PDA

View Full Version : Моля Ви, дайте ми съвет ;с



Shoshiinkaaa
02-10-2011, 23:26
Харесвам едно момче, което е от моят клас и незнам дали да му призная чувствата си или да забравя за тях... ?! Ние се познаваме от много отдавна и сме приятели, точно за това ме е страх да му кажа, защото накрая може всичко да загубя, а не желая това, все пак още толкова години ще сме заедно и не желая да се гледаме накриво..

По принцип имам усещането, че и той не е безразличен, но това е породено от факта, че в скучните часове той си ляга на чина и ме гледа.. Веднъж, по време на един купон на няколко човека ни се доспа и отидохме в другата стая да си полегнем замалко.. Тогава той дойде последен, легна до мен и ме прегърна.. и въпреки, че го помолих да се отдръпне, защото ми е много топло той не го направи. Пфф незнам може би това е много тъпо, но просто не мога да спра да мисля за всичко случило ни се заедно.. Всяка вечер заспивам с мисълта колко хубаво ми беше когато ме целуна, макар това да беше по време на играта (\"Шише\"). Сега вече при 1-ва възможност ме кара да сядам при него, но аз се съгласих само 1-вия път, защото реших, че правя прекалено много неща за него.. ;с
Много ми е трудно да го гледам всеки ден как все едно нарочно ме отбягва и се закача с другите момичета, а през часовете не откъсва поглед почти от мен ;(( Моля ви, дайте ми някакъв съвет.. Какво да правя ??? !?

Nakadah
02-11-2011, 00:27
Кажи му "обичам та"

VaMpiRKaTaaa
02-11-2011, 05:16
Мисля,че те харесва.
Почни да сядаш до него.
3ближете се..

MuuSiiiCLooVeerr
04-02-2011, 13:45
И аз мисля, че те харесва :)

gabinceto19
04-02-2011, 13:52
Влюбен е !! Намери му ФБ или нещо др. и започнете да си общувате ! :) :) :) :)

Cybershot
04-02-2011, 14:01
Излезте на разходка някъде и му кажи какво изпитваш.

xinfamous
04-02-2011, 15:02
много сте зле хората тук..!!!!!! Какъв е смисъла от това 'да му кажеш кво изпитваш' бе майна ?!?! НИКОГА не съм казвал нищо подобно на момиче преди да се съберем,абсолютно безсмислено е и скапва всичко!!!!

Josefinne
04-02-2011, 16:38
На мен ми звучи като момчето да те харесва, а ти му се дърпаш. Дори да няма чувства към теб, дори да не тръгнете, в това да му признаеш чувствата си няма нищо лошо. Но по-добрият вариант би бил просто да престанеш да се дърпаш и да използваш всяка възможност да си с него. Така нещата ще стант естествено.

Lolomg
04-02-2011, 17:38
Това харесвам го дърпам се и оплакването ,че не се закача с теб не го разбирам .... 8-) , може би си мисли, че ти не го харесваш ,направи и ти нещо за да му покажеш ,че го харесваш.

fogdog
04-03-2011, 08:04
много сте зле хората тук..!!!!!! Какъв е смисъла от това 'да му кажеш кво изпитваш' бе майна ?!?! НИКОГА не съм казвал нищо подобно на момиче преди да се съберем,абсолютно безсмислено е и скапва всичко!!!!

Напълно съгласна! Просто му го покажи, закачай се с другите момчета, той ще се побърка, седни при него, говорете си и сичко ще е ток :)