PDA

View Full Version : НеТипична връзка...



Emppu90
02-10-2011, 22:03
Абе.. мислих мислих.. и накрая реших да пусна темата..
знам, че стана много скандално, но искам да изненадам момичето което обичам за празника, който наближава, но проблема е, че.. сме далеч един от друг и нямам възможност скоро да отида.. :/ Искам да я зарадвам по някакъв начин, но нищо не ми идва на главата.. Единственото, което мога да напавя е някъв колаж? Но .. незнам.. може ли идеи?

w0sh
02-10-2011, 22:16
Може да я изненадаш като отидеш при нея?

Доста е просто.

колажът е бедняшко решение.

Ти бедняк ли си?

mArMaLaDkA
02-10-2011, 22:19
имаше и някакво предложение из старите теми с кутия и 100 причини на листчета, поради които я обичаш. изпращаш кутията по куриерска фирма и така. само да не се окаже, че тя е в Англия, а ти си тук. 8-)

аз бих се радвала на доволно голяма кутия хубави шоколадови бонбони. ама повечето момичета не са такива лакомии и надали биха се зарадвали на нещо подобно. 8-) ще им идва изтъркано и прочее.

Emppu90
02-10-2011, 22:45
имаше и някакво предложение из старите теми с кутия и 100 причини на листчета, поради които я обичаш. изпращаш кутията по куриерска фирма и така. само да не се окаже, че тя е в Англия, а ти си тук. 8-)

аз бих се радвала на доволно голяма кутия хубави шоколадови бонбони. ама повечето момичета не са такива лакомии и надали биха се зарадвали на нещо подобно. 8-) ще им идва изтъркано и прочее.

Не, аз съм в Испания а тя в България..


А за това за Бедняка беше много зле изкоментирано. Никъде не съм написал, че нямам пари.. а вече няма време .. куриер.. Ще отнеме над 3 дни.. :/

Просто се сетих в последния момент..

xinfamous
02-11-2011, 02:58
трудно брат..мн късно си се сетил..пък тва за колажа е мн тъпа идея :P според мене ще е яко ако например и направиш нещо голямо което изисква усилие примерно или мн хора и е свързано с 'обичам те' , снимаш го и й го пратиш! :)

GossipGir1
02-11-2011, 04:03
Амииии имам две идеи.. може да напишеш колко много я обичаш с по една дума на лист .. голямо написани букви и отиваш на някакви хубави места и се снимаш с всяка думичка... след това и изпращаш снимките една по една :) Ама гледай да не заставаш просто в една поза с всеки лист/дума с която се снимаш, ами вкарай малко въображение в стойките и местата :)
И другата ми идея е... да й направиш клипче в което изразяваш всичко, което чувстваш към нея и го качваш в youtube. Така,че после направо да й дадеш линка да го гледа :) Мисля, че би била много щастлива. Успех дано зарадваш момичето си каквото и да решиш да правиш ! :grin:

Emppu90
02-11-2011, 12:22
хм.. добри идейки.. дали ще успея.. ох.. остават 2 дни ;х

VaMpiRKaTaaa
02-11-2011, 13:45
Направи някакво ефектно клипче със ваши снимки и да пише обичамте...
примерно(:

darkPaladin
02-11-2011, 13:48
измисли стих ама да не е от типа ''имаш бахти якия задник''


едит

на кое от всички миличък?

знаеш ли ако се мернеш на точно определени хора какво те чака?

слагай си ръцете в джобовете и скатавай малко че си я загазил достатъчно

Saphire
02-11-2011, 20:20
wosh просто се прояви като пълен задник и заговори за беднотия, която може да е сполетила непълнолетен, съвсем не по негова вина ... Брат не си интересен с твоите хейтърски коментари. С това отношение ще отнесеш много юмруци занапред в тоя не толкова справедлив живот, особено в България. Дано наживо да успяваш да си задържаш езика зад зъбите.

пп. От кога подаръците с дълбоки послания, разкриващи истински чувства се купуват единствено с пари ?

fear4o
02-11-2011, 22:06
Сапфир и ти не си от най-компетентните май.
ПС: съгласен съм с паладина

DarkTemplar
02-12-2011, 11:39
Винаги може да кажеш на някой/я приятел/ка в България да купи букет (задължително с картичка) и да наеме куриер, който й го достави. Изпитано е, работи. ;)

TheNewReligion
02-12-2011, 12:22
Кутията и снимките са доста добри идеи. А кутията дори да пристигне по-късно, едва ли ще е голям проблем. Има ли желание, има и начини. ^^

П.П.: Уош е нямал предвид "беднотия" в буквален смисъл, не знам как не го схванахте.

Saphire
02-12-2011, 13:23
fer4o, май май е така, може би да, а може би не. Май никой не знае...

machoka
02-12-2011, 13:33
сапфирче, уош не говореше буквално, а на шега, щото това е 'местен лаф' от друг раздел на форума )

marti93
02-12-2011, 16:16
виж в нета няма ли доставки на цветя ,пишеш й адреса и чакаш до 14 да го доставят на приятелката ти :)

130995
02-12-2011, 16:22
на кое от всички миличък?За истинското драги...