PDA

View Full Version : HELP ME PLEASE!!!!



Anonimkatb
02-09-2011, 11:36
......

VaMpiRKaTaaa
02-09-2011, 11:55
Заговори го.
В училище например...

w0sh
02-09-2011, 12:00
той не е зубАр :grin: :grin: :grin:

Anonimkatb
02-09-2011, 12:02
да но незнам какво да му кажа... и по скайп му писах и той ми отговаря ама той нищо не ме пита само аз него и вече се изчерпах......

Lancelot
02-09-2011, 12:03
той не е зубАр :grin: :grin: :grin:

За такъв ще обърна резбата :smt007

jeni4kata
02-09-2011, 12:04
ами излизайте,намекни му но някакъв начин,усмихвай се му се,знам ли и аз 8-)

Anonimkatb
02-09-2011, 12:05
той не е зубАр :grin: :grin: :grin:

емм то и аз не съм зубар нето пък изглеждам така, всащност съм слаба с дълги крака...........косата ми е дълга....... :D

ozzy
02-09-2011, 12:06
той не е зубАр :grin: :grin: :grin:

За такъв ще обърна резбата :smt007
хахахахахах

VaMpiRKaTaaa
02-09-2011, 12:08
да но незнам какво да му кажа... и по скайп му писах и той ми отговаря ама той нищо не ме пита само аз него и вече се изчерпах......
1.E,ти,ако незнаеш...ние ли да ти кажеме?
2.Тук ти е грешката.Говори с него директно,НЕ ИНдиректно.
Глупаво е...

Anonimkatb
02-09-2011, 12:13
да но незнам какво да му кажа... и по скайп му писах и той ми отговаря ама той нищо не ме пита само аз него и вече се изчерпах......
1.E,ти,ако незнаеш...ние ли да ти кажеме?
2.Тук ти е грешката.Говори с него директно,НЕ ИНдиректно.
Глупаво е...


еми кой друг нали от вас искам съвет то лесно до кажиш заговори го...ти какво си мислиш че не съм му говорила ли ??? :?

Lancelot
02-09-2011, 12:14
да но незнам какво да му кажа... и по скайп му писах и той ми отговаря ама той нищо не ме пита само аз него и вече се изчерпах......
1.E,ти,ако незнаеш...ние ли да ти кажеме?
2.Тук ти е грешката.Говори с него директно,НЕ ИНдиректно.
Глупаво е...

Използваш твърде сложни думички.



емм то и аз не съм зубар нето пък изглеждам така, всащност съм слаба с дълги крака...........косата ми е дълга.......

Браво! Хвала на таквиз девойки! То от постовете ти личи, че даже не се приближаваш до представата за "ЗубАр"


За проблема ти.. Така като те гледам, най-добре му кажи направо и квото стане... И без тва до месец-два ще си го забравила.

VaMpiRKaTaaa
02-09-2011, 12:31
да но незнам какво да му кажа... и по скайп му писах и той ми отговаря ама той нищо не ме пита само аз него и вече се изчерпах......
1.E,ти,ако незнаеш...ние ли да ти кажеме?
2.Тук ти е грешката.Говори с него директно,НЕ ИНдиректно.
Глупаво е...


еми кой друг нали от вас искам съвет то лесно до кажиш заговори го...ти какво си мислиш че не съм му говорила ли ??? :?
Е добре.Ние ще ти дадеме съвети,но неможем да ти кажем,точно какво да му кажеш...дума по дума,точка след запетайка итн...
Отидете на кино например..там се сближете повече...
Знам ли...каквото ти идва от вътре,за това говори с него...
Дръж се НЕпринудено.

Biiiitch
02-09-2011, 12:34
Отиваш и му казваш здрасти. Не е много трудно. Ако искаш да стане нещо, ще трябва да си говорите, а не да го увърташ по скайп.

VaMpiRKaTaaa
02-09-2011, 12:34
[quote=Anonimkatb]да но незнам какво да му кажа... и по скайп му писах и той ми отговаря ама той нищо не ме пита само аз него и вече се изчерпах......
1.E,ти,ако незнаеш...ние ли да ти кажеме?
2.Тук ти е грешката.Говори с него директно,НЕ ИНдиректно.
Глупаво е...

Използваш твърде сложни думички.
Не са сложни...
Само да има кой да ги схване...
:D Проста логика.

w0sh
02-09-2011, 12:34
Как се говори индиректно?

VaMpiRKaTaaa
02-09-2011, 12:39
Как се говори индиректно?
Имам предвид,че по skyp,gsm..итн,не е директно,a индиректно.
Трябва да говори директно,очи в очи.Най-глупавото е по skype..Там ест.,че нищо нема да стане.

Lancelot
02-09-2011, 12:41
Как се говори индиректно?

С посредник.

VaMpiRKaTaaa
02-09-2011, 12:48
"Мъжо, ще си взема душ и ще отида да си легна" (очаквайки, че мъжот ми ще разбере индиректното ми предложение за секс). Но by the way той не подозирайки нищо, ми пожелава „Лека нощ!“ и отива до хладилника за още бира, за да доизгледа до края любимото си спортно предаване. 8) ^

:lol: :lol: :lol:

w0sh
02-09-2011, 12:51
Тезата ми бе доказана.

