PDA

View Full Version : Проблем с олигофрени...



Greennight
02-10-2011, 10:22
Имам 2ма сериозни пациенти от класа...Не знам какво,внимание ли търсят или нещо друго,но просто вече се отчаях...То не е да ме замерят с хартийки и капачки,да ми крият учебниците и такива.Не го правят само на мен,но нз защо,явно защото стоя близо до тях,решават да се ебават с мен...Кво ли не правих,игнорирах ги,обиждах ги,но олигофренизма си знае...Днес напълно се отчаях,когато се оплаках на една даскалица и тя каза"еми кво да направя,върни им го".... :lol: Има варинат да набия единия от 2мата,за да се кротнат,но най-вероятно както знам от опит,аз ще излезна виновния,защото съм го набил 8-) Училището ни е строго и като нищо ще изхвърча за някой по-сериозен бой...А просто не ми се занимава да си играя с хартийки и други глупости....Някви идеи как да се справиш с типичен олигофрен,който не разбира от нищо и никога не му омръзва ? 8-)

BenzFan
02-10-2011, 11:04
Строго, пък учителката не прави нищо по въпроса и допуска да те тормозят така.... и спокойно няма да те изхвърлят заради един тупаник, защото носиш ПАРИ на училището всяка година :)

AreYouNoob
02-10-2011, 11:14
викни ги и ги черпи и 2-мата по 1 бира и ще остаат или фани и ги пребий неко път след даскало :D

Greennight
02-10-2011, 11:22
Тва с бирата няма да стане,щото съм прекален горделив 8) ,те ще ме обиждат,а аз ще ги черпя.Тва с боя не е лоша идея,но той си ходи с доста хора и не се знае,кой за кой ще скочи :lol: Тва значи,че трябва аз да викна мои хора и да бия и други невинни момчета,ако някой скочи за него и ще стане мазало всичко :lol: После може да се стигне и до съд...така,че и тва не е решение...

Nam3less3
02-10-2011, 11:45
Кажи им че баща ти ще им прати мутри да ги набият ако не престанат да те закачат 8)
Просто те намират за спокоен и весел човек и заради това те закачат, нищо лошо не са направили нито те тормозят нито нищо, играят си.

kyka1
02-10-2011, 14:04
Кажи им че баща ти ще им прати мутри да ги набият ако не престанат да те закачат 8)
Просто те намират за спокоен и весел човек и заради това те закачат, нищо лошо не са направили нито те тормозят нито нищо, играят си.
Тази игрички са доста досадни и понякога се изнервя човек и може да се стигне до крайности :? Ааа пък ти земи им тегли един бой, че да се свършва :)