PDA

View Full Version : На горещя стол е Takova



Eos
02-10-2011, 06:12
Надявам се столът да се получи интересен.
Малко по-късно ще постна и въпроси.

:)

burpp
02-10-2011, 07:59
Години?
Име?
Град?
Снимка?
Като какъв/ва искаш да преуспееш в живота.
Любимият ти филм?
Опише една твоя мечта ...
Някога влюбвала ли си се истински ?

SonataArctica
02-10-2011, 09:06
Хобита...
Какво учиш/искаш да учиш?
Музика?

Takova
02-10-2011, 17:27
Години? 19
Име? Ахмед
Град? Роден и израстнал съм в Търговище, но в момента пребивавам в Германия.
Снимка? Ъммм ... в темата за снимки има много, но -http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/47264_145062785532736_100000870470236_207231_20892 20_n.jpg (с бялата тениска)
Като какъв/ва искаш да преуспееш в живота ? :-o Нямам определен кумир и да казвам: "Ето - такъв искам да стана, това искам да правя, там искам да живея".По - важното за мен е да съм добре, във всички смисли на думата.А как да го постигна това, не съм го проектирал по един конкретен начин.
Любимият ти филм? Band of Brothers.Всъщност е мини-сериал от 10 епизода.
Опише една твоя мечта ... Искам да видя колкото може от света.Пътешествия до ... вввсякъде :)
Някога влюбвала ли си се истински ? Ммммм, не.Освен един случай в който съм си въобразявал, че съм :P

Takova
02-10-2011, 17:38
Хобита... hiking, camping и всичко, което може да се прави извън града.
Какво учиш/искаш да учиш? Завърших гимназия Компютърна техника и технологии и сега ще продължа с същото.По - конкретно графичен дизайн.
Музика? Копче

Ewok
02-10-2011, 17:39
ХОРА, научете се, в думата израснал няма буква "т".


Иначе
Децката ти мечта?

kalpazanka
02-10-2011, 17:42
^Кофти е да отправяш забележки за правопис, а самата ти да бъркаш. ;)

Предишен ник?
Какво ти дава писането тук? А какво ти взема?
Как разбра за форума?

Ewok
02-10-2011, 17:45
Това беше умишлена грешка, знам че се пише детска -.-
Както и да е.

LadyDi
02-10-2011, 17:46
^ Не е добра идея да правиш забележки и да допускаш грешки. А още по-лоша идея е след това да твърдиш, че било умишлено :)

Takova
02-10-2011, 17:50
ХОРА, научете се, в думата израснал няма буква "т".


Иначе
Децката ти мечта?
Бих ти отговорил подобаващо, но ... когато използваш 5 различни езика всекидневно не е много лесно да си напълно коректен във всичките.

Иначе:
Мечтаех да бъда наказвател на лоши татковци.Като малък, в нас имаше много кавги и проблеми между майка и татко.Тормоз, алкохол и т.н., и аз мечтаех да стана силен и голям и да наказвам лоши бащи :)

Takova
02-10-2011, 17:56
^Кофти е да отправяш забележки за правопис, а самата ти да бъркаш. ;)

Предишен ник? Serseri91
Какво ти дава писането тук? А какво ти взема? Дава миии ... информация, различни виждания по всякакви теми, запознанства, въпреки че само по скайп (за сега !).
Взема ми малка част от стреса, натрупал се през деня.
Как разбра за форума? Търсех нещо в гугъл и попаднах тук.Случайно, с една дума

Ewok
02-10-2011, 17:59
^ Не е добра идея да правиш забележки и да допускаш грешки. А още по-лоша идея е след това да твърдиш, че било умишлено :)
цък (http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=388474)

без лоши чувства :)
Няма повече да спамя тук.

kalpazanka
02-10-2011, 18:00
Как реши да напуснеш България?
Това от трудните за вземане решения ли беше?
Чувстваш ли се в свои води там?

Takova
02-10-2011, 18:17
Как реши да напуснеш България? Като се замисля сега, не го реших пълносъзнателно.Просто си мислех, че тук е Утопия.Бях повлиян от многото хора около мен, говорещи за това, колко е хубаво в чужбина.
Това от трудните за вземане решения ли беше? Имайки предвид горният ми отговор - беше доста лесо, даже все едно си го бях решил преди 10 години.
Чувстваш ли се в свои води там? Бах ... свикнах на живота тук, но нещо винаги липсва ... Тук е хубаво, но не като вкъщи :) Не мога да го опиша с думи.Трябва да се преживее.
Когато се прибирам в България, момента в който виждам надписа "Добре дошли в България" ми се сгрява душата.Човек принадлежи там, където са му корените.Другото са балалайки.

