PDA

View Full Version : Спешно ПЛС `Свети Валентин?



Lady95
02-10-2011, 06:53
какво да подаря на приятеля си за свети валентин, знам че има много теми но нищо не открих което да ми хареса (извинявам се) :D :D значи с приятеля ми сме от много скоро време някъде има няма седмица 6 дена, не се обичаме, не сме привързани един към друг все още.., какъв подарък ще е най-удачен? нз мислех нещо някаква сребърна гривна, но то това по скоро не е за свети валентин. пък нз някакво сърце сувенир или плюшена играчка сърчице или меченце нещо, нз дали ще се хареса .. много съм объркана а не остава време, до петък трябва да го купя .. :( :( :lol: :D :( :?

FromAutumToAshes
02-10-2011, 07:05
Спокойно и в тая няма да откриеш нещо което да ти хареса...
Не сериозно аре спрете се през 2 дни нова тема за Свети Валентин, аман вече :x Като сте ги почнали още от края Януари. пффффф

Lady95
02-10-2011, 07:13
добре извинявам се! модератора може да ми изтрие темата .. ! :oops: :)

HinataKonoha
02-10-2011, 07:56
Минала година по това време и ние с приятелят ми бяхме на 6-7 дена точно преди Свети Валентин и аз се чудех какво да му взема и накрая взех една сребърна висулка (китайски символ) , който означава "Дълголетие" и той много се зарадва.
Не е задължително като е Свети Валентин да се подаряват сърчица и т.н. може да е нещо символично :-)

Lady95
02-10-2011, 08:03
благодаря много :)

HinataKonoha
02-10-2011, 09:26
Моля :)

britzy
02-10-2011, 12:09
Спокойно и в тая няма да откриеш нещо което да ти хареса...
Не сериозно аре спрете се през 2 дни нова тема за Свети Валентин, аман вече :x Като сте ги почнали още от края Януари. пффффф

xinfamous
02-10-2011, 12:56
в момента 'хит-а' е св.Валентин,предпочитам да пиша в такива теми от колкото да казвам на някой дали е нормално като се възбуди да му се мокри пишката.

По темата,както каза момата по-горе,не е задължително да е нещо любовно.Хубав подарък е някакво сувенирче например (гледай само да не е от магазин за 1 лев) или пък някаква гривничка или нещо за врата,пък дали е сребърно няма никакво значение.

П.С. СТОЙ ДАЛЕЧ ОТ ПЛЮШЕНИТЕ ИГРАЧКИ И СЪРЦА!!!!!!

n3zabrawiimaa
02-10-2011, 13:21
П.С. СТОЙ ДАЛЕЧ ОТ ПЛЮШЕНИТЕ ИГРАЧКИ И СЪРЦА!!!!!!

Защо? :lol:

teenems
02-10-2011, 14:26
ключодържател във формата на сърце с ваша снимка ,който се разделя на 2.Или просто твоята снимка е в него и неговата в теб.

и ей такива други измислици можеш да си направиш във фотото :)

kalpazanka
02-10-2011, 14:32
Не се обичате, не сте привързани един към друг, обаче, видиш ли, ще празнувате Св. Валентин.