PDA

View Full Version : Неблагодарница и глупачка,това съм аз



wukktoruQ
02-09-2011, 19:02
Ще започна отначало .. дълго време нямах никакъв късмет с връзките,все попадах на неподходящи които само ме използваха .. страдах,плаках,всичко както си му е реда.И изведнъж се появи ТОЙ - идеалното момче,лудо влюбено в мен.Готов е на всичко,нито веднъж не сме се карали,кара ме да се чувствам като принцеса.Всичко вървеше идеално.И да,мислех си че и аз го обичам.А изведнъж се появи едно момче,за каквото винаги съм мечтала и съм искала - но естествено,вече забранен за мен.Не спя по цяла нощ,не спирам да мисля за него.И той каза,че ме иска и ще чака,колкото е необходимо.
Отивам при моето момче и започвам да се опитвам да сложа край,но той ме поглежда с прекрасните си влюбени очи,казва че съм единствена и не може да живее без мен.И още преди да съм казала каквото и да било,думите ми застиват в гърлото и сърце не ми дава да го оставя .. знам,че с него ще имам всичко,а с другия ще страдам,такъв тип момче е .. но го искам и това е .Страх ме е д ане загубя всичко.
Моля ви,кажете ми какво трябва да направя..не мога да живея повече така

AniBG
02-09-2011, 19:21
Амиии... Отиди при твоето момче и му кажи, че не си сигурна какви са ти точно чувствата към него, един вид не си уверена в себе си (лично съм го прабвала, действа сравнително добре :D ) Кажи му, че трябва да си замалко сама, за да си наредиш мислите. През това време виж как стоят нещата с другото момче! Ако почнете пак да се карате и не се разбирате добре, нещата вървят към края си се върни при другия, с влюбените очи! :D

BlindedAngel
02-09-2011, 19:38
Жени...

FuckedUp
02-09-2011, 20:08
Мда, най-точно казано - Жени. :D

anonimen213
02-09-2011, 20:09
Остани си с пича,с който си сега ;) Другия нито го познаваш,нито нищо.(или само си мислиш,че го познаваш) остани си с приятеля ти

assd
02-09-2011, 20:38
дообре 8-)

GossipGir1
02-09-2011, 20:43
Остани си с пича,с който си сега ;) Другия нито го познаваш,нито нищо.(или само си мислиш,че го познаваш) остани си с приятеля ти


Това ще е разумното решение...
Но понеже любовта няма нищо общо с разума бих избрала другият.. щом толкова те привлича и го искаш - взимай го :) Винаги съм била на мнение, че е по-добре да страдаш за нещо, което си направил отколкото за нещо, което не си. Пък и можеш да изживееш незабравими моменти с него, макар и после да страдаш, ще си изживяла това, което си искала :P

nepowtorima
02-09-2011, 20:52
Остани си с това момче с, което си си. :)

illusion1993
02-09-2011, 21:18
Остани си с пича,с който си сега ;) Другия нито го познаваш,нито нищо.(или само си мислиш,че го познаваш) остани си с приятеля ти


Това ще е разумното решение...
Но понеже любовта няма нищо общо с разума бих избрала другият.. щом толкова те привлича и го искаш - взимай го :) Винаги съм била на мнение, че е по-добре да страдаш за нещо, което си направил отколкото за нещо, което не си. Пък и можеш да изживееш незабравими моменти с него, макар и после да страдаш, ще си изживяла това, което си искала :P

Да иди при другия и след седмица пусни тема че си допуснала грешка и какво да правя

FairYoFdaRknEsS
02-09-2011, 21:29
Да иди при другия и след седмица пусни тема че си допуснала грешка и какво да правя

:D :D :D

Ти си решаваш... ако толкова много харесваш другия и не обичаш гаджето си няма смисъл да стоиш с него. Само ще се измъчваш и ще го заблуждаваш, че искаш да сте заедно и едва ли не ще стоиш с него само по задължение :?

SolemnityOfDeath
02-09-2011, 21:38
Жени +1

Типично женско поведение. А после се реве що страдали.
Не'ам думи..

VaMpiRKaTaaa
02-10-2011, 06:00
Жени...
Мда....
Авторке,след като знаеш,че с другият ще страдаш,a и знаеш,че гаджето ти те обича и дава всичко за теб,недей да си съсипваш тази хубава връзка.После ще съжаляваш горчиво,но ще бъде късно.

antifashionshit
02-10-2011, 06:42
ножичка за другия :) и нулеви контакти с него.