Joc
02-10-2011, 19:42
с какво се занимаваш там?

amk933
02-10-2011, 20:11
Любимо място (по възможност извън БГ)?
Каква е разликата между приятел и познат според теб?
Хората бъркат ли значението на тези две думи?
Чувстваш ли различно отношение към теб в Германия?
Казваш, че си имал трудно детство...успя ли да надрастнеш преживяното и чувстваш ли се по-силен както си си мечтаел?
Харесваш ли София? Защо?
Любовта е...
Политиката е...
Кариерта е...
Семейството е...

ПС: Сори, че малко се отклконявам от темата, но ми направи впечатление коментара ти за връщането в България...Аз лично за мен мога да ти кажа, че изобщо не се радвам като се връщам, защото се сещам колко важни хора съм зарязал някъде си по света и как връщането ми слага край на всички хубави изживявания. Така че тоя надпис "Добре Дошли" ми носи само гадно. Корените са важни до един момент. Има по-важни и много по-силни неща от тях, обаче...мисля, че ще го усетиш в даден момент...

Takova
02-10-2011, 20:28
с какво се занимаваш там?

За момента работя и спестявам пари за ученето си.Получиха се едни усложнения с курсовете по немски и ми се налага да отложа още 1 година университета.

Takova
02-10-2011, 21:00
Любимо място (по възможност извън БГ)? Бодрум, Турция.Няколко лета съм ходил там на море и от там са ми най - приятните летни спомени.
Каква е разликата между приятел и познат според теб? Миии ... Лично аз се чувствам по - добре, когато общувам с "познати".Разговора минава на ниво.Познатият винаги ще ти свърши някоя дребна услуга, докато приятелят, защото е такъв и може да ти се гевези, ще ти откаже.Аз поне имам малко приятели, които съм допуснал до личното си пространство, а много познати, които са ми доста по - приятни да си останат такива.
Хората бъркат ли значението на тези две думи? Да - и то е нормално, тъй като има много степени на приятел (да кажем) - добър, по - добър, най - добър, най - най - добър и така .... дрън дрън ... в реда на нещата си е да бъркаш добрият познат с приятел.
Чувстваш ли различно отношение към теб в Германия? Към мен лично - не, но виждам, че има едно предразсъдъчно отношение към чужденците.Аз им свикнах на културата и се сливам, не бия на очи - не ме третират различно :)
Казваш, че си имал трудно детство...успя ли да надрастнеш преживяното и чувстваш ли се по-силен както си си мечтаел? Постоянно се опитвам да помагам на хората, а по природа съм си пълен егоист (противоречиво, ха?).Имам чувството, че съм задължен да спася всички.Мисля, че тази черта на характера ми е отражение точно на преживяното преди години.Защото знам какво е да си безсилен и колко щастлив се чувства човек, когато има кой да му подаде ръка.
Харесваш ли София? Защо? Ако щеш ми вярвай, веднъж в живота си съм бил в София и то беше, когато заминавах за Германия.стоях 4 часа на летището и това е :D
Любовта е...
Политиката е... игра "Кой лъжи по - добре"
Кариерта е... средство да постигнеш целите си,но разбира се, както всичко, и кариерата я превърнаха в пишко(вагино)мерило.
Семейството е... допълнителни проблеми.от 12 годишен съм бил на своя глава.Единствено с баба, но тя само готви, чисти и пере, неща, които и аз научих в последствие.И сега живея с други хора в къщата (семейство, иначе казано) и за мен е доста тежко натоварване.Особено с изчаткала майка, като моята.

ПС: Сори, че малко се отклконявам от темата, но ми направи впечатление коментара ти за връщането в България...Аз лично за мен мога да ти кажа, че изобщо не се радвам като се връщам, защото се сещам колко важни хора съм зарязал някъде си по света и как връщането ми слага край на всички хубави изживявания. Така че тоя надпис "Добре Дошли" ми носи само гадно. Корените са важни до един момент. Има по-важни и много по-силни неща от тях, обаче...мисля, че ще го усетиш в даден момент...

