PDA

View Full Version : КАКВО ДА ПРАВЯ ?



sweetykn
02-09-2011, 17:22
Така искам да ви предупредя.. че темата ще е доста далгичка.. ако имате нерви четете я.. и искам адекватното ви мнение че се чудя... какво да правя.. 1-во аз съм момиче на 14 името и от кои град съм не са от значение.. моята история.. започна това лято когато все още бях на 13.. :) Отидох на селото ми при баба и дядо.. за лятото бтв селото ми е на 320 км от града ми.. както и да е.. там се запознах с едно момче.. малкия ми брат ми каза че го е чул да си говори с дрyгите момчета че ме харесва.. :) и след 3-4 дни вече бяхме гажета.. :) тои беше супер мил с мен а и беше супер сладак тои тогава беше на 15 сега вече е на 16.. както и да е може би ходехме от 3-4 дни.. и един ден се заговорихме за секса.. аз му казах че съм малка.. и няма да го направим.. тои се усмихна и каза добре де аз ще си те накарам и ме целуна.. и още сащaта нощ отидохме на брега на езерото краи селото.беше точно по залез.. носехме си одеяло.. и някви сандвичи :) щото искахме да си направиме пикник почнахме да се целуваме.. и тои каза че иска да види гардите ми.. ( имам гарди и то доста големички ) както и да е.. не видях нищо нередно в това.. се пак сме гаджета иска да ме види гола и си свалих сутиена.. :) тои ги погледа помачка и поцелува малко след което.. :) почнахме пак да се целуваме.. тогава усетих как си спуска раката.. надоло и се опита да ми бракне под панталона.. но аз го спрях и му казах че съм още малка и не съм готова тои обаче почна да ме омаива.. както си знае и не знам как се сагласих.. дали шото беше толко сладак дали щото бях вазбудена.. а и беше доста романтично.. но след около 10 мин приказки за секс.. пак почнахме да се целуваме.. и този пат като се опита да си вкара раката под панталона го оставих.. тои беше толкова мил и нежен.. с мен че просто се растапях в рацете му.. тои ме саблече чисто голичка след което се саблече и тои... после ми направи френска лубов.. аз попитах дали иска и аз да му правя .. но тои отговори ако не искаш не е нужно аз не му направих .. щото нямах кои знае каква сексуална култура.. и не исках да се изложа.. оставих се в неговите раце.. :) (бтв тои сащо беше девствен но е чел доста и разбира мн) след малко почнахме да го правим в мисионерската поза.. :) беше толква романтично.. и готино.. тои беше супер нежен.. а аз леко го драсках по гарба.. когато го усещах ватре в мен.. беше си супер кат за сефтето.. но след няколко дни тои поиска.. пак а аз не бях готова уплаших се и го скасах.. вапреки че го обичах доста.. тои нещъ взе да мранка.. и каза че съм му била само "броика" и че неме обича в края на лятото се прибрах обратно в моя град.. и се опитах да забравя за случилото се.. но немога защото го обичам.. от известно време си пишем по скъпе с него.. и тои пак е мил и добричак с мен.. и каза че ме обича и че лятото е бил голям глупак и че сажелява за всичко сторено.. и че наистина е луд по мен.. и не мисли за нищо дрyго.. освен за мен.. каза че лятото е готов да ме исчака докато стана готова и аз за секс.. каза че ще чака и години.. ако трябва та вапроса ми е кво да правя.. чудя се да му се доверя ли пак или не.. :с ами ако просто иска пак да е с мен и да ме зареже.. вапреки че не мисля че е това.. шото е хъбав и ми каза че момичетата от неговия град точат лиги по него.. но тои не ги иска искал мен.
(е това е благодаря че имахте тарпението да я прочетете )

ОТГОВОРЕТЕ МИ МОЛЯ ВИ СЕ.. КАКВО ДА ПРАВЯ..

