PDA

View Full Version : Всичко ,което трябва да знаете за Аналния Секс



IvoncHeTyYy
02-11-2011, 17:17
Точно две думички са достатъчни, за да всеят ужас в главата на почти всяка средностатистическа жена – анален секс! Повечето мацки с радост експериментираме между чаршафите и сме в постоянно търсене на нови вълнуващи и дори още по-вълнуващи пози и изживявания. Аналният секс обаче, колкото и разкрепостени да мислим, че сме, все още е считан за преживяване, което отвежда сексуалната експерименталност с няколко крачки прекалено далеч от допустимите граници. Малко по малко отношението към него започва да се променя и да добива по-приемливи измерения. Дори и да не си го изпробвала все още, със сигурност тази тема живо те вълнува... Супер приятно ти е да си говориш с дружинката за повечето аспекти от живота си, дори и по-палавите, но аналният секс едва ли е точно темата, подходяща да бъде разисквана над бутилка пивък червен мавруд. Вероятно точно това е причината тази тема да е толкова любопитна и интригуваща. За да научиш всичко, което те интересува, просто не спирай да четеш...

Революция сред мненията.
Защо интересът, който проявяваш, да бъде само теоретичен?
Определено има объркване сред женската част по отношение на аналния секс, но ако си от жените, за които той изглежда палав, и то в добрия смисъл на думата, може да се окаже, че за теб това е перфектната комбинация между вълнуващото и интимното. От биологическа гледна точка това не е преживяване, което довежда до оргазъм. Но в ануса се крият тонове нервни окончания, така че тази зона е адски чувствителна на докосвания и усещането може да бъде повече от приятно.

Това, че ще отнесеш физическото усещане от секса до съвсем нови височини (или по-скоро дълбочини?), не е единственото преимущество на аналното проникване. Задружните усилия, които се изискват, за да го направите, „както трябва“, могат да добавят доста еротичен привкус към атмосферата в спалнята ви...

Според Габи (29) „доверието е най-важно“. Тя е с гаджето си от две години и откакто заживяват заедно, тя най-после се чувства готова и за това изживяване. „Връзката ни стана истински интимна и просто усещах колко огромно е доверието помежду ни. Да направим заедно нещо ново, беше просто още един начин да разбера колко много доверие мога да му имам. В един момент мускулите ти се отпускат, усещаш как влиза по-дълбоко от всякога и си мислиш наум: Е, направихме го!“

Други жени пък харесват самото чувство, че губят девствеността си за втори път. „Първият ми сексуален контакт беше доста объркващ и не запазих хубави спомени, споделя 26-годишната Марияна. - Така че когато гаджето ми каза, че иска да пробваме нещо ново, бях супер развълнувана. Отне ни две седмици първоначална подготовка с еротични играчки, за да бъда достатъчно отпусната и да го допусна да проникне – целият този процес беше невероятно вълнуващ. Той ми върна тийнейджърската страст и отведе възбудата ни до съвсем нови измерения.“

Всъщност истината е, че хората познават аналния секс доста отдавна и сега не откриваме нищо иновативно. Всички любопитстват, но доскоро информация за аналния секс можеше да се намери точно никъде. Интернет отвори възможността на хората да говорят на дори толкова интимни теми. Можем да се натъкнем на подобна тема и в нашия форум, разбира се. Вместо да споделят митове и отвратени коментари (има и такива, разбира се, но не са преобладаващи), момичетата споделят по-скоро личния си опит. И така основите на аналната революция са поставени.

