PDA

View Full Version : проблеми в секса даите съвет



bad_gurl_
02-10-2011, 17:27
хора помагаите с гаджето ми имаме проблеми в секса ходиме от 2 месеца правим секс от 1 в началото всичко си беше супер правехме го по 3-4 пати на ден сменяме пози правя му свирки изпалнявам му всички желания в секса но след парвата втората седмица тои почна да се оплаква че го карам да прави прекалено много секс почна да си тарси оправдания да не се виждаме за да не го карам да правиме секс като се видиме. незнам какво става до сега всички момчета с които сам била много са харесвали секса с мене никои не се е оплаквал. дори за да разнолбраза, секса викнах една приятелка да правим троика аз сам си би та дори гледката как се лижеме и обарваме не му подеиства. а после ми заяви че вече сам много широка и него задоволявам вече и на мен ми е много гадно защото преди него бях много тясна а на него му е много голям и тои си ме рашири толкова а сега вече не ме иска чувствам се използвана и захварлена иначе много се обичаме не бихме се оставили даите предложения

Stela94
02-10-2011, 17:40
Това за разширяването не го разбирам.Според мен вагината се "адаптира" към размера на гаджето ти.Пък не знам това за многото секс - понякога и на мен ми е бил много и сме разреждали дните за секс по простата причина да не се наситим един на друг.

MadeOfSteeL
02-10-2011, 17:49
Момиче едно ще ти кажа... ти си мечтата на хиляди момчета от София(видях ти профила) таа чудя се какво му има на твоя да ти отказва секс, може би трябва да говориш с него ако не подейства просто си намери друг не са ти нужни много усилия като разбрах какво правиш :D и айде успех :) :?

bad_gurl_
02-10-2011, 20:59
Момиче едно ще ти кажа... ти си мечтата на хиляди момчета от София(видях ти профила) таа чудя се какво му има на твоя да ти отказва секс, може би трябва да говориш с него ако не подейства просто си намери друг не са ти нужни много усилия като разбрах какво правиш :D и айде успех :) :?

благодаря ти и аз мисля така как ли не разнолбразявах вече дадох му да ме отвори отзад правих му свирка с шоколад сменихме половината пози от кама сутра преди много му харесваше да ми залива гардите с алкохол и да го пие от там де да знам кво ново мога да му предложа даите ми идеи а да да кажа че преди мене е бил само с една и то само веднаж

Mario95
02-10-2011, 21:01
bad_gUrl ?!?! MAD SKILLS !!!! |\m/|

bad_gurl_
02-10-2011, 21:06
bad_gUrl ?!?! MAD SKILLS !!!! |\m/|


не че трябва да ти се обяснявам но грешката е умишлена а сега освен ако няма кво да кажеш по темата не пускаи повече тапи коментари нямам нужда от някои които до ми прави забележка за правописа

TheBeliever
02-10-2011, 21:10
Лесна си. За него си лесна. Той не си мърда пръста, а ти му сваляш звезди. Спри да му слугуваш в леглото, току виж се сетил, че му е добре с теб.

Mario95
02-10-2011, 21:11
Oooo в последно време неграмотността е мнооуу фешън.Никой нямаше да ги прави тези забележки ако не бяха уместни.В текста ти също има грешки ,но това няма значение...за тебе.
По темата 3-4 пъти на ден на всеки ще му омръзне...

VaMpiRKaTaaa
02-11-2011, 06:10
Омръзнала си му,най-вероятно.

kiki1991
02-11-2011, 07:28
Омръзнала си му,най-вероятно.


+ да това е сигорно

bybz
02-11-2011, 08:00
с всичко като се прекали става така...

Mario95
02-11-2011, 11:53
Охх навремето като беше излязла на Chamillionaire - Ridin' ft. Krayzie Bone толкова я обичах.Бях с нея цял ден ,но мина седмица,2 и я зарязах защото ми беше писнала.Еххх отново я харесвам...

http://www.youtube.com/watch?v=CtwJvgPJ9xw

TooRareToDie
02-11-2011, 12:14
хора помагаите с гаджето ми имаме проблеми в секса ходиме от 2 месеца правим секс от 1 в началото всичко си беше супер правехме го по 3-4 пати на ден сменяме пози правя му свирки изпалнявам му всички желания в секса но след парвата втората седмица тои почна да се оплаква че го карам да прави прекалено много секс почна да си тарси оправдания да не се виждаме за да не го карам да правиме секс като се видиме. незнам какво става до сега всички момчета с които сам била много са харесвали секса с мене никои не се е оплаквал. дори за да разнолбраза, секса викнах една приятелка да правим троика аз сам си би та дори гледката как се лижеме и обарваме не му подеиства. а после ми заяви че вече сам много широка и него задоволявам вече и на мен ми е много гадно защото преди него бях много тясна а на него му е много голям и тои си ме рашири толкова а сега вече не ме иска чувствам се използвана и захварлена иначе много се обичаме не бихме се оставили даите предложения
1во се научи да пишеш, след това разказвай на света каква кофа си
:razz: 2ро - Господ вибратор Ви даде, Вие само ревете.... :lol:
аман от такива.... готови да зарежат партньорите си заради .. божкее.... К***и долни :-P :razz: :lol:

Princessani
02-11-2011, 12:24
Една връзка не е само секс! Всяко нещо в по -голямо количество писва ,като толкова ти се чука има и вибратоври.Правете нещо различно от секс ,за известно време и после всичко ще е наред.Утидете на кино,тятар,заведение,разхо ка в парка,говорете си за различни неща и всичко ще е наред.Само секс нестава. :D

ludiqtzubar96
02-11-2011, 12:25
3-4 пъти на ден,при това 3-4 пъти през един-два дена.Е това си е направо сексуално малтретиране.Просто понамали малко и всичко ще се оправи.