ПП. извинявам се за множеството правописни грешки просто исползвам вбокс да ми превежда.. защото нямам кирилизатор на компа.. а съм свикнала да пиша на фонетика ( по бел имам 5.70 :) )

AniBG
02-09-2011, 17:36
Съгласна съм с miminko! Наистина си МНОГО малка за секс, това, че ти е било "кеф" не значи, че си наистина готова... :? Относно това какво да правиш... - амиии... нямам точен отговор! Според мен го остави занякакъв период от време, смисъл пишете си, но не го допускай пак до себе си, просто не повтаряй случилото се! Мисля, че не е много честен с теб, смисъл ти му се вързваш, а на 16 години сигурно те иска теб, заради секса, просто другите не му се навиват толкова лесно и иска да те задържи при теб! :? Ако бях на твое място изобщо нямаше да си го помислям да го правя и да му се "доверявам" отново! :(

sweetykn
02-09-2011, 17:41
pod doverqvane imam predvid pak da sme gajeta... smisal bez da pravim seks.. :x nqma da dopusna 2-ri pat sashtata gre6ka.. no ne 4e mi beshe kef.. togava nqkaksi se vlubih v nego.. daje to4no kogato svar6ihme.. toi mi pro6epna v uhoto "obi4am te" a tova za broikata mi kaza 4e e ot nervi.. toi togava si imashe nqkakvi problemi s bashta si i za tva kaza 4e bil nerviran i kato sym go skasala i za tva go e kazal ina4e ne bilo istina i kaza daje da pitam drygite mom4eta ot selo.. 4e posle bil plakal za men kakto i da e.. a do tova dali momi4etata ne mu vrazvat.. az imam priqtelka ot negoviq grad i tq kazwa 4e mu se lepqt kato muhi toi e dosta dobyr i sladak mejdy drygoto.. i nz nz.. dali pak shte me ispolzva.. ili ne ne znam no zasega e dosta mil s men.. pone po skype de..


ETO DOVOLNI LI STE.. BEZ KIRILIZATOR PI6A TAKA.. :X puuu shte hvana si svalq edin 4e mi pisna..

Extremescream
02-09-2011, 17:45
Малка си,глупава си,прекалено емоционална си.Според мен не те обича,просто иска да те има за секс.Думата 'любов' на вашите години не мисля,че е в пълния си смисъл.А и ако сте в различни градове (не знам дали сте,не можах да издържа да ти чета темата,написана е ужасно),шансовете за нормална връзка пропадат.При зрели хора е достатъчно трудно,а при вас...
И още нещо,5.7о по БЕЛ не значи задължително,че си грамотна.

Fiction7577
02-09-2011, 17:54
Бе момиче, как може да си толкова наивна?! :shock:
Егати и красивия трябва да е този, че да те заблуждава така (е не знам дали по-принцип си същата).

Не те обича! Имал те е само за бройка, знаеш ли какво значи "Обичам те" ??? Влюбвала ли си се преди него? Явно, че не.

На 16 години, много ще му е трудно да се влюби и то в момиче, което е по-малко от него. По-скоро ако изпитваше чувства към някоя щеше да е към 22-23 годишна. При тях е така. Не че не се случва и при другия пол де, но в твоя случай е друго.

Не му се давай! Ако толкова искаш да опиташ, поддържай връзка, но не го допускай до себе си за сега.

sweetykn
02-09-2011, 18:00
е попринципно не съм "наивина".. но да ви питам как може да съм му броика като и 2-мата бяхме девствени.. като го направихмее.. разбирaм да го е правил доста пати.. вече и да си ги "броика" нз за вразка от растояние.. това е лесно.. :) тои има приятели.. от моя град.. а техните му дават да си ходи кадето си иска из бг.. имат си парички и не им пука.. и може да идва.. за по доста време.. тои каза че ако трябва ще се премести да учи в моя град.. и ще отиде на общежитие.. но искал да е с мен аз си мисля че ако се премести да станем гаджета.. и да оставя нещата така няколко месеца може и година.. и чак тогава да му пусна пак ако мисля че е редно.. и да тои е супер сладкия човек мн е красив.. наистина.. нe го казвам просто така.. HE IS HOTT!!


