чудно след 10 години на 7г възраст да правят секс

Само защото с годините възрастта на която изгубват девствеността си спада, не значи, че ще стигне до там. Напротив, аз мисля, че ще се вдигне даже, или ще си седи така поне. Главната причина, поради която бушуват толкова много хормони в младите момчета/момичета е прекият досег до сексуална култура (интернет, примерно)

ZaicheNaXeroin
02-12-2011, 18:51
възмутени били :razz:
на повечето не ви пука 100%
просто автора се е ядосал че някоя малка ''к*рвичка '' не му е пуснала :-P
познавам много момичета на 14-15 години които са напълно наясно със себе си и правят секс с гаджетата си - не виждам кво толкова има :)
иначе познавам и доста малки гнусни мастийки на по 13,които и с брат си биха се изчукали (буквално)

nellynka1
02-13-2011, 11:43
13години секс?!?!?! Какъв секс бе? Я ходете си играйте с куклите, пък когато ви порасне поне малко акъла мислете за секс!!! :( :-x :(

Bezdomnokuche
02-13-2011, 12:21
Е тия дето го праят на такава възраст са едни шиб*ни шибан***и.

LabilnaPsihika
02-13-2011, 16:19
възмутени били :razz:
на повечето не ви пука 100%
просто автора се е ядосал че някоя малка ''к*рвичка '' не му е пуснала :-P
познавам много момичета на 14-15 години които са напълно наясно със себе си и правят секс с гаджетата си - не виждам кво толкова има :)
иначе познавам и доста малки гнусни мастийки на по 13,които и с брат си биха се изчукали (буквално)


Мяй се опита да мислиш, ако е така - не ти се получи. Нито търся к*рвичка, която да ми пусне, нито бих го направил просто ей така, защото "ТРЯБВА". Нито ме познаваш, нито си ми в главата.

Има любов на 13-14, но тя в повечето случаи или не издържа дълго време или не е истинска. Това е моето мнение ;)

TooRareToDie
02-13-2011, 16:23
Автора прави форума на чат!
Down with the creator of the thread!

Tennnnn
02-13-2011, 17:52
Неупесуемо проста картинка е , да видиш как едни недоразвити деца правят секс.

RageAgainstTheMachine
02-13-2011, 18:20
Е няма лошо , важно е да се обичат младите. Жалкото е , че някои не могат да се възпроизвеждат ... :razz: :-P

tanch3t093
02-13-2011, 20:50
За мен е напълно недопустимо ... Но те си знаят, да си трошат главите, като искат.

DarkTemplar
02-13-2011, 22:36
Сексът не е за всеки. Жалко, че все по-малко хора го осъзнават.

ZaicheNaXeroin
02-13-2011, 22:50
възмутени били :razz:
на повечето не ви пука 100%
просто автора се е ядосал че някоя малка ''к*рвичка '' не му е пуснала :-P
познавам много момичета на 14-15 години които са напълно наясно със себе си и правят секс с гаджетата си - не виждам кво толкова има :)
иначе познавам и доста малки гнусни мастийки на по 13,които и с брат си биха се изчукали (буквално)


Мяй се опита да мислиш, ако е така - не ти се получи. Нито търся к*рвичка, която да ми пусне, нито бих го направил просто ей така, защото "ТРЯБВА". Нито ме познаваш, нито си ми в главата.

Има любов на 13-14, но тя в повечето случаи или не издържа дълго време или не е истинска. Това е моето мнение ;)



ами нормално е вика му се детска любов :) и недей да я подценяваш,защото въпреки че не трае дълго може да бъде много силна !
не ми харесва че наричаш момичетата '' к*рви '' не че защитавам някой ,просто е грозно да се изразяваш така ... не че и аз не го правя но все пак не можеш да наричаш 13 годишно ДЕТЕ по този начин

YkRaIn3ca
02-14-2011, 09:23
въпросът ти е принципен :) значи някога момичетата са правили секс във първата брачна нощ но днешно време момичетата го прават само и само да неги съдат приятелките че били девсени или момчетата но това него осъзнават момичетата че е по добре за тях а не да почнат да се праскат на 13-14 години и да се говори после за тях че са малолетни курви извинявам се за изказването... :) но малко моммичета оценяват девсвенноста си това е един вид невинност и като момче го казвам че девсвените момичета които са рядкост на мойта възраст 19-20 години са ми по интересни от курволяка които се е проебал от 14 годишна възраст и е минал през толкова преди мен...

Peichew
02-14-2011, 10:02
въпросът ти е принципен :) значи някога момичетата са правили секс във първата брачна нощ но днешно време момичетата го прават само и само да неги съдат приятелките че били девсени или момчетата но това него осъзнават момичетата че е по добре за тях а не да почнат да се праскат на 13-14 години и да се говори после за тях че са малолетни к**ви извинявам се за изказването... :) но малко моммичета оценяват девсвенноста си това е един вид невинност и като момче го казвам че девсвените момичета които са рядкост на мойта възраст 19-20 години са ми по интересни от курволяка които се е проебал от 14 годишна възраст и е минал през толкова преди мен...
Абе сдържах се само с четене до сега в този форум,ама си направих една регистрация.Абе YkRaIn3co,може да звучи банално,обаче земи се научи да пишеш.Най-простото нещо е да използваш google като не знаеш нещо?!Така като те гледам-казваш че си на 19-20.Акъла ти явно не е на толкова,за друго не знам.
Е по темата-не мисля,че има какво ново да се каже-всяка "мацка" която се такова не тези години си е чиста к*рва... :?

sToyAncHo
02-14-2011, 11:21
знаеш ли ..има едно нещо търсачка му се вика ...има 100000 такива теми и в тях всеки си изказва мнението ...и като ти направи поредната тема какво ?!
Аре малко по-спокойно! Нали се сещаш, че ако напише нещо в тема преди 3-4 месеца всички ще му кажат "Абе не видя ли тая тема е от 3-4 месеца" и т.н. Ако пусне нова, ще му се каже "Има мнооо...оооого такива теми". Хем боли, хем сърби. И вие не знаете кво искате! Не може от сумати и теми, все да се пуска различна. За 1 месец знаеш ли колко неща се променят?! :?

DarkTemplar
02-14-2011, 11:22
Не месеци, ами години няма да ви стигнат да поумнеете.

RageAgainstTheMachine
02-14-2011, 11:35
Не месеци, ами години няма да ви стигнат да поумнеете.

