PDA

View Full Version : За зъби



elinchica
02-10-2011, 08:39
Хайде в тази тема всеки да каже по какъв начин избелва свойте зъби и да си даваме съвети.. Ето аз примерно ги избелвах със сода , но разбрах че било вредно и спрях.. сега се замислям бех гледала реклами , че ще се продават ефективни избелващи кремове или нещо такова за избелване в аптеките .. ако някой има информация и за това може да сподели :)

mmm_sweet
02-10-2011, 08:57
Хайде в тази тема всеки да каже по какъв начин избелва свойте зъби и да си даваме съвети.. Ето аз примерно ги избелвах със сода , но разбрах че било вредно и спрях.. сега се замислям бех гледала реклами , че ще се продават ефективни избелващи кремове или нещо такова за избелване в аптеките .. ако някой има информация и за това може да сподели :)

ефективното избелване се прави при зъболекар. Майка ми е такъв и всеки пациент,който я пита по какъв начин е най-добре да се избелват зъбите, тя им отговаря,че се прави със специална машина,която прави зъбите бели според това до колко искаш да ти се избелят и е ефективно в рамките на 6 месеца. Ако обаче ти се дават повечко пари за бели зъби цял живот пак има такъв уред,с който се избелват,ама бая надълбоко трябва да бръкнеш в джоба :D Иначе каквито и други методи със сода и какво ли не там се сетите да използвате няма да има голям ефект

vampire_girl_
02-10-2011, 09:09
http://vbox7.com/play:c95f4390

това със индивидуалните шини ми допада най-много