аиде сега пак за правописа.. :S

lifelesscorpse
02-09-2011, 18:12
Ти наистина ли си толкова... :shock:
Глупава, малка, наивна, не знаеща разликите между харесване/любов/обич/привличане/лято забавление...
Къде изобщо си тръгнала... Абе оправяйте се. За жалост не си единствената тъпа и повърхностна малка лигла, която говори и "мисли" така... :?
Щях да ти напиша да се поучиш от грешките си поне, но щом видях и третия ти пост и просто се отказах. Ти си неспасяема вече. На 14-15 ще станеш още по-зле, което си е наистина плашещо...

Съжалявам, че така грубо говоря, но няма как по друг начин да реагирам в момента...

sweetykn
02-09-2011, 18:16
1-во кво си мислиш че като съм пуснала на толко ще пусна пак ли ? нито съм няква "надуфка" нито нищо савсем нормално момиче съм си даже все още се васприемам за дете и не смятам че скоро ще стана готова .. да го направя отново .. сажелявам че му пуснах на него.. и знам че го обичам.. ;x но просто не сам сигорна дали тои ме обича.. както и да е не съм ку*ва.. нито ходя по дискотеки.. нито нищо.. заради това което стана лятото.. почнах да чета.. и книги и из нета.. поговирх с маика ми.. и се образовах.. доста добре ( поне така смятам)

Extremescream
02-09-2011, 18:18
Извинявай,ама само разправяш колко е готин,хубав,сладък,красив,с екси.Веднъж каза,че бил миличък....Е то ако любовта се основава на мнението ни за външния вид на някого....

sweetykn
02-09-2011, 18:18
хм тои е мил и добър.. и се даржи супер добре.. и като цяло е добро момче..

AniBG
02-09-2011, 18:32
Ти не ми говори за образоване на тази тема. Аз ако трягна да обяснявам с майка ми какви разговори сме водили, а съм била на 10-11, когато съм почнала "да се образовам" (не го казвам да се изфукам) Просто нас не ни интересува ти какво знаеш и какво си научила за секса и изобщо... Въпросът е... Омг, аз дори не знам ти какво искаш, изобщо оплетох се в обясненията ти... :shock:

AniBG
02-09-2011, 18:34
Аз пак да си питам, за каква любов ми говориш за 3-4 дни?
И май само с питането ще си останеш... :lol:

sweetykn
02-09-2011, 18:34
ДА МУ ДОВЕРЯ ЛИ ОТНОВО ? СМИСАЛ ДА СТАНЕМ ЛИ ГАЖЕТА ПАК ? ИЛИ ДА ГО ЗАРЕЖА ? ЗАЩОТО ТАКА Е ПО ДОБРЕ?

Extremescream
02-09-2011, 18:36
Ама това си е ТВОЯТ живот!Ти реши,не непознати във форум,където немалък процент от потребителите граничат с полуидиоти.

lifelesscorpse
02-09-2011, 19:03
ДА МУ ДОВЕРЯ ЛИ ОТНОВО ? СМИСАЛ ДА СТАНЕМ ЛИ ГАЖЕТА ПАК ? ИЛИ ДА ГО ЗАРЕЖА ? ЗАЩОТО ТАКА Е ПО ДОБРЕ?

Ти все още си тук и се опитваш да мислиш? :-o
На мен чак вече ми заприличваш на хората, които пускат теми-ебавки в тоя форум, и търсят одобрението на разни други полуидиоти, та така се чувстват възвИшени...

Относно това дали да му се "довериш отново" и да се "обичате" ... Предлагам ти да се хванеш с него и неговият най-добър приятел. Така по някое време можеш да организираш среща и с двамата, в която твоят "възлюбен" да те види как "любиш" неговия приятел. Би било най-доброто решение в твоя случай...

Съвсем сериозно... По-малоумно изказване не мога да направя точно в момента. Когато ми дойде музата - ще ти пиша пак...

krem4et0
02-09-2011, 19:58
Защо не си зададе тези въпроси преди да легнеш с него? А още по-добре преди да се запътите към езерцето с одеялце...И от къде си сигурна, че е бил девствен? Ако токовата те искаше, щеше да намери за това време супер много начини да ти го каже и покаже.

И как за БОГА може някой с 2 приказки да те склони да правиш секс, ако ти не го искаш?

buzzzz
02-09-2011, 20:14
И как за БОГА може някой с 2 приказки да те склони да правиш секс, ако ти не го искаш?