Не всеки път това е глупост , хора много - характери различни. Някои са много загорели падат им задръжките (и хоп нова тема в тийн проблем) , докато други чакат да узреят добре. Пример някои слушат чалга , други метъл и рок , вкусовете са различни , понякога противоположни и контрастни. Всеки сам избира как да си живее живота , няма как да ги съдиш...

DarkTemplar
02-14-2011, 11:59
Съдя ги заради глупостта и безотговорността им, съчетани с навици на мрънкало. Всеки в тоя живот прави глупости, но после трябва да си поеме отговорността, а не да плачка пред форумното общество тук. Честно казано хич не ми пука дали правят секс, кога и защо го правят, но и най-търпеливият човек би се подразнил като чете едни и същи неща през 1-2 дни.

За личния избор си прав.

RageAgainstTheMachine
02-14-2011, 12:35
Ти очакваш нещо по-различно ли ? Чети заглавието - форум за пубери нещастни 8-) . Точно и ясно е изписано тийн-проблем , проблемите на тийнейджърите , все пак това ги вълнува , това ги гризе. Целта тук е да помагаме , а не да обиждаме , съдим и т.н. Донякъде и ти си прав , но гледаме по различен начин на нещата...

DarkTemplar
02-14-2011, 12:39
Когато мога - помагам, да ги храня не е основната ми цел. Но ми става зле като видя разни неграмотно написани теми и мнението на някой/я пикльо/пикла, написано с тон, който едва ли не задължава другите да му/й решат проблема... скандално е.

Иначе има и качествен сеир понякога, тва не може да се отрече. 8-)

MyAll
02-14-2011, 12:40
Еми някои момичета нямат акъл за 14 годишни. Ако имат някой сериозен защо да не го направят .. няма да правят секс, а любов хах ;) Ако пък просто им се прави нас к'во трябва да ни засяга ?!

RageAgainstTheMachine
02-14-2011, 12:42
Когато мога - помагам, да ги храня не е основната ми цел. Но ми става зле като видя разни неграмотно написани теми и мнението на някой/я пикльо/пикла, написано с тон, който едва ли не задължава другите да му/й решат проблема... скандално е.

Иначе има и качествен сеир понякога, тва не може да се отрече. 8-)

Е това вече си е силен аргумент , затова тук те подкрепям , но когато видиш такава тема просто я подминаваш...

А до тази дето е писала преди мен :D :D : Въпроса на темата е такава не се чуди защо го обсъждаме и затова ни засяга :D

Extremescream
02-14-2011, 13:05
Аз още съм тийн (последна година,йес) , обаче теми от рода 'Свърши ми на корема, бременна ли съм?' не съм пускала. Всичко си зависи от акъл.

RageAgainstTheMachine
02-14-2011, 15:30
Аз още съм тийн (последна година,йес) , обаче теми от рода 'Свърши ми на корема, бременна ли съм?' не съм пускала. Всичко си зависи от акъл.

И отново ти казвам - не е всичко до акъл , макар и той да е един от факторите, голяма роля играе и характера , тъй като той се изгражда точно през тези години (и доста комплекси се избиват :-D ). Отскоро съм регистриран във форума , но отдавна го чета - нападате някои с проблеми , е вярно е , че понякога ти идва отвътре да се избъзикаш , но да го обиждаш е просто меко казано "грубо". Друго , което ми направи впечетление е , че казвате "ползвай търсачката" , понякога проблемите не са идиентични , а просто са приблизително еднакви и се получава объркване , също така всеки иска да обърнат отделно внимание на неговия проблем , а не да чете други теми в които пише "ползвай търсачката :-D ...
Извод 1 - Който не яде халва , няма да гледа телевизия...
Извод 2 - Всички сме един дол дренки , макар и с някои по-забележими разлики , но в крайна сметка всички сме пубери 8-)

MakeMeHappy
02-14-2011, 15:38
Амии .. какво мисля за тях ли?Че определено не им достига достатъчно акъл и че просто хормоните надделяват в тях,както и желанието да пробваш нещо ново и непознато!Също така влияе и обстановката-ако всички твои приятелки говорят за своите секс преживявания,момичето се амбицира и нахъсва ии то да опита това ново и чудновато нещо :wink:

RageAgainstTheMachine
02-14-2011, 17:51
Добре де,и аз бях прекалено малка като започнах,но не питах забременява ли се от свирк,въпреки че тогава нямаше интернет... Едно е да почнеш да правиш секс,друго е да си мислиш че правиш секс и да нямаш никаква сексуална култура.

Говорим за "тогава", времената се променят. И тогава е имало такива , но просто не е имало тийн проблем да се оплакват... Пък и е по-интересно да експериментираш... :-D :-D

RageAgainstTheMachine
02-14-2011, 18:05
Така е винаги ще има такива , но просто няма какво да направим (или да ги храним) , но понякога и ние постъпваме доста некоректно и съм напълно сигурен , че си попадала на такива теми в форума...

shugababe112
02-14-2011, 19:45
Не мога да разбера защо всички са толкова крайни...Едно 14 годишно момиче да прави секс с приятеля си я прави курва ли?Има разлика между това и някоя,която води редовен полов живот със сумати младежи...

Djudjinku
02-14-2011, 20:51
И кое ви кара да си мислите,че момиче,което почва секс на 14 е к***а?
Ранният секс е нормален на днешно време.
Повечето от вас имат много ограничено мислене.
Аз нямам нищо против.
Секи си има глава на раменете и тя служи за мислене,не за украса.

аз съм на същото мнение, какво странно в това има ?!!? ., НЕ ВАЖНО НА КОЛКО ГО ПРАВИШ, ВАЖНОТО Е ДА ГО ИСКАШ И ДА СИ ГОТОВ :)

RoSKo0o0
02-14-2011, 23:47
Еми курвентия, но като се загледаш преди да ги женили и по-млади и са правили секс така че има прогрес в нашето общество

GossipGirl89
02-15-2011, 07:26
Не е задължително всяко момиче на тази възраст, което прави секс да е к***а. К***а за мен е жена, която води безразборен полов живот, т.е. често сменя партньорите и го прави общо взето с всеки 2-ри. Има момичета, които си имат сериозни приятели, не мислещи само за секс, и в това няма нищо лошо. Но като цяло съм против секса на тази възраст - според мен организма не се е доразвил все още и повечето са страшно необразовани на тази тема и не знаят нито какво правят, нито какви може да са послдствията. Но в крайна сметка всеки си има глава на раменете и би трябвало сам да си преценява кога, с кого и защо. Аз същ имах една "приятелка", която беше започнала да води полов живот още на 13. На 18-тия й рожден ден една друга позната я избъзика и я накара на 1 лист да напише имената на всички момчета/мъже, с които е спала - излязоха някъде към 28-29 и каза, че само за тези си спомня.А не мисля че лъжеше, защото самото й поведение крещеше, че наистина си ляга с доста и различни типажи. И лошото беше, че не подбираше - българи, роми, турци... всякакви и беше дошъл един момент, в който като някой нов се присъединеше към компанията и я позаглеждаше останалите момчета му подхвърляха реплики от сорта на "Черпи я една кола и е твоя", "При нея няма нужда от много трудене и навиване" и прочие. В интерес на истината в момента нямам идея какво се случва с нея, но не вярвам да се е променила особено много :) Не бих се учудила и ако е болна от СПИН или някоя друга гадна болест, защото много пъти е казвала, че не ползва предпазни средства, а това да си лягаш с почти всеки без да се пазиш си е вече висока степен на невежест и незаинтересованост от собственото си здраве.