Не знам ... времето ще покаже, дали ще оттихне или засили мъката по родината.Свързвам го с корените ми.Турците имат много силно чувство за принадлежност.За тях, родината е няколко позиции след здравето и любовта.Може би от там идва тази носталгия


:)

StolenBliss
02-10-2011, 21:20
:)
От всички езици, които знаеш, кой най ти харесва?(също така кой ти се струва най-богат)
Хм, ако решиш да си вземеш домашен любимец, какъв би си избрал и как би го кръстил (тъй ми скимна тоз въпрос :Д)

This is it, for now :)

Dumb
02-10-2011, 21:23
Айдее 8-) : )
Нещо не се засичаме по скайп, младежо!
Намери ли мистериозното момиче? ( ще се сетиш )
На колко години за пръв път прави секс?
Мастика или ракия?
Героят (приказка, филм, пиеса, анимация което си избереш), който най много прилича на мен е....

Joc
02-10-2011, 21:23
Кво бачкаш?
Харесваш ли си работата?
а заплатата?
Би ли го работил в България?

Takova
02-10-2011, 21:27
:)
От всички езици, които знаеш, кой най ти харесва?(също така кой ти се струва най-богат) ? Българският.Славянските езици са по - богати и благозвучни.Много по - лесно е да се изразиш.
Хм, ако решиш да си вземеш домашен любимец, какъв би си избрал и как би го кръстил (тъй ми скимна тоз въпрос :Д) ? Хъски :-) И ако е женско ще си го кръстя Лулу 8-)

This is it, for now :)

StolenBliss
02-10-2011, 21:29
:)

Хм, ако решиш да си вземеш домашен любимец, какъв би си избрал и как би го кръстил (тъй ми скимна тоз въпрос :Д) ? Хъски :-) И ако е женско ще си го кръстя Лулу 8-)

This is it, for now :)

Хихии, I knew it ! <3

Takova
02-10-2011, 21:38
Айдее 8-) : ) АААААЙДЕЕЕЕЕЕЕ
Нещо не се засичаме по скайп, младежо! Ако влизаш, може и да стане 8-)
Намери ли мистериозното момиче? ( ще се сетиш ) Мне :( Май не е било писано да се запознаем :(
На колко години за пръв път прави секс? :-o на 15-тият ми рожден ден.Клиширано, но т'ва ми беше истинският подарък от гаджето 8)
Мастика или ракия? Директно ти отговарям - TUK (http://www.youtube.com/watch?v=MwORjFe9HMQ)
Героят (приказка, филм, пиеса, анимация което си избереш), който най много прилича на мен е.... На мен или на теб ? 8-) Хах ... ъммм Marsupilami (това, дето ми е аватар у ФБ).Шантаво животинче, за което всичко е игра, но и сериозен, когато е нужно.

Takova
02-10-2011, 21:43
Кво бачкаш? Много работни места смених.Правех пици, доставях пици, ринах сняг, инсталирах интернет на компютърни зали... В момента съм нает като асистент.
Харесваш ли си работата? Н'дааааа, защото текущата е сериозна, с редовни документи, осигуровки, данъци, джъз-бъз - всичко кактп си му е реда.
а заплатата? Да.
Би ли го работил в България? Да, но не мисля, че би било същото, както тука.


Да нямаш планове за Чужбинария ? 8-)

Joc
02-10-2011, 21:49
Чехия 8-)

промени ли се след като замина?
в кои държави НЕ би живял? уай?


фитнес-спорт за здраве или искаш да направиш тяло?
колко килограма си бил най-много?
колко вдигаш от лежанка?
за предмишница тренираш ли?
кво мислиш за 50 килограмовите манЯци с плочки и хард релеф?

Takova
02-10-2011, 22:06
Чехия 8-)

промени ли се след като замина? Много.Като цяло начинът ми на живот се промени, но не с малко, ами кажи - речи с главата надолЕ.Какво в мен се промени, не мога да ти кажа точно, тъй като още не съм се "трансформирал" напълно 8-).Пък и на нашите години човек се променя много бързо и често, не можеш да осъзнаеш какво точно става с теб.
в кои държави НЕ би живял? уай?
Турция - заради религията и нейното влияние.Всъщност всички страни в които Ислямът е официална религия.