Какво точно е чувството? „За да съм честна, в началото е странно, казва Криси (29). - Когато започне да си проправя път навътре, се чувстваш, сякаш ти се ходи до тоалетна. После следва моментът „О, Боже!“ и тук става дума за болка, не си мислете друго... Малко след това разбираш дали това преживяване е за теб, или точно обратното. Болката не е остра или поне не трябва да бъде. Всъщност, ако издържиш на първоначалния шок, след това мускулите се отпускат и тя изчезва. Прилича на приятно и странно масажиране на чувствителните ти зони... доста навътре в теб.“

Най-подходящите пози...
„Doggy style“: Застани с гръб към него. Може да се излегнеш на леглото, или пък върху маса или друга повърхност. Постави възглавнички под ханша си. Повдигни дупето си, колкото можеш повече.
Трудност: Начинаещи.
Предимства: Лесен достъп.
Недостатъци: Ако си нервна или имаш нужда да обсъдите ситуацията, ще ти се наложи да го обсъждаш над едното си рамо.

„Палавата мисионерска“: Легни по гръб с няколко възглавнички под долната част на гърба си, за да повдигат дупето ти. Отвори му пространство, като поставиш крака на раменете му.
Трудност: Напреднали.
Предимства: Имате възможност да се виждате и лесно може да общувате, докато го правите.
Недостатъци: Този ъгъл може да предизвика известна доза непохватност у мъжете, които не са свикнали с този вид секс.

„Възсядане“: Той сяда на кресло или се изляга на спалнята. Ти се обръщаш така, че дупето ти да гледа към него и след това снижаваш тялото си точно върху пениса му.
Трудност: Професионалисти.
Предимства: Ти контролираш ситуацията.
Недостатъци: Тази поза може да бъде доста натоварваща за краката и откриването на подходящия ъгъл понякога е истинско предизвикателство.

Безопасността преди всичко!
Има причина аналният секс да е по-избягван от традиционния – той не е толкова сигурен! Ректумът е по-деликатна зона от вагината ти. Вагината е така устроена, че да може да приема пенис и кожата там е доста по-плътна. Ректалната кожа е по-тънка от вагиналната и ако не си достатъчно внимателна, тя много по-лесно може да се разкъса. Когато има по-голям риск от разкъсвания, нормално е да е повишен и рискът от предаване на сексуално трансмитивни инфекции. Отворените рани са като магнити за бактериални и вирусни инфекции.

Аналният секс е част от редовния сексуален репертоар при много двойки и повечето от тях не изпитват никакви усложнения. За да се погрижиш за личната си безопасност, използвай огромни количества лубрикант на водна основа и винаги презерватив.

Кондомите са неизменна част от аналния контакт, за да те предпазят от предаване на сексуално трансмитивни инфекции. Да, но всъщност няма реална опасност от попадането на сперма в дупето ти – стига ти и партньорът ти да сте сигурни в сексуалното си здраве.

Няма дългосрочни физически рискове. Мускулите около вагината и ануса ти са доста еластични. Ако се грижиш правилно за тях, след това ще възвърнат правилното си местоположение.

И така... аналният секс безопасен ли е за теб? Ти си единствената, която трябва да реши. Може би е нещо, за което имаш желание да помислиш. Има вероятност и да нямаш абсолютно никакви подобни мераци...

И в двата случая няма за какво да се притесняваш. Аналният секс е просто още един аспект на сексуалността ти – едното от ястията, но със сигурност не основното. Запомни, че няма правилен или грешен начин да правиш секс. Важното е да правиш това, което искаш!

3 дилеми около аналния секс + тяхното разрешаване:
Ако гаджето ти иска да експериментира, а ти не, не е нужно да го правиш.
Честността и уважението са основите, на които се крепи една връзка, така че бъди искрена и му обясни причините си да не искаш да опиташ. Той трябва да уважи желанието ти и вместо анален секс може да експериментирате с друга палава маневра, която харесва и на двамата.

Вече си опитвала и не ти харесва, но на него - да...
Обясни му, че си била любопитна да опиташ, но просто не е за теб. Никой мъж не би трябвало да те притиска да правиш нещо против волята си.

Иска ти се интимност там долу, но без да правиш анален секс.
Има толкова много различни начини да си поиграеш в тази зона, без да изминаваш целия път. Може да опитате нежно с вибратор, за да си доставиш огромно количество от нови усещания, но без да отиваш по-далеч.