Колкото и да ви се иска това да беше неуспешно заяждане, всъщност се оказа, че е необходимо да се доуточнявате, защото "индиректно" има 2 контекстуални значения.

1. Не директно - не на живо, чрез посредник, чрез средство за комуникация (писмо, гълъб, морзова азбука, димни сигнали)

2. Индиректно - на живо и лично, но чрез намекване и подсещане, използване на жестомимика (намигане, изплезване, полагане на жертва в името на Заратустра)

Lancelot
02-09-2011, 13:00
^
Не смятам, че авторката я боли .... нали.. за значението на думата ;d
Простичко и ясно му е майката тука.... Без сложни думички!

Anonimkatb
02-09-2011, 13:03
^
Не смятам, че авторката я боли .... нали.. за значението на думата ;d
Простичко и ясно му е майката тука.... Без сложни думички!


:D хах....дамм.......така си е те чак на чат го обърнаха : D

VaMpiRKaTaaa
02-09-2011, 13:04
2. Индиректно - на живо и лично, но чрез намекване и подсещане, използване на жестомимика (намигане, изплезване, полагане на жертва в името на Заратустра)
Тук ще поспорим обаче...директно значи,отиваш при даденият човек и му казваш директно в очите,каквото имаш,a не чрез намеци,заобикалки ,skyp...щуротии итн.
Така,че това пак е индиректно.

kloely
02-09-2011, 13:31
Чакай сега, че се обърках. Ти всъщност казала ли си му по скайп, че го харесваш и той какво точно ти е отговорил, защото от твоите писаници нищичко не разбрах.

anonimen213
02-09-2011, 13:46
fake.

Anonimkatb
02-09-2011, 17:16
Чакай сега, че се обърках. Ти всъщност казала ли си му по скайп, че го харесваш и той какво точно ти е отговорил, защото от твоите писаници нищичко не разбрах.


Да казах му че и сигорно вече го знае и той ми вика..известно ми е :)

и това беше

eLeHaGuLbertt
02-09-2011, 17:22
той не е зубАр :grin: :grin: :grin:

За такъв ще обърна резбата :smt007
Аз пък искам зубАр ! .. ;) Пхах .. Яд да ви е ! :-)

Fake ..

Deni9688
02-09-2011, 18:40
мн ясно не схванах темата ама ще се опитам да ти дам съвет .. такам след като наближава така "чакания" Св.Валентин (аз го празнувам като празника на самотниците :D :D :D ) емии направи се хубава ако ви организират няква дискотека от даскалото в някъв клуб .. намери си нещо черно .. късо ала - бала прически глупости .. знаиш :) :) :) ии даже и да нямате ще се направиш хубава в даскало ако учите в едно де ... ако те загледа ще се правиш на недостъпна там ала - бала те тешкарите си падат по такива момичета до колкото знам ии ако се заговорите тоя път го хвани здраво за юздите ии действай апак приятелката му да отива ма майната си :grin: :grin: :grin: късмет

Anonimkatb
02-09-2011, 18:52
мн ясно не схванах темата ама ще се опитам да ти дам съвет .. такам след като наближава така "чакания" Св.Валентин (аз го празнувам като празника на самотниците :D :D :D ) емии направи се хубава ако ви организират няква дискотека от даскалото в някъв клуб .. намери си нещо черно .. късо ала - бала прически глупости .. знаиш :) :) :) ии даже и да нямате ще се направиш хубава в даскало ако учите в едно де ... ако те загледа ще се правиш на недостъпна там ала - бала те тешкарите си падат по такива момичета до колкото знам ии ако се заговорите тоя път го хвани здраво за юздите ии действай апак приятелката му да отива ма майната си :grin: :grin: :grin: късмет


da v edno daskalo sme ii az tova mislih da napravq ee az vseki den si pravq pri4eski grim ii vsi4ko ;d mersi za suveta ti..:] nai-nakraq nqkoi po-svesten savet :D ii amm mersi za kusmeta :] ii naistina mainata i na onaq ky4ka _|_ hah..emm tai de razbirate me ;D

FATALITY
02-10-2011, 07:10
...и искам някаксе да го попитом дали той ме хавесва но незнам как и ме истрах да не ми отговори с не...

Няма какво да те е страх! Ако отговорът му е "не"- здраве да е. Животът продължава, ще има и други момчета! Щом толкова много го харесваш, просто го попитай дали той изпитва някакви чувства към теб.

kloely
02-11-2011, 20:05
Ти си му казала, че го хар - той никва реакция, нищо, тъй че най-вероятно за съжаление не те харесва.

Fiction7577
02-11-2011, 20:16
Мое мнение, но от това което прочетох ми се струва, че може да е добро момче, но в същото време е и женкар.
Първо да се целува с една, да зарибява друга и да му е супер "известно", че го харесваш - абсолютен женкар, и като го гледам самочувствието му не му липсва особено (сигурно е нормално щом е толкова красив, колкото го описваш).

