PDA

View Full Version : моя любовен проблем



somebraveboy
02-10-2011, 19:56
здравейте и предварително благодаря на всички които отликнаха на тази история. пише ви момче от софия. моят проблем е следния преди една година се запознах с едно ммоиче , в което постепенно се привързах, нз дали е истинската ми любов, но определено не ми е безразлична проблема е че тя е малко по висока от мене аз съм нисичко момче 170 см и знам че сигурно от страни ще изглеждаме смешно след много мислене и чудене един ден се осмелих да я попитам за скайпа й , но тя ми каза че няма такъв, ясно беше че това е чиста лъжа, кой няма скайп в днешно време , намерих от нейни приятели фейсбука й и пратих покана но не ме прие , та според вас как да процедирам от тук нататък с нея,имаме ли няккаво общо бъдеще и имам ли шанс да станем гаджета ?
мислех си да и изпратя съобщение в фбк където да и призная всичко , което изпитвам , но нз после да не го раздуха защото ще стана за присмех...
благодаря на всички, които помогнаха със съвети.

TheBeliever
02-10-2011, 20:01
Отказва да ти даде скайп и не те приема във фейсбук. Трагедия голяма. Явно момичето не иска да контактува с теб. Преживей го.

antifashionshit
02-10-2011, 20:01
според мен не е била заинтересувана, готин. head up&move on. :)

ledenakrasota
02-10-2011, 20:31
Не я търси!Само ще си изхабиш патроните напразно. :)

nezabelejimata96
02-10-2011, 20:43
Това че тя е по висока нама никакво значение. Моите родители са точно така.Наистина са малко смешна двойка но от друга страна са сладки и щом се обичат какво им прече да са заедно. Относно това дали имаш бъдеще с нея мисла че да но само като приятели. :( Щом не ти е дала скайпа си и не те е приела във фейсбук значи или е прекалено срамежлива или не иска да има нищо общо колкото и гадно да звучи :( Изчакай малко и ако станете по близки или тя да ти даде скайпа си по добре направо и признай какво чувстваш.

GossipGir1
02-11-2011, 04:35
Най-добре да я забравиш и да се съсредоточиш върху друго момиче, което ще заслужава твоето внимание.

VaMpiRKaTaaa
02-11-2011, 05:10
Не те харесва.

FromAutumToAshes
02-11-2011, 06:53
Всичко това показва, че не изпитва и грам интерес към теб. Иначе к'во ти пука, че е по-висока от теб? Мойта приятелка е малко по-висока от мен, ама боли ме оная работа :lol:

ivcheto0o
02-11-2011, 12:12
Доста ясно ти е показала че не я интересуваш

darkPaladin
02-11-2011, 13:49
погледни надясно сега пробвай с жената която виждаш тая я мани

NeverForget
02-11-2011, 14:52
Move the fuck on.. ;)

spasianko
02-12-2011, 22:51
Отказва да ти даде скайп и не те приема във фейсбук. Трагедия голяма. Явно момичето не иска да контактува с теб. Преживей го.
\:D/ :( :( :( :( :(

MiMcHeToOo
02-12-2011, 22:58
Определено не си струва. Яко ще си подрониш самочувствието, най-малкото.

П.П - Има хора без скайп. Аз лично познавам. Може наистина да няма. 8-)

TooRareToDie
02-12-2011, 22:59
Продължавай напред, с гордо вдигната глава и високо вдигнат среден пръст !

modjodjodjo
02-12-2011, 23:21
Ако искаш да спечелиш едно женско сърце трябва да я накараш първо да те понамрази малко. Остави скайпа и фейсбука, с нищо няма да ти помогнат дори и да ти ги даде. Затова действай на живо, ама за целта трябва да имаш малко самочувствие, а не да си казваш тя по-висока от мен и т.н.
Пък дори да не се получи работата, кфо толкова, нали си опитал поне.