PDA

View Full Version : Протриване???



seashell
02-10-2011, 23:59
Здравейте!
От два дена имам проблем. Цялата работа започна с това, че с моят приятел правихме секс и изведнъж се изсуших, ей така от нищото, а бях доста възбудена. Не можах да си го обясня, както и да е. Лошото е че няколко часа след това като отидох по малка нужда и започнах да изпитвам адски болки ниско в корема. Първо предположих че просто е парене по време на уриниране, ама после като се замислих се оказа че не е така. Болките започват веднага след това и продължават 1-2 минути. После всичко е нормално. Възможно ли е това да е някакво вътрешно протриване? Ако да, с какво бих могла да го предотвратя? Някой имал ли е същия проблем да ми даде съвет? Само не ми казвайте да отида на гинеколог, защото изпитвам някакъв ужас от това, защото никога преди не съм била и ... :oops: :oops:
Само да спомена че съм на 19, да не би да ви прозвуча като малките 12-13 годишни деца, макар че се чувствам като тях в момента, тъй като много ме е срам да споделя този мой проблем. 8-[

djipsito
02-11-2011, 02:48
И на мен ми се е случвало, мисля че е нормално и не е чак за гинеколог.
Не мога да ти кажа от какво точно се получава, по принцип не е нормално да те боли повече от ден. Все пак ако продължава да те боли иди на лекар.

На мен бързо ми е минавало...

kiki1991
02-11-2011, 05:55
и на мен ми се е случвало,споко,но ако те боли повече от ден върви на лекар

VaMpiRKaTaaa
02-11-2011, 06:03
Протриването и търкането са нормални процеси.
Особено,ако е бил по-груб.
Ще ти мине до ден.
Мажи се с крем за подсичане.

galin4o0o
02-11-2011, 06:20
Приятелката ми е имала този проблем....но,ако болките продължат повече от 2-3 дена иди на лекар,защото може да станат куп по-сложни неща :} !

bybz
02-11-2011, 07:55
Не си спомням да ми се е случало такова нещо...с протриваето, но корема ме е болял... :) не знам дали е нормално.. :D и защо да не отидеш на гинеколог? На 19 си... разбирам да си някоя на 12-13 да не иска, да я е страх ама ти... :( :( :(

Mr_Crowley
02-11-2011, 10:50
Бах маа му, ако те е протрил ниско долу в коремната област - тоя с какво те е ръмбил бре? :razz:

nniicckkoo
02-11-2011, 10:53
Бах маа му, ако те е протрил ниско долу в коремната област - тоя с какво те е ръмбил бре? :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

TheBeliever
02-11-2011, 11:08
Сигурна ли си, че е от протриване? Обикновено протриването е при входа на влагалището. Така както го описваш на мен ми прилича на цистит.

TooRareToDie
02-11-2011, 12:43
Въобще няма какво да чакаш, да се чудиш и да се маеш ами си хващай чантата и тръгвай към лекаря.
“ Той знай най дУбре “ :lol:

Exposed
02-12-2011, 19:02
Ако е от протриване следващия път си вземете лубрикант от аптеката. 7-8лв са на Durex, поне Durex feel е толкова.
А то ти така или иначе все някога ще трябва да отидеш на гинеколог, не е кой знае какво :}

ThisIsMe
02-12-2011, 19:59
Сигурна ли си, че е от протриване? Обикновено протриването е при входа на влагалището. Така както го описваш на мен ми прилича на цистит.

И аз това щях да кажа.Не прилича никак на протриване.
Парене и болки при уринирне,наличие на кръв в урината,макар и не винаги са обикновено симптоми на цистит.Повечко за него--->www.google.bg.