MadeOfSteeL
02-11-2011, 12:26
Вашата връзка е обречена, той е с теб заради секс, ти не харесваш секса а за теб той е много важен доколкото разбрах ми кво да ти кажа няма смисъл да му слугуваш на тоя за да му се харесаш.

Пс: Като те чух кви неща правиш можеш да оставиш нещо за връзка.. :razz:

RLD3COOLman
02-16-2011, 10:10
Една връзка не е само секс! Всяко нещо в по -голямо количество писва ,като толкова ти се чука има и вибратоври.Правете нещо различно от секс ,за известно време и после всичко ще е наред.Утидете на кино,тятар,заведение,разхо ка в парка,говорете си за различни неща и всичко ще е наред.Само секс нестава. :D

Да бе ама нали се сещаш че може да е само заради СЕКСА :shock:

Devil69
02-16-2011, 11:43
Аз пък бих правил цял ден секс с такова момиче.Като ви писва ,проблема си е ваш.Според мене,зарежи го тоя,явно не оценява какво има...99% от мъжете само си мечтаят за разкрепостена мацка като тебе,тоя се праи на отворен:)

ThisIsMe
02-16-2011, 16:41
Може би не си му интересна вече.

marti93
02-16-2011, 19:27
мацка 1.секса е хубаво нещо ,ама ти нимфоманка ли си?то нормално да ти се иска,особ. ,ако човека те привлича,но понякога трябва да укротиш топката ,поради стрес в работата или ,ако е физически натоварваща ,а той цяла нощ те е лашкал и на сутринта му се спи ...2.ако искате връзка ,тя не се гради само на хубавия секс ,трябва и разговори ,вечери в които само се гушкате ,гледате любимите си филми и т. н. 3.ако не харесва би сексуални?

Devil69
02-16-2011, 21:55
Вечерите с гушкане пич,ще са след известен брой години със съпругата ти-сега е време за секс.А аз се чудя,защо разни девойки споделят помежду си ,че са правили цели 50 !!! минути секс!!!!Абе младежи,я се стегнете бре!!!После що приятелката ме заряза,що тва що онова...Е как не като само ръгате там парчето 15-20 мин и питате мило хареса ли ти?Трагедия... :booooomb: :booooomb: :booooomb:

scarlett8
02-17-2011, 20:29
чувстваш се използвана пък иначе много са обичате и няма да се разделяте WTF :shock:

galin4o0o
02-17-2011, 20:47
Просто темата е ебавка ;) Ако не разбрахте до сега ;]

Grigor777
02-18-2011, 12:23
хора помагаите с гаджето ми имаме проблеми в секса ходиме от 2 месеца правим секс от 1 в началото всичко си беше супер правехме го по 3-4 пати на ден сменяме пози правя му свирки изпалнявам му всички желания в секса но след парвата втората седмица тои почна да се оплаква че го карам да прави прекалено много секс почна да си тарси оправдания да не се виждаме за да не го карам да правиме секс като се видиме. незнам какво става до сега всички момчета с които сам била много са харесвали секса с мене никои не се е оплаквал. дори за да разнолбраза, секса викнах една приятелка да правим троика аз сам си би та дори гледката как се лижеме и обарваме не му подеиства. а после ми заяви че вече сам много широка и него задоволявам вече и на мен ми е много гадно защото преди него бях много тясна а на него му е много голям и тои си ме рашири толкова а сега вече не ме иска чувствам се използвана и захварлена иначе много се обичаме не бихме се оставили даите предложения

това за разширението ме уби значи... Според мен толкова широка може да станеш след като родиш освен ако не е със цезарово сечение и Както каза Стела 94 вагината ти би трябвало да се напасва по размерите на нашите висулки. Ако той те чувства широка то тое защото те е възбудил доста.... ами няма се възбуждаш толкова :D :D

Slynchiicee
02-18-2011, 12:28
ем ти пък като се видите всеки път ли го караш да правите секс омг ;д бахти лудата тая тема ме изкефи ;д

jghgh
02-18-2011, 13:09
Просто темата е ебавка ;) Ако не разбрахте до сега ;]
Едно адекватно мнение в темата. 8-)

Това просто не е възможно.
И доколкото знам, няма такова животно като разширяване от секс, така че ... още от това изречение си пролича.

Друг е въпросът, че ако темата е истина (1% възможност 8-)) и този й минава с такива извинения, явно просто иска да я зареже, но си търси оправдания, а лудата му удисва по акъла.

Max Poweer
04-14-2014, 10:07
Тук бях чел истории споделени от х0ра с подобни проблеми : www.sexolog.bg , ако искаш разгледай и ти ;) Може да ти бъдат от поолза !