PDA

View Full Version : кислородна вода



Lenny
02-10-2011, 11:39
Дали ще мога да си изсветля няколко кичура от косата с кислородна вода? Не искам да става русо или чак толкова светло, просто косата ми преди(лятото) беше 1-2 тона по светла на места и ми харесваше много повече, и сега искам да си я направя пак така.

Greennight
02-10-2011, 11:54
Споко.На мен лятото костата ми става почти руса.От слънцето е.Не прибързвай.

FuckingFreak
02-10-2011, 13:09
Само ще си изгориш косата, не го прави.. За 1-2 тона по-светли и то не цялата коса, ами няколко кичура няма да умреш. Ако толкова много искаш използвай боя..

ParisHilton
02-10-2011, 19:16
Само ще си изгориш косата, не го прави.. За 1-2 тона по-светли и то не цялата коса, ами няколко кичура няма да умреш. Ако толкова много искаш използвай боя..

+1 Обаче пък.. няма смисъл с боя, защото 2-3 пъти повече гори косата ;)

Cucko0
02-10-2011, 19:33
имаше едно за изсветляване на руса коса на AVON бях си го поръчала макар ,че съм с черна коса ..пробвах на два кичура и хвана и 1 една година не мога да си възвърна естествения цвят на косата няма махане ..така ,че ще ти свърши работа ,а и е безвредно..не е като боята за боядисване :D

ParisHilton
02-10-2011, 19:41
имаше едно за изсветляване на руса коса на AVON бях си го поръчала макар ,че съм с черна коса ..пробвах на два кичура и хвана и 1 една година не мога да си възвърна естествения цвят на косата няма махане ..така ,че ще ти свърши работа ,а и е безвредно..не е като боята за боядисване :D



малеее и ти ли.. пишеше, че трябва като се измие кичурите да се махнат (уж временни).. вече съм с по-светъл цвят на косата от 2 години ;д :-D

Cucko0
02-11-2011, 05:15
малеее и ти ли.. пишеше, че трябва като се измие кичурите да се махнат (уж временни).. вече съм с по-светъл цвят на косата от 2 години ;д :-D

хахха какво да ти кажа много лошо се прецаках..косата си отрязах то пак стоеше :D порасна още се вижда ..затова си боядисвам двата кичура с боя (цвят като на косата ми ) и го заличавам след време пак избива ..побърква ме :D