Единственият съвет, който мога да отправя към девойките е: правете секс, когато се почувствате готови и усетите, че наистина го искате. Не заради приятелки, не заради нуждите на гаджетата ви, изобщо не заради никой друг - мислете първо за собствените си желания и чувства, а след това за тези на останалите

SwEeTMuFFiN
02-15-2011, 13:04
ПРОТИВ! по-добре с гаджето с което се обичат, тва така. но просто защо им е да почват ако няма да се фукат. :( :-o аз съм на толкова (почти 14) и ся не бих до направила (друг въпрос че няма с кой :-D ) на 14 по-бива. и да се обичат хората биха се изчакали. а нали има такива дето на тая възраст излизат с някои 94 или 93 и ония ги лъже само да ги изч*ка и му пуснат :-x

TooRareToDie
02-15-2011, 13:14
Thread - Fake... SPAMM!
Авторът е Улигофрен!

jimei
02-15-2011, 14:35
Thread - Fake... SPAMM!
Авторът е Улигофрен!

Пише се олигофрен.

trollface.jpg

Naik1
02-15-2011, 16:15
Какво да мисля.. не винаги момиче, изгубило девствеността си на 12-13-14 години, става курва.. Познавам такива, които започнаха на по 16-17 и за година-две нае*аха къде що стърчащо нещо има .. Както казаха и преди мен - на всеки му идва времето. Лошото е, че при по-малките това оставя следи в психиката ..

SwEeTMuFFiN
02-15-2011, 16:26
познавам такива на по 12 и 13 и абсолютно всички сега са к*рви (но само една от тях е малко ама малко по-свясна, демек маже да говориш с нея нормално). а такива дето почват на 16 и 17 са два типа : к*рви, и с мозък.

LabilnaPsihika
02-15-2011, 19:03
Thread - Fake... SPAMM!
Авторът е Улигофрен!

ЛАЛ :razz: :razz: :razz: Авторът има доста повече умствен потенциал от теб, съдейки по изказванията ти.


Съгласен съм с доста от мненията, но с други не. Наистина не всяко момиче, което прави секс на тази възраст става к***а. Съдейки по опита ми и това, което виждат очите ми. Има някои, които го правят само с приятелите си в продължение на 3-4 години, но това са единични случаи. На повечето им харесва да ходят и да търсят нещо ново при батковците с бмв-тата, както казаха преди мен.

TooRareToDie
02-15-2011, 19:30
Thread - Fake... SPAMM!
Авторът е Улигофрен!

Пише се олигофрен.

trollface.jpg

А защо според теб съм го написал с главна и подчертана буква бре? Малко мозък се иска да се досетиш :razz:

xixixixi
02-15-2011, 21:08
Това,че са започнали на 14 к**ви ли ги прави?к***а е лека жена,демек,която спи с всеки.Това,че някое момиче,примерно,е започнало в тази твърде ранна възраст,не гарантира,че е лека.

jimei
02-16-2011, 14:56
Thread - Fake... SPAMM!
Авторът е Улигофрен!

Пише се олигофрен.

trollface.jpg

А защо според теб съм го написал с главна и подчертана буква бре? Малко мозък се иска да се досетиш :razz:

Пиши в гугъл: "Definition of internet troll"

dream1707
02-16-2011, 16:07
Имам приятелка която почна на 13, сега е на 16 и е спала само с един. К*рва е жена която спи с много различни мъже.. това че някое момиче е изгубило девствеността си не я прави к*рва, значи че е съзряла по-рано .. Естествено ги има и такива дето го правят само за да са интересни... но все са си имали глава на раменете, ще си понасят последствията. Вие и да сте за и да сте против това, те няма да спрат ;)

MlqkoSkakao
02-16-2011, 20:01
против, защото смятам, че е рано, но всеки както си прецени и когато го досърби :) само ползвайте презервативи, за да няма после игра на чуденка дали е забременяло момичето 8)

Fisherman
02-16-2011, 20:10
Ми аз ъ съм напълно ЗА секса в ранна възраст ако може още с раждането да им се слага по една паца :)

minionka
02-16-2011, 20:46
Не мога да разбера защо всички са толкова крайни...Едно 14 годишно момиче да прави секс с приятеля си я прави к***а ли?Има разлика между това и някоя,която води редовен полов живот със сумати младежи...

Не, не я прави к**ва..но не и прави и голяма чест..

П.Т: Сега, тийновете сме с много изкривено мислене, поне от моя гледна точка. Мен не ми се срува нормално, защото преди 3 години аз си играех с децата пред блока .. Сега като видя поредната тема... на 13 съм и съм бременна.. .. Да търсиш ти решение на такъв проблем във форум, ми тв'а казва само колко си бил неподготвен и колко не си помислил преди да го направиш.. жалка работа..

nerwna
02-19-2011, 02:02
И кое ви кара да си мислите,че момиче,което почва секс на 14 е к***а?
Ранният секс е нормален на днешно време.
Повечето от вас имат много ограничено мислене.
Аз нямам нищо против.
Секи си има глава на раменете и тя служи за мислене,не за украса.

