PDA

View Full Version : Доста сложна ситуация.



Scouser
02-11-2011, 16:08
Здравейте. Попаднах в доста гадна, сложна и трудна за преминаване ситуация. Не очаквам да ми помогнете, но ще ми е по-леко като споделя. Съвсем наскоро, преди 2,3 седмици, се събрах с моята стара приятелка. Но не както очаквах, защото аз правех хиляди опити да я върна и не успях, а накрая тя сама пожела да се върне. Когато бяхме заедно, не сме правили секс, а и тя беше още девствена. Докато бяхме разделени пък тя беше с един друг тип, който беше нещо подобно на наркоман, поне така бях чувал за него, а и така изглеждаше. Та, когато тя ме потърси отново, ми каза, че много се радва, че най-после се е измъкнала от него, и че все едно е била "вързана" за него. Една наша обща много добра приятелка, ми каза преди час някъде, че тя е спала с него и то не 1 път. Доста ми е гадно и странно, сега наистина се чувствам ужасно, не знам какво да мисля, какво да правя, а и нямам кого да попитам, та това е общо взето.

BlindedAngel
02-11-2011, 16:37
Чувството за собственост е много лошо нещо.Някой я е наебал преди тебе и ти сега страдаш.Има точно 2 варианта - или го преглъщаш и продължаваш напред без да мислиш за това, или се разделяте, защото всеки път в който се сетиш за това ( а те ще са доста ) ще е кажи - речи поредния скандал, който с времето ще прерастне в ежедневие.Така че или стискаш зъби и търпиш, или се разделяте без да си трошите излишно нервите 8)

Black_Fyed_Peas
02-11-2011, 16:38
добе де вие не сте били заедно когато тя го е правила с него така ли ? ако е така няма какво да я виниш

w0sh
02-11-2011, 16:38
You will always walk alone

marin4itu
02-11-2011, 16:48
Събрали сте се и ходите отново.. не виждам да има проблем да я попиташ дали е спала с онова момче.. Пък ако спала с него, наистина е кофти, но знай, че повечето жени съжаляваме за това с кого е бил първия ни път..

mrazqkindergarten
02-11-2011, 16:58
Така, имам някои въпроси към теб. Вие колко време сте били заедно, че не сте го правили и те колко време са били заедно? Другото, което е.. ти правил ли си секс с друго момиче преди/след раздялата? Колко време сте били разделени? Ако ми отговориш на всички въпроси, може да дам по-експертно мнение.

Иначе ако е вярно, че е спала с този, наистина много кофти, и аз щях да се чувствам гадно на твое място, особено ако си по-ревнив..

Biiiitch
02-11-2011, 19:40
Просто го преглътни. Някой преди мен беше казал, че има 2 варианта: или се научаваш да живееш с тва или се разделяте. Ти си решаваш.

jghgh
02-11-2011, 19:45
...но знай, че повечето жени съжаляваме за това с кого е бил първия ни път..
true that 8-)

Прояви съчувствие. Може да не е била щастлива с него и да е страдала от избора си.

Разбира се, може и да се връща при теб от глезотия, щото си й по-сигурен, но хайде, няма да развалям картинката.

Опитай се да разбереш каква е била връзката им, и особено ако е била лоша, забрави за скандалите, ами я разбирай и се радвай че е с теб и че те е предпочела (в случай че не те е предпочела само защото си лесен и да не е сама)

ivcheto0o
02-11-2011, 19:52
Чудиш се защо е избрала него вместо теб да й бъде пъви...Радвай се че е осъзнала че той е грешка и е предпочела да бъде с теб.Трябва да го приемеш и да продължите напред все пак тогава сте били разделени.

bratignat
02-11-2011, 19:55
Това, което чувстваш би трябвало да е ревност и горчивина, че не си бил нейния първи човек. Ревността е мъжката ръжда - никога не й се поддавай. Горчивината - тя ще ти помогне да откриеш грешките си. Иначе, ако момичето ти е искрено с теб, това нйно минало, не трябва да те притеснява.

fenastz
02-11-2011, 20:01
Hit that hoe :D

unstoppable01
02-11-2011, 20:53
Аз не виждам какво кофти има в ситуацията не сте били заедно тя е имала приятел и е спала с него, не можеш да я виниш! Не разбирам защо ти е гадно? Онова момче е минало, защо го мислиш изобщо?

Scouser
02-11-2011, 21:39
Така, имам някои въпроси към теб. Вие колко време сте били заедно, че не сте го правили и те колко време са били заедно? Другото, което е.. ти правил ли си секс с друго момиче преди/след раздялата? Колко време сте били разделени? Ако ми отговориш на всички въпроси, може да дам по-експертно мнение.