фитнес-спорт за здраве или искаш да направиш тяло? Зарибих се да си правя тяло, но след време минах на силови тренировки.Аз през целият си живот съм спортувал по един или друг начин, така че фитнеса не ми е първичното спортно занимание.
колко килограма си бил най-много? 90 :( Точно около бала, преди да спра фитнеса.
колко вдигаш от лежанка? Коя от всичките ? Последно правех супер серии (на правата) с 45.Иначе съм бутал 96.5 килограма, 4 повторения.
за предмишница тренираш ли? Да, тренирах от врата до петите - всичко.
кво мислиш за 50 килограмовите манЯци с плочки и хард релеф? Мен ме не кефи.Да го извикаш кола да бутне - няма да може.Да кажеш хубаво тяло - пак не, изглежда много грозно.

shadow4e
02-10-2011, 22:53
Търпял ли си по-продължителни нападки и обиди на етническа основа?
Имало ли е случай, в който да ти се е искало да се родиш етнически българин или друг етнос/раса?

Takova
02-11-2011, 17:26
Търпял ли си по-продължителни нападки и обиди на етническа основа? Мнооооооого.В периода 4-8 клас доста ме малтретираха в училище.Евентуално, като смених училището в 9 клас и попаднах на по - добри хора, нещата се промениха.И от тогава не съм имал сериозни проблеми, породени от произходът ми, освен малки спречквания със сульо и пульо, тръгнали да пазят родината 8-)
Имало ли е случай, в който да ти се е искало да се родиш етнически българин или друг етнос/раса? Като малък (през периода в който споменах горе) това го исках много, за да се чувствам добре поне в училище.С течение на годините осъзнах, че всичко това са глупости и не би трябвало да влияят на човешките взаимоотношения.

StolenBliss
02-11-2011, 21:09
Можеш ли да споделиш някой любим спомен ?
Какъв е най-хубавият подарък, който си получавал някога?
А какъв е в представите ти?
Кои качества цениш най-много в характера на един човек ?
А кои ти правят лошо впечатление?

Takova
02-11-2011, 21:54
Можеш ли да споделиш някой любим спомен ? Съвсем първият ми път, когато ходих на лагер в гората, с приятели.Изживяването беше ... сладко:)
Какъв е най-хубавият подарък, който си получавал някога? :-o Къща - по - точно е наследство, но тъй като собственика е още жив, го броя за подарък :) Не толкова до къщата, като имот, а до сантименталното й значение за семейството.С решението на всички имащи дял, да прехвърлят целият имот на мое име, се почувствах доста щастлив.Все пак поверяват на мое име, историята на 3 поколения назад.
А какъв е в представите ти? Нещо, като гореписаното :Р По - хубав подарък от отговорността - няма.
Кои качества цениш най-много в характера на един човек ? Себеобладание, реална преценка над нещата, да може да създава емпатия със срещустоящият му.
А кои ти правят лошо впечатление? Припряност, иии ... всъщност липсата на горните качества ми прави лошо впечатление.

Takova
02-12-2011, 09:44
Кога трябваше да предам щафетата :-o

shadow4e
02-14-2011, 08:47
По принцип се разбрахмее на по пет дена. На теб ти писна и реши да ставаш или защото нямаше въпроси?

Takova
02-14-2011, 08:51
Не знаех, че е станало 5 дена :-o

Айде, като съм я сложил вече, да не връщаме.Така или иначе съм сядал и преди. :)

SonataArctica
02-14-2011, 08:52
Кой празник ще празнуваш? Св. Валентин или Трифон Зарезан? 8-)

Takova
02-14-2011, 08:53
Кой празник ще празнуваш? Св. Валентин или Трифон Зарезан? 8-)


Аз днеска празник нямам :-({|= Шефа ми даде почивен ден и ще му се наслаждавам :P

SonataArctica
02-14-2011, 09:07
То това си е чист празник бе :lol:

пп - пънк, рок или метъл? :-o

Takova
02-14-2011, 09:13
Не съм запознат с тези стилове.Музикалната ми култура е много бедна, но така или иначе, аз много музика не слушам :-o

SonataArctica
02-14-2011, 09:34
Sex Pistols? Rancid? Bad Religion? Dead Kennedys? Ramones? Anti - flag?
Нито една група ли не си чувал? /групите са от пънк жанра/

Takova
02-14-2011, 09:37
Не чак толкова, де 8-) Чувал съм ги, заслушвал съм се в техни песни, но музиката не отразява моята душа :)

SonataArctica
02-14-2011, 09:43
Мхм =]