На същото мнение съм (;

magi29
02-19-2011, 07:06
Имам една приятелка ,която няма и 12 години ,а вече го е правила с момчета на по 18-19 години.Мисля , че това е напълно безотговорно.Правя 16 след няколко месеца и още не съм го првила. Предпочитам да съм достъчно готова за това преди да дествам.

ex7azy
02-19-2011, 07:53
И кое ви кара да си мислите,че момиче,което почва секс на 14 е к***а?
Ранният секс е нормален на днешно време.
Повечето от вас имат много ограничено мислене.
Аз нямам нищо против.
Секи си има глава на раменете и тя служи за мислене,не за украса.
+1

Kurdokolenko
02-19-2011, 07:56
Аз против нямам, стига аз да не участвам, че ще ме вкарат в затвора :razz:

vanq11
02-19-2011, 08:50
Аз го направих на 14 но с момчето което обичам и тои мене и още сме заедно и е супер честен и мил и всичко. :P

lordofthetime
02-19-2011, 12:13
щом закона го позволява на 14-годишна възраст явно няма лошо, стига нещата да са добре обмислени предварително. Има 14-годишни които са по-интелигентни от 30 годишни, затова е много относително. Аз съм за!

Razor93
02-19-2011, 20:07
Това е доста деликатен въпрос и е много относително. Ако и двамата са наясно какво правят и знаят, че секса не е като порното, където в повечето случаи се праскат без презервативи, лубриканти и т.н. - ОК. Но, ако са някакви полуидиоти, които си мислят, че това представлява едно 30-минутно лашкане наляво и надясно, то тогава е ясно, че съм против. Така или иначе няма да ги спрем, все тая какво мислим... :lol:

Ssimonka
02-20-2011, 18:02
Всеки има глава на раменете си с която мисли !
Да , има ги и такива които се е*** на по 13-14 год. само за да се изфукат или да задържат ,,голямата любов'' , но не всички са такива : ) Всеки човек е различен един се чувства готов и на 13 , друг може и на 17 още да не е готов да го направи. Така че сексът в ранна възраст не ги прави к*р*и .. щом са преценили да го направят значи така е трябвало да стане : ) :)

jghgh
02-20-2011, 19:51
щом закона го позволява на 14-годишна възраст явно няма лошо, стига нещата да са добре обмислени предварително. Има 14-годишни които са по-интелигентни от 30 годишни, затова е много относително. Аз съм за!
Какъв закон бе?!
И второ, 14 годишни по-интелигентни от 30 годишни... малко трудно.

Иначе аз мисля че ранният секс е най-голямата грешка, която едно ДЕТЕ може да направи, независимо от пола си.
Хубавите неща стават бавно и е необходимо да се чака.
Изключително много се радвам на хора, които не са бързали със сексуалните си, а дори и с любовните си опити.
Наскоро мой приятел се похвали, че си е хванал за 1ви път приятелка, както и че тя го е взела за 1ви приятел - и двамата са на 17 и са толкова сладки, и историята им е толкова мила... а не цинична, на някакви избързали прегорели пубери, които си убиват емоционалността, загрубяват, стават цинични и губят чистотата в себе си от малки : )

Твърдо против ранните полови контакти.

MedSestrata
02-20-2011, 20:35
Всеки си решава с кой и кога. Има си глава, носи си кръста впоследствие от действията си. Друг е въпроса , че на 13 не са се доразвили, а като ми почнат с това "ама ние се обичаме" , до вчера са обичали куклата барби и количките, сега се обичат. Обич няма.

Закона хахха не ме карайте да се смея. ДО 14 всички са малолетни - не им се носи отговорност наказателна и елементарни правни неща не могат самички да правят.

lordofthetime
02-20-2011, 21:53
щом закона го позволява на 14-годишна възраст явно няма лошо, стига нещата да са добре обмислени предварително. Има 14-годишни които са по-интелигентни от 30 годишни, затова е много относително. Аз съм за!
Какъв закон бе?!
И второ, 14 годишни по-интелигентни от 30 годишни... малко трудно.

Иначе аз мисля че ранният секс е най-голямата грешка, която едно ДЕТЕ може да направи, независимо от пола си.
Хубавите неща стават бавно и е необходимо да се чака.
Изключително много се радвам на хора, които не са бързали със сексуалните си, а дори и с любовните си опити.
Наскоро мой приятел се похвали, че си е хванал за 1ви път приятелка, както и че тя го е взела за 1ви приятел - и двамата са на 17 и са толкова сладки, и историята им е толкова мила... а не цинична, на някакви избързали прегорели пубери, които си убиват емоционалността, загрубяват, стават цинични и губят чистотата в себе си от малки : )

Твърдо против ранните полови контакти.

прочетете малко преди да се заяждате! напишете в гугъл: age of consent

radinio
02-21-2011, 07:34
Колкото и да се дискутира по тази тема,както казаха по-горе не можем да ги спрем,аз лично съм твърдо против секса на такава възраст,когато аз бях на тея години,момичетата си играеха с кукли и ходеха на училище да се обучават,а сега какво,гледам ги по кафетата някви 12 - 13 годишни с къси полички,някви деколтенца,нагримирани,на къде отива светът :-x

Azgalor
02-21-2011, 12:46
100000000000% съм сигурен че повечето в този форум приятелките им са на тази възраст и са го правили вече.
Така че моля ви спрете да се правите на светци!!!! :-D

u3BpaTeH
02-21-2011, 14:58
Мисля, че почти всички са на мнението, че е много глупаво, защото те са още малки и не знаят как да поддържат връзка. Ще скъсат много бързо и после ще им е гадно, че са провалили първия си път..

jimei
02-21-2011, 18:06
Мисля, че почти всички са на мнението, че е много глупаво, защото те са още малки и не знаят как да поддържат връзка. Ще скъсат много бързо и после ще им е гадно, че са провалили първия си път..

Не е правилно да подбираш всички под общ знаменател.

Аз лично познавам изключения. Още са заедно, още са щастливи, още си правят секс редовно.

valll
02-21-2011, 20:00
аз лично изгубих девствеността си на 18 и като гледам обстановката в момента, направо се гордея, че се опазих. не мисля, че на 13, 14 години което и да е момиче е съзряло достатъчно, за такова нещо. работата не е просто да се из*укаш с първото срещнато момче. зная как разсъждавах тогава и знам, че щеше да е грешка. радвам се, че и тогава мислех ранният секс за грешка. и да ви кажа много повече ми хареса в момент, когато вече имах достатъчно информация какво и защо правя а не после да се панирам за глупости ;)

TeodorKoichinov4ever
04-03-2011, 22:50
Определено - не. За какво ти е да правиш секс на 13, при положение че нямаш елементарна сексуална култура само за да се изфукаш, че е модерно. Аз съм на 13, да, и следя кое е модерно, но преди да направя нещо.. Мисля 'малко' какво ще стане, а не се нахвърлям на всяко 'модерно' нещо, без да помисля дали то не би навредило на здраве и др. Не съм овца от стадото, когато едната тръгне в гьола да се дави, всички след нея. Гъзария било. Глупости. Сега гъзария, след години дано се срещнем да ги питам какво го наричат. :(

