PDA

View Full Version : Помощ .. наистина



Ediff
02-10-2011, 21:29
Добър вечер, никога не съм и вярвал , че ще докретам до сайта ( от време на време хвърлях по едно око некоя идея за подарък и такива :) ),но се наистина имам проблем.Накратко ситуацията е следната с приятелката ми сме заедно от 1 година и малко , адски много я обичам и тя твърди същото . Проблемът ми е с алкохола , принципно пия много рядко и супер точно ( имал съм злопоуки преди ) днес пих 2 литра бира по път смис разходка с приятел и така се получи , че тя ми звънна да я видя ... нали бях подпийнал и си смърдях и си ми личеше :( , когато ми каза ,че искала да вечерям с техните направо ми преобърна картинката.Чуда се дали е искала наистина да вечерям с тях или е искала да се почувствам тъп , че съм пил ? ... И след случката се сджанкахме солидно и пак ми казва , че не я разбирам и как тя страда и как всички я тормозят и са ми сервира , че едва ли не аз съм виновен за всичко , а проблемът ми е че тя буквално е част от мен и изстрадвам всичко ама всичко с нея , макар да не може да го види ... Главният ми въпрос е има ли начин да я разбирам по-добре ... книга със съвети , филм , дори приказка , просто не искам да я губя от живота си и с мъка на сърце пиша това . Единствените ни спорове са били за ревност от моя страна , 1 път от нейна ( за бивши ) и това , че на два пъти ме е виждала пиян ...

Ediff
02-10-2011, 21:59
дейм нигга точно приятелките и са гадни смисъл когато се видя с нея за цял ден и обясняват как тя ги заебала заради мене и не искам да чувства вина бе направо тия дни съм :booooomb: ама кретам айде една реклама на Булгартабак , че и те го закъсаха White Victory :o