За БОГА била е на 13. :D

Тук надали някой може да ти помогне. По-добре сама обмисли и реши какво трябва да правиш. Направила си го - връщане няма. Ако смяташ, че си сгрешила, най-добре да не повтаряш грешката си.

Fiction7577
02-09-2011, 20:21
И от къде си сигурна, че е бил девствен?
Тъкмо това исках да питам и аз! Откъде си сигурна в това??

Extremescream
02-09-2011, 20:32
И от къде си сигурна, че е бил девствен?
Тъкмо това исках да питам и аз! Откъде си сигурна в това??
Щото му се е скъсала девствената ципа :oops:

krem4et0
02-09-2011, 20:45
buzzzz, и какво като е на 13? Да не е малоумна или да няма контрол на волята си? И аз съм била малка (хайде по-голяма, но за моите разбирания малка за секс), и на мен са "сваляни звезди", ама толкова наивна не съм била. Не съм правила секс, ако не съм била 100% убедена, че го искам точно с този човек...При все, че много добре разбирам увлеченията, които се появяват лятото на село...

ThisIsMe
02-09-2011, 21:19
Моля???
Заедно от 3 дни и си позволяваш да използваш дума,като любов???wtf?
Как смееш да бъркаш любовта със секс или привличане?Толкова е различно.Така!Сега ще ти поясня как стоят нещата.
Направила си го веднъж,не се заблуждавай,че няма да се случи ,докато не пораснеш още!
Той е останал за момента без бройка и за пореден път си пуска въдицата на наивно дете,като теб.Ти следователно си неговата секс играчка и той се опитва да се възползва от теб,когато му е изгодно.
И защо за Бога се опитваш да се направиш на недостъпна,след като веднъж вече са те разопаковали?
И така мило ми момиче,поддала си се веднъж,за него вече си поредната ,каквото и да направиш.Не се заблуждавай по думите му отново,като си мислиш,че за него си единствената.Не си.Няма и да бъдеш.
Ти си просто поредната му сексуална жертва.Ако е имало чувства,то те според мен са само от твоя страна.Жалко за теб.
Който не може да си държи краката затворени,така му се пада.
Като от малки се опитвате да пораснете,носете си сега последствията.
Знаеш ли,леко ми намирисва на ебавка.Имам надежда да е така.

Fiction7577
02-09-2011, 21:23
И от къде си сигурна, че е бил девствен?
Тъкмо това исках да питам и аз! Откъде си сигурна в това??
Щото му се е скъсала девствената ципа :oops:
Хахахах :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

VaMpiRKaTaaa
02-10-2011, 11:18
попринципно не съм "наивина".. но да ви питам как може да съм му броика като и 2-мата бяхме девствени..
Кревата,патката,устата=Happy end.(:

FairYoFdaRknEsS
02-10-2011, 12:05
Май май много филми гледаш за да си мислиш, че всичко, което хвърчи се яде... Той може да ти казва много неща, но те вижда колко си наивна и как сляпо му вярваш на всяка дума :? НЕ му се доверявай отново, после ще съжаляваш! :(

sweetykn
02-10-2011, 12:43
ем нз аз си мислех за нещо от сорта.. да му направя един пробен периот.. в които наи интимното между нас да е целувка.. и да видя.. и кво само ме критикувате че съм го направила на 13.. и вие сте го правили като малки.. и не че ме убедил с 2 думи.. ами просто... реших че искам да е с него.. не че съм ку*ва.. или нещо такова.. след кат се прибрах от село си имах дрyги гажета.. с надеждатата да го "забравя" но неможах.. те сащо ми искаха секс.. не им дадох.. нз.. под гажета имам предвид само 2 както и да е.. нз тои е страшно мил.. и какво беше тва за вадицата.. не ви ли казах че в неговияя ..град може да има може би 90 % от момичетата.. :S на неговата вазраст .. сащо и по малките.. :x на мен отyк ми идват мислите че може наистина да ме обича.. щом не го е направил.. с някоя.. "рандом" поне такава информация имам.. и тя не е предоставена от него.. а от моята приятелка.. и един фр.. от село те учат в едно даскало с него..


ta... WTF TO DO ?