Biskfitka
04-03-2011, 23:08
Определено - не. За какво ти е да правиш секс на 13, при положение че нямаш елементарна сексуална култура само за да се изфукаш, че е модерно. Аз съм на 13, да, и следя кое е модерно, но преди да направя нещо.. Мисля 'малко' какво ще стане, а не се нахвърлям на всяко 'модерно' нещо, без да помисля дали то не би навредило на здраве и др. Не съм овца от стадото, когато едната тръгне в гьола да се дави, всички след нея. Гъзария било. Глупости. Сега гъзария, след години дано се срещнем да ги питам какво го наричат. :( Това,че на 13 са правили секс не ги прави к*рви :)
И аз на 13 имах достатъчно голяма сексуална култура :-o (но не съм правила секс ;д )

kikss97
04-04-2011, 08:57
Зависи... За всеки е различно... Някои искат по- рано... Аз на 13!!! Не се смятам за курва и не смятам тези, които го правят толкова малки за такива!!!! Всеки намира подходящия човек по различно време... не съжалявам и не бих съжалявала, че на 13 вече съм отворена... :P :P :P
+ това винаги съм смятала че 1- вия път си е проваллл... Колкото и голяма секс. култура да имаш пак незнаеш какво да правишш... Така, че... :---) :---) :---) :---)

zooyork
04-04-2011, 09:15
на 12 ще ми правят секс ... аз на 12 зъбите си губех, те девственоста .... казвам ви хора това е заради чалгата! :-x :-x :-x

Jus7DreamBoy
04-04-2011, 10:06
на 12 ще ми правят секс ... аз на 12 зъбите си губех, те девственоста .... казвам ви хора това е заради чалгата! :-x :-x :-x
:razz: :razz: :razz: уби ме :razz: :razz:

cool_man
04-04-2011, 10:30
Лапешка работа...мислят се за много големи ама някой ден може и да съжеляват.Пффф 13-14 годишни пикли ще се ебат...те половината са недоразвити и незнаят дали им се пикае или им се ебе :X Нямам думи просто :?

anonymous708973
04-04-2011, 10:58
на 12 ще ми правят секс ... аз на 12 зъбите си губех, те девственоста ....

Слагам си го в профила това :lol:

buzzzz
04-04-2011, 10:58
на 12 ще ми правят секс ... аз на 12 зъбите си губех, те девственоста .... казвам ви хора това е заради чалгата! :-x :-x :-x
:razz: :razz: :razz: уби ме :razz: :razz:
И мене :D :D
Такива безсмислени теми колко е имало... и ще има и още.. И да ги обиждате, и каквото искате да правите, няма да им промените нагласата и акъла на патки..

Fluffu
04-04-2011, 11:58
Eми против сам да ама винаги ги е имало и винаги ще ги има :?

Princessani
04-04-2011, 12:27
наивни кифли ,иначе и аз ако 15-16 :D

gret4ety
04-04-2011, 18:33
Такааа.. представете си едно момиче на 12.. примерно.. съвсем нормално момиче, не се държи нагло, нито пък е задръстена, облича се хубаво (не много предизвикателно), умна е, красива, свястно момиче.. И това момиче на 12 години намира подходящото за нея момче и ... ''тръгват''.. След една година, решават че достатъчно се познават и достатъчно си имат доверие за да го направят... ии пак, и пак, иии пак.. И в продължение на години връзката остава здрава... И са ще ми кажете че малката е лека и е курвентия щото се е ебала на 13 ??? \:D/

Fiction7577
04-04-2011, 19:07
Абе зависи си от човека. Аз познавам едно момиче, което изгуби девствеността си на 13.

Направи го с приятеля си, в момента е на 16 и те все още са заедно, щастливи. И не, не бих казала че е курва.

Те курветата си личат отдалеч дали са такива.

Това кога си се нае*ал не те показва като човек какъв си, въпросът е след сефтето накъде ще избереш да тръгнеш.

Всеки си губи девствеността когато реши и когато осъзнае, че е готов.

Щом срещнете човека и сте сигурни както в него, така и във връзката ви, какъв е проблема?.. :)

Всичко е въпрос на лична преценка. Аз лично ще си почакам още, така реших.

mrazqkindergarten
04-04-2011, 20:07
Такааа.. представете си едно момиче на 12.. примерно.. съвсем нормално момиче, не се държи нагло, нито пък е задръстена, облича се хубаво (не много предизвикателно), умна е, красива, свястно момиче.. И това момиче на 12 години намира подходящото за нея момче и ... ''тръгват''.. След една година, решават че достатъчно се познават и достатъчно си имат доверие за да го направят... ии пак, и пак, иии пак.. И в продължение на години връзката остава здрава... И са ще ми кажете че малката е лека и е курвентия щото се е ебала на 13 ??? \:D/

:lol: Да, ще го кажа.. На 12 не знае кво прави и поне тогава няма как да знае, че е с подходящия, щото няма акъл за 2 стотинки.И честно ако съм и родител, най-много да си изяде боя.

K_O_L_E_V
04-04-2011, 20:12
Май е "на мода", една моя позната в момента е бременна в 7-мия месец, а е 94 набор...

DubstepRLZ
04-04-2011, 20:19
еми такива момичета .. повечето както виждам ги наричаме К*рвички.. доста са ми безразлични но не мога да разбера как не съжаляват за действията си!
както всички явно виждате всяко момиче на което му се прави си го излъчва! та те излъчват секс.. и започват да предизвикват момчета на 16-17-18 които само това и чакат! Доста безрасъдно според мен!
но е факт имаги и явно ще продължи и да ги има.. щото те се прукват все по тъпи и по тъпи парчета :razz: #-o

mrazqkindergarten
04-04-2011, 21:02
Май е "на мода", една моя позната в момента е бременна в 7-мия месец, а е 94 набор...

:shock: Боже.. и ще ражда??Надявам се е от ромски произход, че за тях е нормално тва.

NomNomNom
04-05-2011, 06:48
Айде , не ви ли писна от 6-7г. да си дъвкате една и съща тема.
Да се чукат всички когато си искат.
Ебала съм ги ( т.е. не ми дреме , нищо не мога да направя, ама няма и да злобея ) .

