PDA

View Full Version : Очила ;x



ggb
02-11-2011, 07:11
Имам следният проблем:късогледство.Лекар ят ми каза да да слагам очила в продължение на 8 месеца,непрекъснато...Пробл емът е,че в училище ме е срам и не си ги слагам,а само като се прибера вкъщи.Може ли да стане нещо на очите ми и има ли някакви упражнения,начини?
Ще се радвам,ако ми отговорите! :-k

GLaDOS
02-11-2011, 07:46
Кво ти пука бе ...колко мой познати си сложиха очила и нищо .
Отначало изглеждат странно ,после даже по-симпатично .
Много е вероятно и аз да сложа в скоро време .
Не ги ли носиш редовно както ти е казал доктора,няма да има смисъл изобщо от това че ги носиш у вас... \:D/
Слагай и заминавай :)

darkPaladin
02-11-2011, 10:21
да носиш очила не е срамно

GD
02-11-2011, 13:01
да носиш очила не е срамно



+1 Щом са ти казали носи, значи трябва ;)

VaMpiRKaTaaa
02-11-2011, 13:09
Като се налага ще носиш.
И аз нося.

kissorankata
02-11-2011, 13:23
И аз нося няма нищо срамно щом се налага. А на мен ми бяха казали само пред компютъра и телевизора да ги слагам, но свикнах с тях и сега не ги махам изобщо. Мисля че минаха тези времена когато някой ти се подиграва, че носиш очила. :-o

Moderatorius
02-11-2011, 14:44
Щом ти е казал - носи. Аз така се правех на интересна и си удвоих диоптъра. Сега вече с новия диоптър.. в началото ги носех постоянно, 1-2 дена гледаха странно хората от улицата, например, които са ме мяркали. После спря да им прави впечатление. Сега пак не ги нося постоянно, адско главоболие се появява, може би защото правя "гимнастика" за очи и има подобрение (или поне така си внушавам :D )

NeverForget
02-11-2011, 15:10
Няма никаква полза, ако ги носиш само вкъщи.. Минаха времената, когато се подиграваха на някой с очила.:)

cherrygloss
02-11-2011, 15:38
Както казаха.. отавна минаха времената на подигравките за очила.Познавам хора, които ги носят като аксесоар. Плюс че ти е казано да ги носиш :)