PDA

View Full Version : Много ви моля за съвет ..



karsy
02-10-2011, 18:15
Хейй (сън) .. Харесвам си едно много яко момче :D .. С него всяка вечер си пишем, ама проблема е че аз му пиша.... Като му пиша той не ме избягва.. Смисъл като му напиша кво правиш, как си и такива той ми отговаря и също ме пита .. Говорим си за даскало помага ми с домашните и т.н. .. Чудя се нахална ли съм като му пиша почти всяка вечер и като ми се изчерпят темите какво да му пиша .. Мисля, че е разбрал, че го харесвам ама не съм сигурна..

ПС : ако не ви се занимава по добре не пишете, от колкото да напишете някакви глупости.. :D

valiovr
02-10-2011, 18:32
Мнение от момче : Ако не ти пише без да му пишеш ..... съмнявам се че те харесва :))) Защото и при мен има момичета който ми пишат ,аз никога не им пиша (защото просто не ги хар ),но им отговарям и си пишем от уважение :))

niksana16
02-10-2011, 19:05
еми преди имаше едни момичета дето ме харесваха ама аз не и постоянно ми досаждаха с ко пр как е такива аз просто не им писах

kris4a
02-10-2011, 19:14
Не може да се каже , че те харесва ,но може да ти стане много добър приятел!!! И все пак надявам се , впечатлеието ми е грешно! :)

karsy
02-10-2011, 21:59
Вече искам да му кажа, но не знам как....

radeberger
02-11-2011, 04:17
Не е задължително да не те харесва ако не ти пише първи. Преди едно момиче ми пишеше винаги първо и се оказа, че ме е харесвала. И аз нея, но не и писах да не и ставам досаден, защото така си мислех. :D
По-добре му го кажи директно.

karsy
02-12-2011, 19:37
Не съм сигурна дали трябва да му го кажа директно .. ако не отговори на чувствата ми и приятели няма да станем ..

VaMpiRKaTaaa
02-12-2011, 19:44
Който рискува,често печели.
Послушай все пак разума си....

gab4ooo
02-12-2011, 21:52
не знам момче което да помага просто ей така за домашните . Бъзикам се но ако сте наистина приятели и ти искаш да му кажеж не му го казвай направо а му кажи например смисъл че го харесваш но ако не ти отговаря на чувствата ще искаш да си останете пак приятели :) успех

marcy
02-12-2011, 22:05
амм не..значи според мен не трябва да гледаш разни мнения от тук,защото ние нито познаваме това момче,нито нищо..може да е от срамежливите например ии да му пишеш винаги ти първа,защото е свикнал с това ;]..така,че е напълно възможно да те харесва според мен би трябвало да действаш ии даа му кажеш дали ще се получи нещо м/у вас..защото какъв е смисалът да му пишеш и да очакваш нещо същевременно,ако той няма никакви намерения към теб?Така, че се вземи в ръце и действай :))