FromAutumToAshes
02-10-2011, 08:49
ножичка за другия :) и нулеви контакти с него.

+1. Такива неща се случват постоянно и просто идват и си заминават. Но ако наистина обичаш и държиш на приятеля си, мисля че дори няма к'во да му мислиш и да се измъчваш.
То и аз така оня ден в автобуса нек'во девойче ми хвърляше белтъци, ама к'во да отивам да я заговарям ? Беше симпатична, що-годе слдка не мога да го отрека, ама за мен моето момиче си е единствена. Замисли се дали за теб приятеля ти е единствен, друго не знам к'во да ти кажа

Daydreamer3
02-10-2011, 08:54
Ще започна отначало .. дълго време нямах никакъв късмет с връзките,все попадах на неподходящи които само ме използваха .. страдах,плаках,всичко както си му е реда.До тука спрях да го чета. :?

ozzy
02-10-2011, 10:23
За пореден път се убеждавам че вие жените незнаете какво искате

mrysnika
02-10-2011, 10:24
Аз мисля,че не трябва да си с нито един от двамата. В крайна сметка ти не знаеш какво искаш(кого). Преди си била с момчета,които са те карали да страдаш-сега имаш момче,влюбено в теб,но искаш да отидеш при мъж,който ще те кара ПАК да страдаш. Така-възниква въпроса-обичаш да се чувстваш гадно ли ? Вероятно твоето момче е добряк,а този,новия,който си си харесала-нахакано момче,което като нищо ще те зареже,когато той си реши,без да се замисли за чувствата ти. Доколкото прочетох преди си била все с такива. Е,явно ти харесва. Помисли за това. А ако не харесваш,не си влюбена в сегашния си приятел,по-добре го остави,за да не го нараняваш после. Но не се хвърляй в обятията на другия. Моето мнение е,че жени като теб трябва да са сами. Първо си изясни какво искаш и какво харесваш и после се обвървай. Не карай другите да страдат заради собствената ти неориентираност и липса на критерии..

kuklichka_bg
02-10-2011, 10:48
И аз бях в подобна ситуация..накрая от два стола на земята стана 8-)

modjodjodjo
02-10-2011, 10:54
Никой не може да ти каже по кой път ще избереш да тръгнеш. Направи това, което мислиш, че трябва да направиш и не слушай какво ти приказват тука във форума :)

mrysnika
02-10-2011, 11:18
Дори никой да не може да й каже,има си универсални истини..

SlowDownBaby
02-10-2011, 11:25
Не мога да разбера защо повечето й се нахвърляте ? :( Нищо лоше не е направило момичето.
Виж сега и аз до скоро бях в такава ситуация,само че с бившия.Имам си приятел от половин година,който както в твоя случай постоянно ми казва,че съм единствена и найстина мога да му вярвам,но доста често мислех да бившия си,въпреки,че бях сигурна,че не го обичам.И аз не знаех какво да правя,дали да оставя сегашния си приятел временно и да видя дали пак ще се получи с бившия или да си остана с моето момче.Избрах второто.И не съжелявам.
Забравих да спомена,че отново като в твоя случай бившия ми искаше да се съберем...
И както ти казах реших да остана с приятеля си въпреки,че не знаех какво изпитвам и бях объркана като теб.Постепенно забравих за бившия и отново всичко си е наред.Вярно,че от време на време се сещам за него и съжелявам малко,че не съм опитала,но съм сигурна,че щях само да си изгубя времето с това несериозно момче.
Така че...според мен,остани с приятеля си и просто изчакай.Ще мине и е ще забравиш. :)

jghgh
02-10-2011, 11:42
Нападат я, защото са зарязани комплексарчета 8-)

Аз съм на мнение, че любов насила не става.
Ако тя не изпитва чувства към доброто момче, връзката им ще е пълна мъка - тя ще стои с него, защото е добър, защото "така трябва", защото е много достоен, но това са съждения на разума, а не на сърцето.
Ако тя е хладна към това момче (доброто), просто няма смисъл да стои с него и да се опитва да намери любов към него изпод ноктите си. Даже ще започне да се мъчи от всичките тия навиваници, че трябва да обича него, защото е прекрасен, съвършен и т.н.

Животът не е справедлив. Не обичаме този, който ни обича - поне в тинейджърските години сме такива, а и в много случаи историята се повтаря. Да, не е логично, и е адски глупаво. Да четем отстрани е лесно, и да цъкаме с език, защото наистина по-доброто момче е сегашният й приятел, но в такава ситуация всички вие трябва да видите, че изборът е изключително труден.

