PDA

View Full Version : Вманиачена!!!



YyoOnNiItTyY
02-10-2011, 17:56
Ееее така .. няма какво толкова да разказвам.На просто казано.. харесала съм си едно момче което ми обръща внимание.. ама нулево; :grin: При което аз почвам да се сърдя.. от там той излиза обидения от цялата история и изобщо на мен лично ми втръсна от това всеки ден да се надявам че ще ми каже поне една думчка и във всъщото време той да не го прави!! Та така сега ще ви помоля за помощ ,защото наистина не знам как да спра да мисля за него и как изобщо да си го избия от главата защото запошва да ми става фикс идея тва да ме хареса.. а това не е хич хубавооо :D :D

cocorosie
02-10-2011, 18:20
Та така сега ще ви помоля за помощ


Да, наистина имаш нужда от помощ. Проблемът е сериозен, питай майка си. :(

CanisDirus
02-10-2011, 18:21
кухнята
ножа

и марш да правиш салата маааааааааааа

shadow4e
02-10-2011, 18:29
Ако искаш сериозни отговори, нацелвай разделите.

YyoOnNiItTyY
02-10-2011, 18:38
Даа. как няма да питам майка си ;дд естествено че ще я.. само че тя няма да ми оърне вниманието което искам :D :D :D

CanisDirus
02-10-2011, 18:39
Марш при майка ти в кухнята маааааааааааааааа :-x

wasch0
02-10-2011, 18:53
Не бъдете толкова груби. Малка е.

А ти не бъди толкова наивна и не се сърди за глупусти.

ledenakrasota
02-10-2011, 19:42
Понякога може да си внушаваш. :) Но,ако ти е първо влюбване е друг въпрос. :)

Намери си хоби или спортувай :) Ще ти се отрази добре.

VaMpiRKaTaaa
02-11-2011, 05:21
Сама го каза..фикс идея.
Просто го забрави.
Защото той само те разиграва.

MaLkaTa_LaDy
02-11-2011, 14:57
Марш при майка ти в кухнята маааааааааааааааа :-x
Що за боклук си ти...

Иначе той щом не ти говори, едва ли те харесва. Истината понякога не е много приятна.

xinfamous
02-11-2011, 16:03
Марш при майка ти в кухнята маааааааааааааааа :-x
Що за боклук си ти...

Иначе той щом не ти говори, едва ли те харесва. Истината понякога не е много приятна.

++++++++1

ThisIsMe
02-11-2011, 16:23
Дръж се,както той се държи с теб!

wazzupwazza
02-11-2011, 19:51
Ако наистина го иска по добре да потърси някаква връзка може да е някои като мене които такива кифли да се прават на отворени че не си ги видял и ала бала место да доиде и да каже каквото има ако не ходи до него и го пита ко стаа ала бала ако е свестно момчето няя те отреже пред приятели :? няя ко да губиш ти познавала ли си го разкажи как да ти хелп а тези които казват и ти да го игнор може и тои да те харесва и да го изгубиш като фр поне помисли си бил съм в тази стуация от още ама :-D по добре да съжеляваш че си го заговорила и и те е отрезал от това че не си ПОСЛУШАЙ МЕ :P

YyoOnNiItTyY
02-12-2011, 09:44
Ако наистина го иска по добре да потърси някаква връзка може да е някои като мене които такива кифли да се прават на отворени че не си ги видял и ала бала место да доиде и да каже каквото има ако не ходи до него и го пита ко стаа ала бала ако е свестно момчето няя те отреже пред приятели :? няя ко да губиш ти познавала ли си го разкажи как да ти хелп а тези които казват и ти да го игнор може и тои да те харесва и да го изгубиш като фр поне помисли си бил съм в тази стуация от още ама :-D по добре да съжеляваш че си го заговорила и и те е отрезал от това че не си ПОСЛУШАЙ МЕ :P
Ами.. мерси много.. просото той наистина не иска дори и да ме погледне и ме е страх ,че ако отида и му заговоря нещо, той порсто ще си тръгне!!! Защото е такъв човек, че ако нещо не му се понрави.. прави всичко възможно да се отърве от него ,тоест доста е вероятно да тръгне ,без дори да ме е изслушал!! :?

mArMaLaDkA
02-12-2011, 09:49
Ако малкия тиквеник не се правеше на много корав, дали щеше да продължаваш да го преследваш?

TVDQueen
02-12-2011, 10:57
Еми знаеш ''Защо добрите момичета харесват лошите момчета''.Ей такива като него ги знам много добре, защото и аз харесвам такъв ''тиквеник'' 8-) Беше ми фикс идея, но просто трябва да разбереш, че не той е най-важното.Според мен бъди смела!Отивай и направо говори.Пък ако си тръгне много му здраве.Значи никога е нямало да стане.По-добре е да си наясно с нещата отколкото да си правиш фантазии и мечти за едно и после те да бъдат разбити брутално :( Защото вече съм била в такава ситуация и знам от личен опит. :?

YyoOnNiItTyY
02-12-2011, 12:11
Мерси за мненията!! Явно ще трябва да събера сили и да говоря с него ;дд