Блаа.

kikss97
04-05-2011, 15:24
Такааа.. представете си едно момиче на 12.. примерно.. съвсем нормално момиче, не се държи нагло, нито пък е задръстена, облича се хубаво (не много предизвикателно), умна е, красива, свястно момиче.. И това момиче на 12 години намира подходящото за нея момче и ... ''тръгват''.. След една година, решават че достатъчно се познават и достатъчно си имат доверие за да го направят... ии пак, и пак, иии пак.. И в продължение на години връзката остава здрава... И са ще ми кажете че малката е лека и е курвентия щото се е ебала на 13 ??? \:D/


НА СЪЩОТО МНЕНИЕ СЪМ!!!! ;)

kikss97
04-05-2011, 15:31
:lol: Да, ще го кажа.. На 12 не знае кво прави и поне тогава няма как да знае, че е с подходящия, щото няма акъл за 2 стотинки.И честно ако съм и родител, най-много да си изяде боя.[/quote]
И к'во като си изяде боя... Можеш ли да я спреш!!! майка като знае за мен и иска, но не може да ме спре!!! Затова според мен не е въпроса до родителя, а до детето!!! ;)

something
04-05-2011, 16:37
:lol: Да, ще го кажа.. На 12 не знае кво прави и поне тогава няма как да знае, че е с подходящия, щото няма акъл за 2 стотинки.И честно ако съм и родител, най-много да си изяде боя.

Защо пък да не знае, какво прави ? Познавам подобно момиче, което го е направило на 12 и въпреки това не съжалява. Това не я определя като к*рва, поне според мен. За разлика от други, тя има много по-зряло мислене от хора, дори на по 18. Годините не са безпрецедентно мерило за зрялостта на човек. Дори на 25 не е гаранция, че всички са зрели и знаят, какво правят, а и да не говорим, че хора на по 35 се хващат точно с неподходящите, защото нямат "акъл за 2 стотинки" ..

Вярно, такива изключения са рядкост в днешно време и повечето дори и след пълнолетие си остават на същото дередже, на което са били от началното...

По темата: Мисля, че си готов да правиш секс едва тогава, когато си запознат с рисковете и отговорностите, знаеш, какво правиш и най-важното, да го направиш за себе си, а не защото искаш да си "като другите"...

(мойте 2 стотинки)

6969
04-14-2011, 20:53
Зависи... За всеки е различно... Някои искат по- рано... Аз на 13!!! Не се смятам за к***а и не смятам тези, които го правят толкова малки за такива!!!! Всеки намира подходящия човек по различно време... не съжалявам и не бих съжалявала, че на 13 вече съм отворена... :P :P :P
+ това винаги съм смятала че 1- вия път си е проваллл... Колкото и голяма секс. култура да имаш пак незнаеш какво да правишш... Така, че... :---) :---) :---) :---).xax taka si e,ima6 li skype ;p

6969
04-14-2011, 21:02
Имам една приятелка ,която няма и 12 години ,а вече го е правила с момчета на по 18-19 години.Мисля , че това е напълно безотговорно.Правя 16 след няколко месеца и още не съм го првила. Предпочитам да съм достъчно готова за това преди да дествам....xax verno lii,tq da ne e ciganka ,kak izglejda ;p

GossipGirl89
04-14-2011, 21:33
И к'во като си изяде боя... Можеш ли да я спреш!!! майка като знае за мен и иска, но не може да ме спре!!! Затова според мен не е въпроса до родителя, а до детето!!! ;)

А според теб на това дете кой трябва да му налее акъл, комшията ли? Не може да те спре майка ти, защото явно не е достатъчно корава. Я да си мое дете да видим дали няма да те спра. Под ключ ще те държа ако трябва пък после ако щеш ме мрази докато си жива - поне ще ми е чиста съвестта и ще знам, че съм те предпазила от грешки, за които е можело да съжаляваш цял живот.

П.П. Нямам спомени дали съм писала по темата: моето мнение няма да промени нищо, за съжаление. Разбира се, че съм против - не смятам че на възраст 12-16 са достатъчно дорасли за секс, но както казах... коя съм аз, че да зависи нещо от мен.

BgHtH
04-15-2011, 11:36
Човек трябва да прави каквото му се прави!Аз не мога да търся сламката в очите на хората,при положение че в моето око може да имам греда(образно казано :D )

interista8
04-15-2011, 11:39
ХаАХАХахаХ кви са тия бабички на 12-13 ... проходи ли я сменяш с друга :razz: .... ебаси дробовете

ch0purche
04-15-2011, 12:46
:D 13-14 години?! Те още не могат да решат с коя играчка да си играят .. пък тръгнали секс да правят :? :? :? Съвсем се изгъзиха тия хора 8-) 8-) тцт...

DarkTemplar
04-15-2011, 12:59
Акселерация, кво да правиш.

Emilen
04-15-2011, 13:51
Когато бях на 13-14, мислех, че ако не стане до 15-тата година, светът пропада!
Сега знам, че това е пълна глупост.

rammstein123
04-16-2011, 17:33
Толкова ограничени мнения прочетох, че не е истина.. Я кажете, вие като сте започнали на 15, примерно, да не сте били по-зрели? :О По-умни, по-интелектуално и социално развити? Нима за една година можеш да станеш едва ли не с интелекта на професор!? Пък и това си е някакъв шибан първи път, какво толкова.. Все някога се случва, има ли някакво значение с кого е.. Когато се почувстваме готови, го усещаме и после си го напомняме.. Тези, които реват за разни идиоти, дето са ги нае....ли и изоставили, сами да си правят изводите какви са. Познавам момиче, което е започнало да прави секс на 14, и е в пъти по-умно от половината от вас.. (: Пък и си ги съдете, те решават кога да го направят, не вие, че после да ги упреквате..

SirGoshev
04-16-2011, 18:16
Бой , Секс и Сръбска музика :grin: :D

kissity
04-16-2011, 18:49
въпроса ми е "Какво мислите за момичетата, които правят секс на по 12-13-14 и защо смятате така. Вие на колко години го направихте"

П.п. Момче съм и съм възмутен от размаха, с който действат малките к*рвенца.

не мисля че това е нормално, защ0то организма на "детето" (така да се изразя) не се е развил достатъчно, което може да доведе до тежки последствия... моят първият секс беше когато бях на 16, в момента съм на 18... да си девствен не е срамно, при положение че съм виждала да се подиграват на 15-16 годишни (девствени) мацки... мисля че ако НЕ си девствен не е голямо постижение... :wink:

willq
04-16-2011, 19:12
знаеш ли ..има едно нещо търсачка му се вика ...има 100000 такива теми и в тях всеки си изказва мнението ...и като ти направи поредната тема какво ?! Ще спреш някоя 13 годишна пикла да прави секс с приятеля си койтооо страшно мноооого обича :D

+1

Gr0zDan0v
04-16-2011, 19:17
И кое ви кара да си мислите,че момиче,което почва секс на 14 е к***а?
Ранният секс е нормален на днешно време.
Повечето от вас имат много ограничено мислене.
Аз нямам нищо против.
Секи си има глава на раменете и тя служи за мислене,не за украса.