По-добре да послуша чувствата си - от разум лично аз нищо добро не съм видяла, а съм от хората, които мислят прекалено много.
Да, може да е глупаво, може да е ирационално, но любовта е точно такава - глупава и ирационална. Разбира се, че 1вото момче е 46548375643 пъти по-добро. Разбира се, че с онзи ще страда - нали все пак написа, че той е такъв тип момче.
Но по-добре да опита и да бъде с този, когото тя наистина 'обича' - да се опита да го направ щастлив, да му даде сърцето си, етц. После дори и да страда, това е за нея, ще добие житейски опит. Между другото именно от такъв житейски опит жените почват да се научават да знаят какво искат... 8-)

Но да стои с момче, към което няма чувства, и да лъже себе си и него, също е несправедливо и също е много глупаво.
Даже от гледна точка на съдбата ако тя зареже добряка, по-добре за него, че не са го лъгали и че ще може да си намери друга, която да обича него.

mrysnika
02-10-2011, 11:52
Да,това,че трябва да остави доброто момче,мисля,че стана повече от ясно,но.. това да се впуска веднага в нова връзка не мисля,че е кой-знае колко подходящ съвет.. и не говоря така от комплекси. Мисля,че човек,за да е щатлив във връзката си,трябва да е наясно първо със себе си.

modjodjodjo
02-10-2011, 12:00
Съгласен съм с гjghgh.. Аз затова написах, че в нейния случай не трябва да пита някой друг човек какво да направи, а да се вслуша в себе си. Нещата могат да се развият по няколко начина така че наистина е трудно да се прецени отстрани. Може да се получи така, че ако остане със сегашния си приятел да почне да изпитва по силни чувства към него с течение на времето и да разбере, че всичко може би е било един вид моментно привличане към това момче, което харесва в момента.
Но е възможно да се получи и точно обратното.
Затова любовни съвети не трябва да се дават :)

mynichka
02-10-2011, 12:10
Остани с момчето, което си сега.

ivcheto0o
02-10-2011, 12:41
Остани си с пича,с който си сега ;) Другия нито го познаваш,нито нищо.(или само си мислиш,че го познаваш) остани си с приятеля ти


Това ще е разумното решение...
Но понеже любовта няма нищо общо с разума бих избрала другият.. щом толкова те привлича и го искаш - взимай го :) Винаги съм била на мнение, че е по-добре да страдаш за нещо, което си направил отколкото за нещо, което не си. Пък и можеш да изживееш незабравими моменти с него, макар и после да страдаш, ще си изживяла това, което си искала :P

Послушай сърцето си...И в двата случая може да стардаш-с единия ще стоиш един вид насила,а другия както ти каза е такова момче..

mrysnika
02-10-2011, 13:40
Ще страда,ако тя го позволи. Абе,спасявайте се. Женски простотии..

BoBa4eWeR
02-10-2011, 17:16
напий се! ще ти олекне :)

umri
02-10-2011, 18:17
Прави това, което съзнанието иска. Момчето, с което си в момента е рационално по-добрият избор, но и аз и ти знаем, че не го щеш.

Само недей мрънкай после кат ревне. Дее'ба и филмаджийските истории...

Като цяло мнението ми е почти идентично с това на jghgh и няма да се повтарям. Само с тва не съм съгласен:

Между другото именно от такъв житейски опит жените почват да се научават да знаят какво искат...

fenastz
02-10-2011, 19:33
Тръгни с другия, без твоето момче да знае. После то разбира, зарязва те, защото си му изневерила, оня, който те иска, също те зарязва за някоя по-готина и ти оставаш напълно сама. Перфектен сценарий, за да престанеш да бъдеш лигава глезана.

Nappii
02-11-2011, 11:00
Остани със сегашното момче. Аз направих тая грешка ведин път и .. просто адски съжалявам сега. :-o

iiordanova
02-11-2011, 12:09
Остани с момчето , с което си сега. Опитай се да избиеш другия от главата си и се отдай на гаджето си. Да не стане от два стола , та на земята. Макар , че и риск печели , риск губи. А ти познаваш ли достатъчно добре другото момче или просто го харесваш като външност и хубавите му качества , които познаваш ? Хубаво си помисли преди да действаш. Ако наистина искаш да си с другото момче , бъди с него.