Extremescream
02-10-2011, 12:48
За твое сведение-не всички на тоя свят са го правили на 13.
Прави каквото сметнеш за добре,ние ли да ти решаваме житейските проблеми?

sweetykn
02-10-2011, 13:08
аз ви просто искам да попитам ще постапя ли правилно ако се саберем пак ? и знам че 13 годишна вазраст.. е малко.. но вече е така.. няма кво да критикувате.. исках направих го.. сажелявам.. счупих си главата.. нз :x направено е.. тo повечето от вас "моралистки" сте го напpавили на 13-14 годишна вазраст.. ( не искам да се карам с никои просто казвам ) не ме критикуваите нали сме тyк сички за да си помагаме не да се нападаме ... ? ...

и бтв да отговоря.. на един от горните постове за "лубовта" хм.. като го познаеш там си.. няма мардане.. тва не е просто обич тип " I LOVE JUSTIN BIBIER.. " или "Еминем" или някои си там.. обичам си го.. :x не е детско влубване..

Extremescream
02-10-2011, 13:19
*въздъхва тежко* Виж,прави каквото искаш.След месец-два е много вероятно да си промениш мнението,ама все ни е тая,честно.Съберете се,целувайте се.За мен си оставаш просто поредната лигла на 13.
И да,моралистка съм.И не,не съм го направила на 13-14 с човек,с когото ходим от 3 дни.
И между 'обичам си го' и 'обичам го' има огромна разлика.

Stela94
02-10-2011, 13:22
Ами нямам отговор по-темата.Иначе сюжета е добър,но тук там трябва да се сложат още няколко художествени описания!

Extremescream
02-10-2011, 13:32
И да се оправи граматика,правопис,пунктуа ция...абеее,трябва си опреснителен курс по български .

krem4et0
02-10-2011, 13:46
sweetykn, аз го направих на 20 за първи път. Още поставяния под общ знаменател ще има ли?

VaMpiRKaTaaa
02-10-2011, 13:47
аз ви просто искам да попитам ще постапя ли правилно ако се саберем пак ?
:D Първо се научи да НИ пишеш грамотно.
Второ Не няма да постъпиш правилно,ако се събереш пак с него.
Защото ти си малка и наивна глупачка,sorri за изразано е така,и той само се възползва от теб.
3.Казах ти...
Кревата,патката,устата-това е формулата на мъжете (:
Happy End.(:

YyoOnNiItTyY
02-10-2011, 14:17
На мен момичето ми се стува свясно. Да малка е но.. какво пък.. тя си решава.. и относно за пунктиация ,правопис ипорчие.. незнам ама тя си споделя проблема и очаква отговор който може да и помогне ,а не злобни нападки от ваша страна за това как тя пише!!!! :-x

ThisIsMe
02-10-2011, 16:58
ем нз аз си мислех за нещо от сорта.. да му направя един пробен периот.. в които наи интимното между нас да е целувка.. и да видя.. и кво само ме критикувате че съм го направила на 13.. и вие сте го правили като малки.. и не че ме убедил с 2 думи.. ами просто... реших че искам да е с него.. не че съм ку*ва.. или нещо такова.. след кат се прибрах от село си имах дрyги гажета.. с надеждатата да го "забравя" но неможах.. те сащо ми искаха секс.. не им дадох.. нз.. под гажета имам предвид само 2 както и да е.. нз тои е страшно мил.. и какво беше тва за вадицата.. не ви ли казах че в неговияя ..град може да има може би 90 % от момичетата.. :S на неговата вазраст .. сащо и по малките.. :x на мен отyк ми идват мислите че може наистина да ме обича.. щом не го е направил.. с някоя.. "рандом" поне такава информация имам.. и тя не е предоставена от него.. а от моята приятелка.. и един фр.. от село те учат в едно даскало с него..


ta... WTF TO DO ?