АБЕ ТВА СА ДЕЦА !!!!!!!!!!!!!!!!! КВО ми се изебват на по 12 и раждат на 13 ... младото поколение дрън дрън !!! Мисли преди да се изказваш !

xixixixi
04-16-2011, 19:24
Толкова ограничени мнения прочетох, че не е истина.. Я кажете, вие като сте започнали на 15, примерно, да не сте били по-зрели? :О По-умни, по-интелектуално и социално развити? Нима за една година можеш да станеш едва ли не с интелекта на професор!? Пък и това си е някакъв шибан първи път, какво толкова.. Все някога се случва, има ли някакво значение с кого е.. Когато се почувстваме готови, го усещаме и после си го напомняме.. Тези, които реват за разни идиоти, дето са ги нае....ли и изоставили, сами да си правят изводите какви са. Познавам момиче, което е започнало да прави секс на 14, и е в пъти по-умно от половината от вас.. (: Пък и си ги съдете, те решават кога да го направят, не вие, че после да ги упреквате..

Gr0zDan0v може човек на 17 да е по-назад с развитие,мозък,цели и от 13-14 годишен/на...Ако е започнала да прави секс на 14,но с един кое я прави курва? Може да е малка,но не значи,че е недоразвита или слабомислеща.Всеки,който знае какво иска,разбира се,прави каквото иска!Годините не играят огромна роля.Сега и на 12 са мутирали (ако говорим за развитие на тялото),по акъл не мога да ги позная с поглед,но е ЛИЧЕН проблем това...не да го обсъждате тука.И да кажете неодобрявам мислите ли,че ще спрете някого,всеки може да изкаже мнение.Затова са темите,но една грешка правите.Курвата спи с много различни мъже в кратък период от време.

Gr0zDan0v
04-16-2011, 19:49
Толкова ограничени мнения прочетох, че не е истина.. Я кажете, вие като сте започнали на 15, примерно, да не сте били по-зрели? :О По-умни, по-интелектуално и социално развити? Нима за една година можеш да станеш едва ли не с интелекта на професор!? Пък и това си е някакъв шибан първи път, какво толкова.. Все някога се случва, има ли някакво значение с кого е.. Когато се почувстваме готови, го усещаме и после си го напомняме.. Тези, които реват за разни идиоти, дето са ги нае....ли и изоставили, сами да си правят изводите какви са. Познавам момиче, което е започнало да прави секс на 14, и е в пъти по-умно от половината от вас.. (: Пък и си ги съдете, те решават кога да го направят, не вие, че после да ги упреквате..

Gr0zDan0v може човек на 17 да е по-назад с развитие,мозък,цели и от 13-14 годишен/на...Ако е започнала да прави секс на 14,но с един кое я прави к***а? Може да е малка,но не значи,че е недоразвита или слабомислеща.Всеки,който знае какво иска,разбира се,прави каквото иска!Годините не играят огромна роля.Сега и на 12 са мутирали (ако говорим за развитие на тялото),по акъл не мога да ги позная с поглед,но е ЛИЧЕН проблем това...не да го обсъждате тука.И да кажете неодобрявам мислите ли,че ще спрете някого,всеки може да изкаже мнение.Затова са темите,но една грешка правите.Курвата спи с много различни мъже в кратък период от време.

хубаво бе я си помисли ... АКО твоето дете се ебе на 12 години какво ще изпаднеш във възторг ли ? :?

Eclipsercho
04-16-2011, 19:53
Да правят к'вото си искат.. да не сме им родители да им слагаме катинари на п*тките или да ги линчуваме? После те ще си съжаляват..

dream1707
04-16-2011, 20:00
Абе мамка му... много се дразня, като ми се изказвате, че всяка, която го е направила рано е к*рва ... Това, че се е*ала на 13 не значи, че е минала през 100. Не всички са к*ви, въпреки че не отричам, че има и такива... Но не можете да говорите за всички общо.
Да, рано е.. но всяка си знае какво върши ... Всяка си преценява риска и решава дали да го поеме или не.

Писна ми вече от такива теми ... Наистина.. научете се какво е "Търсачка" бе хора.

Eclipsercho
04-16-2011, 20:03
Всяка си преценява риска и решава дали да го поеме или не.

Съгласен. 8)

:lol: :lol: :lol:

immortall
04-16-2011, 20:11
Незнам, дали има определена възраст, на която да изгубиш девственоста си ?? ? :?: Но това, което знам е че всеки решава сам за себе си. :)

concordia
04-16-2011, 20:51
въпроса ми е "Какво мислите за момичетата, които правят секс на по 12-13-14 и защо смятате така. Вие на колко години го направихте"

П.п. Момче съм и съм възмутен от размаха, с който действат малките к*рвенца.



Котката ми започна къде-къде по-рано. И то наред.


К.

Gr0zDan0v
04-17-2011, 10:13
айде ПОЗДРАВ за малките К**ви !!!


http://www.vbox7.com/play:66ac1270 ;););)

slynchicety98
04-17-2011, 10:21
Половината които са писали , че имат против секса на 13-14 са го правили на толкова кво се правят ... :? Не че нещо ама..

Gr0zDan0v
04-17-2011, 10:26
Половината които са писали , че имат против секса на 13-14 са го правили на толкова кво се правят ... :? Не че нещо ама..

като ти гледам ника и ти си на 12 ? :?

помисли по-добре за себе си ;)

slynchicety98
04-17-2011, 10:28
Половината които са писали , че имат против секса на 13-14 са го правили на толкова кво се правят ... :? Не че нещо ама..

като ти гледам ника и ти си на 12 ? :?