Иначе ако е вярно, че е спала с този, наистина много кофти, и аз щях да се чувствам гадно на твое място, особено ако си по-ревнив..

Ние бяхме 2-3 месеца, но тя тогава беше на 15 (всъщност и когато го е направила не е била по-голяма, защото преди месец направи 16. Аз пък съм на 18, ама какво от това де) Не съм правил секс изобщо (може би ще ви е смешно, но какъв е смисъла да кажа, че съм, след като не съм) Ами те с този тип бяха близо половин година, а тогава ние бяхме разделени.

ПП: Аз не я виня за това, че е спала с него. Просто ми е болно.

VaMpiRKaTaaa
02-12-2011, 12:17
Чувстваш я като своя собственост,това разбирам аз.
Ти НЕ я притжаваш,били сте разделени и тя има право да спи с,когото си иска.Просто преглъщаш това,и ако я обичаш продължавате заедно пак.

mrazqkindergarten
02-12-2011, 16:25
Така, имам някои въпроси към теб. Вие колко време сте били заедно, че не сте го правили и те колко време са били заедно? Другото, което е.. ти правил ли си секс с друго момиче преди/след раздялата? Колко време сте били разделени? Ако ми отговориш на всички въпроси, може да дам по-експертно мнение.

Иначе ако е вярно, че е спала с този, наистина много кофти, и аз щях да се чувствам гадно на твое място, особено ако си по-ревнив..

Ние бяхме 2-3 месеца, но тя тогава беше на 15 (всъщност и когато го е направила не е била по-голяма, защото преди месец направи 16. Аз пък съм на 18, ама какво от това де) Не съм правил секс изобщо (може би ще ви е смешно, но какъв е смисъла да кажа, че съм, след като не съм) Ами те с този тип бяха близо половин година, а тогава ние бяхме разделени.

ПП: Аз не я виня за това, че е спала с него. Просто ми е болно.

Добре де, а защо сте се разделили? :( Иначе може и затова да го е направила, защото са били повече време заедно, дори съм почти сигурна, че тва е причината.. А иначе въобще не е смешно, че не си правил, даже аз правя евалата на момчета като теб :) Но може и тва да е причина също, като се замислиш да е искала някой опитен? Въпреки че ми се струва тъпо, иначе е нормално да ти е гадно, разбираемо е напълно, все пак можело е да сте си първите един на друг.. :( Но не знам, може пък да свикнеш с тази мисъл, и аз си имам такива работи, които ме човъркат и не съм забравила и вярвам, че всеки човек има, но не знам, трябва да се избягва мисленето за тях.. Не знам какво да кажа друго, за да ти помогна. :S

Scouser
02-12-2011, 17:49
Така, имам някои въпроси към теб. Вие колко време сте били заедно, че не сте го правили и те колко време са били заедно? Другото, което е.. ти правил ли си секс с друго момиче преди/след раздялата? Колко време сте били разделени? Ако ми отговориш на всички въпроси, може да дам по-експертно мнение.

Иначе ако е вярно, че е спала с този, наистина много кофти, и аз щях да се чувствам гадно на твое място, особено ако си по-ревнив..

Ние бяхме 2-3 месеца, но тя тогава беше на 15 (всъщност и когато го е направила не е била по-голяма, защото преди месец направи 16. Аз пък съм на 18, ама какво от това де) Не съм правил секс изобщо (може би ще ви е смешно, но какъв е смисъла да кажа, че съм, след като не съм) Ами те с този тип бяха близо половин година, а тогава ние бяхме разделени.

ПП: Аз не я виня за това, че е спала с него. Просто ми е болно.

Добре де, а защо сте се разделили? :( Иначе може и затова да го е направила, защото са били повече време заедно, дори съм почти сигурна, че тва е причината.. А иначе въобще не е смешно, че не си правил, даже аз правя евалата на момчета като теб :) Но може и тва да е причина също, като се замислиш да е искала някой опитен? Въпреки че ми се струва тъпо, иначе е нормално да ти е гадно, разбираемо е напълно, все пак можело е да сте си първите един на друг.. :( Но не знам, може пък да свикнеш с тази мисъл, и аз си имам такива работи, които ме човъркат и не съм забравила и вярвам, че всеки човек има, но не знам, трябва да се избягва мисленето за тях.. Не знам какво да кажа друго, за да ти помогна. :S

Голямо мерси.