Какъв тогава ти е шибаният проблем ,бе момиче?
Като толкова се правиш на умна,прецени сама!
Какво си тръгнала да търсиш мненията и съветите на непознати от интернет пространството?
Като ти казват истината се дразниш и се оправдаваш с другите.
Бил те обичал.За 3 дни каква обич,какви 5 лева?
Още ли не си осъзнала,че те е използвал за креватни забавления и толкова.Ужасно си наивна.Наивна и глупава.
Човекът си е направил кефа,а тя горкичката си внушила ,че има любов,та чак ,че и той бил девствен.Ще ме побъркате с тези ''велики'' изказвания.Мъчно ми е за теб,а също и затова ,че заради такива като тебе ,мъжете смятат жените за лесни.
И вместо да мислиш глупости,вземи се научи поне да пишеш правилно!

''периот'',''гажета'',''неможах ''
По-трагичен български няма на къде.А това:
''в неговияя ..град може да има може би 90 % от момичетата.''

Да скъпа,ето ти го отговора.Както виждаш не си останала по-назад.
Дали ще е от неговия град или не,за него е добре дошло.Сама виждаш,че по нищо не се различаваш от съгражданките му.Ето,поредна си.Нито си незабравимата,нито неповторимата,нито незаменимата.Набий си го най-сетне в главата и остави миналото настрана!

Mario95
02-10-2011, 20:38
Хахаха всички момичета точили лиги по него.А аз карам Порше нали знаеш?!Това са пълни простотии и изобщо чесно никой не го интересува колко имаш по бел.7-ми клас имах 4-ка по БЕЛ и среден успех 4.50 ама не пиша като селски галош (когато реша де 8-) )
Ясно е че пак иска да те изчука и айде...пробен период за ко става дума?! Да те изчука пак и да видиш дали ще остане?!

П.П Вземи се гръмни че си осквернена

VaMpiRKaTaaa
02-11-2011, 08:59
Ясно е че пак иска да те изчука и айде...пробен период за ко става дума?! Да те изчука пак и да видиш дали ще остане?!
Кревата,патката,устата.
Happy end.? 8-)

nniicckkoo
02-11-2011, 10:33
Малка си,глупава си,прекалено емоционална си.Според мен не те обича,просто иска да те има за секс.Думата 'любов' на вашите години не мисля,че е в пълния си смисъл.А и ако сте в различни градове (не знам дали сте,не можах да издържа да ти чета темата,написана е ужасно),шансовете за нормална връзка пропадат.При зрели хора е достатъчно трудно,а при вас...
И още нещо,5.7о по БЕЛ не значи задължително,че си грамотна. Напълно съгласен !!!

Mr_Crowley
02-11-2011, 10:55
...и още сащaта нощ отидохме на брега на езерото краи селото.беше точно по залез..

Виждам го! Чувам и крякащите жаби...РОМАНТИКА!

Как да не се изебеш с дивийо селтак от твойто село! Аз те разбирам и подкрепям напълно!

sweetykn
02-11-2011, 15:07
тва последното неш не го разбрах ама както и да е.. :S нз как да ви го опиша хем сажелqвам.. за лятото хем не.. :S и " те точат лиги по него" но тои не по тях.. или поне .. така знам.. както и да е.. реших.. ще го зарежа.. окончателно колкото и да е трудно..!!:s но някак си.. като гледам дрyго момче.. се едно гледам него.. :КС немога да си го избия от главата


И ПРЕСТАНЕТЕ ЗА ШИБАНИТЕ.. ГРЕШКИ ИСПОЛЗВАМ ОНЛИНЕ КИРИЛИЗАТОР.. КАТО ПАРВО ГО ПИША НА ФОНЕТИКА И ПОСЛЕ ГО КИРИЛИЗИРАМ.. СЛЕДОВАТЕЛНО ЩЕ ИМА ГРЕШКИ МН ЯСНО.. ОМГ.. :x МОГА ДА ПИША.. А КОЛКОТО ДО ПРЕПИНАТЕЛНИТЕ ЗНАЦИ НЕ МИСЛЯ.. ЧЕ СА ВАЖНИ В ТОЗИ ФОРУМ... СЕ ПАК ИМАМ ПРОБЛЕМ.. С МОМЧЕТО.. НЕ С ПУНКТУАЦИЯТА... :@ само знаете да нападате...

buzzzz
02-11-2011, 18:59
buzzzz, и какво като е на 13? Да не е малоумна или да няма контрол на волята си? И аз съм била малка (хайде по-голяма, но за моите разбирания малка за секс), и на мен са "сваляни звезди", ама толкова наивна не съм била. Не съм правила секс, ако не съм била 100% убедена, че го искам точно с този човек...При все, че много добре разбирам увлеченията, които се появяват лятото на село...