помисли по-добре за себе си ;)
Ти за мен не се притеснявай :)

crazybebe
04-17-2011, 11:28
Е , кво от тва ,че са почнали да правят секс на 13-14 години ? Това не ги прави курви ! Явно тогава са се почувствали готови или пък го правят ,за да не ги изостави гаджето им , но това кво ви бърка вас ? Те си решават , това е техният избор. И най-вероятно , като на всеки НОРМАЛЕН човек , на тях им е интересно какво представлява секса .. На който когато му е писано ;)

Greennight
04-17-2011, 11:48
Индивидуално е,някои на 13 са по-готови от други на 16.

diksi
04-17-2011, 11:59
Оф боже ограничени хора.. Защото повечето сте толкова вглъбени в идеята, че сексът е предназначен за 16+ и не поглеждате от друг ъгъл. Може едно не толкова голямо момиче да е по-готово от някоя на 18 примирно. Пък и в крайна сметка животът си е техен, решението - също. Престанете да давате акъл на другите как да живеят живота си, защото вие дори вашия не знаете как. Писна ми от възмущаващи се моралисти.

andy911
04-17-2011, 13:18
Според мен всеки сам си решава кога да започне половия си живот а това че някои почват по рано не ги прави к**ви

ForzaFelipe
04-17-2011, 13:30
П.п. Момче съм и съм възмутен от размаха, с който действат малките к*рвенца.
True...


Прекалено са малки на 12-14 за секс...нередно е точно във времето когато трябва да седнеш да учиш да си хванеш някой който да те на*бе...казвам го с оглед че една 12-14 годишна няма да разбере кога я използват и има голяма вероятност да попадне на неподходящ...

Gr0zDan0v
04-17-2011, 14:58
Абе я спрете да ми се филмирате бе ! Кой е казал че им давам акъл че не мога се сета ?! Аз си изказвам мнението ! Като е много хубаво за вас и аплодирате ,че днешните ''деца'' се чукат на по 12 години ок ;) и вие някога ще имате синове и дъщери ;) Днешното поколение...днешното поколение само тва ми повтаряте ... еми като са днешното поколение за тва стават на по 12 години майки и бащи !!@!@ :smt041 Вземете се прегледайте в някоя болница ! По-тъпи отговори не бях чувал ! КАКВО ЗНАЧИ '' ЕМИ ТЯ НА 12 Е ГОТОВА '' ?????????????????
На 12 трябва да си седи над уроците не да се ебе с тоя и оня !

xixixixi
04-17-2011, 20:23
Толкова ограничени мнения прочетох, че не е истина.. Я кажете, вие като сте започнали на 15, примерно, да не сте били по-зрели? :О По-умни, по-интелектуално и социално развити? Нима за една година можеш да станеш едва ли не с интелекта на професор!? Пък и това си е някакъв шибан първи път, какво толкова.. Все някога се случва, има ли някакво значение с кого е.. Когато се почувстваме готови, го усещаме и после си го напомняме.. Тези, които реват за разни идиоти, дето са ги нае....ли и изоставили, сами да си правят изводите какви са. Познавам момиче, което е започнало да прави секс на 14, и е в пъти по-умно от половината от вас.. (: Пък и си ги съдете, те решават кога да го направят, не вие, че после да ги упреквате..

Gr0zDan0v може човек на 17 да е по-назад с развитие,мозък,цели и от 13-14 годишен/на...Ако е започнала да прави секс на 14,но с един кое я прави к***а? Може да е малка,но не значи,че е недоразвита или слабомислеща.Всеки,който знае какво иска,разбира се,прави каквото иска!Годините не играят огромна роля.Сега и на 12 са мутирали (ако говорим за развитие на тялото),по акъл не мога да ги позная с поглед,но е ЛИЧЕН проблем това...не да го обсъждате тука.И да кажете неодобрявам мислите ли,че ще спрете някого,всеки може да изкаже мнение.Затова са темите,но една грешка правите.Курвата спи с много различни мъже в кратък период от време.

хубаво бе я си помисли ... АКО твоето дете се е** на 12 години какво ще изпаднеш във възторг ли ? :?

Не,разбира се,но можеш ли да спреш детето си,ако е решило?Ще те излъже,ще и направиш тест (говорим за момиче,защото при момчетата не е същото),ама това си е за нея..Като родител нямаш какво да направиш.В днешно време трябва..доооста държане изкъсо и т.н. изкючително привантивни мерки,защото обкръжението,мисленето и всичко около тях е такова..Няма и да се промени,освен към по-зле.Аз няма да се учудя след някоя друга година от 2-3 клас да почват.Ама аз не говорех главно за това,а че не е задължително да си к**ва.

6ibanqka
04-17-2011, 23:06
ми да се ебът ама на 14 години, по малки - не, не е хубаво за тялото. Заухарите не могат да ебът, щом от 14 са започнали, значи са отворени хората...

LegaCalcio
04-18-2011, 12:56
пропаднало общество!

vassy
04-18-2011, 13:21
тука не става въпрос за възрастта, ако момиче се чувства готово да започне сексуалния си живот на 12-13-14 години не виждам пречка ... и не мисля че можете да ги наричате ку**и и т.н. +тва времената се променят ей го ся - пръсти, малки момиченца ходят с големи "баткоци"а-у , един като започне и айде всички... Но въпреки това е ДОСТА препоръчително първо да се запознаят с последствията и начините за всяко нещо ... и то не само от Интернет, защото не всичко е вярно !!! :-D :-D :-D

LJudasG
04-18-2011, 15:36
В тези времена ... вече направо си стана традиция :( :( .. особено в България вече е дооста масово и .. " готино " :neutral: :neutral: :neutral:

x7aZzy
04-18-2011, 15:53
Да се ши***бат с когото си поискат, само после да не се чудят защо никой не ги уважава.

dream1707
04-18-2011, 16:37
Половината които са писали , че имат против секса на 13-14 са го правили на толкова кво се правят ... :? Не че нещо ама..

Защото половината съжаляват за глупостта, която са направили предполагам ... Прибързали са и сега отричат всеки, който е на път да направи тяхната грешка ... Но някои хора имат глави на раменете си по дяволите .. не всички са еднакви.
12-13 наистина е рано, но преди някой да направи грешката, той си мисли .. Няма вие да съжалявате, той/тя ще си понася последствията... писва ми да се обсъжда все едно и също тук.

machoka
04-18-2011, 23:32
Съжалявам, че чак сега видам абсурдната тема.. или по-скоро въпрос, или може би дискусия.

Тук няма място за дискусия 'нормално ли е да правиш секс на 14', още повече да има поддръжници на тази теория. Ще ви питам, като станете родители и щерка ви върти минети по дискотелите или прави романтична любов на свещи (което на практика е един и същи полов контакт), дали няма да почувствате разочарование във възпитателния си ценз.

НЕ, НЕ Е НОРМАЛНО И Е ГОЛЯМА ГРЕШКА! Дискутирано е многократно, ако ви мързи да търсите и да четете, попитайте родителите си за причината.

Приключваме.