Ако мислите да правите анален секс прочетете това!
Източник -> cosmopolitan

nymphetaminegirl9
02-11-2011, 17:58
предлагам да стане важна :)

KaramiteV
02-12-2011, 06:04
Мерси много Ивон мислех да правя с приятелката ми анален и намерих тази тема много ми помогна ....

Направете тази тема важна!

IvoncHeTyYy
02-12-2011, 10:43
Успех г-н Карамитев и бъдете внимателни.

Другите който искат да проведат спокоен полов живот може да разгледате моя сайт www.ivonhelper.alle.bg

Extremescream
02-12-2011, 10:45
Лошото е,че дори да стане важна,пак ще има дъжд от малоумни теми.И не за друго,а защото ги мързи да четат повече от 3 реда.

ThisIsMe
02-12-2011, 10:53
^ И поради този мързел,после всеки ден пускат теми дали са бременни.

xinfamous
02-12-2011, 10:55
хубаво е че толкова си се развила в тази област мила,обаче не виждам смисъл да става важна..

ludiqtzubar96
02-12-2011, 21:28
Е а стига с тоз анален секс-всяка трета тема стана за анален секс!Знам,че е важно хората да се образоват и по тази тематика,ама чак толкова! :-x

6sense
02-12-2011, 21:36
невиждам нищо полезно в горенаписаното

MedSestrata
02-20-2011, 18:14
Ивон, ивон, само ще ти кажа браво за отделеното време да събереш инфо, НЕ , не трябва да е важна. Ако на някой му е важно ще с епотруди сам да си намери отговорите

SonyaPld
02-21-2011, 15:26
А какъв лубрикант ще ми препоръчате за анален секс ?И клизмата задължителна ли е ,че ми се струва някак брутално това?

umri
02-21-2011, 16:11
Орежи темата до най-важното. Найш кой щи чете толкова глупости. Целият първи абзац е излишен... "Точно две думички са достатъчни... бла бла к*ра ми янко"

Като почна да чета такива статии и се естрогенизирам... спирам и отиам да блъсна некой гардероб.

umri
02-21-2011, 16:14
А какъв лубрикант ще ми препоръчате за анален секс ?И клизмата задължителна ли е ,че ми се струва някак брутално това?
Не е ли по-брутално да осереш нечий х'уй?

SonyaPld
02-21-2011, 17:21
А какъв лубрикант ще ми препоръчате за анален секс ?И клизмата задължителна ли е ,че ми се струва някак брутално това?
Не е ли по-брутално да осереш нечий х'уй?

Никога не съм мислила ,че е реално това с изпускането.

TheManTheLegend
02-21-2011, 17:29
А какъв лубрикант ще ми препоръчате за анален секс ?И клизмата задължителна ли е ,че ми се струва някак брутално това?
Не е ли по-брутално да осереш нечий х'уй?

Никога не съм мислила ,че е реално това с изпускането.
Пробвай и ще видиш колко е реално :lol:

SonyaPld
02-21-2011, 20:12
Не знам,започнах да се отказвам нещо

kn1ght
02-21-2011, 22:14
А какъв лубрикант ще ми препоръчате за анален секс ?И клизмата задължителна ли е ,че ми се струва някак брутално това?

Слюнка.
Май по-бруталното ще е ако се посереш по време на секса , ам кво мислиш ?

Eclipsercho
02-21-2011, 23:25
SonyaPld

Твое решение е дали да пробваш или не, но ако вземеш нужните мерки и приятеля ти не е някой кретен, който знае само да ръга чушки в боба, надали ще се разочароваш.

За лубрикант, ние лично ползваме:
http://www.durex.com/bg-BG/Products/Lubes/Pages/PlayMassage.aspx

Относно "изпускането" .. ако ходиш до тоалетна няколко часа преди акта не би следвало да имаш каквито и да е проблеми.

anonymous708973
02-22-2011, 07:02
А какъв лубрикант ще ми препоръчате за анален секс ?И клизмата задължителна ли е ,че ми се струва някак брутално това?
Не е ли по-брутално да осереш нечий х'уй?