Еми браво на теб... но повечето 13-годишни си отварят краката, заради целувките на някой миличък,сладичък и мнооого хубав батко (както авторката). Защото са прекалено малки, глупави и наивни. Точно както в случая. Добре, че поне съзнава грешката си..

Titanic_baby
02-11-2011, 19:46
Тц,тц,тц...Ти тъпа ли си или ДА?
Хората ти изписаха 4 страници,в които те съветват да не бъдеш с него отново,а ти твоето си знаеш.
Иска ти се да се ебнеш с него,ама съвестта ще те гризе.
Не си знаеш интересите и се ебеш наляво-надясно.Неориентирана кифла.
Иди и му дай пак да те чука!
Тва ли искаше да чуеш?
Хайде давай!Както си почнала и без друго няма да свършиш добре.
Изпраскала се на 13години за 3 дни.Курвичка,хаха..
Те от сега яко ще те чукат тебе.Малка уличница.
Тва е сякаш да пуснеш на първия срещнат от улицата,който 3 поредни дни те черпи кафе.Пълен ужас!

Slawi92
02-11-2011, 21:56
наистина ли има толко глупави хора на този свят ...

Fiction7577
02-11-2011, 22:19
Тц,тц,тц...Ти тъпа ли си или ДА?
Хората ти изписаха 4 страници,в които те съветват да не бъдеш с него отново,а ти твоето си знаеш.
Иска ти се да се ебнеш с него,ама съвестта ще те гризе.
Не си знаеш интересите и се ебеш наляво-надясно.Неориентирана кифла.
Иди и му дай пак да те чука!
Тва ли искаше да чуеш?
Хайде давай!Както си почнала и без друго няма да свършиш добре.
Изпраскала се на 13години за 3 дни.Курвичка,хаха..
Те от сега яко ще те чукат тебе.Малка уличница.
Тва е сякаш да пуснеш на първия срещнат от улицата,който 3 поредни дни те черпи кафе.Пълен ужас!

Хахаха това беше едно от най-добрите мнения в цялата тема! Бруталната истина с 2 думи казана!
Евала! 8)

Eclipsercho
02-12-2011, 00:30
Намирисва ми на трол.. :o

TooRareToDie
02-12-2011, 08:15
На мен момичето ми се стува свясно. Да малка е но.. какво пък.. тя си решава.. и относно за пунктиация ,правопис ипорчие.. незнам ама тя си споделя проблема и очаква отговор който може да и помогне ,а не злобни нападки от ваша страна за това как тя пише!!!! :-x

Неграмотността убива .... :shock:

bonbon4e_to
02-12-2011, 09:02
На мен момичето ми се стува свясно. Да малка е но.. какво пък.. тя си решава.. и относно за пунктиация ,правопис ипорчие.. незнам ама тя си споделя проблема и очаква отговор който може да и помогне ,а не злобни нападки от ваша страна за това как тя пише!!!! :-x

Неграмотността убива .... :shock:

Пфф..и ти пък си толкова елементарна YyoOnNiItTyY .Със сигурност и теб са те опънали на 13 и сега затова я подкрепяш.:lol:
Злобни нападки...дрън-дрън.
За вас истината значи злобна нападка ли??
Простачки.
Лъжа ли е ,че не може да пише грамотно?
Лъжа ли е ,че е тъпа курва ,пуснала на почти непознат ?
Ако курвите са свястни,тогава мога да приема ,че авторката e свястна.
Не мога да повярвам колко са се изменили възгледите за свестните хора.Вече не цените нито почтеността ,нито морала.
Ако трябва да опиша мозъците ви,то те представляват буквално един перпендикуляр.Без нито една гънчица,ако ме разбираш изобщо.
Глупачки!

