PDA

View Full Version : Момчето което харесвам



nanchetoyo
02-11-2011, 16:39
хора 7 клас съм и истински харесвам едно момче!!! имам един враг-момиче - ах тази ***** ! ;(;( и една мъртва за мен приятелка!! та казах на мъртвата приятелка кой харесвам и тя таз ***** отишла и казала на врага ми!!!!!!! :-x :-x :-x :-x :-x и тя днес го зарибяваше цял ден че му обличаше якето и какво ли още не!! изнервих се и двете го видяха!! та бях написала на скайпа си че и знам номерата и че е смешна и тя,мъртвата приятелка и още една там ***** са написали че съм много смешна!! ти врага по едно време си беше написала че била много зла!!та снимала се с якето и шапката му и я качила в скайп!!! и на всичкото отгоре утре ще ходи с нас двамата с момчето към училище!! дайте ми съвет моля ви тя таз ми открадва всички момчета които харесвам ;(;( :shock: :shock: :shock:

Chacho
02-11-2011, 17:13
Ако не беше такъв човек, да пишеш подобно мнение, нямаше и да ти крадат момчетата. Надрасни си комплексите и ще си решиш проблемите. Мъртви приятелки, врагове, че и *****, каквато и псувня да е това - доста силни думи, а то нищо особено не се е случило. Теб какво ти пречи да си контактуваш с момчето и да си го зарибяваш, пък по-добрата да спечели. И да не е това момиче, винаги ще имаш някаква конкуренция и ще са хора, не много по-различни от теб. Най-добре не се занимавай да водиш скайп войни, ми пиши на момчето да излезете на кафе, двамата.

kyka1
02-11-2011, 17:16
Тва вашето е детска работа :(