Никога не съм мислила ,че е реално това с изпускането.

Ами, реално е. Може да е малко, обаче ако ми се случи на мен, ще си потъна в земята от срам.
Отиваш в аптеката и питаш за дамски душ. Струва 3 лв, вътре има листовка как се прави клизма.

nikitka_
02-22-2011, 10:24
...

IvoncHeTyYy
02-27-2011, 21:39
За Анален Лубрикант ти препоръчвам Durex Play Heat може да прочетеш малко http://ivonhelper.alle.bg/%D0%BB%D1%83%D0%B1%D1%80%D0%B8%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D 1%82%D0%B8-%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%B7%D0%B5%D1%80%D0%B2%D0%B0%D 1%82%D0%B8%D0%B2%D0%B8-%D0%B2%D0%B8%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%BE%D1%80%D 0%B8/ тука ;)

SonyaPld
02-28-2011, 14:49
С бебешко олио го направихме и стана добре.После само дето едвам сядях :(

valll
03-04-2011, 12:18
браво Ивон, разгледах ти сайта =D> много добре си се справила. вярно е,ч е всичко може да с енамери в интернет, но е по-лесно, когато цялата информация е на едно мнение, писана от човек, който явно е изпробвал тези неща, а и щом учиш гинекология още по-добре. :-)

The_69
03-04-2011, 14:48
Гинеколог ми е казвал, че клизмата не е много полезна, ако преди 2,3 часа си ходила по голяма нужда(и нямаш проблеми с консистенцията), мястото, където попада члена си има свойството да не задържа фекалии и си е чистичко и сухичко. Дори клизмата била противопоказна и ще съжалявам- послушах го и до сега не съм имала проблеми с изпускане или лоша миризма.
Това, което ме притеснява е, че след такъв акт, независимо с или без кондом и къде ще свърши, ми се получават страаашни газове и се изхвърля слуз... Ивонка да предложи някакво решение по проблема (или ако някой друг е така и знае- да сподели)

eqinox
03-04-2011, 15:48
Ако имаше още някаква информация можеше и да трябва да стане важна

Eclipsercho
03-04-2011, 16:12
За Анален Лубрикант ти препоръчвам Durex Play Heat

Тук си в грешка. Не винаги момичето ще се чувства добре ако има допълнително затопляне от лубриканта. Да не говорим, че както си написала в сайта си Durex Play Heat е "лубрикант със загряващ ефект, който повишава чувствителността".. За анален секс допълнителна чувствителност може само да доведе до повече отрицателни емоции..

Както казах по-горе, Durex Play 2in1 Massage е възможно най-добрия вариант като за първи път, според мен. Няма никакви допълнителни ефекти като heat/tingle, които евентуално да влошат нещата.. пък и тубичката е по-голяма от останалите.

Въпрос на личен избор все пак.

IvoncHeTyYy
03-06-2011, 11:26
Сега дадох на една фирма която прави сайтове да ми направи 1 точно с тази цел ще е с много по-голяма информация :)


Мерси за посещенията ... - засега 9800 посещения от 3392 различни ИП-та :)

Eclipsercho - можеше да поровиш за Durex Play Heat и тогава да коментираш :)

WhiteOneBG
03-06-2011, 13:31
Хм направете темата важна :)) Май има какво да научат подрастващите ;)) И без тва задават малоумни въпроси вместо да четат ... макарче ако имаш поне малко развито сиво вещество и без да четеш схващаш как стават нещата ...
За сайта на мацката - да публикува повече инфо , в секцията Орален секс да опише какво точно тряя да правят жените ( има ужасно много некадърни момичета , ама то с такива момчета няма кой да им го каже ) също така какво се харесва на жените ...
Ам и още едно съветче - ако знаеш някакви езици - Англ , френски ... етц. опитай се да намериш интересни неюа които да поместиш , така можеш да обхванеш и категорията на хората над 15-16 ... все пак и професионалното жиголо не знае всичко - тънкости БОЛ :)

ПП Ивонче в унсс ли учиш?