Та говорете си, няма лошо, но внимавай! :wink:

TooRareToDie
02-11-2011, 20:18
" Bulgarian, motherfucker don't you speak it ?! ", възрастта няма значение. Важен е умствения багаж...

antifashionshit
02-11-2011, 20:28
ужаст.

unstoppable01
02-11-2011, 20:40
ами ти си му казала, че го харесваш и той ти е казал, че му е известно... ами съжалявам ама ако и той те харесваше щеше да направи нещо или поне да те заговори... не знам дано да бъркам, но според мен до сега като не е проявил интерес и в бъдеще няма :)

Lenux1
02-11-2011, 23:41
Антипатична си му. Режи вени бръже.

bebshii
02-12-2011, 07:04
ми значи според мен .. трябва да не му казваш директно всичко а просто да намекваш и да видиш дали той ще се сети ако се сети добре но ако не се не си струва да се занимаваш с него ии друг0т0 к0ето е м0мчетата мн лъжат в смисъл може да е казал че си симпатична само за да г0 0ставят намира :D

ddeennyy
02-12-2011, 16:31
Здравийте на всички.....моят пр0блем е ,че харесвам едно момче което е с 2 години по-голямо от мен.Преди 2 седмици бях на купон и той беше там.......докато всичко вървеше добре обръщам се аз и какво да видя...тои целуна едно момиче.След това ми стана МНОГО гадно идеше ми да се разплача.Вчера също чух от една приятелкя че от известно време се зарибявял с някакво момиче :o :( :( ..а преди известно време разбрах от сигурен източник че мислел че съм симпатична :grin: :grin: :grin: :) иииии....котато му поисках Скайпа и написах само ако си го дава .той ми каза няма проблем и аз да му дам моя, той щял да ме намери и ми написа една усмевка.аз му го дадох и ме намери признах му че го харесвам и той каза че ми бело известно.......ТОЙ Е СТРАШНО МНОГО КРАСИВ И ГОТИН..и аз ужастно много го харесвам!Опитах се да не му обръщам днимание ,но уви!!!НИЩО НЕ СТАВА!!!Пробвах како ли не но не мого просто НЕМОГА да спра да мисля за него.....наистена ужастно много съм хлътнала....и искам някаксе да го попитом дали той ме хавесва но незнам как и ме истрах да не ми отговори с не...Свети Валентин е след 5 дена и мисля да му дам валентинка..ако не на 14-ти мога и след това да го попитам но как???и само да ви кажа той не е зубар и малко на тежкар го дава той е на 17 години почти...та УМОЛЯВАМ ВИ ПОМОГНЕТЕ МИ КАКВО ДА НАПРАВЯ???????????? ИЗВИНЯВАМ СИ АКО ИМИМ ПРАВОПИСНИ ГРЕШКИ ..




хаха мНОго ми е познато това чувство когато се вманиачиш по някого.Значи има 2 варианта как ще завърши цялото това 1-ви щом като от сигурен източник както казваш ти, си разбрала че той те мисли за симпатична значи е имал нещо в предвид и не го е казал просто така. Но зависи и от държанието ти, защото до колкото знам момчетата не обичат натрапчивите момичета, които искат да знаят какво правят момчеттата им във всеки един момент и постоянно ги ревнуват.Със сигурност не трябва веднага да му обясняваш колко го обичаш просто му пиши и му обясни как се чувстваш и го попитай дали ще се получи нещо, ако му го кажеш на живо още по-добре.Но има и 2-ри вариант и той е ако разбереш, че момчето няма сериозни намерения за теб.Тогава със сигурност ще ти е гадно, но ще отмине. Иначе ти пожелавам късмет :) :) :) :)

righteous
02-12-2011, 17:06
Съжалявам , но щях да постна нещо смислено ако беше написала една дума без грешка , като изключим "той".

Kura4a
02-12-2011, 17:59
Как се говори индиректно?
ми така като прочетох явно е трудно :) :D

jimei
02-12-2011, 18:40
В името на Сина, Отца и Светия Дух, напусни този форум моментално и използвай своето средство за думане, за да получиш това, което търсиш, ЧАДО.

DiabolicalSoul
02-12-2011, 19:44
Как се говори индиректно?начина по който си общуват мъжете и жените от времето на адам и ева..... мило, тука виж дали тая ябълка става за компот през зимата..... и оттогава та до ден днешен :D

иначе верно. Просто говори ДИРЕКТНО!

Anonimkatb
02-13-2011, 15:33
Съжалявам , но щях да постна нещо смислено ако беше написала една дума без грешка , като изключим "той".
emm ko da napravq puk :D az nemoga da pi6a na kompa s bulgarski bykvi ;) tai 4e kato ne6te6 da otgovarq6 nedei ne mi e pritrqbvalo tupoto ti mnenie ;]

Danny9
02-13-2011, 15:44
Заговори..... госпожата по Български език.. :D :D