sweetykn
02-12-2011, 14:37
хм ку*ва значи да се чукаш с секи срешнат.. за едно кафе или просто е така ? нали аз съм го правила само 1 пат.. с него и с никои дрyг... и честно казано сажелавам за тупата си постапка.. нз защо го направих с него.. :S но просто така постапих.. дали от детинска глупост или аз нз.. кво ( то не че сега съм голяма.. ама както и да е ) просто не исках да .. и аз нз.. да не мисля че съпер съм се преецакала с него.. :S което ясно го осазнавам.. оф нз.. побарквам се.. постояно мисля за него.. :x и хем искам да съм с него.. хем не.. .. :x

vasko9933
02-12-2011, 15:57
Спрете с тия извинения за правописа...
Той ти го е казал-била си му само бройка. За каква любов говориш за 3-4 дни? Довери му се пак, да идете пак на някое езерце, пак да те поцелува и пак да си отвориш краката. Как може да сте толкова наивни...

+∞ 8)

VaMpiRKaTaaa
02-12-2011, 16:47
Да,ти не си го направила за едно кафе,а за три дена,огромна разлика и стабилен довод. :-o
Ако имаш поне малко мозък и/или самоуважение, дръж си крачетата затворени.
Тя вече е направила БЕЛАТА... :grin:
:D и да си затвори крачетата,вече е 'ОТВОРЕНА'.. :D
Ахххх,ако знае бащати...твойте секси игри..твойте мръсни игри...НО незнае нали?
Авторке,заради такива малки и безмозъчни момиченца като теб,всички жени сме смятани за лесни....
'БЛАГОДАРСКО'.

mrazqkindergarten
02-12-2011, 17:57
:lol: Не ви ли писна да си правите фейкове бе, не е интересно вече. :(

bloodyF
02-12-2011, 18:05
Ако темата не е фейк.
Достатъчно те храниха, няма нужда и аз да повтарям изписаното.
Сама каза, че сте на 320 км разстояние, каква връзка ще да е това?
А щом той те е изчукал, значи и други ще има. Ако ти е само за това. ;)

chepa681
02-12-2011, 22:07
Оставете я да прави каквото си иска. Не й давайте акъл. Ако иска да прави секс на 14 да прави. Тя си знае. Като чета как се изразяваш по нагоре ми се струва, че си на 13 години. Това, че харесваш момче по външния му вид, не значи, че го обичаш. Това момче е поредния перверзен тип, който иска да прави секс с първата недорасла селянка.

TooRareToDie
02-12-2011, 22:32
Обичам Skype драмата.

kusoagaki
02-12-2011, 22:55
Като ти чета постовете малката само мога да ти предложа едно въже една тухла и карта до най близкия мост. :) Ти си мега наивна , той не те обича има те само за ебането (казвам ти от личен опит от мъжка гледна точка)
хич нему се връзвай на думите с които те омайва дори и да има кристално женски очи :D . Ако и за напред ще си такава незнам :X ще страдаш МНОГО .

nancho
02-15-2011, 16:57
той не те заслужава и така щом сте правили секс толкова рано и той там те е уговарял пък и после си е казал сам че си му била само бройка :) :? :(

Hassell
02-15-2011, 18:43
абеее фейк е бе, мога да ви посоча няколко причини ;)

MakeMeHappy
02-15-2011, 18:51
Тц тц ,как може да се довериш на момче само за период от 4 дни? :shock: Просто найстина съм шокирана...ии не мисля,че трябва да му се доверишш .. той сам ти е казал,че си поредната бройка-дори след това да ти е казал,че съжалява за всичко казано :wink:

Dimchobg
02-15-2011, 21:34
Та, ти или си била много тъпа или той е бил голям майстор. Ако отговорът е втория та той или е много природно надарен (никаква вероятност) или е много опитен при който случай ти си му бройка. А ти пък откъде знаеш че е бил девствен да не си някъф лекар. По темата аз съм момче и ти казвам той те използва. Много пъти съм си мислил че обичам някой но винаги стигам до решението че това е поредното момиче на което аз просто се кефя 8-)