IvoncHeTyYy
03-06-2011, 16:32
Хм направете темата важна :)) Май има какво да научат подрастващите ;)) И без тва задават малоумни въпроси вместо да четат ... макарче ако имаш поне малко развито сиво вещество и без да четеш схващаш как стават нещата ...
За сайта на мацката - да публикува повече инфо , в секцията Орален секс да опише какво точно тряя да правят жените ( има ужасно много некадърни момичета , ама то с такива момчета няма кой да им го каже ) също така какво се харесва на жените ...
Ам и още едно съветче - ако знаеш някакви езици - Англ , френски ... етц. опитай се да намериш интересни неюа които да поместиш , така можеш да обхванеш и категорията на хората над 15-16 ... все пак и професионалното жиголо не знае всичко - тънкости БОЛ :)

ПП Ивонче в унсс ли учиш?

Осъществих идеята ти :) Сега работя за по-възрастните ;)
Има вече на Английски Анален и Орален Секс скоро и на Руски и Немски.
Давайте още идеи осъществявам ги!

Schneeflocke
03-06-2011, 19:06
Кучешката не е най-добрата поза, ако момчето е неопитно...доста болезнено може да се получи...

Ако се стигне до разкъсване, болести ще са ти последния проблем...

STD-риск има винаги, рана или без. Причината презерватив да е но-важен отзад е повишеният риск от инфекция на пениса...

Ако те боли, правиш го грешно. Ако не можеш да сядаш след това, правиш го много грешно...

Шансът от гаф зависи от диетата. Ако е по-...рехаво, клизма си е препоръчителна. Вагиналното промиване е нездравословно. Клизмата(с чиста вода) не само не е вредно, но дори е медицинска практика. Рисковете са относително малки... Ако гинекологът ти продължава да твърди, че е вредно, не е лоша идеа да си потърсиш по-компетентен доктор.

WhiteOneBG
03-06-2011, 23:51
Хм направете темата важна :)) Май има какво да научат подрастващите ;)) И без тва задават малоумни въпроси вместо да четат ... макарче ако имаш поне малко развито сиво вещество и без да четеш схващаш как стават нещата ...
За сайта на мацката - да публикува повече инфо , в секцията Орален секс да опише какво точно тряя да правят жените ( има ужасно много некадърни момичета , ама то с такива момчета няма кой да им го каже ) също така какво се харесва на жените ...
Ам и още едно съветче - ако знаеш някакви езици - Англ , френски ... етц. опитай се да намериш интересни неюа които да поместиш , така можеш да обхванеш и категорията на хората над 15-16 ... все пак и професионалното жиголо не знае всичко - тънкости БОЛ :)

ПП Ивонче в унсс ли учиш?

Осъществих идеята ти :) Сега работя за по-възрастните ;)
Има вече на Английски Анален и Орален Секс скоро и на Руски и Немски.
Давайте още идеи осъществявам ги!

Абе не ми осъществи идеята , карай ;))
Иначе има доста полезни идейки в оралния секс - виж за метовите бонбони не се бях сещал хахаха
Иначе се сещам за една ужасно добра техника на дразнене :P

IvoncHeTyYy
03-07-2011, 10:59
Ние винаги с ментолови бонбони го правим!

fuckerch3
03-07-2011, 19:15
Доста добри съвети , нека за хората , които все още не са пробвали да опитат . Според мен си заслужава , но трябва да сте внимателни . Прочетете темата и няма да съжаляваме , евала на автора . :)

momchence_89
03-07-2011, 22:35
Да! 64% [ 59 ]
Не! 35% [ 32 ]

Тез които са дали НЕ имат ли представа за какво става въпрос или просто се правят на интересни :)

Мисля, че темата е много подходяща точно ТУКА :)